Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İş Bankası

17100
(5.727 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
13.905 Şikayet (Son 1 yıl)
İş Bankası
17100
(5.727 değerlendirme)
Şikayet Yaz

İş Bankası Yıllık Kart Aidatı Kesintisi

Furkan
23 Temmuz 16:59
-
İş Bankası Yıllık Kart Aidatı Kesintisi

İş Bankası Kredi Kartı Mağduriyeti

Rüya
23 Temmuz 15:35
-

İş Bankasındaki Zihniyet Değişikliği

Ozgur
23 Temmuz 15:12
-

Ankara İş Bankası Şubesindeki Personel Yetersizliği

Cansın
23 Temmuz 14:49
-

İş Bankası Artı Bakiye Hesaba Yatmıyor

Sinem
23 Temmuz 14:36
-
İş Bankası Artı Bakiye Hesaba Yatmıyor

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamadım

Ayşenur
23 Temmuz 13:52
-

İş Bankası Ek Kart Çıkartamadı

Cansel
23 Temmuz 12:40
-

İş Bankası Haksız Para Kesintileri

Tahir
23 Temmuz 12:18
18

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti

Onur
23 Temmuz 12:08
-

Türkiye İş Bankası Havuzlarda Beklettiği EFT'ler Ne Oluyor?

Orhan
23 Temmuz 11:45
-
1
Cemre
23 Temmuz 10:58
-
Cemre Şikayetini Yayından Kaldırdı

İş Bankası 6 Ayda Kesilen Yıllık Aidat Ücreti İadesi

Esin
23 Temmuz 10:34
-

İş Bankası Bankamatik Parama El Koydu

Erdal
23 Temmuz 09:38
-

İş Bankası Kripto Yüzünden Hesap Kapatılması

Mehmet
23 Temmuz 01:33
41

İş Bankası Banka Kartı Puanlarımı Yatırmıyor

Ümit
23 Temmuz 00:30
55

İş Bankası Günlük Kazandıran Vadeli Hesap

Asyanur
23 Temmuz 00:07
44

İş Bankası Yaptığım Egitim Harcamasını Taksitlendiremiyorum

Mustafa
22 Temmuz 23:35
47
İş Bankası Yaptığım Egitim Harcamasını Taksitlendiremiyorum

İş Bankası Takas Yoluyla Parayı Almak

Emre
22 Temmuz 22:40
150
İş Bankası Takas Yoluyla Parayı Almak

İş Bankası Ek Hesap Limit Yükseltilmesi

Ferdi
22 Temmuz 22:06
171

İş Bankası Western Union Hizmeti İptal İşleminde Yaşanan Sorunlar

Mery
22 Temmuz 21:34
121
İş Bankası Western Union Hizmeti İptal İşleminde Yaşanan Sorunlar
İş Bankası Western Union Hizmeti İptal İşleminde Yaşanan Sorunlar

İş Bankası ATM'de Sıkışan Paramı 5 Gündür Alamıyorum

Özgür
22 Temmuz 21:23
-

İşCep Kapadılar Bana Sormadan

Şükran
22 Temmuz 20:20
151
İşCep Kapadılar Bana Sormadan

İş Bankası Müşteri Hizmetlerinde Yaşadığım Zorluklar Ve İletişim Problemleri!

Ali
22 Temmuz 19:37
-

Is Bankası Kartımla Ortak ATM'den Para Yatıramadım

Tolga
22 Temmuz 19:36
100
Toplam 43.670 Şikayet
İş Bankası Kategorileri

Marka Profili

İş Bankası bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
İş Bankası henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İş Bankası kredi kartı aidatı nedir?
İş Bankası kredi kartı aidatı, İş Bankası’nın kredi kartları ve ek kartları hizmeti karşılığında kart sahibi için düzenlediği ücrettir. Maximum Aidatsız Kart için herhangi bir yıllık ücret talep edilmez. İş Bankası kredi aidatı ile ilgili kullanıcıların yorumlarını incelemek ve siz de yorum & şikayetlerinizi yayınlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
İş Bankası iletişim kanalları nelerdir?
İş Bankası iletişim kanalları arasında; 0850 724 0 724 no’lu telefon şubesini arama, İş Bankası web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma, İş Bankası şubelerini ziyaret etme gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcı yorum ve şikayetlerini okumak, siz de İş Bankası şikayetlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
İş Bankası çalışma saatleri nasıldır?
İş Bankası çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00-17.30 saatleri arasındadır.
Daha farklı bir sorum var.
İş Bankası hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

