Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İş Bankası

17100
(5.676 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
14.020 Şikayet (Son 1 yıl)
İş Bankası
17100
(5.676 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Kibirli İş Bankası İstemiyoruz Kullanmıyoruz!

Vedat
23 Haziran 23:49
-

İş Bankası Çözüm Nedir Nasıl Çözerim?

Erdem
23 Haziran 22:43
1

İş Bankası İzinsiz Para Çekme

Gülfem
23 Haziran 21:37
-
İş Bankası İzinsiz Para Çekme
İş Bankası İzinsiz Para Çekme

Kızılcahamam İş Bankası ATM Sorunu

Derya
23 Haziran 21:16
-
Kızılcahamam İş Bankası ATM Sorunu
Kızılcahamam İş Bankası ATM Sorunu

İş Bankası Kredi Kartı Yetersiz Limit Sorunu

Ela
23 Haziran 19:00
-

İş Bankası Takip Adı Altında İnsanları Mağdur Ediyor

Turgut
23 Haziran 17:15
-

İş Bankası Kart Aidatı İadesi

Fatih
23 Haziran 15:21
-

Yapılandırma Yapmış Olduğum İş Bankası Hesabımdan Param Çekildi

Abdullah
23 Haziran 14:31
-

Is Bankası ATM'si Paramı 17 Gündür Hesabıma Yatırmadı

Mazlum
23 Haziran 12:28
-

İş Bankası Yıllık Kart Ücreti

Orhan
23 Haziran 11:34
-

İş Bankası Bana Ait Olmayan İşlemi İptal Etme Sorunu

Rukiye
22 Haziran 22:36
77
İş Bankası Bana Ait Olmayan İşlemi İptal Etme Sorunu
İş Bankası Bana Ait Olmayan İşlemi İptal Etme Sorunu

İş Bankası Maaş Müşterisi Olmama Rağmen Kredi Kullandırmıyor

Bekir
22 Haziran 22:29
75

İş Bankası Şikayeti Mobil Bloke Sorunu

Musa
22 Haziran 21:05
62

İş Bankası Kredi Kartımdan Bilgim Olmayan İşlem

Nurhan
22 Haziran 19:50
77

İş Bankası Burdur Şubesi Altın Hesabımı Ödeme Yapmıyor

Ahmet
22 Haziran 19:23
93

Türkiye İş Bankası Limit Artış Talebimi Reddediyor.

Nevzat
22 Haziran 18:56
119

İş Bankası Limit Artışı Oyalıyor

Oğuzhan
22 Haziran 16:59
128
İş Bankası Limit Artışı Oyalıyor
İş Bankası Limit Artışı Oyalıyor
Toplam 43.855 Şikayet

Marka Profili

İş Bankası bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
İş Bankası henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İş Bankası kredi kartı aidatı nedir?
İş Bankası kredi kartı aidatı, İş Bankası’nın kredi kartları ve ek kartları hizmeti karşılığında kart sahibi için düzenlediği ücrettir. Maximum Aidatsız Kart için herhangi bir yıllık ücret talep edilmez. İş Bankası kredi aidatı ile ilgili kullanıcıların yorumlarını incelemek ve siz de yorum & şikayetlerinizi yayınlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
İş Bankası iletişim kanalları nelerdir?
İş Bankası iletişim kanalları arasında; 0850 724 0 724 no’lu telefon şubesini arama, İş Bankası web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma, İş Bankası şubelerini ziyaret etme gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcı yorum ve şikayetlerini okumak, siz de İş Bankası şikayetlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
İş Bankası çalışma saatleri nasıldır?
İş Bankası çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00-17.30 saatleri arasındadır.
Daha farklı bir sorum var.
İş Bankası hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

