Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ziraat BankasıŞikayetvar üye markasıdır

34100
(10.262 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
28.578 Şikayet (Son 1 yıl)
Ziraat BankasıŞikayetvar üye markasıdır
34100
(10.262 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Aman Dikkat Ziraat Bankası Pusuda

Arif
16 Temmuz 04:35
64
Aman Dikkat Ziraat Bankası Pusuda

Ziraat Bankası Kullanılabilir Bakiyenin Eksi Olması

Ayça
16 Temmuz 02:01
36

Örnek Mahallesi Ziraat Bankası Gişe Çalışan Saygısızlığı

İbrahim
16 Temmuz 01:48
45
Örnek Mahallesi Ziraat Bankası Gişe Çalışan Saygısızlığı

Ziraat Bankası Para İadesi Gelmedi Ziraat Temu

Eyüp
16 Temmuz 01:36
31
Ziraat Bankası Para İadesi Gelmedi Ziraat Temu
Ziraat Bankası Para İadesi Gelmedi Ziraat Temu

Ziraat Bankası Maaş Ödemelerinde Yaşanan Sorunlar

Ahmet
16 Temmuz 01:17
23

Ziraat Bankası Kart Teslim Sorunu

Zühre
16 Temmuz 01:11
39
Ziraat Bankası Kart Teslim Sorunu

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum.

Ahmet
16 Temmuz 00:57
27

Ziraat Bankası'nda Bilgilendirilmeden Yapılan Kesintiler

Seher
16 Temmuz 00:45
66

Ziraat Bankası Varsa Mağduriyet Var Pişmanlık Var

Mustafa
16 Temmuz 00:38
86

Ziraat Bankası Paramı İade Etmiyor

Veli
16 Temmuz 00:32
55

Ziraat Bankası BANKKART (Platinum) Yıllık Kart Aidat Ücreti İade Talebi

Yunus
16 Temmuz 00:31
63

Ziraat Bankası Kullanılabilir Bakiye Sorunu

Vedat
16 Temmuz 00:18
49
Ziraat Bankası Kullanılabilir Bakiye Sorunu

Ziraat Bankası İade 180 Gün

Mücahid
15 Temmuz 23:50
89
Ziraat Bankası İade 180 Gün

Ziraat Bankası Konut Sigorta İptal

Adem
15 Temmuz 23:29
52
Ziraat Bankası Konut Sigorta İptal
5
Çözüldü

Ziraat Bankası Bloke'mi Kaldırılmasını İstiyorum

Ömer
15 Temmuz 22:54
52

"Blokem kalkarsa çok minnettar olurum. Teşekkürler..."

Ziraat Bankası ATM Para Sıkışma Sorunu

Özgür
15 Temmuz 22:48
73
Ziraat Bankası ATM Para Sıkışma Sorunu
Ziraat Bankası ATM Para Sıkışma Sorunu

Ziraat Bankası Habersiz Taksit Arttırma

Fatih
15 Temmuz 22:05
45

Ziraat Bankası Fast İptali 48 Bin Tl Mağdurum

Ramazan
15 Temmuz 21:36
93

Ziraat Bankası Mağdurluğu Param ATM'de Kaldı

Hasan
15 Temmuz 20:59
81
Ziraat Bankası Mağdurluğu Param ATM'de Kaldı

Ziraat Bankası Harçlık Avans Kullanamıyorum

Beyza
15 Temmuz 20:58
51

Ziraat Bankası ATM Para Kapması Nedeni İle Yasanan Mağduriyet

Suat
15 Temmuz 20:51
95
Ziraat Bankası ATM Para Kapması Nedeni İle Yasanan Mağduriyet

Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faizini Vermemiş Görünüyor

Halil
15 Temmuz 20:36
117
Toplam 85.537 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Ziraat Bankası 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim?
Ziraat Bankası müşteri temsilcilerine ulaşmak için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı çağrı merkezi telefonlarından ulaşabilirsiniz.
Ziraat Bankası'ndan nasıl kredi alabilirim?
Tüm Ziraat Bankası kredilerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kredi almak için Ziraat Bankası müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ziraat Bankası'ndan kredi deneyimi olan kullanıcıların geri bildirimlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
Ziraat Bankası ATM'si ile sorun yaşıyorum. Nasıl destek alabilirim?
Eğer herhangi bir Ziraat Bankası ATM'sinde kart işlemi sırasında bir sorun ile karşılaştıysanız, doğrudan Ziraat Bankası çağrı merkezini arayabilir ve anlık olarak destek talep edebilirsiniz.
Ziraat Bankası iletişim bilgileri nedir?
Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi'ne 0850 220 00 00 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir ya da resmi internet sitesinde yer alan Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezi, 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Hakkında

