Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TOKİ

10100
(673 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
2.735 Şikayet (Son 1 yıl)
TOKİ
10100
(673 değerlendirme)
Şikayet Yaz

TOKİ Asil Hak Sahibi Olmama Rağmen Sözleşme Yapılmadı

Uğur
24 Haziran 13:30
2
TOKİ Asil Hak Sahibi Olmama Rağmen Sözleşme Yapılmadı

İskenderun TOKİ Acil Durum Hastanesi Acil Doktoru İlgisizliği

Buğra
24 Haziran 13:28
-

TOKİ Hak Sahipliği Bilgi Verilmemesi

Şevval
24 Haziran 13:20
-

TOKİ Sinek Yoğunluğu Var

Yaman
24 Haziran 10:47
-

TOKİ KDV Taksit Mağduriyeti

Gökhan
24 Haziran 00:22
70

TOKİ Şoförün Yolculara Karşı Üslupsuzluğu

Gözde
23 Haziran 23:28
43

TOKİ Antalya Merkez Projesi

Ramazan
23 Haziran 22:36
163
TOKİ Antalya Merkez Projesi

Aydınlı TOKİ Konutları Minibüs

Kübranur
23 Haziran 21:23
64

TOKİ Van Erciş Adnan Menderes Mahallesi Aydınlatma Arızaları

Berat
23 Haziran 21:23
-

TOKİ Başakşehir Kayabaşı 25. Bölge 2. Etap

Zeynep
23 Haziran 15:34
101

TOKİ Asıl Olarak Hak Sahipliği

Yasin
23 Haziran 15:34
256

Develi TOKİ Evleri Minibüs Sorunları

Canan
23 Haziran 11:20
79

TOKİ Pazar Sabahı İnşaat Çalışması

Adil
23 Haziran 09:01
114
TOKİ Pazar Sabahı İnşaat Çalışması

TOKİ Yabancı Uyruklu Gürültü

Meral
22 Haziran 23:50
54

Doğanbey TOKİ'ler Park Cezası

Özgür
22 Haziran 17:29
54

TOKİ 55 M 0058 Şoförü Sigara İçti

Ahmet
22 Haziran 16:07
76

TOKİ Tuzla Konutları Ne Zaman Teslim

Filiz
22 Haziran 11:50
303

TOKİ Konut Sigortası İade Talebi

Aygün
22 Haziran 02:23
168
TOKİ Konut Sigortası İade Talebi

TOKİ Kura Sonucu Hakkında Bilgi Eksikliği Ve Endişe

Turkan
22 Haziran 01:15
604

TOKİ Yönetimi Görevini Yapmıyor

Melek
21 Haziran 23:56
289
Toplam 8.540 Şikayet

Marka Profili

TOKİ bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
TOKİ henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

TOKİ başvurusunu nasıl yapabilirim?
Başvurunuz, TOKİ projesinin yer aldığı il veya ilçenin valiliği ya da kaymakamlığı üzerinden yapılmaktadır. Başvuru formunu doldurduktan sonra talebiniz değerlendirmeye alınmaktadır. Başvuru esnasında şahsen başvuru yapılması ve nüfus cüzdanı ibraz edilmesi zorunludur.
Teslim edilmeyen TOKİ projeleri hakkında detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?
TOKİ projeleri ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi TOKİ müşteri hizmetleri üzerinden öğrenebilir ya da burada paylaşabilirsiniz.
TOKİ peşinatları neye göre değişiyor?
Alt gelir gruplarına yönelik tasarlanan projeler için belirli miktarda peşinat talep edilmektedir. Peşinat miktarı, proje ilanında yer almaktadır.
TOKİ müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
444 86 54 numaralı çağrı merkezinden ya da [email protected] e-posta adresi üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
TOKİ Daire Başkanlığı nerede?
TOKİ merkezi binası Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent - Çankaya / ANKARA adresinde yer almaktadır.

Toki Hakkında

Toki, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kurulmuş olan, Toplumsal Konut İdaresi Başkanlığı'dır. Toki Emlak Konut, projeleri, Türkiye'nin pek çok farklı ilinde, çeşitli projelere imza atmakta ve farklı hizmetler sunmaktadır. Özellikle ailelerin ev sahibi olmalarını kolaylaştırmak amacı ile yürütülen Toki projeleri, ev sahibi olmak isteyen kişilere elverişli olanaklar sunmayı amaçlamaktadır. Toki, ilk olarak Türkiye 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özel talimatları ile, 1984 yılında Toplu Konut Kanunu çerçevesinde kurulmuştur. O zamandan bu zamana sayısız aileyi ev sahibi yapan Toki, modern ve güvenilir projeleri ile bugün de rağbet görmeyi sürdürmektedir.

Toki Projeleri & Hizmetleri

Toki konutları, ülkemizin pek çok farklı ilinde yer almakta ve farklı konut ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmektedir. Toki İstanbul, Ankara, Eskişehir, Giresun, Silivri, Hatay, Ordu, Bursa, Denizli gibi pek çok ilimizde faaliyetlerini sürdürmekte ve projelerini hayata geçirmektedir. Toki'nin bu zamana kadar uygulamış olduğu ve uygulamayı sürdüreceği pek çok farklı proje tipi vardır. Afet konutları, alt gelir gruplarına yönelik projeleri, Emlak konut projeleri, kamu hizmet binaları, idare konut uygulamaları, kentsel dönüşüm ve gelişim projeleri, Tarımköy projesi, stadyumlar, restorasyon çalışmaları ve gelir paylaşımlı projeler, Toki'nin önderliğinde yürütülen çalışmalardan sadece birkaç tanesidir. Bununla birlikte Toki, farklı kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti sağlaması ile de bilinmektedir. Yapı ve inşaat sektörünün en güvenilir oyuncularından biri olan Toki, dar ve geniş pek çok kesimden gelire sahip birey ve kurumlara ithafen farklı projeler tasarlamaya ve hayata geçirmeye devam etmektedir. Toki resmi sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz tüm konut projelerini il il, ilçe ilçe takip etmek mümkündür. Toki, başta kentsel yenileme ve kentsel dönüşüm olmak üzere çevre ve şehircilik faaliyetleri kapsamında aktif rol oynayarak hizmet verdiği şehri daha yaşanılabilir ve sürdürülebilir bir hale getirmeyi de vizyonu ve misyonu çerçevesinde tutmaya devam ediyor. Halihazırda satışta olan ve ön plana çıkan Toki satışlarını, satışta olan gayrimenkulleri, kısa vadede planlanan yeni projeleri ve kura sonuçlarını da yine kurumun resmi web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Toki Şikayet & Yorumları

Eğer siz de Toki kapsamında bir konut sahibi olmayı planlıyor ancak daha önce Toki'den ev alanlar ile iletişime geçerek süreç hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Şikayetvar.com'un Toki'ye özel olarak hazırladığı bu sayfa üzerinden gerçek kullanıcı yorumlarına ulaşabilir, Toki yorumlarını okuyarak nasıl bir deneyim ile karşı karşıya olduğunuz hakkında izlenimler oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte siz de daha önce Toki kurasına katılanlardansanız ve tecrübelerinizi diğer potansiyel müşteriler ile paylaşmak isterseniz, yine bu sayfa üzerinden Toki şikayet ve önerilerinizi aktarabilirsiniz. Burada yer alan şikayet, yorum ve geri bildirimler göz önünde bulundurarak kurum hakkında etraflıca bilgi edinmeniz mümkün.