Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aras KargoŞikayetvar üye markasıdır

47100
(23.129 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
48.502 Şikayet (Son 1 yıl)
Aras KargoŞikayetvar üye markasıdır
47100
(23.129 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Aras Kargo Sinop Şubesi Kargoyu İstediği Yere Bırakıp Gidiyor

profile
Berna
17 Nisan 18:17
1

Tek Siniz Aras Kargo Sincan Merkez

profile
Hasan
17 Nisan 18:17
1

Aras Kargo Sorumsuz Bir Kargo Şirketi

profile
Eda
17 Nisan 17:59
-

Tire Aras Kargo Şubesi Lütfen Kurumsal Olun

profile
Yücel
17 Nisan 17:59
-
Tire Aras Kargo Şubesi Lütfen Kurumsal Olun

Aras Kargo Dağıtıcının Kabalığı Ve Kötü Üslubu

profile
Melik
17 Nisan 17:59
1

Aras Kargo İade Kargomu Kaybetti

profile
Cansu
17 Nisan 17:50
2

Aras Kargo Hizmet Sorunu. Kendim Gidip Teslim Alabildim

profile
Cengiz
17 Nisan 17:33
-

Aras Kargo Bursa Pilot Sanayi Şube

profile
Özlem
17 Nisan 17:33
-

Aras Kargo Kırıkkale Şubesi Ürünü Dağıtıma Çıkarmıyor. (teslimat Dışı)

profile
Barış
17 Nisan 17:24
-

Aras Kargo Personellerinin Ve Müşteri Hizmetlerinin Tavrı

profile
Ebru
17 Nisan 17:15
2

Aras Kargo Beklemediğim Kargo, Tanımadığım Birine Teslim Ediliyor.

profile
Kadir
17 Nisan 17:15
2

Aras Kargo Bilgim Olmayan Kargo

profile
Hüseyin
17 Nisan 17:06
-
Aras Kargo Bilgim Olmayan Kargo

Aras Kargo Kargo Karmaşası Ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri

profile
Ayşenur
17 Nisan 16:56
-

Aras Kargo Üslup Ve Yalan

profile
Şevval
17 Nisan 16:47
-

Aras Kargo İle İade Gönderilen Kargo Kayıp Oldu

profile
Selin
17 Nisan 16:47
-

Aras Kargo Yalan Söyleyip Teslim Edildi Olarak Gösterilip Kaybedilen Kargo

profile
Batuhan
17 Nisan 16:47
-

Aras Kargo Dikmen Şubesi Teslim Ederken Sorun Yok, Gönderirken Yasak

profile
Kubilay
17 Nisan 16:38
-

Aras Kargo Şube Telefonuna Bakmıyor Sorumsuz

profile
Berkant
17 Nisan 16:29
23

Aras Kargo Kargo Göndermediğim Halde Gönderdiğiniz Kargo Diye Mesaj Geldi

profile
Kaan
17 Nisan 16:29
7
profile
Görkem
17 Nisan 17:33
67
Görkem Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 132.616 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Aras Kargo 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Aras kargom nerede?
Aras Kargo gönderilerinizin nerede olduğunu öğrenmek için “Kargo Takip” menüsünden kargo takip no’nuzu girmeniz gerekmektedir.
Aras Kargo müşteri destek hattı telefon numarası nedir?
Aras Kargo markasına 444 25 52 numarasından ulaşabilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.
Aras Kargo iletişim bilgileri nelerdir?
Aras Kargo iletişim bilgileri arasında; Aras Kargo müşteri hizmetleri numarasını arama, bize ulaşın bölümünde yer alan iletişim formunu doldurma, Aras Kargo şubelerini ziyaret etme gibi yöntemler bulunmaktadır. Daha fazla seçenek için buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Aras Kargo çalışma saatleri nasıldır?
Aras Kargo çalışma saatleri; hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi günleri ise; 08:30-15:00’dır. Aras Kargo şubeleri Pazar günleri kapalıdır.
Daha farklı bir sorum var.
Aras Kargo hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Aras Kargo Hakkında

Türkiye’nin geniş erişim ağına sahip öncü taşımacılık kuruluşlarından olan Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından dağıtım ve pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. 1989 yılında ulaşılan dağıtım gücüyle bu gücün taşımacılıkta kullanması kararı alınmıştır. Bu tarihten itibaren Aras Kargo faaliyetlerine başlamıştır. 1994 yılında yalnızca Türkiye sınırları içinde değil yurt dışı taşımacılığı konusundaki çalışmalarını da başlatan firma uzun yıllardır taşımacılıktaki başarısını sürdürmektedir. Kurulduğu yıldan beri sektöre getirdiği yenilikler ve teknolojik adımlarla hizmet kalitesini her geçen gün geliştiren Aras Kargo’nun günümüz itibariyle 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900’ü aşkın şubesi, 4000’den fazla araç filosu ve 14.000 kişilik uzman kadrosu bulunmaktadır. Aras Kargo kurumsal imajını her geçen gün güçlendirerek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı başarmaktadır. Her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet sunan firma ülkemizin en geniş erişim ağına sahip taşımacılık kuruluşu olma ünvanını kazanmıştır.

Aras Kargo Hizmetleri

Aras Kargo şubeleri tüm illerimizin farklı ilçelerinde konumlanmış durumdadır. Türkiye’nin her neresinde yaşıyor olursanız olun Aras Kargo ile ürünlerinizi kargolayabilir ya da başka bir yerden kargo alabilirsiniz. Aras kargo çalışma saatleri; hafta içi her gün 08:30’da başlamakta ve saat 18:00’de sona ermektedir. Cumartesi günü ise 08:30 – 13:00 saatleri arasında Aras Kargo’dan hizmet almak mümkündür. Pazar günleri ise pek çok taşımacılık firması gibi hizmet vermemektedir. Eğer kargonuzun durumunu öğrenmek isterseniz Aras Kargo takip işlemlerinizi kargo takip numaralarınız ile 7/24 online olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde 1500’ü aşkın yerleşim birimine hizmet sunan Aras Kargo, aynı zamanda 1600’e yakın yerleşim merkezinde faaliyet göstermekte olan mobil servislerle hizmet sınırlarını her geçen gün daha da arttırmaktadır. Öyle ki sektörde ilk kez 2000 yılında web sitesinden online müşteri desteği vermeye başlayan firma, teknolojik yeniliklere ayak uydurma konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca yine Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan “Facebook’ta Kargom Nerede?” uygulamasını da Aras Kargo başlatmıştır.

Siparişler Kısa Sürede Kapınızda!

Yaptığı yenilikler ve teknolojik gelişmelerle siparişlerinizi çok kısa sürede kapınızda görmenizi amaçlayan Aras Kargo, dijitalleşme çalışmaları ile %20 oranında büyüme hedeflemektedir. Ülke içindeki e-ticaret platformlarının yanı sıra sınır ötesi müşterilerle iş birliği içinde olmayı da hedefleyen marka bu amaç doğrultusunda dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Alibaba ile anlaşmaya varmıştır. Geleneksel kargo yönetimini günün değişen ve gelişen koşulları ve müşteri beklentilerine göre üst seviyeye çıkarmayı ve geliştirmeyi amaç edinen Aras Kargo firmasının kullanıcı yorumlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Aras Kargo şikayetlerini sayfamızdan okuyabilir dilerseniz siz de yorum bırakabilirsiniz.