"Bir Bankadan Daha Fazlası" sloganı ile yola çıkan Ziraat Bankası, kurulduğu günden bu yana Türk bankacılık sektörünü şekillendirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Sayısız ATM'si, kullanışlı internet şubesi, her daim ulaşılabilir çağrı merkezi ve telefon ile mobil bankacılık hizmetleri sayesinde müşterilerine 7/24 hizmet ve destek sağlamayı amaçlayan Ziraat Bankası, ülkenin önde gelen bankaları arasında yer alıyor. Ziraat Bankası'nın kuruluş hikayesine ve tarihine kısaca bakacak olursak, köklerinin 19. yüzyıla ve Osmanlı Devleti'ne dayandığını görebiliriz. 19. yüzyılın ilk yarısında Osmanlı İmparatorluğu sınırları içerisinde çoğunlukla yabancı bankaların benimsenmesi ile birlikte yerel bir banka ve hazine kuruluşuna ihtiyaç duyulmaya başlandı. II. Abdülhamit döneminde kurulması kararlaştırılan Ziraat Bankası, kısa bir süre içerisinde ülkenin finans ve bankacılık faaliyetlerine devrim niteliğinde yenilikler ve geliştirmeler getirerek Türkiye'nin finans sektörünün an itibariyle içinde bulunduğu yapıya gelmesinde büyük katkı sağlamıştır. Savaş öncesi, savaş dönemi ve savaş sonrası süreçlerde bankacılık ve finans faaliyetleri adına pek çok önemli adım atmış olan Ziraat Bankası, tarım, sanayii ve ziraat gibi alanlarda da öncülük ederek ülke ekonomisinin de kalkınmasına destek olmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren herkesin ve her kesimin bankası olmayı amaçlayan Ziraat, halen bu vizyonu sürdürerek ülkenin en değerli aktifleri arasında yer almaktan gurur duymaktadır.

Ziraat Bankası Ürün & Hizmetleri

Ziraat Bankası'nın hem müşterilerine hem müşterisi olmayan tüketicilerine pek çok farklı alanda hizmet ve ürün sunmaktadır. Ziraat Bankası'nın bireysel bankacılık hizmetleri arasında mevduat ve yatırım hesapları açtırmak, farklı amaç ve ihtiyaçlara yönelik krediler çekmek, esnek limit seçeneklerine sahip kredi kartları arasından çeşitli ihtiyaçlara yönelik kartlar çıkartmak ve sigorta veya emeklilik işlemlerini gerçekleştirmek gibi farklı finansal işlemler yer alıyor. Bununla birlikte kurumsal bankacılık alanında sunulan hizmetler de oldukça çeşitli ve kapsamlı. Ziraat Bankası kurumsal hesapları üzerinden kurumsal kapsamlı krediler, kurumsal kredi kartları, nakit yönetimi hizmetleri ve leasing ya da factoring gibi destek hizmetler de almak mümkün. Ziraat bankasının KOBİ'lere sunduğu finansal hizmetler de oldukça kapsamlı; POS servisinden iş yeri sigortasına, yatırım danışmanlığından esnaflara özel kredilere kadar KOBİ'lerin pek çok farklı anlamda Ziraat Bankası'ndan destek alması mümkün oluyor. Elbette Ziraat Bankası'nın sunduğu hizmetler yalnızca bireysel ve kurumsal hesap hizmetleri ile sınırlı kalmıyor. Ziraat Bankası aynı zamanda ülkenin girişimcilerini de hesaba katarak onları mali açıdan desteklemek adına elinden geleni yapmaktadır. Girişimcilere özel farklı yatırım fırsatları, girişimcilik kredileri, mevduat hesabı yönetimi danışmanlığı ve çok daha fazlası, Ziraat'in girişimcilere özel hizmetleri arasında yer almaktadır. Bankanın müşterilerine sunduğu dijital bankacılık destekleri de son yılların en beğenilen dijitalleşme süreçleri arasında kendine yer buluyor. Ziraat Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması üzerinden herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gittiğiniz takdirde yapabileceğiniz neredeyse her şeyi yapmanız mümkün oluyor. Para çekme, para yatırma, hızlı kredi başvurusu ve fatura ödeme gibi en sık başvurulan bankacılık işlemlerinin tümünü Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Ziraat Bankası İletişim & Müşteri Hizmetleri

Eğer siz de Ziraat Bankası ile iletişime geçmek istiyorsanız bunu yapabilmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı kanal var. Bankanın 7/24 hizmet veren çağrı merkezini dilediğiniz anda arayabileceğiniz gibi kurumun resmi web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bankaya ulaşmanız mümkün oluyor. Ziraat Bankası çağrı merkezi yetkilileri finansal ve mali açıdan sahip olduğunuz tüm soru ve sorunları çözebilecek yetkinlikte olup gece gündüz size hizmet vermek üzere beklemektedirler. Ziraat Bankası şikayet, öneri ve yorumları ile ilgili tüm detaylara ise bu sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkün.