Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VodafoneŞikayetvar üye markasıdır

55100
(46.389 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
87.069 Şikayet (Son 1 yıl)
VodafoneŞikayetvar üye markasıdır
55100
(46.389 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Vodafone Online İşlemlere Ulaşılmıyor.

Ahmet
15 Haziran 10:10
-
Vodafone Online İşlemlere Ulaşılmıyor.
Vodafone Online İşlemlere Ulaşılmıyor.

Vodafone Otomatik Taahhüt Başlatma

Berkay
15 Haziran 10:10
-

Vodafone Hattım Kullanıma Açılmadı

Züleyha
15 Haziran 09:51
1

Vodafone'da Taahhüt Sonrası Faturasız Hatta Geçiş Sorunu

Mehmet
15 Haziran 09:50
7

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bağlanmak İşkence

Emine
15 Haziran 09:37
-

Vodafone Yanlış Bilgi İle Tarife Değişikliği

Emin
15 Haziran 09:31
-

Vodafone Tarife Yeni Önerilmemesi

Caner
15 Haziran 08:53
-

Vodafone'da Bilgim Dışında Şikayet Kayıtlarının Açılması

Ömer
15 Haziran 08:36
-
Vodafone'da Bilgim Dışında Şikayet Kayıtlarının Açılması
Vodafone'da Bilgim Dışında Şikayet Kayıtlarının Açılması

Vodafone Mobil Ödeme Sorunu

Büşra
15 Haziran 08:30
-
Vodafone Mobil Ödeme Sorunu

Vodafone Tarifeler Çok Pahalı

Nebile
15 Haziran 08:08
18

Vodafone Aile Xlarge Paketi

Gizem
15 Haziran 07:52
-
Vodafone Aile Xlarge Paketi

Vodafone Araba Çekilişi Bileti Adresime Gelmedi

Sevda
15 Haziran 06:41
-

Vodafone Talep Ettiğim Evraklarımı İletmiyor

Doğan
15 Haziran 05:42
15

Vodafone E Mail Onayı

Murat
15 Haziran 04:48
9

Vodafone İnternet Çabuk Tükeniyor

Vedat
15 Haziran 03:54
46
Vodafone İnternet Çabuk Tükeniyor

Vodafone Absürt Fatura Fiyatları

Evin
15 Haziran 02:58
16
Vodafone Absürt Fatura Fiyatları

Vodafone Pişmanlıktır. İnsanlardan Haksiz Kazanç Elde Ediyor.

Osman
15 Haziran 02:42
21
Vodafone Pişmanlıktır. İnsanlardan Haksiz Kazanç Elde Ediyor.

Vodafone Limitsiz İnternet Veya 300gb İnternet Paketi Almak İstiyorum

Abdurrahman
15 Haziran 02:36
13

Vodafone Bilgim Dışında Ek Ücret Almış Cayma Bedeli İstiyor

Oğulcan
15 Haziran 02:19
18
Vodafone Bilgim Dışında Ek Ücret Almış Cayma Bedeli İstiyor
Toplam 221.539 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Vodafone 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?
Vodafone müşteri hizmetlerine Vodafone hattınızdan 542’yi, diğer operatörlerden ve sabit hatlardan ise 0 (542) 542 00 00'ı arayarak ulaşabilirsiniz.
Vodafone hat taşıma nasıl yapılır?
Vodafone hat taşıma işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için geçmek istediğiniz tarifeyi seçmeniz, taşımak istediğiniz numarayı belirtmeniz, kişisel bilgilerinizi ve SIM kartın ulaştırılmasını istediğiniz teslimat adresini girmeniz yeterlidir.
Vodafone online kanallar nelerdir?
Vodafone online işlemler yapabileceğiniz farklı kanallar sunmaktadır. Bu kanallar; Vodafone Yanımda uygulaması, online self servis hizmeti, SMS self servis hizmeti ve sesli yanıt *7000 self servis hizmetidir. Vodafone online hizmetlerinden memnun kalmadığınız durumlarda Vodafone şikayetlerinizi buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz. Bu sayfadan ayrıca diğer kullanıcıların yazmış olduğu yorum ve şikayetleri de görüntüleyebilirsiniz.
Vodafone çalışma saatleri nasıldır?
Vodafone bayilerinin çalışma saatleri sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasındadır.
Daha farklı bir sorum var.
Vodafone hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Vodafone Türkiye Hakkında

Dünyanın en büyük uluslarası mobil şirketlerinden biri olan Vodafone, mobil iletişim alanında ülkemizde büyük yatırımlar yapmaktadır. Türkiye’nin dijitalleşme yolundaki ilerleyişinde büyük katkısı olan Vodafone sunduğu çeşitli hizmetlerle adından söz ettirmeyi başarmaktadır.

