Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ziraat BankasıŞikayetvar üye markasıdır

31100
(9.989 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
28.692 Şikayet (Son 1 yıl)
Ziraat BankasıŞikayetvar üye markasıdır
31100
(9.989 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Ziraat Bankası Hesabım Bloke Edildi

profile
Ozan
24 Nisan 07:38
6
Ziraat Bankası Hesabım Bloke Edildi

Ziraat Bankası Problemleri Nasıl Çözülecek Benim İsim

profile
Mert
24 Nisan 03:58
39
Ziraat Bankası Problemleri Nasıl Çözülecek Benim İsim

Ziraat Mobil Kartınız İşlem İçin Uygun Değil

profile
Ahmet
24 Nisan 03:03
47
Ziraat Mobil Kartınız İşlem İçin Uygun Değil

Ziraat Bankası Benden Habersiz Kartımdan Para Çekildi

profile
Mihriban
24 Nisan 02:24
34
Ziraat Bankası Benden Habersiz Kartımdan Para Çekildi

Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme Sorunu

profile
Feyza
24 Nisan 01:43
46

Ziraat Bankası Banka Kaynaklı Kampanyadan Faydalanamadım.

profile
Ünal
24 Nisan 00:14
53
Ziraat Bankası Banka Kaynaklı Kampanyadan Faydalanamadım.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanamama Sorunun

profile
Yusuf
23 Nisan 23:42
58

Ziraat Bankası İade Edilen Para Hesabıma Gelmedi

profile
Arif
23 Nisan 21:53
67

Ziraat Bankası İcra Kalktı Ziraat Hesabımda Ki Parayı Alamadım

profile
Hayrettin
23 Nisan 21:40
68
Ziraat Bankası İcra Kalktı Ziraat Hesabımda Ki Parayı Alamadım

Ziraat Bankası Vadesiz Altın Hesabı

profile
Sümeyye
23 Nisan 21:40
136

Ziraat Bankası Limit Değişikliği İstenmesi

profile
Hasibe
23 Nisan 20:59
84
ziraat-bankasi-limit-degisikligi-istenmesi-1.pdf

Ziraat Bankası Pos Cihazı Arıza Kaydı

profile
Serhat
23 Nisan 20:52
78

Ziraat Bankası Bakiye Yetersiz Sorunu

profile
Melike
23 Nisan 20:32
83

Ziraat ATM Para Alıkoyma

profile
Melih
23 Nisan 19:36
124

Ziraat Bankası Kredi Otomatik Talimat İptali

profile
Yusuf
23 Nisan 18:24
159

Ziraat Bankası Altın Hesabı Şikayeti

profile
Gamze
23 Nisan 17:41
191
Ziraat Bankası Altın Hesabı Şikayeti

Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Giriş Sorunu Yaşıyorum

profile
Ali
23 Nisan 17:32
141
Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Giriş Sorunu Yaşıyorum

Ziraat Bankası Ziraat Fast İşlem İptal

profile
Mehmet
23 Nisan 17:03
111

Ziraat Bankası Personelinin Yetersiz Bilgiye Sahip Olması

profile
Sercan
23 Nisan 16:46
121
Ziraat Bankası Personelinin Yetersiz Bilgiye Sahip Olması
Toplam 87.555 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Ziraat Bankası 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %87
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim?
Ziraat Bankası müşteri temsilcilerine ulaşmak için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı çağrı merkezi telefonlarından ulaşabilirsiniz.
Ziraat Bankası'ndan nasıl kredi alabilirim?
Tüm Ziraat Bankası kredilerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kredi almak için Ziraat Bankası müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ziraat Bankası'ndan kredi deneyimi olan kullanıcıların geri bildirimlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
Ziraat Bankası ATM'si ile sorun yaşıyorum. Nasıl destek alabilirim?
Eğer herhangi bir Ziraat Bankası ATM'sinde kart işlemi sırasında bir sorun ile karşılaştıysanız, doğrudan Ziraat Bankası çağrı merkezini arayabilir ve anlık olarak destek talep edebilirsiniz.
Ziraat Bankası iletişim bilgileri nedir?
Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi'ne 0850 220 00 00 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir ya da resmi internet sitesinde yer alan Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezi, 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Hakkında

