Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aras KargoŞikayetvar üye markasıdır

49100
(23.494 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
45.640 Şikayet (Son 1 yıl)
Aras KargoŞikayetvar üye markasıdır
49100
(23.494 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Aras Kargo Diyarbakir Kapatılsın Artık

Seçil
20 Mayıs 14:09
2
Aras Kargo Diyarbakir Kapatılsın Artık

Güven Vermeyen Kargo Aras Kargo

Melek
20 Mayıs 14:09
2

Aras Kargo'dan Gönderdiğimiz Paketten Ayakkabı Alınmış

Hatice
20 Mayıs 14:00
-

Aras Kargo Kargonun Teslim Edilmediği Halde Teslim Edildi Mesaj Gelmesi

Kübra
20 Mayıs 14:00
-

Aras Kargo Kargo Şubesi Ve Kargo Kayıp

Gülşah
20 Mayıs 13:42
-

Aras Kargo Çiçekçiler Şubesi Eve Bile Gelmeden Kargo İadesi Saçmalığı

Betul
20 Mayıs 13:33
-

Aras Kargo Kargo Teslim Edilmemesi

Eren
20 Mayıs 13:33
-
5
Çözüldü

Aras Kargo Kargom Başka Birisine Teslim Edilmiş

Emre
20 Mayıs 13:15
57

Aras Kargo Hediye Ürün Başkasına Veriliyor

Kübra
20 Mayıs 12:58
-

Aras Kargo Üç İş Günü

Sezen
20 Mayıs 12:42
-
5
Çözüldü
Sema
20 Mayıs 12:34
31
Sema Şikayetini Yayından Kaldırdı

Aras Kargo Boş Kargom Geldi

Hayriye
20 Mayıs 12:25
-
Aras Kargo Boş Kargom Geldi
Aras Kargo Boş Kargom Geldi
Aras Kargo Boş Kargom Geldi

Aras Kargo Ulukent Şubesi, Kurye Gelmiyor.

Nursun
20 Mayıs 12:25
-
5
Çözüldü

Aras Kargo Lütfen Yardımcı Olun

Berat
20 Mayıs 12:06
35

"Beni dikkate aldığınız için çok teşekkürler"

5
Çözüldü

Aras Kargo Eve Çıkmıyor Ulaşamazsa İade Ediyorlar

Barış
20 Mayıs 11:37
79
Aras Kargo Eve Çıkmıyor Ulaşamazsa İade Ediyorlar
Aras Kargo Eve Çıkmıyor Ulaşamazsa İade Ediyorlar
5
Çözüldü

Aras Kargo Ürünü Teslim Etmiyor

Ceren
20 Mayıs 11:28
46

"Teşekkürler"

5
Çözüldü

Aras Kargo Teslim Etmeden İadeye Götürdü

Sevil
20 Mayıs 11:28
73

"Beni arayan Aras Kargo çalışanı gayet kibar açıklayıcı ve çözüm üretici bir arkadaş idi Açıklayıcı ve ayrıntılı bilgilendirmesinden ve kısa sürede sorunumu çözmesinden dolayı teşekkür ederim."

Aras Kargo Dağyaka Kargo Teslimat Ve Geliyoruz Deyip Müşteriyi Yanlış Yönlendirme

Mustafa
20 Mayıs 11:10
3
Aras Kargo Dağyaka Kargo Teslimat Ve Geliyoruz Deyip Müşteriyi Yanlış Yönlendirme

