Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akbank

17100
(14.422 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
37.792 Şikayet (Son 1 yıl)
Akbank
17100
(14.422 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Akbank Üyelik Ücreti İptali

profile
Emel
24 Nisan 09:09
-

Akbank Çip Para Yüklenmedi

profile
Pervin
24 Nisan 07:27
-

Akbank Moda Kiwi Instagram Sayfası

profile
Gülsüm
24 Nisan 03:31
23
Akbank Moda Kiwi Instagram Sayfası

Akbank ATM İşlem Hatası Ve İade Sorunu

profile
Zeynep
24 Nisan 03:03
38

Akbank Üyelik Ücreti Kesintisi

profile
Yeşim
24 Nisan 02:13
27

Akbank Ödeme Talebi İstiyorum

profile
İbrahim
24 Nisan 02:00
50
Akbank Ödeme Talebi İstiyorum

Akbank İzinsiz Vade Bozması

profile
Alkan
24 Nisan 01:30
40
Akbank İzinsiz Vade Bozması
Akbank İzinsiz Vade Bozması

Akbank Ya Aktif Hesap Verin Ya Hesabı Kapatın Lütfen

profile
Selahattin
24 Nisan 01:12
42

Akbank Kart Üyelik Ücreti İtirazı!

profile
Esma
24 Nisan 01:06
86
Akbank Kart Üyelik Ücreti İtirazı!

Akbank Artı Para Sistemsel Hataları Sorunları

profile
Halit
24 Nisan 00:59
77

Akbank Yıllık Üyelik Ücreti

profile
Gaye
24 Nisan 00:21
86

Akbank Axess 1500 TL Chip Para

profile
Tuncer
24 Nisan 00:14
69

Akbank Üyelik Ücreti Saçmalığı

profile
İbrahim
23 Nisan 23:42
116
Akbank Üyelik Ücreti Saçmalığı

Akbank Sistemsel Sorun Kaynaklı Kayba Uğratıyor

profile
Asli
23 Nisan 23:21
54

Akbank Blokajı Çözülen Tutarı İptal Etmiyor

profile
Özlem
23 Nisan 23:14
123

Akbank Hisse Senedi Borç Bakiye

profile
Gözde
23 Nisan 23:01
96
Akbank Hisse Senedi Borç Bakiye

Akbank Kampanya Sorunu Yaşatıyor

profile
Mahmut
23 Nisan 22:34
92

Akbank Kart Aidatı 796.50 TL

profile
Murat
23 Nisan 22:33
146
Akbank Kart Aidatı 796.50 TL
Akbank Kart Aidatı 796.50 TL

Akbank Kampanya Şartlarını Tamamlamaya Rağmen Ödül Tanımlamıyor

profile
Musa
23 Nisan 22:21
102
Toplam 106.421 Şikayet

Marka Profili

Akbank marka profilini oluşturdu.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %23
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Akbank müşteri hizmetleri numarası nedir?
Akbank müşteri hizmetlerine 444 2 525 no’lu telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Akbank ile ilgili yorum ve şikayetlerinizi ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Akbank kredi kartı aidatı nedir?
Akbank kredi kartı aidatı, Akbank’ın kredi kartları ve ek kartları hizmeti karşılığında kart sahibi için düzenlediği ücrettir. Akbank Free Kredi Kartı için herhangi bir yıllık ücret talep edilmez. Akbank kredi aidatı ile ilgili kullanıcıların yorumlarını incelemek ve siz de yorum & şikayetlerinizi yayınlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Akbank iletişim kanalları nelerdir?
Akbank iletişim kanalları arasında müşteri hizmetleri numarasını arama, web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma ya da Akbank şubelerini ziyaret etme seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca Akbank ile ilgili şikayet ve yorumlarınızı buraya tıklayarak Sikayetvar.com’da yayınlayabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Akbank hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, hemen tıklayıp Şikayetvar'a yazabilir, böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Akbank Hakkında

