Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VakıfBankŞikayetvar üye markasıdır

34100
(9.201 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
22.254 Şikayet (Son 1 yıl)
VakıfBankŞikayetvar üye markasıdır
34100
(9.201 değerlendirme)
Şikayet Yaz

VakıfBank Süper Kazandıran Tarife Kesintisi

Sabri
16 Temmuz 15:37
-

VakıfBank Gişe Üslup Sorunu

Sabiha
16 Temmuz 15:27
-

VakıfBank Müşterisinin Halkbank Ortam ATM'sinde Yaşadığı Sorun

Muhammed
16 Temmuz 15:25
1

VakıfBank Araç Satış Sistemi E-ihale

Mehmet
16 Temmuz 15:03
10

VakıfBank Çekilişini Yanlışlıkla Reddettim

Aleyna
16 Temmuz 15:02
-

VakıfBank Hesaba Bloke Konulması

Hamit
16 Temmuz 15:02
-
VakıfBank Hesaba Bloke Konulması

VakıfBank Kazandıran Tarife Ücreti İadesi

Selçuk
16 Temmuz 14:51
-

VakıfBank Kazandıran Tarife İptali

Halil
16 Temmuz 14:51
-

VakıfBank ATM Para Yutma

Elvan
16 Temmuz 14:38
-

VakıfBank Görevlisi Adı Altında Dolan

Nihat
16 Temmuz 14:29
-

VakıfBank Personel Keyfine Göre Hesabı Kapatıyor Mağdur Ediyor.

Samet
16 Temmuz 14:28
-

VakıfBank Tarafından Yapılan İzinsiz İşlem

Mert
16 Temmuz 14:28
-
VakıfBank Tarafından Yapılan İzinsiz İşlem
VakıfBank Tarafından Yapılan İzinsiz İşlem

VakıfBank Sky Limit Kredi Sorunu

Melih
16 Temmuz 14:19
-
VakıfBank Sky Limit Kredi Sorunu

VakıfBank Sarı Panjur Konut Paket Sigortası

Ali
16 Temmuz 14:19
-

VakıfBank Yıllık Kart Aidatı İadesi

Ayşe
16 Temmuz 14:10
-

VakıfBank'ta Güvenlik Açığı Ve Mağduriyet Yaşadım

Emre
16 Temmuz 14:08
-

VakıfBank World Kredi Kartı Yapılandırma

Kasim
16 Temmuz 14:08
7
VakıfBank World Kredi Kartı Yapılandırma

VakıfBank Para İadesi Yapılmaması

Deniz
16 Temmuz 14:08
29

VakıfBank Ortak ATM Mağduruyum

Özge
16 Temmuz 14:08
-

VakıfBank Kazandıran Tarife İptali

Muhammed
16 Temmuz 14:00
-

VakıfBank Platinum Plus Lounge Kullanımı

Sebiha
16 Temmuz 13:49
-
Umut
16 Temmuz 14:08
9
Umut Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 52.494 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır VakıfBank 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Vakıfbank puan durumumu nereden öğrenebilirim?
Harcama karşılığında vadedilen puanlarınızı ve ne zaman hesabınıza yatırılacağı ile ilgili detaylı bilgiye Vakıfbank çağrı merkezi temsilcilerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.
Vakıfbank müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için Vakıfbank çağrı merkezine 0850 222 0 724 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.
Vakıfbank kart aidatları hakkında detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?
Banka kartları ve kredi kartları başta olmak üzere tüm Vakıfbank kart aidatı ücretlerini Vakıfbank müşteri temsilcinizden öğrenebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Vakıfbank ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Vakıfbank Hakkında

Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan Vakıfbank, ilk olarak 1954 yılında faaliyete geçmiştir. Vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınma çerçevesinde en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla kurulan Vakıflar Bankası, o zamandan günümüze sürekli olarak bankacılık anlayışını ve finansman yöntemlerini geliştirerek ve iyileştirerek bugünkü konumuna gelmeyi başarmıştır. "Güçlü Türkiye'nin Lider Bankası" sloganı ile faaliyetlerini sürdüren Vakıfbank, kurumsal, bireysel, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığı alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bankanın an itibariyle güncel rakamlar göz önüne alındığında ülke çapında 900'ü aşkın şubesi bulunmaktadır. Bununla birlikte ileri teknoloji tarafından desteklenen alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla da hizmet vermeyi sürdürmektedir. ABD, Avustralya ve Avrupa kıtalarının farklı lokasyonlarında da birimleri bulunan Vakıfbank internet bankacılığı hizmetleri ve geniş ATM ağı ile müşterilinin ihtiyaçlarını kapsamlı olarak karşılamayı hedeflemektedir. Güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç ve müşteri odaklılık gibi vizyoner temel değerler üzerine kurulu olan sistemi ile çalışmalarını sürdüren Vakıfbank, milyonlarca müşterisine ev sahipliği yapmaktadır.

Vakıfbank Bireysel & Kurumsal Hizmetleri

Vakıfbank bireysel bankacılık hizmetleri arasında bireysel bir banka kullanıcısının ihtiyacını hissedebileceği her türlü hizmet yer almaktadır. Bireysel kredi başvuruları, farklı ihtiyaçları karşılayabilen kredi kartları seçenekleri, yatırım fırsatları, emeklilik opsiyonları ve çok daha fazlası, Vakıfbank'ın bireysel bankacılık ve finans hizmetleri arasında yer alan ürünlerden sadece birkaç tanesi. Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredileri, gayrimenkul satın almayı planlayan kullanıcılara özel konut kredileri, taşıt alımını kolaylaştıran taşıt kredileri ve taksitli ihtiyaç kredileri, Vakıfbank kredi çeşitleri arasında yer alan ve en sık tercih edilen kredilerden. Bununla birlikte bir Vakıfbank ürünü olan ARI hesabı ile birikimlerinizi değerlendirebilir, cazip faiz oranlarından yararlanabilir, dilediğiniz zaman Findeks Risk Raporu temin edebilir ya da bankanın mevduat ürünlerinden yararlanarak nakdinizi değerlendirme altına alabilirsiniz. Vakıfbank'ın kurumsal bankacılık hizmetleri de en az bireysel bankacılık hizmetleri kadar çeşitli. KOBİ'lere özel ihtiyaç kredileri, özel taksit erteleme kampanyaları, sektörel bazda hazırlanan ve her sektörün yapısal ihtiyaçlarına göre şekillendirilen KOBİ sektör paketleri, nakit yönetimi seçenekleri ve dış ticaret yapan KOBİ'lere özel hizmetler, Vakıfbank kurumsal hizmetleri arasında yer alıyor. Finansal ihtiyaçlarınıza yönelik döviz kredileri, bir firmanın tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilecek bankacılık paketleri ve kişiye özel bankacılık hizmetleri de yine Vakıfbank'ın sunduğu diğer hizmet ve ürünler arasında. İhtiyacınıza uygun bir finans hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey Vakıfbank iletişim bilgilerini öğrenerek banka ile iletişime geçmek. Vakıfbank müşteri hizmetleri, günün 24 saati müşterilerine en iyi hizmeti vermek üzere çalışmakta ve faaliyet göstermektedir.

Vakıfbank Tüketici Yorumları

Eğer siz de bir Vakıfbank müşterisiyseniz ve bankaya dair yaşamış olduğunuz tecrübeleri diğer tüketiciler ile paylaşmak isterseniz, doğru adrestesiniz. Şikayetvar Vakıfbank sayfası üzerinden bankayla ilgili yorumlarınızı bırakabilir, Vakıfbank şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte bu sayfa üzerinde Vakıfbank şubeleri, hizmetleri ve ürünleri ile ilgili gerçek kullanıcı yorumlarına da ulaşmanız mümkün.