Vodafone Grup İngiltere merkezli telefon operator şirketidir. Şirketin kurucuları Ernest Harrison, Gerry Whent’dir. 1991 yılından bu güne hizmetlerini çeşitlendirerek sürdüren Vodafone Grup farklı yatırımlar gerçekleştirmektedir. Vodafone Grubu getirileri bakımından en büyük mobil iletişim şirketlerinden biri olarak anılmaktadır. Vodafone Türkiye, Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer almakta ve 31 Mart 2018 itibariyle hizmet ulaştırdığı 23 milyonu aşkın abonesiyle Türkiye’nin de ikinci büyük mobil iletişim şirketi olma başarısını göstermiştir. Dijitalleşme ve mobil iletişim alanlarında sunduğu hizmetlerle çeşitli ödüllere layık görülen Vodafone, “En İyi İşverenler”, “İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm”, “Çeşitlilik” kategorilerinde çeşitli ödüller kazanmıştır. Vodafone Türkiye’nin yaklaşık 3300’ü aşkın çalışan kadrosu ve 1200’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde 43000 paydaşı ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu büyük ekiple teknolojiyi toplumun yararına kullanma adına çeşitli çalışmalar sürdüren Vodafone Türkiye büyük bir kitleye hizmet ulaştırmaktadır.

Vodafone Türkiye Hizmetleri Nelerdir?

Vodafone’un sunduğu hizmetlerden bazıları mobil iletişim ve evde internettir. Çeşitli alternative paketlerle sunulan Vodafone tarifelerinden birine geçerek siz de avantajlardan faydalanabilirsiniz. Vodafone “Bananevar” ile çarkı çevirebilir ve her gün sürpriz bir hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Vodafone Yanımda menülerinden biri olan “Bana Ne Var?”, haftanın her günü kendinize özel sürprizlerle karşılaşmanıza imkan tanıyor. Ayrıca Özel Teklifler bölümünden avantajlı dakika, SMS ve intenet paketlerini takip edebilir, Vodafone kampanyalarını görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Vodafone self servis ile oturduğunuz yerden dilediğiniz işlemi kolayca halledebilirsiniz. İster Vodafone mobil isterseniz de evde internet & TV kullancısı olun ihtiyacınız olan tüm işlemleri online olarak tek tık’la çözebilirsiniz. Vodafone online işlemlerden bazıları; fatura ödeme, bakiye yükleme, bakiye sorgulama, tarifeleri görüntüleme gibi işlemlerdir. Vodafone TL yükleme, internet kampanyalarını görüntüleme, faturanızın borcunu sorgulama gibi pek çok işlemi internet bağlantınız olan herhangi bir yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone ile İletişim Kolaylığı

Vodafone Türkiye, gelişen ve sürekli yenilenen teknolojiyi kullanıcıların yararı adına kullanmak için sürekli geliştirmeler ortaya koymaktadır. Vodafone mobil, evde internet & TV kullanıcıları Vodafone’un sunduğu yeniliklerle teknolojinin nabzını tutuyor. Vodafone Yanımda, Bana Ne Var, Vodafone Way, Vodafone İş Ortağım gibi hizmetler Vodafone ile sahip olabileceğiniz yeniliklerden yalnızca birkaçı. Vodafone İş Ortağım, “mobil, sabit telekom ve IT hizmetleriyle tüm iletişim çözümlerini tek elden sunan güvenilir iş ortağı” olma mottosuyla yola çıkmış ve özellikle pek çok KOBİ tarafından büyük ilgi görmüştür. Vodafone müşteri hizmetleri konusunda da performansıyla tatmin etmektedir. Ancak Vodafone şikayet ve yorumlarını incelemek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.