Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TEBŞikayetvar üye markasıdır

29100
(4.118 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
8.848 Şikayet (Son 1 yıl)
TEBŞikayetvar üye markasıdır
29100
(4.118 değerlendirme)
Şikayet Yaz

TEB Bonus Puanlarımı Kullanamıyorum

profile
Banu
19 Nisan 21:21
-

TEB Mobil Uygulama Çip Sorunu

profile
Merve
19 Nisan 20:43
1

TEB ATM Mağduriyet Para Yırtılması

profile
Ahsen
19 Nisan 20:14
-

TEB Bankası Ve BNP Paribas İlgisizliği

profile
Beyza
19 Nisan 18:05
1

TEB Ne Olduğu Belli Olmayan Tedbir Nedeniyle Para Aktaramama

profile
Deniz
19 Nisan 17:23
-

TEB Hesabımı Kapatmak İstiyorum

profile
Emre
19 Nisan 17:05
1

TEB Mevduat Faizinin Yanlış İşlenmesi

profile
Hacer
19 Nisan 15:29
43

TEB Emekli Promosyon Güncellemesi İçin Şubeye Gidin Diyor

profile
Beyhan
19 Nisan 15:01
5

TEB Kredi Kartı Bloke

profile
Recep
19 Nisan 14:59
12
5
Çözüldü

TEB Bankamatik Yutulan Paramı Ödeme Yapmıyor

profile
Hasan
19 Nisan 13:11
2

"Teşekkürler"

TEB Bankamatik Mağduru-iade Sorunu

profile
Aysun
19 Nisan 12:26
2
TEB Bankamatik Mağduru-iade Sorunu

TEB Benden Kullanmadığım Kredi Kartından Faiz İstiyor

profile
Burak
19 Nisan 12:09
1

TEB Kampanyalarının Yalandan Olması

profile
İbrahim
19 Nisan 11:31
-
TEB Kampanyalarının Yalandan Olması

CepteTeb Dijital Kart Yıllık Kart Ücreti HKK.

profile
Emre
19 Nisan 11:14
7

TEB Platinum Kredi Kartı Yıllık Aidat Kesintisi

profile
Çağatay
19 Nisan 11:03
-

TEB Habersiz Bir Bicimde Marifetli Hesaptan Para Çekimi

profile
Hakan
19 Nisan 10:09
-

CepteTeb SWIFT İşlemi Para Kesintisi Ve İşlemi Tamamlayamama

profile
Baran
19 Nisan 10:00
-
CepteTeb SWIFT İşlemi Para Kesintisi Ve İşlemi Tamamlayamama

TEB Kredi Kartı Aidat İptali Başvurusu

profile
Emre
19 Nisan 07:41
-

TEB Hesap Açma İşlemi

profile
Ufuk
19 Nisan 06:25
75
TEB Hesap Açma İşlemi
4
Çözüldü
profile
Orkun
18 Nisan 22:11
35
Orkun Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 21.724 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır TEB 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

TEB iletişim kanalları nelerdir?
TEB iletişim kanalları arasında; 0850 200 0 666 no’lu çağrı merkezini arama, iletişim formunu doldurma, TEB şubelerini ziyaret etme gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca TEB ile ilgili yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
TEB kredi faiz oranları nasıldır?
TEB faiz oranlarını “Kredi Hesaplama” menüsünden kredi tutarı ve vade bilgilerinizi girerek öğrenebilirsiniz.
TEB ATM noktaları nerelerdedir?
Size en yakın TEB ATM noktalarını “ATM’ler” menüsünden öğrenebilirsiniz. TEB ATM’lerle ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
TEB kart aidatı nedir?
TEB kart aidatı, kartın talebi ile başlayıp kullanım süresi boyunca devam eden, çeşitli operasyonel maliyetlerin müşteriye yansıtıldığı bir üyelik bedelidir. TEB kartların aidat ücretleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. TEB kart aidatı ile ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinden okuyabilirsiniz.
TEB internet bankacılığına nasıl üye olunur?
CEPTETEB olarak bilinen TEB internet bankacılığına üye olmak için online başvuru yapmanız, 0850 200 0 666 no’lu TEB telefon şubesini aramanız ya da TEB şubelerinden hesap açtırmanız gerekmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası Hakkında

strong>Türkiye Ekonomi Bankası; Türkiye’nin en köklü finans kurumlarındandır. Bankacılık faaliyetlerine ilk olarak 1927 yılında başlayan TEB; geçmişten günümüze gerek genişlettiği şube ağı gerek ürün ve hizmet çeşitliliği ile başarılı bir bankacılığın örneklerinden kabul edilmektedir. Yaptığı çalışmalarla finans sektörünün çeşitli alanlarında aracılık faaliyetleri gerçekleştiren Türkiye Ekonomi Bankası, tüm çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile uyum içinde sürdürmektedir. Sadece finansal büyüme değil verimlilik konusuna da odaklanan ve hizmetlerini bu paralelde sürdüren TEB, hem markasına hem de Türkiye’ye değer katmayı misyonu olarak belirlemiştir. Yılların getirdiği deneyim ve güven ile ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olan Türkiye Ekonomi Bankası, ülkemizde sevilen bankalar arasında yer almaktadır. Eğer daha önce Türkiye Ekonomi Bankası’nda herhangi bir işlem yaptırmadıysanız dilerseniz öncelikle sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Hizmetleri Hakkında

Nakit ihtiyacından kredi kartı gereksinimlerine, POS cihazı ihtiyacından KOBİ gereksinimlerine kadar ihtiyacınız olan pek çok konuda yanınızda olan TEB’in hizmet ağı hayli geniştir. Türkiye Ekonomi Bankası işlemleri genel olarak günlük işlemler, krediler, kartlar, mevduat ve yatırım, sigorta ve emeklilik olarak ayrılmaktadır. TEB günlük işlemler aracılığıyla; vadesiz hesap işlemleri, ödemeler, para transferleri, internet şubesi, mobil bankacılık işlemleri gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. TEB kart işlemleri arasında ise; kredi kartları, banka kartları işlemleri yer almaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası kredi kartı başvurusu işlemi ile bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. Ayrıca farklı ayrıcalıklardaki para kartlarını da inceleyerek gereksiniminize uygun bir banka kartı talebinde bulunabilirsiniz. Eğer nakit ihtiyacınız varsa ise kredi seçeneklerine göz atabilirsiniz. TEB kredi seçenekleri arasında; konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, tarım kredisi gibi alternatifler yer almaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası faiz oranları seçeneklerini inceleyerek bütçenize ve gereksiniminize uygun bir krediye kolayca başvurabilirsiniz. Ayrıca eğer KOBİ iseniz, Türkiye Ekonomi Bankası’nın KOBİ’lere özgü destek ve yardım seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası İletişim Kanalları

Kredi kartı ve banka kartı, günlük işlemler, krediler ve faiz oranları ve daha pek çok konuda bilgi almak ya da soru sormak isterseniz Türkiye Ekonomi Bankası iletişim kanallarını kullanarak firmayla irtibata geçebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası iletişim seçenekleri arasında; TEB müşteri hizmetleri numarasını arama, destek e-posta adresine mail gönderme ya da TEB şubelerini ziyaret etme gibi seçenekler yer almaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası ile ilgili kullanıcıların yazmış olduğu yorum ve şikayetleri incelemek isterseniz ise sayfamıza göz atabilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Türkiye Ekonomi Bankası şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden yayınlayarak bizlerle, markayla ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.