"Bir Bankadan Daha Fazlası" sloganı ile yola çıkan Ziraat Bankası, kurulduğu günden bu yana Türk bankacılık sektörünü şekillendirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Sayısız ATM'si, kullanışlı internet şubesi, her daim ulaşılabilir çağrı merkezi ve telefon ile mobil bankacılık hizmetleri sayesinde müşterilerine 7/24 hizmet ve destek sağlamayı amaçlayan Ziraat Bankası, ülkenin önde gelen bankaları arasında yer alıyor. Ziraat Bankası'nın kuruluş hikayesine ve tarihine kısaca bakacak olursak, köklerinin 19. yüzyıla ve Osmanlı Devleti'ne dayandığını görebiliriz. 19. yüzyılın ilk yarısında Osmanlı İmparatorluğu sınırları içerisinde çoğunlukla yabancı bankaların benimsenmesi ile birlikte yerel bir banka ve hazine kuruluşuna ihtiyaç duyulmaya başlandı. II. Abdülhamit döneminde kurulması kararlaştırılan Ziraat Bankası, kısa bir süre içerisinde ülkenin finans ve bankacılık faaliyetlerine devrim niteliğinde yenilikler ve geliştirmeler getirerek Türkiye'nin finans sektörünün an itibariyle içinde bulunduğu yapıya gelmesinde büyük katkı sağlamıştır. Savaş öncesi, savaş dönemi ve savaş sonrası süreçlerde bankacılık ve finans faaliyetleri adına pek çok önemli adım atmış olan Ziraat Bankası, tarım, sanayii ve ziraat gibi alanlarda da öncülük ederek ülke ekonomisinin de kalkınmasına destek olmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren herkesin ve her kesimin bankası olmayı amaçlayan Ziraat, halen bu vizyonu sürdürerek ülkenin en değerli aktifleri arasında yer almaktan gurur duymaktadır.

Ziraat Bankası Ürün & Hizmetleri

Ziraat Bankası'nın hem müşterilerine hem müşterisi olmayan tüketicilerine pek çok farklı alanda hizmet ve ürün sunmaktadır. Ziraat Bankası'nın bireysel bankacılık hizmetleri arasında mevduat ve yatırım hesapları açtırmak, farklı amaç ve ihtiyaçlara yönelik krediler çekmek, esnek limit seçeneklerine sahip kredi kartları arasından çeşitli ihtiyaçlara yönelik kartlar çıkartmak ve sigorta veya emeklilik işlemlerini gerçekleştirmek gibi farklı finansal işlemler yer alıyor. Bununla birlikte kurumsal bankacılık alanında sunulan hizmetler de oldukça çeşitli ve kapsamlı. Ziraat Bankası kurumsal hesapları üzerinden kurumsal kapsamlı krediler, kurumsal kredi kartları, nakit yönetimi hizmetleri ve leasing ya da factoring gibi destek hizmetler de almak mümkün. Ziraat bankasının KOBİ'lere sunduğu finansal hizmetler de oldukça kapsamlı; POS servisinden iş yeri sigortasına, yatırım danışmanlığından esnaflara özel kredilere kadar KOBİ'lerin pek çok farklı anlamda Ziraat Bankası'ndan destek alması mümkün oluyor. Elbette Ziraat Bankası'nın sunduğu hizmetler yalnızca bireysel ve kurumsal hesap hizmetleri ile sınırlı kalmıyor. Ziraat Bankası aynı zamanda ülkenin girişimcilerini de hesaba katarak onları mali açıdan desteklemek adına elinden geleni yapmaktadır. Girişimcilere özel farklı yatırım fırsatları, girişimcilik kredileri, mevduat hesabı yönetimi danışmanlığı ve çok daha fazlası, Ziraat'in girişimcilere özel hizmetleri arasında yer almaktadır. Bankanın müşterilerine sunduğu dijital bankacılık destekleri de son yılların en beğenilen dijitalleşme süreçleri arasında kendine yer buluyor. Ziraat Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması üzerinden herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gittiğiniz takdirde yapabileceğiniz neredeyse her şeyi yapmanız mümkün oluyor. Para çekme, para yatırma, hızlı kredi başvurusu ve fatura ödeme gibi en sık başvurulan bankacılık işlemlerinin tümünü Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Ziraat Bankası İletişim & Müşteri Hizmetleri

Eğer siz de Ziraat Bankası ile iletişime geçmek istiyorsanız bunu yapabilmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı kanal var. Bankanın 7/24 hizmet veren çağrı merkezini dilediğiniz anda arayabileceğiniz gibi kurumun resmi web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bankaya ulaşmanız mümkün oluyor. Ziraat Bankası çağrı merkezi yetkilileri finansal ve mali açıdan sahip olduğunuz tüm soru ve sorunları çözebilecek yetkinlikte olup gece gündüz size hizmet vermek üzere beklemektedirler. Ziraat Bankası şikayet, öneri ve yorumları ile ilgili tüm detaylara ise bu sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkün.