Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İş Bankası

19100
(5.652 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
14.945 Şikayet (Son 1 yıl)
İş Bankası
19100
(5.652 değerlendirme)
Şikayet Yaz

İş Bankası Harcama İtirazında Bulunamama

profile
Dilber
24 Nisan 00:40
36
İş Bankası Harcama İtirazında Bulunamama

İş Bankası Erken Kapama Ücreti

profile
Ali
23 Nisan 23:14
77
is-bankasi-erken-kapama-ucreti-2.pdf
is-bankasi-erken-kapama-ucreti-1.pdf

İş Bankası Ayakkabı Alışverişine Taksit Yapmıyor

profile
Şükrü
23 Nisan 23:00
70

İş Bankası'nın Promosyon Politikası Ve Müşteri Memnuniyeti

profile
Yeter
23 Nisan 23:00
66
3
profile
Oguzhan
23 Nisan 21:26
16
Oguzhan Şikayetini Yayından Kaldırdı

İş Bankası Haksız Fahiş Kesilen Masraf

profile
Tülay
23 Nisan 20:59
86

İş Bankası Kredi Kartı Limit Ve Başvuru

profile
Nalin
23 Nisan 16:46
149
İş Bankası Kredi Kartı Limit Ve Başvuru

İş Bankası Ch/kkh Para Kesintisi

profile
Kerim
23 Nisan 16:31
103
İş Bankası Ch/kkh Para Kesintisi

Zara'dan Yaptığım İade Ücreti İş Bankası'na Yansımadı

profile
Sude
23 Nisan 16:16
100

İş Bankası Her Gün 4-5 Kere Arıyor

profile
Öykü
23 Nisan 16:08
111

İş Bankası Kanuni Takip Yanlış Kapanış Tarihi

profile
Mehmet
23 Nisan 15:53
63

İş Bankası Kartımı Kullanıma Açmadı

profile
Bilal
23 Nisan 15:12
85

İş Bankası Pos Oranlarındaki Dikkat Çekici Fark!

profile
Furkan
23 Nisan 15:12
97

KKTC İş Bankası ATM Sorunlarına Dikkat!

profile
İhsan
23 Nisan 14:24
75
KKTC İş Bankası ATM Sorunlarına Dikkat!

İş Bankası Yetkisiz İşlem Yapması

profile
Nazan
23 Nisan 14:24
92
İş Bankası Yetkisiz İşlem Yapması
İş Bankası Yetkisiz İşlem Yapması

İş Bankası Para Sıkışması Alıkonulması

profile
Tuğçe
23 Nisan 13:39
141

İş Bankası Adıyaman Kahta MEB Maaş Müşterisi Den EFT Ücreti Alınması

profile
Osman
23 Nisan 13:39
111

İş Bankası Ve Efes Varlık Yönetim A. S. Emekli Maaşıma Bloke Koydu

profile
Güniz
23 Nisan 12:44
399

İş Bankası ATM Si Parayı Yuttu

profile
Sezai
23 Nisan 12:21
144

İş Bankası Nays Sistem Aksaklıkları

profile
Murat
23 Nisan 11:37
129
Toplam 44.238 Şikayet

Marka Profili

İş Bankası marka profilini oluşturdu.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %27
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İş Bankası kredi kartı aidatı nedir?
İş Bankası kredi kartı aidatı, İş Bankası’nın kredi kartları ve ek kartları hizmeti karşılığında kart sahibi için düzenlediği ücrettir. Maximum Aidatsız Kart için herhangi bir yıllık ücret talep edilmez. İş Bankası kredi aidatı ile ilgili kullanıcıların yorumlarını incelemek ve siz de yorum & şikayetlerinizi yayınlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
İş Bankası iletişim kanalları nelerdir?
İş Bankası iletişim kanalları arasında; 0850 724 0 724 no’lu telefon şubesini arama, İş Bankası web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma, İş Bankası şubelerini ziyaret etme gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcı yorum ve şikayetlerini okumak, siz de İş Bankası şikayetlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
İş Bankası çalışma saatleri nasıldır?
İş Bankası çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00-17.30 saatleri arasındadır.
Daha farklı bir sorum var.
İş Bankası hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

