Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ziraat BankasıŞikayetvar üye markasıdır

32100
(10.203 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
28.494 Şikayet (Son 1 yıl)
Ziraat BankasıŞikayetvar üye markasıdır
32100
(10.203 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Ziraat Bankası Tarafından Yapılan Hayat Sigortası Poliçesinin İptali

Murat
24 Mayıs 10:23
-

Ziraat Bankası Kuryenet'le Ele Ele Verip Bizleri Mağdur Ediyor.

Mehmet
24 Mayıs 09:51
3
Ziraat Bankası Kuryenet'le Ele Ele Verip Bizleri Mağdur Ediyor.

Ziraat Bankası KYK Borç Ödemesinde Fazladan Alınan Paranın İadesi Talebi

Mustafa
24 Mayıs 09:03
2

Ziraat Bankası Bilgi Vermeden Sonradan Taksitlendirmeme…

Erkan
24 Mayıs 06:47
-
Ziraat Bankası Bilgi Vermeden Sonradan Taksitlendirmeme…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Güncellemesi

Tarık
24 Mayıs 04:36
31

Ziraat Bankası Eonay Ve Mesaj

Bedirhan
24 Mayıs 02:42
36
Ziraat Bankası Eonay Ve Mesaj

Ziraat Bankası Ziraat Genç Bankkart Limit Artışı Olmuyor

Rümeysa
24 Mayıs 02:08
41
Ziraat Bankası Ziraat Genç Bankkart Limit Artışı Olmuyor

Ziraat Bankası Ziraat Bankkart İnternetten Alışveriş Yapamıyorum

Yavuz
24 Mayıs 01:28
29
Ziraat Bankası Ziraat Bankkart İnternetten Alışveriş Yapamıyorum

Ziraat Bankası Mağduriyet Yaşıyorum Ve Bu Sorunun Sebebini Merak Ediyorum

Bahtiyar
24 Mayıs 00:51
66
Ziraat Bankası Mağduriyet Yaşıyorum Ve Bu Sorunun Sebebini Merak Ediyorum

Ziraat Bankasına Giriş Yapamıyorum Yardım Edin

Rozerin
24 Mayıs 00:21
81

Ziraat Bankası Ziraat Bankkart Habersiz Para Çekimi

Yaren
24 Mayıs 00:21
71

Ziraat Bankası Harçlık Avans Bakiyem Eksik

Nihal
23 Mayıs 23:29
68
5
Çözüldü
Hümeyra
23 Mayıs 23:29
-

"Müşteri hizmetleri çok kibar hanımefendiydi Teşekkürler..."

Hümeyra Şikayetini Yayından Kaldırdı

Ziraat Bankası Paramın İade Edilmesini Talep Ediyorum

Ünsal
23 Mayıs 23:15
53

Ziraat Bankası Hesap Mağduriyeti Yaşıyorum

Alı
23 Mayıs 23:08
58
Ziraat Bankası Hesap Mağduriyeti Yaşıyorum

Ziraat Bankası ATM Eksik Para Hesaba Geçmesi

Mustafa
23 Mayıs 23:02
64
Ziraat Bankası ATM Eksik Para Hesaba Geçmesi

Ziraat Bankası İşlem Kısıtı Hatası

Zübeyde
23 Mayıs 22:55
76

Ziraat Bankası SWİFT Sorunu Banka İlgisizliği

Rabia
23 Mayıs 22:29
55

Ziraat Bankası, Netflix 2 Kez Ödeme Alması.

İrem
23 Mayıs 22:22
64

Ziraat Bankası Kredi Kartı İle Yaptığım Ödemeden Komisyon Alıyor.

Ferhat
23 Mayıs 21:05
94
Ziraat Bankası Kredi Kartı İle Yaptığım Ödemeden Komisyon Alıyor.
Toplam 86.202 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Ziraat Bankası 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %94
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim?
Ziraat Bankası müşteri temsilcilerine ulaşmak için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı çağrı merkezi telefonlarından ulaşabilirsiniz.
Ziraat Bankası'ndan nasıl kredi alabilirim?
Tüm Ziraat Bankası kredilerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kredi almak için Ziraat Bankası müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ziraat Bankası'ndan kredi deneyimi olan kullanıcıların geri bildirimlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
Ziraat Bankası ATM'si ile sorun yaşıyorum. Nasıl destek alabilirim?
Eğer herhangi bir Ziraat Bankası ATM'sinde kart işlemi sırasında bir sorun ile karşılaştıysanız, doğrudan Ziraat Bankası çağrı merkezini arayabilir ve anlık olarak destek talep edebilirsiniz.
Ziraat Bankası iletişim bilgileri nedir?
Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi'ne 0850 220 00 00 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir ya da resmi internet sitesinde yer alan Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezi, 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Hakkında