İş Bankası Hakkında

Türkiye İş Bankası, Cumhuriyet'in ilanından kısa bir süre sonra, Atatürk'ün önderliğinde İkinci Meşrutiyet yıllarında temellerini atmıştır. Türkiye Cumhuriyeti ile aynı yaşta olan İş Bankası, Cumhuriyet tarihinin bankacılık ve finans tarihini yansıtmakta ve bankacılık sektörünün omurgasını oluşturmaktadır. Özellikle ülkenin sanayileşmesinde ve kurumsallaşmasında büyük rol oynayan banka, zaman içerisinde yatırım bankası kimliğine de bürünerek hem bireysel, hem kurumsal müşterilerine kapılarını açmayı hedefledi. Çok yönlü ve ulusal kimlikli bir finans kuruluşu rolü üstlenen İş Bankası, halka tasarruf bilinci katan, özendirici ve teşvik edici finansal faaliyetlerde bulunan ve Türk finans piyasasının bugüne gelmesinde büyük rol oynayan, ülkenin en büyük bankacılık kuruluşlarından bir tanesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. "Türkiye'nin Bankası" sloganı ile Türk bankacılık piyasasının önderlik eden kurumları arasında sayılan İş Bankası markası, aynı zamanda uluslararası çaptaki itibarını da artırmayı sürdürmektedir.

Türkiye İş Bankası Ürünleri & Hizmetleri

İş Bankası bireysel ve kurumsal olmak üzere iki ana müşteri kitlesine sayısız noktada finansal hizmet ve destek vermektedir. İş Bankası'nın bireysel müşterilerine sunduğu hizmetler arasında kredi olanakları, kredi kartı seçenekleri, vadeli ve vadesiz hesap açma imkanı ve daha pek çok finansal işlem yer almaktadır. İş Bankası kartları arasında Maximum, Maximiles, bankamatik kartları, MaxiPara kartlar ve benzeri kredi kartı ve banka kartı yer almaktadır. İş Bankası'nın mevduat hesapları üzerinden vadeli hesaplarda birikimlerinizi karlı şekilde değerlendirebilir ya da vadesiz hesaplarda dilediğiniz an kullanabilmek üzere muhafaza edebilirsiniz. Yatırım fonları, altın, pay senedi, varant, Eurobond, repo, borsa ve benzeri yatırım ürünleri de Türkiye İş Bankası'nın bireysel kullanıcılarına sunduğu yatırım opsiyonları arasında yer almaktadır.

İş Bankası üzerinden kurumsal bankacılık hizmetlerinizi de yürütmeniz mümkün. Bankanın KOBİ'lere özel hizmetleri arasında çeşitli yatırım ve mevduat paketleri, esnaf bankacılığı hizmetleri, girişimcilik destekleri ve dış ticaret teşvikleri yer alıyor. Sektöre özel bankacılık hizmetleri de İş Bankası'nı rakipleri arasından ayıran hizmetlerden. İş Bankası kurumsal hizmetleri arasında eczacılara özel hizmetler bulunduğu gibi tarım ve hayvancılık ile uğraşan küçük ve orta ölçekli işletmelere özel finansman çözümleri de bulunmakta.

İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep’ten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden finans ve bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilir, birikimlerinizi verimli yatırımlara dönüştürebileceğiniz portföy yönetimi ve her ihtiyaca yönelik kredi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Maximum Mobil uygulaması aracılığı ile de onlarca kampanyaya katılabilir, kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

İş Bankası İletişim Bilgileri

İş Bankası müşteri hizmetlerine ait olan 0850 724 0 724 numaralı telefon üzerinden dilediğiniz zaman banka ile iletişime geçebilir, alanında uzman çağrı merkezi yetkililerinden merak ettiğiniz finansal konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İş Bankası dijital bankacılığı üzerinden başta para çekme, kredi kartı borcu ödeme, kredi talebinde bulunma ve diğer hesap bilgilerini kontrol etme gibi en temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm İş Bankası şubelerine göz atmak ve size en yakın şubeyi bulmak için ise bankanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz mümkün. İş Bankası şikayetlerini ve kullanıcı görüşlerini okumak için bu sayfadaki yorumları okuyabilir, kendi tecrübelerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşmak için siz de bu sayfa üzerinden İş Bankası hakkında giriş yapabilirsiniz.