Aras Kargo İade Paketi Alınmadığı Takdirde Yasal İşlem Yapılacaktır

Havva
20 Mayıs 10:36
1
Toplam 130.219 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Aras Kargo 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Aras kargom nerede?
Aras Kargo gönderilerinizin nerede olduğunu öğrenmek için “Kargo Takip” menüsünden kargo takip no’nuzu girmeniz gerekmektedir.
Aras Kargo müşteri destek hattı telefon numarası nedir?
Aras Kargo markasına 444 25 52 numarasından ulaşabilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.
Aras Kargo iletişim bilgileri nelerdir?
Aras Kargo iletişim bilgileri arasında; Aras Kargo müşteri hizmetleri numarasını arama, bize ulaşın bölümünde yer alan iletişim formunu doldurma, Aras Kargo şubelerini ziyaret etme gibi yöntemler bulunmaktadır. Daha fazla seçenek için buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Aras Kargo çalışma saatleri nasıldır?
Aras Kargo çalışma saatleri; hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi günleri ise; 08:30-15:00’dır. Aras Kargo şubeleri Pazar günleri kapalıdır.
Daha farklı bir sorum var.
Aras Kargo hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Aras Kargo Hakkında

Türkiye’nin geniş erişim ağına sahip öncü taşımacılık kuruluşlarından olan Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından dağıtım ve pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. 1989 yılında ulaşılan dağıtım gücüyle bu gücün taşımacılıkta kullanması kararı alınmıştır. Bu tarihten itibaren Aras Kargo faaliyetlerine başlamıştır. 1994 yılında yalnızca Türkiye sınırları içinde değil yurt dışı taşımacılığı konusundaki çalışmalarını da başlatan firma uzun yıllardır taşımacılıktaki başarısını sürdürmektedir. Kurulduğu yıldan beri sektöre getirdiği yenilikler ve teknolojik adımlarla hizmet kalitesini her geçen gün geliştiren Aras Kargo’nun günümüz itibariyle 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900’ü aşkın şubesi, 4000’den fazla araç filosu ve 14.000 kişilik uzman kadrosu bulunmaktadır. Aras Kargo kurumsal imajını her geçen gün güçlendirerek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı başarmaktadır. Her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet sunan firma ülkemizin en geniş erişim ağına sahip taşımacılık kuruluşu olma ünvanını kazanmıştır.

Aras Kargo Hizmetleri

Aras Kargo şubeleri tüm illerimizin farklı ilçelerinde konumlanmış durumdadır. Türkiye’nin her neresinde yaşıyor olursanız olun Aras Kargo ile ürünlerinizi kargolayabilir ya da başka bir yerden kargo alabilirsiniz. Aras kargo çalışma saatleri; hafta içi her gün 08:30’da başlamakta ve saat 18:00’de sona ermektedir. Cumartesi günü ise 08:30 – 13:00 saatleri arasında Aras Kargo’dan hizmet almak mümkündür. Pazar günleri ise pek çok taşımacılık firması gibi hizmet vermemektedir. Eğer kargonuzun durumunu öğrenmek isterseniz Aras Kargo takip işlemlerinizi kargo takip numaralarınız ile 7/24 online olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde 1500’ü aşkın yerleşim birimine hizmet sunan Aras Kargo, aynı zamanda 1600’e yakın yerleşim merkezinde faaliyet göstermekte olan mobil servislerle hizmet sınırlarını her geçen gün daha da arttırmaktadır. Öyle ki sektörde ilk kez 2000 yılında web sitesinden online müşteri desteği vermeye başlayan firma, teknolojik yeniliklere ayak uydurma konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca yine Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan “Facebook’ta Kargom Nerede?” uygulamasını da Aras Kargo başlatmıştır.

Siparişler Kısa Sürede Kapınızda!

Yaptığı yenilikler ve teknolojik gelişmelerle siparişlerinizi çok kısa sürede kapınızda görmenizi amaçlayan Aras Kargo, dijitalleşme çalışmaları ile %20 oranında büyüme hedeflemektedir. Ülke içindeki e-ticaret platformlarının yanı sıra sınır ötesi müşterilerle iş birliği içinde olmayı da hedefleyen marka bu amaç doğrultusunda dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Alibaba ile anlaşmaya varmıştır. Geleneksel kargo yönetimini günün değişen ve gelişen koşulları ve müşteri beklentilerine göre üst seviyeye çıkarmayı ve geliştirmeyi amaç edinen Aras Kargo firmasının kullanıcı yorumlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Aras Kargo şikayetlerini sayfamızdan okuyabilir dilerseniz siz de yorum bırakabilirsiniz.