"Bir Bankadan Daha Fazlası" sloganı ile yola çıkan Ziraat Bankası, kurulduğu günden bu yana Türk bankacılık sektörünü şekillendirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Sayısız ATM'si, kullanışlı internet şubesi, her daim ulaşılabilir çağrı merkezi ve telefon ile mobil bankacılık hizmetleri sayesinde müşterilerine 7/24 hizmet ve destek sağlamayı amaçlayan Ziraat Bankası, ülkenin önde gelen bankaları arasında yer alıyor. Ziraat Bankası'nın kuruluş hikayesine ve tarihine kısaca bakacak olursak, köklerinin 19. yüzyıla ve Osmanlı Devleti'ne dayandığını görebiliriz. 19. yüzyılın ilk yarısında Osmanlı İmparatorluğu sınırları içerisinde çoğunlukla yabancı bankaların benimsenmesi ile birlikte yerel bir banka ve hazine kuruluşuna ihtiyaç duyulmaya başlandı. II. Abdülhamit döneminde kurulması kararlaştırılan Ziraat Bankası, kısa bir süre içerisinde ülkenin finans ve bankacılık faaliyetlerine devrim niteliğinde yenilikler ve geliştirmeler getirerek Türkiye'nin finans sektörünün an itibariyle içinde bulunduğu yapıya gelmesinde büyük katkı sağlamıştır. Savaş öncesi, savaş dönemi ve savaş sonrası süreçlerde bankacılık ve finans faaliyetleri adına pek çok önemli adım atmış olan Ziraat Bankası, tarım, sanayii ve ziraat gibi alanlarda da öncülük ederek ülke ekonomisinin de kalkınmasına destek olmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren herkesin ve her kesimin bankası olmayı amaçlayan Ziraat, halen bu vizyonu sürdürerek ülkenin en değerli aktifleri arasında yer almaktan gurur duymaktadır.

Ziraat Bankası Ürün & Hizmetleri

Ziraat Bankası'nın hem müşterilerine hem müşterisi olmayan tüketicilerine pek çok farklı alanda hizmet ve ürün sunmaktadır. Ziraat Bankası'nın bireysel bankacılık hizmetleri arasında mevduat ve yatırım hesapları açtırmak, farklı amaç ve ihtiyaçlara yönelik krediler çekmek, esnek limit seçeneklerine sahip kredi kartları arasından çeşitli ihtiyaçlara yönelik kartlar çıkartmak ve sigorta veya emeklilik işlemlerini gerçekleştirmek gibi farklı finansal işlemler yer alıyor. Bununla birlikte kurumsal bankacılık alanında sunulan hizmetler de oldukça çeşitli ve kapsamlı. Ziraat Bankası kurumsal hesapları üzerinden kurumsal kapsamlı krediler, kurumsal kredi kartları, nakit yönetimi hizmetleri ve leasing ya da factoring gibi destek hizmetler de almak mümkün. Ziraat bankasının KOBİ'lere sunduğu finansal hizmetler de oldukça kapsamlı; POS servisinden iş yeri sigortasına, yatırım danışmanlığından esnaflara özel kredilere kadar KOBİ'lerin pek çok farklı anlamda Ziraat Bankası'ndan destek alması mümkün oluyor. Elbette Ziraat Bankası'nın sunduğu hizmetler yalnızca bireysel ve kurumsal hesap hizmetleri ile sınırlı kalmıyor. Ziraat Bankası aynı zamanda ülkenin girişimcilerini de hesaba katarak onları mali açıdan desteklemek adına elinden geleni yapmaktadır. Girişimcilere özel farklı yatırım fırsatları, girişimcilik kredileri, mevduat hesabı yönetimi danışmanlığı ve çok daha fazlası, Ziraat'in girişimcilere özel hizmetleri arasında yer almaktadır. Bankanın müşterilerine sunduğu dijital bankacılık destekleri de son yılların en beğenilen dijitalleşme süreçleri arasında kendine yer buluyor. Ziraat Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması üzerinden herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gittiğiniz takdirde yapabileceğiniz neredeyse her şeyi yapmanız mümkün oluyor. Para çekme, para yatırma, hızlı kredi başvurusu ve fatura ödeme gibi en sık başvurulan bankacılık işlemlerinin tümünü Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Ziraat Bankası İletişim & Müşteri Hizmetleri

Eğer siz de Ziraat Bankası ile iletişime geçmek istiyorsanız bunu yapabilmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı kanal var. Bankanın 7/24 hizmet veren çağrı merkezini dilediğiniz anda arayabileceğiniz gibi kurumun resmi web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bankaya ulaşmanız mümkün oluyor. Ziraat Bankası çağrı merkezi yetkilileri finansal ve mali açıdan sahip olduğunuz tüm soru ve sorunları çözebilecek yetkinlikte olup gece gündüz size hizmet vermek üzere beklemektedirler. Ziraat Bankası şikayet, öneri ve yorumları ile ilgili tüm detaylara ise bu sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkün.