Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akbank

13100
(14.619 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
35.252 Şikayet (Son 1 yıl)
Akbank
13100
(14.619 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Akbank'ın Mağdur Etme Sorunu

Fatma
15 Temmuz 01:14
-

Akbank MKK Ücretleri Adı Altında Kesinti

Hüseyin
15 Temmuz 01:08
-
Akbank MKK Ücretleri Adı Altında Kesinti

Akbank Fazladan 2 Kere Faiz Alıp Parama El Koydu

Yasin
15 Temmuz 01:01
-

Akbank Hepsiburada Chip Para İade Sorunu

Fatma
15 Temmuz 00:09
-

Akbank Axess Kart Aidatı

Burhan
14 Temmuz 23:22
1

20 Yıllık Müşteriye Haksız Aidat Ücreti: Akbank Güven Kaybediyor

Mehmet
14 Temmuz 23:03
-
20 Yıllık Müşteriye Haksız Aidat Ücreti: Akbank Güven Kaybediyor

Akbank Ek Kart Ücreti

Huseyin
14 Temmuz 23:03
-

Akbank Wings Kart Yanıltması

Fulsen
14 Temmuz 21:52
-

Akbank Mobil Uygulamada Erken Ödeme Sorunu

Hasan
14 Temmuz 21:20
-
Akbank Mobil Uygulamada Erken Ödeme Sorunu

Akbank Chip Para Yatmadı

Ali
14 Temmuz 20:13
91

Akbank Cep Şubesi Güvenlik Açığı Ve Para Transferi Sorunu

Seda
14 Temmuz 20:06
-

Akbank Exxen Bilgim Dışı Para Çekme

Zehra
14 Temmuz 19:01
-

Akbank Ticari Kredi Kapatma

Fatih
14 Temmuz 18:55
-

Akbank Axess Üyelik Aidat İptali

Hakkı
14 Temmuz 18:41
-

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti İade Talebi

Kaan
14 Temmuz 18:21
-

Akbank Mobil Şifre Alamama Sorunu

Doğukan
14 Temmuz 17:35
1
Akbank Mobil Şifre Alamama Sorunu

Akbank Şu Ak Bankın Yaptığına Bak.

Osman
14 Temmuz 17:07
-

Akbank Otomatik Fatura Talimatı Emekli Promosyonu

Serkan
14 Temmuz 17:07
-

Akbank Üyelik Ücreti İade

Furkan
14 Temmuz 16:45
-

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti İptali Talebi

Songul
14 Temmuz 16:45
1

Akbank Çip Puan Yatırmıyor

Yusuf
14 Temmuz 16:32
-
Toplam 107.905 Şikayet

Marka Profili

Akbank bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Akbank henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Akbank müşteri hizmetleri numarası nedir?
Akbank müşteri hizmetlerine 444 2 525 no’lu telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Akbank ile ilgili yorum ve şikayetlerinizi ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Akbank kredi kartı aidatı nedir?
Akbank kredi kartı aidatı, Akbank’ın kredi kartları ve ek kartları hizmeti karşılığında kart sahibi için düzenlediği ücrettir. Akbank Free Kredi Kartı için herhangi bir yıllık ücret talep edilmez. Akbank kredi aidatı ile ilgili kullanıcıların yorumlarını incelemek ve siz de yorum & şikayetlerinizi yayınlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Akbank iletişim kanalları nelerdir?
Akbank iletişim kanalları arasında müşteri hizmetleri numarasını arama, web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma ya da Akbank şubelerini ziyaret etme seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca Akbank ile ilgili şikayet ve yorumlarınızı buraya tıklayarak Sikayetvar.com’da yayınlayabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Akbank hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, hemen tıklayıp Şikayetvar'a yazabilir, böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Akbank Hakkında

30 Ocak 1948 tarihinde, Adana'da özel sermayeli bir banka olarak kurulan Akbank, bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlama amacı ile faaliyete geçmiştir. İlk şubesini 1950 yılında İstanbul Sirkeci'de açan Akbank, 1954 yılında ies Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıyarak şube sayısını giderek artırmış ve Akbank şubeleri, günümüz büyüklüğüne ulaşmıştır. 1963 yılında tüm bankacılık işlemlerini otomasyona geçiren banka, 1990 yılında halka açılmış, 1998 yılında ise ulaslarası piyasalarda işlem görmeye başlamıştır. Akbank'ın ortaklık yapısı, an itibariyle yüzde 51.1 halka açık, yüzde 48.9 ise Sabancı Holding'e ait olarak belirlenmiştir. Türkiye'yi geleceğe taşıyan öncü banka olma vizyonu ile yola çıkan markanın yenilikçi finansal çözümleri ve güvenilirliği, tüm paydalşarına kalıcı ve yüksek değerler yaratmaya devam ediyor.

Akbank Markaları

Her ne kadar Akbank'ın temel faaliyet alanı bankacılık olsa da büyüyen ve gelişen sektör ile birlikte Akbank da kendini geliştirmiş, büyütmüş ve gücüne güç katmıştır. Kurulduğu yıldan bu yana daima kendini yenilemeyi ve dünyaya ayak uydurmayı hedefleyen banka, şimdilerde pek çok farklı sektördeki yan hizmetleri ile milyonlarca kullanıcıya hizmet sağlamaktadır. Sigortacılık faaliyetlerini Aksigorta, emeklilik faaliyetlerini AvivaSa Emeklilik & Hayat ile faaliyete geçiren marka, aynı zamanda dijital bankacılık alanında da Akbank Direkt ile ödüllere layık dijitalleşme süreçleri izlemektedir.

Akbank Ürün & Hizmetleri

Akbank şubelerinden alabileceğiniz hizmetler, söz konusu bankacılık hizmetleri olduğu zaman adeta sınırsız. Temel faaliyetleri kurumsal ve yatırım bankacılığı olan Akbank'ın en sık tercih edilen hizmet dalları arasında ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, ödeme sistemleri, hazine işlemleri, uluslararası bankacılık ve elbette bireysel bankacılık yer almaktadır. Çeşitli kredi olanakları ve ödeme seçenekleri sunarak hem bireysel, hem kurumsal düzeyde kişi ve kurumlara finansal özgürlük sağlamayı amaçlayan marka, hiçbir zaman geride bırakmadığı vizyonu ve misyonu ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyor.


Akbank üzerinden temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi finansal olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere de ulaşabilirsiniz. Örneğin eğer bireysel bir müşteriyseniz biriktirmiş olduğunuz nakdi Akbank yatırım hizmetleri aracılığıyla değerlendirebilir, ihtiyacınıza yönelik uygun faiz ve geri ödeme oranları ile bir kredi çekebilir, dilediğiniz bankaya ve hesaba ödeme ya da para transferi yapabilir, kendi tercih edeceğiniz limit oranları ile bir kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kurumsal bir firma olarak Akbank'tan bankacılık hizmeti aldığınız zaman ise kolaylıkla POS başvurusu yapabilir, üye işyeri olarak Akbank bankacılık hizmetlerinin ayrıcalıklarından faydalanabilir ya da iş yeri sigorta işlemlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli kurumlara özel hizmetler, birikim opsiyonları ve nakit yönetimi de Akbank'ın sunduğu diğer ürün ve hizmetler arasında.

Akbank İletişim Bilgileri

Akbank'ın an itibariyle resmi rakamlara göre toplamda 800 şubesi, 22 bölge müdürlüğü, 14 bini aşkın çalışanı ve 16,5 milyonu aşkın müşterisi bulunmaktadır. Akbank ile iletişim kurmak ise dilediğiniz kanaldan mümkündür. Akbank internet bankacılığı üzerinden dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilir, Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek dilediğiniz soruya cevap bulabilir ve Akbank çağrı merkezini arayarak 7/24 yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Akbank ile ilgili öneri, yorum ve tavsiyelerinizi ise bu sayfamız üzerinden paylaşmanız mümkün.