Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ziraat BankasıŞikayetvar üye markasıdır

34100
(10.243 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
28.545 Şikayet (Son 1 yıl)
Ziraat BankasıŞikayetvar üye markasıdır
34100
(10.243 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Ziraat Katılım Bankası Ziraat Katılım ATM Paraya El Koydu

Deniz
18 Temmuz 14:16
4

Ziraat Bankası Paramı Kullanmama Engel Oluyor

Nurten
18 Temmuz 13:52
4

Ziraat Bankası Ziraat Hesap Kartı Gelmiyor

Abdülfettah
18 Temmuz 13:51
-

Ziraat Bankası Ziraat Kartıma Onay Kodu Gelmiyor

Sude
18 Temmuz 12:36
-

Harcama İtirazı Ziraat Bankası Güvenlik Açığı

Zeliha
18 Temmuz 12:16
14

Ziraat Bankası İcramı Düşürmüyor, Muhatap Bulamıyorum.

İsra
18 Temmuz 12:14
-

Ziraat ATM Paraya El Koydu

Betül
18 Temmuz 11:43
-

Denizli Ziraat Bankası İstasyon Caddesi

Müslime
18 Temmuz 11:41
-

Ziraat Bankası Konut Sigortası İptali

Ali
18 Temmuz 11:19
-

Ziraat Bankası ATM'den Hesabıma Para Yüklerken ATM Paramı Yuttu

Hatip
18 Temmuz 11:16
1
Ziraat Bankası ATM'den Hesabıma Para Yüklerken ATM Paramı Yuttu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limitini Yükseltmiyor

Huseyin
18 Temmuz 11:14
-
Ziraat Bankası Kredi Kartı Limitini Yükseltmiyor

Ziraat Bankası ATM Paraya El Koydu

Özge
18 Temmuz 11:14
-
Ziraat Bankası ATM Paraya El Koydu

Ziraat Bankası Ulaşamadığımız Bir Şirketle Kartımızı Göndermiş

Osman
18 Temmuz 10:53
-

Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabım

Uğur
18 Temmuz 10:52
-

Ziraat Bankası Nakit Avans Çekmediğim Halde Faiz Kesilmiş

Kevser
18 Temmuz 10:42
1

Ziraat Bankası Ziraat Bankkart Kredi

Esma
18 Temmuz 10:25
-

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum Ve Bloke Oldu

Zakir
18 Temmuz 10:09
-
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum Ve Bloke Oldu

Ziraat Bankası Havale Şifresi Gelmedi, Mağduriyet Yaşıyorum!

Murat
18 Temmuz 09:53
-
Ziraat Bankası Havale Şifresi Gelmedi, Mağduriyet Yaşıyorum!

Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Giriş Sorunu

Derya
18 Temmuz 08:52
-
Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Giriş Sorunu

Ziraat Bankası Para İadesi Yapmadı

Gözde
18 Temmuz 08:20
-

Ziraat Bankası Ziraat Para İade Etmiyor

Murat
18 Temmuz 01:44
33
Ziraat Bankası Ziraat Para İade Etmiyor

Ziraat Bankası Temu Para İadem Hesabımda Görünmüyor

Aysun
18 Temmuz 01:26
40
Ziraat Bankası Temu Para İadem Hesabımda Görünmüyor
Ziraat Bankası Temu Para İadem Hesabımda Görünmüyor
Toplam 85.486 Şikayet
Ziraat Bankası Kategorileri

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Ziraat Bankası 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim?
Ziraat Bankası müşteri temsilcilerine ulaşmak için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı çağrı merkezi telefonlarından ulaşabilirsiniz.
Ziraat Bankası'ndan nasıl kredi alabilirim?
Tüm Ziraat Bankası kredilerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kredi almak için Ziraat Bankası müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ziraat Bankası'ndan kredi deneyimi olan kullanıcıların geri bildirimlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
Ziraat Bankası ATM'si ile sorun yaşıyorum. Nasıl destek alabilirim?
Eğer herhangi bir Ziraat Bankası ATM'sinde kart işlemi sırasında bir sorun ile karşılaştıysanız, doğrudan Ziraat Bankası çağrı merkezini arayabilir ve anlık olarak destek talep edebilirsiniz.
Ziraat Bankası iletişim bilgileri nedir?
Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi'ne 0850 220 00 00 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir ya da resmi internet sitesinde yer alan Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezi, 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Hakkında