İş Bankası Hakkında

Türkiye İş Bankası, Cumhuriyet'in ilanından kısa bir süre sonra, Atatürk'ün önderliğinde İkinci Meşrutiyet yıllarında temellerini atmıştır. Türkiye Cumhuriyeti ile aynı yaşta olan İş Bankası, Cumhuriyet tarihinin bankacılık ve finans tarihini yansıtmakta ve bankacılık sektörünün omurgasını oluşturmaktadır. Özellikle ülkenin sanayileşmesinde ve kurumsallaşmasında büyük rol oynayan banka, zaman içerisinde yatırım bankası kimliğine de bürünerek hem bireysel, hem kurumsal müşterilerine kapılarını açmayı hedefledi. Çok yönlü ve ulusal kimlikli bir finans kuruluşu rolü üstlenen İş Bankası, halka tasarruf bilinci katan, özendirici ve teşvik edici finansal faaliyetlerde bulunan ve Türk finans piyasasının bugüne gelmesinde büyük rol oynayan, ülkenin en büyük bankacılık kuruluşlarından bir tanesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. "Türkiye'nin Bankası" sloganı ile Türk bankacılık piyasasının önderlik eden kurumları arasında sayılan İş Bankası markası, aynı zamanda uluslararası çaptaki itibarını da artırmayı sürdürmektedir.

Türkiye İş Bankası Ürünleri & Hizmetleri

İş Bankası bireysel ve kurumsal olmak üzere iki ana müşteri kitlesine sayısız noktada finansal hizmet ve destek vermektedir. İş Bankası'nın bireysel müşterilerine sunduğu hizmetler arasında kredi olanakları, kredi kartı seçenekleri, vadeli ve vadesiz hesap açma imkanı ve daha pek çok finansal işlem yer almaktadır. İş Bankası kartları arasında Maximum, Maximiles, bankamatik kartları, MaxiPara kartlar ve benzeri kredi kartı ve banka kartı yer almaktadır. İş Bankası'nın mevduat hesapları üzerinden vadeli hesaplarda birikimlerinizi karlı şekilde değerlendirebilir ya da vadesiz hesaplarda dilediğiniz an kullanabilmek üzere muhafaza edebilirsiniz. Yatırım fonları, altın, pay senedi, varant, Eurobond, repo, borsa ve benzeri yatırım ürünleri de Türkiye İş Bankası'nın bireysel kullanıcılarına sunduğu yatırım opsiyonları arasında yer almaktadır.

İş Bankası üzerinden kurumsal bankacılık hizmetlerinizi de yürütmeniz mümkün. Bankanın KOBİ'lere özel hizmetleri arasında çeşitli yatırım ve mevduat paketleri, esnaf bankacılığı hizmetleri, girişimcilik destekleri ve dış ticaret teşvikleri yer alıyor. Sektöre özel bankacılık hizmetleri de İş Bankası'nı rakipleri arasından ayıran hizmetlerden. İş Bankası kurumsal hizmetleri arasında eczacılara özel hizmetler bulunduğu gibi tarım ve hayvancılık ile uğraşan küçük ve orta ölçekli işletmelere özel finansman çözümleri de bulunmakta.

İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep’ten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden finans ve bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilir, birikimlerinizi verimli yatırımlara dönüştürebileceğiniz portföy yönetimi ve her ihtiyaca yönelik kredi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Maximum Mobil uygulaması aracılığı ile de onlarca kampanyaya katılabilir, kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

İş Bankası İletişim Bilgileri

İş Bankası müşteri hizmetlerine ait olan 0850 724 0 724 numaralı telefon üzerinden dilediğiniz zaman banka ile iletişime geçebilir, alanında uzman çağrı merkezi yetkililerinden merak ettiğiniz finansal konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İş Bankası dijital bankacılığı üzerinden başta para çekme, kredi kartı borcu ödeme, kredi talebinde bulunma ve diğer hesap bilgilerini kontrol etme gibi en temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm İş Bankası şubelerine göz atmak ve size en yakın şubeyi bulmak için ise bankanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz mümkün. İş Bankası şikayetlerini ve kullanıcı görüşlerini okumak için bu sayfadaki yorumları okuyabilir, kendi tecrübelerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşmak için siz de bu sayfa üzerinden İş Bankası hakkında giriş yapabilirsiniz.