30 Ocak 1948 tarihinde, Adana'da özel sermayeli bir banka olarak kurulan Akbank, bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlama amacı ile faaliyete geçmiştir. İlk şubesini 1950 yılında İstanbul Sirkeci'de açan Akbank, 1954 yılında ies Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıyarak şube sayısını giderek artırmış ve Akbank şubeleri, günümüz büyüklüğüne ulaşmıştır. 1963 yılında tüm bankacılık işlemlerini otomasyona geçiren banka, 1990 yılında halka açılmış, 1998 yılında ise ulaslarası piyasalarda işlem görmeye başlamıştır. Akbank'ın ortaklık yapısı, an itibariyle yüzde 51.1 halka açık, yüzde 48.9 ise Sabancı Holding'e ait olarak belirlenmiştir. Türkiye'yi geleceğe taşıyan öncü banka olma vizyonu ile yola çıkan markanın yenilikçi finansal çözümleri ve güvenilirliği, tüm paydalşarına kalıcı ve yüksek değerler yaratmaya devam ediyor.

Akbank Markaları

Her ne kadar Akbank'ın temel faaliyet alanı bankacılık olsa da büyüyen ve gelişen sektör ile birlikte Akbank da kendini geliştirmiş, büyütmüş ve gücüne güç katmıştır. Kurulduğu yıldan bu yana daima kendini yenilemeyi ve dünyaya ayak uydurmayı hedefleyen banka, şimdilerde pek çok farklı sektördeki yan hizmetleri ile milyonlarca kullanıcıya hizmet sağlamaktadır. Sigortacılık faaliyetlerini Aksigorta, emeklilik faaliyetlerini AvivaSa Emeklilik & Hayat ile faaliyete geçiren marka, aynı zamanda dijital bankacılık alanında da Akbank Direkt ile ödüllere layık dijitalleşme süreçleri izlemektedir.

Akbank Ürün & Hizmetleri

Akbank şubelerinden alabileceğiniz hizmetler, söz konusu bankacılık hizmetleri olduğu zaman adeta sınırsız. Temel faaliyetleri kurumsal ve yatırım bankacılığı olan Akbank'ın en sık tercih edilen hizmet dalları arasında ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, ödeme sistemleri, hazine işlemleri, uluslararası bankacılık ve elbette bireysel bankacılık yer almaktadır. Çeşitli kredi olanakları ve ödeme seçenekleri sunarak hem bireysel, hem kurumsal düzeyde kişi ve kurumlara finansal özgürlük sağlamayı amaçlayan marka, hiçbir zaman geride bırakmadığı vizyonu ve misyonu ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyor.


Akbank üzerinden temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi finansal olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere de ulaşabilirsiniz. Örneğin eğer bireysel bir müşteriyseniz biriktirmiş olduğunuz nakdi Akbank yatırım hizmetleri aracılığıyla değerlendirebilir, ihtiyacınıza yönelik uygun faiz ve geri ödeme oranları ile bir kredi çekebilir, dilediğiniz bankaya ve hesaba ödeme ya da para transferi yapabilir, kendi tercih edeceğiniz limit oranları ile bir kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kurumsal bir firma olarak Akbank'tan bankacılık hizmeti aldığınız zaman ise kolaylıkla POS başvurusu yapabilir, üye işyeri olarak Akbank bankacılık hizmetlerinin ayrıcalıklarından faydalanabilir ya da iş yeri sigorta işlemlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli kurumlara özel hizmetler, birikim opsiyonları ve nakit yönetimi de Akbank'ın sunduğu diğer ürün ve hizmetler arasında.

Akbank İletişim Bilgileri

Akbank'ın an itibariyle resmi rakamlara göre toplamda 800 şubesi, 22 bölge müdürlüğü, 14 bini aşkın çalışanı ve 16,5 milyonu aşkın müşterisi bulunmaktadır. Akbank ile iletişim kurmak ise dilediğiniz kanaldan mümkündür. Akbank internet bankacılığı üzerinden dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilir, Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek dilediğiniz soruya cevap bulabilir ve Akbank çağrı merkezini arayarak 7/24 yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Akbank ile ilgili öneri, yorum ve tavsiyelerinizi ise bu sayfamız üzerinden paylaşmanız mümkün.