"Bir Bankadan Daha Fazlası" sloganı ile yola çıkan Ziraat Bankası, kurulduğu günden bu yana Türk bankacılık sektörünü şekillendirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Sayısız ATM'si, kullanışlı internet şubesi, her daim ulaşılabilir çağrı merkezi ve telefon ile mobil bankacılık hizmetleri sayesinde müşterilerine 7/24 hizmet ve destek sağlamayı amaçlayan Ziraat Bankası, ülkenin önde gelen bankaları arasında yer alıyor. Ziraat Bankası'nın kuruluş hikayesine ve tarihine kısaca bakacak olursak, köklerinin 19. yüzyıla ve Osmanlı Devleti'ne dayandığını görebiliriz. 19. yüzyılın ilk yarısında Osmanlı İmparatorluğu sınırları içerisinde çoğunlukla yabancı bankaların benimsenmesi ile birlikte yerel bir banka ve hazine kuruluşuna ihtiyaç duyulmaya başlandı. II. Abdülhamit döneminde kurulması kararlaştırılan Ziraat Bankası, kısa bir süre içerisinde ülkenin finans ve bankacılık faaliyetlerine devrim niteliğinde yenilikler ve geliştirmeler getirerek Türkiye'nin finans sektörünün an itibariyle içinde bulunduğu yapıya gelmesinde büyük katkı sağlamıştır. Savaş öncesi, savaş dönemi ve savaş sonrası süreçlerde bankacılık ve finans faaliyetleri adına pek çok önemli adım atmış olan Ziraat Bankası, tarım, sanayii ve ziraat gibi alanlarda da öncülük ederek ülke ekonomisinin de kalkınmasına destek olmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren herkesin ve her kesimin bankası olmayı amaçlayan Ziraat, halen bu vizyonu sürdürerek ülkenin en değerli aktifleri arasında yer almaktan gurur duymaktadır.

Ziraat Bankası Ürün & Hizmetleri

Ziraat Bankası'nın hem müşterilerine hem müşterisi olmayan tüketicilerine pek çok farklı alanda hizmet ve ürün sunmaktadır. Ziraat Bankası'nın bireysel bankacılık hizmetleri arasında mevduat ve yatırım hesapları açtırmak, farklı amaç ve ihtiyaçlara yönelik krediler çekmek, esnek limit seçeneklerine sahip kredi kartları arasından çeşitli ihtiyaçlara yönelik kartlar çıkartmak ve sigorta veya emeklilik işlemlerini gerçekleştirmek gibi farklı finansal işlemler yer alıyor. Bununla birlikte kurumsal bankacılık alanında sunulan hizmetler de oldukça çeşitli ve kapsamlı. Ziraat Bankası kurumsal hesapları üzerinden kurumsal kapsamlı krediler, kurumsal kredi kartları, nakit yönetimi hizmetleri ve leasing ya da factoring gibi destek hizmetler de almak mümkün. Ziraat bankasının KOBİ'lere sunduğu finansal hizmetler de oldukça kapsamlı; POS servisinden iş yeri sigortasına, yatırım danışmanlığından esnaflara özel kredilere kadar KOBİ'lerin pek çok farklı anlamda Ziraat Bankası'ndan destek alması mümkün oluyor. Elbette Ziraat Bankası'nın sunduğu hizmetler yalnızca bireysel ve kurumsal hesap hizmetleri ile sınırlı kalmıyor. Ziraat Bankası aynı zamanda ülkenin girişimcilerini de hesaba katarak onları mali açıdan desteklemek adına elinden geleni yapmaktadır. Girişimcilere özel farklı yatırım fırsatları, girişimcilik kredileri, mevduat hesabı yönetimi danışmanlığı ve çok daha fazlası, Ziraat'in girişimcilere özel hizmetleri arasında yer almaktadır. Bankanın müşterilerine sunduğu dijital bankacılık destekleri de son yılların en beğenilen dijitalleşme süreçleri arasında kendine yer buluyor. Ziraat Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması üzerinden herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gittiğiniz takdirde yapabileceğiniz neredeyse her şeyi yapmanız mümkün oluyor. Para çekme, para yatırma, hızlı kredi başvurusu ve fatura ödeme gibi en sık başvurulan bankacılık işlemlerinin tümünü Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Ziraat Bankası İletişim & Müşteri Hizmetleri

Eğer siz de Ziraat Bankası ile iletişime geçmek istiyorsanız bunu yapabilmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı kanal var. Bankanın 7/24 hizmet veren çağrı merkezini dilediğiniz anda arayabileceğiniz gibi kurumun resmi web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bankaya ulaşmanız mümkün oluyor. Ziraat Bankası çağrı merkezi yetkilileri finansal ve mali açıdan sahip olduğunuz tüm soru ve sorunları çözebilecek yetkinlikte olup gece gündüz size hizmet vermek üzere beklemektedirler. Ziraat Bankası şikayet, öneri ve yorumları ile ilgili tüm detaylara ise bu sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkün.