Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VakıfBankŞikayetvar üye markasıdır

34100
(9.026 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
22.017 Şikayet (Son 1 yıl)
VakıfBankŞikayetvar üye markasıdır
34100
(9.026 değerlendirme)
Şikayet Yaz

VakıfBank Sarı Panjur Konut Sigortası İptali

Kubilay
14 Haziran 15:43
-

VakıfBank Yatırım Hesabı Bloke

Mustafa
14 Haziran 15:34
3

VakıfBank Kredi Kartım Teslim Edilmiyor!

Aykut
14 Haziran 15:04
-

VakıfBank Habersiz Para Aktardı

Muhammet
14 Haziran 14:16
-

VakıfBank Türkiye Sigorta Konut Sigortası Yenileme

Asiye
14 Haziran 14:09
1

VakıfBank'tan Faizsiz Kredi

Esma
14 Haziran 13:52
-

VakıfBank İşleyişinin Yavaş Olması.

Duygu
14 Haziran 13:43
-

VakıfBank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidat Ücreti Kesintisi

Doğukan
14 Haziran 13:35
-
1
Sukerk
14 Haziran 13:19
-
Sukerk Şikayetini Yayından Kaldırdı

VakıfBank Kazandıran Tarife Cayma Hakkı

Ahmet
14 Haziran 13:03
-

VakıfBank ATM Hatası Nedeniyle Parama Alıkonuldu.

Ramazan
14 Haziran 12:19
-

Vakıflar Bankası T. A. O Hukuk Dışı Eksi Bakiye Uyguluyor Suç İşliyor

Semih
14 Haziran 12:12
4
Vakıflar Bankası T. A. O Hukuk Dışı Eksi Bakiye Uyguluyor Suç İşliyor
Vakıflar Bankası T. A. O Hukuk Dışı Eksi Bakiye Uyguluyor Suç İşliyor
Vakıflar Bankası T. A. O Hukuk Dışı Eksi Bakiye Uyguluyor Suç İşliyor

VakıfBank Kredi Tahsis Ücreti

Yusuf
14 Haziran 11:35
22

VakıfBank Konut Kredisi Şikayet

Sefacan
14 Haziran 11:27
-

VakıfBank Sarı Panjur Konut Sigortası İptali

Duygu
14 Haziran 11:19
38
VakıfBank Sarı Panjur Konut Sigortası İptali
VakıfBank Sarı Panjur Konut Sigortası İptali

VakıfBank Egemenlik Hukuk Bürosu

Şükrü
14 Haziran 10:55
1

VakıfBank Harcama İtirazı Yaptım Halen Yatırılmadı

Emine
14 Haziran 10:55
-
VakıfBank Harcama İtirazı Yaptım Halen Yatırılmadı
VakıfBank Harcama İtirazı Yaptım Halen Yatırılmadı
VakıfBank Harcama İtirazı Yaptım Halen Yatırılmadı

VakıfBank ATM Para Alıkoyma

Hasan
14 Haziran 10:16
1

VakıfBank Sarı Panjur Konut Sigortası

Gizem
14 Haziran 10:02
-

VakıfBank Hesap Kesim Erteleme

Tuğçe
14 Haziran 10:02
-
VakıfBank Hesap Kesim Erteleme
Toplam 51.843 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır VakıfBank 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Vakıfbank puan durumumu nereden öğrenebilirim?
Harcama karşılığında vadedilen puanlarınızı ve ne zaman hesabınıza yatırılacağı ile ilgili detaylı bilgiye Vakıfbank çağrı merkezi temsilcilerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.
Vakıfbank müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için Vakıfbank çağrı merkezine 0850 222 0 724 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.
Vakıfbank kart aidatları hakkında detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?
Banka kartları ve kredi kartları başta olmak üzere tüm Vakıfbank kart aidatı ücretlerini Vakıfbank müşteri temsilcinizden öğrenebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Vakıfbank ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Vakıfbank Hakkında

Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan Vakıfbank, ilk olarak 1954 yılında faaliyete geçmiştir. Vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınma çerçevesinde en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla kurulan Vakıflar Bankası, o zamandan günümüze sürekli olarak bankacılık anlayışını ve finansman yöntemlerini geliştirerek ve iyileştirerek bugünkü konumuna gelmeyi başarmıştır. "Güçlü Türkiye'nin Lider Bankası" sloganı ile faaliyetlerini sürdüren Vakıfbank, kurumsal, bireysel, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığı alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bankanın an itibariyle güncel rakamlar göz önüne alındığında ülke çapında 900'ü aşkın şubesi bulunmaktadır. Bununla birlikte ileri teknoloji tarafından desteklenen alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla da hizmet vermeyi sürdürmektedir. ABD, Avustralya ve Avrupa kıtalarının farklı lokasyonlarında da birimleri bulunan Vakıfbank internet bankacılığı hizmetleri ve geniş ATM ağı ile müşterilinin ihtiyaçlarını kapsamlı olarak karşılamayı hedeflemektedir. Güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç ve müşteri odaklılık gibi vizyoner temel değerler üzerine kurulu olan sistemi ile çalışmalarını sürdüren Vakıfbank, milyonlarca müşterisine ev sahipliği yapmaktadır.

Vakıfbank Bireysel & Kurumsal Hizmetleri

Vakıfbank bireysel bankacılık hizmetleri arasında bireysel bir banka kullanıcısının ihtiyacını hissedebileceği her türlü hizmet yer almaktadır. Bireysel kredi başvuruları, farklı ihtiyaçları karşılayabilen kredi kartları seçenekleri, yatırım fırsatları, emeklilik opsiyonları ve çok daha fazlası, Vakıfbank'ın bireysel bankacılık ve finans hizmetleri arasında yer alan ürünlerden sadece birkaç tanesi. Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredileri, gayrimenkul satın almayı planlayan kullanıcılara özel konut kredileri, taşıt alımını kolaylaştıran taşıt kredileri ve taksitli ihtiyaç kredileri, Vakıfbank kredi çeşitleri arasında yer alan ve en sık tercih edilen kredilerden. Bununla birlikte bir Vakıfbank ürünü olan ARI hesabı ile birikimlerinizi değerlendirebilir, cazip faiz oranlarından yararlanabilir, dilediğiniz zaman Findeks Risk Raporu temin edebilir ya da bankanın mevduat ürünlerinden yararlanarak nakdinizi değerlendirme altına alabilirsiniz. Vakıfbank'ın kurumsal bankacılık hizmetleri de en az bireysel bankacılık hizmetleri kadar çeşitli. KOBİ'lere özel ihtiyaç kredileri, özel taksit erteleme kampanyaları, sektörel bazda hazırlanan ve her sektörün yapısal ihtiyaçlarına göre şekillendirilen KOBİ sektör paketleri, nakit yönetimi seçenekleri ve dış ticaret yapan KOBİ'lere özel hizmetler, Vakıfbank kurumsal hizmetleri arasında yer alıyor. Finansal ihtiyaçlarınıza yönelik döviz kredileri, bir firmanın tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilecek bankacılık paketleri ve kişiye özel bankacılık hizmetleri de yine Vakıfbank'ın sunduğu diğer hizmet ve ürünler arasında. İhtiyacınıza uygun bir finans hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey Vakıfbank iletişim bilgilerini öğrenerek banka ile iletişime geçmek. Vakıfbank müşteri hizmetleri, günün 24 saati müşterilerine en iyi hizmeti vermek üzere çalışmakta ve faaliyet göstermektedir.

Vakıfbank Tüketici Yorumları

Eğer siz de bir Vakıfbank müşterisiyseniz ve bankaya dair yaşamış olduğunuz tecrübeleri diğer tüketiciler ile paylaşmak isterseniz, doğru adrestesiniz. Şikayetvar Vakıfbank sayfası üzerinden bankayla ilgili yorumlarınızı bırakabilir, Vakıfbank şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte bu sayfa üzerinde Vakıfbank şubeleri, hizmetleri ve ürünleri ile ilgili gerçek kullanıcı yorumlarına da ulaşmanız mümkün.