İş Bankası Hakkında

Türkiye İş Bankası, Cumhuriyet'in ilanından kısa bir süre sonra, Atatürk'ün önderliğinde İkinci Meşrutiyet yıllarında temellerini atmıştır. Türkiye Cumhuriyeti ile aynı yaşta olan İş Bankası, Cumhuriyet tarihinin bankacılık ve finans tarihini yansıtmakta ve bankacılık sektörünün omurgasını oluşturmaktadır. Özellikle ülkenin sanayileşmesinde ve kurumsallaşmasında büyük rol oynayan banka, zaman içerisinde yatırım bankası kimliğine de bürünerek hem bireysel, hem kurumsal müşterilerine kapılarını açmayı hedefledi. Çok yönlü ve ulusal kimlikli bir finans kuruluşu rolü üstlenen İş Bankası, halka tasarruf bilinci katan, özendirici ve teşvik edici finansal faaliyetlerde bulunan ve Türk finans piyasasının bugüne gelmesinde büyük rol oynayan, ülkenin en büyük bankacılık kuruluşlarından bir tanesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. "Türkiye'nin Bankası" sloganı ile Türk bankacılık piyasasının önderlik eden kurumları arasında sayılan İş Bankası markası, aynı zamanda uluslararası çaptaki itibarını da artırmayı sürdürmektedir.

Türkiye İş Bankası Ürünleri & Hizmetleri

İş Bankası bireysel ve kurumsal olmak üzere iki ana müşteri kitlesine sayısız noktada finansal hizmet ve destek vermektedir. İş Bankası'nın bireysel müşterilerine sunduğu hizmetler arasında kredi olanakları, kredi kartı seçenekleri, vadeli ve vadesiz hesap açma imkanı ve daha pek çok finansal işlem yer almaktadır. İş Bankası kartları arasında Maximum, Maximiles, bankamatik kartları, MaxiPara kartlar ve benzeri kredi kartı ve banka kartı yer almaktadır. İş Bankası'nın mevduat hesapları üzerinden vadeli hesaplarda birikimlerinizi karlı şekilde değerlendirebilir ya da vadesiz hesaplarda dilediğiniz an kullanabilmek üzere muhafaza edebilirsiniz. Yatırım fonları, altın, pay senedi, varant, Eurobond, repo, borsa ve benzeri yatırım ürünleri de Türkiye İş Bankası'nın bireysel kullanıcılarına sunduğu yatırım opsiyonları arasında yer almaktadır.

İş Bankası üzerinden kurumsal bankacılık hizmetlerinizi de yürütmeniz mümkün. Bankanın KOBİ'lere özel hizmetleri arasında çeşitli yatırım ve mevduat paketleri, esnaf bankacılığı hizmetleri, girişimcilik destekleri ve dış ticaret teşvikleri yer alıyor. Sektöre özel bankacılık hizmetleri de İş Bankası'nı rakipleri arasından ayıran hizmetlerden. İş Bankası kurumsal hizmetleri arasında eczacılara özel hizmetler bulunduğu gibi tarım ve hayvancılık ile uğraşan küçük ve orta ölçekli işletmelere özel finansman çözümleri de bulunmakta.

İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep’ten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden finans ve bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilir, birikimlerinizi verimli yatırımlara dönüştürebileceğiniz portföy yönetimi ve her ihtiyaca yönelik kredi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Maximum Mobil uygulaması aracılığı ile de onlarca kampanyaya katılabilir, kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

İş Bankası İletişim Bilgileri

İş Bankası müşteri hizmetlerine ait olan 0850 724 0 724 numaralı telefon üzerinden dilediğiniz zaman banka ile iletişime geçebilir, alanında uzman çağrı merkezi yetkililerinden merak ettiğiniz finansal konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İş Bankası dijital bankacılığı üzerinden başta para çekme, kredi kartı borcu ödeme, kredi talebinde bulunma ve diğer hesap bilgilerini kontrol etme gibi en temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm İş Bankası şubelerine göz atmak ve size en yakın şubeyi bulmak için ise bankanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz mümkün. İş Bankası şikayetlerini ve kullanıcı görüşlerini okumak için bu sayfadaki yorumları okuyabilir, kendi tecrübelerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşmak için siz de bu sayfa üzerinden İş Bankası hakkında giriş yapabilirsiniz.