Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VodafoneŞikayetvar üye markasıdır

54100
(45.313 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
86.451 Şikayet (Son 1 yıl)
VodafoneŞikayetvar üye markasıdır
54100
(45.313 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Vodafone Faturalı Paketler Pahallı

İbrahim
18 Mayıs 21:54
1
Vodafone Faturalı Paketler Pahallı

Vodafone Kafasına Göre Yurt Dışı Paketi Devreye Sokuyor!

Büşra
18 Mayıs 21:41
1

Vodafone E-Sim Aktivasyon Problemi Ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri

Yakup
18 Mayıs 21:41
1

Vodafone Sosyal Destek Tarife Problemi

Haydar
18 Mayıs 21:28
-

Vodafone Yenilenmiş Cihaz Yanıltması

Zafer
18 Mayıs 21:08
-

Vodafone Evde Fiber İnternet

Korhan
18 Mayıs 21:08
-

Vodafone Oyun İptali Par İadesi Hk.

Mehmet
18 Mayıs 20:54
-

Muğla Milas Da Vodafone Çekmiyor!

Ali
18 Mayıs 20:48
-

Vodafone Geçiş Online İşlem Beceriksizliği

Zafer
18 Mayıs 20:40
-

Vodafone Kafasına Göre Taahhüdümü İptal Ediyor

Hanife
18 Mayıs 20:40
-
5
Çözüldü

Vodafone Tarifenin Fiyatını Arttırdı

Nagihan
18 Mayıs 20:34
19

"Temsilci çok ilgiliydi sorunu hallettiği için teşekkür ederim"

Vodafone Şebeke Sorunu Yaşıyorum

Zeki
18 Mayıs 20:34
-

Vodafone Cihaz İade İstiyorum

Suleyman
18 Mayıs 20:34
-
Vodafone Cihaz İade İstiyorum

Vodafone Taahhüdün Dışına Çıkan Faturalar.

Hüseyin
18 Mayıs 20:21
-
Vodafone Taahhüdün Dışına Çıkan Faturalar.
3
Taner
18 Mayıs 20:21
6
Taner Şikayetini Yayından Kaldırdı

Vodafone Online Hat Taşıma Tam Bir Sorun

Ergün
18 Mayıs 20:20
-
Vodafone Online Hat Taşıma Tam Bir Sorun
Vodafone Online Hat Taşıma Tam Bir Sorun

Vodafone Çekim Ve Kapsama Alanı Sorunları

Mehmet
18 Mayıs 20:14
-

Vodafone Müşteri Hizmetleri Hac Umre Paketi

Esra
18 Mayıs 20:14
-

Vodafone'da İnternet Soy Günü Var

Uğur
18 Mayıs 20:07
-
Vodafone'da İnternet Soy Günü Var
Vodafone'da İnternet Soy Günü Var

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sözünde Durmuyor.

Ahmet
18 Mayıs 20:01
-
Vodafone Müşteri Hizmetleri Sözünde Durmuyor.
Vodafone Müşteri Hizmetleri Sözünde Durmuyor.
Toplam 219.889 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Vodafone 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?
Vodafone müşteri hizmetlerine Vodafone hattınızdan 542’yi, diğer operatörlerden ve sabit hatlardan ise 0 (542) 542 00 00'ı arayarak ulaşabilirsiniz.
Vodafone hat taşıma nasıl yapılır?
Vodafone hat taşıma işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için geçmek istediğiniz tarifeyi seçmeniz, taşımak istediğiniz numarayı belirtmeniz, kişisel bilgilerinizi ve SIM kartın ulaştırılmasını istediğiniz teslimat adresini girmeniz yeterlidir.
Vodafone online kanallar nelerdir?
Vodafone online işlemler yapabileceğiniz farklı kanallar sunmaktadır. Bu kanallar; Vodafone Yanımda uygulaması, online self servis hizmeti, SMS self servis hizmeti ve sesli yanıt *7000 self servis hizmetidir. Vodafone online hizmetlerinden memnun kalmadığınız durumlarda Vodafone şikayetlerinizi buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz. Bu sayfadan ayrıca diğer kullanıcıların yazmış olduğu yorum ve şikayetleri de görüntüleyebilirsiniz.
Vodafone çalışma saatleri nasıldır?
Vodafone bayilerinin çalışma saatleri sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasındadır.
Daha farklı bir sorum var.
Vodafone hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Vodafone Türkiye Hakkında

Dünyanın en büyük uluslarası mobil şirketlerinden biri olan Vodafone, mobil iletişim alanında ülkemizde büyük yatırımlar yapmaktadır. Türkiye’nin dijitalleşme yolundaki ilerleyişinde büyük katkısı olan Vodafone sunduğu çeşitli hizmetlerle adından söz ettirmeyi başarmaktadır.

Vodafone Grup İngiltere merkezli telefon operator şirketidir. Şirketin kurucuları Ernest Harrison, Gerry Whent’dir. 1991 yılından bu güne hizmetlerini çeşitlendirerek sürdüren Vodafone Grup farklı yatırımlar gerçekleştirmektedir. Vodafone Grubu getirileri bakımından en büyük mobil iletişim şirketlerinden biri olarak anılmaktadır. Vodafone Türkiye, Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer almakta ve 31 Mart 2018 itibariyle hizmet ulaştırdığı 23 milyonu aşkın abonesiyle Türkiye’nin de ikinci büyük mobil iletişim şirketi olma başarısını göstermiştir. Dijitalleşme ve mobil iletişim alanlarında sunduğu hizmetlerle çeşitli ödüllere layık görülen Vodafone, “En İyi İşverenler”, “İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm”, “Çeşitlilik” kategorilerinde çeşitli ödüller kazanmıştır. Vodafone Türkiye’nin yaklaşık 3300’ü aşkın çalışan kadrosu ve 1200’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde 43000 paydaşı ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu büyük ekiple teknolojiyi toplumun yararına kullanma adına çeşitli çalışmalar sürdüren Vodafone Türkiye büyük bir kitleye hizmet ulaştırmaktadır.

Vodafone Türkiye Hizmetleri Nelerdir?

Vodafone’un sunduğu hizmetlerden bazıları mobil iletişim ve evde internettir. Çeşitli alternative paketlerle sunulan Vodafone tarifelerinden birine geçerek siz de avantajlardan faydalanabilirsiniz. Vodafone “Bananevar” ile çarkı çevirebilir ve her gün sürpriz bir hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Vodafone Yanımda menülerinden biri olan “Bana Ne Var?”, haftanın her günü kendinize özel sürprizlerle karşılaşmanıza imkan tanıyor. Ayrıca Özel Teklifler bölümünden avantajlı dakika, SMS ve intenet paketlerini takip edebilir, Vodafone kampanyalarını görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Vodafone self servis ile oturduğunuz yerden dilediğiniz işlemi kolayca halledebilirsiniz. İster Vodafone mobil isterseniz de evde internet & TV kullancısı olun ihtiyacınız olan tüm işlemleri online olarak tek tık’la çözebilirsiniz. Vodafone online işlemlerden bazıları; fatura ödeme, bakiye yükleme, bakiye sorgulama, tarifeleri görüntüleme gibi işlemlerdir. Vodafone TL yükleme, internet kampanyalarını görüntüleme, faturanızın borcunu sorgulama gibi pek çok işlemi internet bağlantınız olan herhangi bir yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone ile İletişim Kolaylığı

Vodafone Türkiye, gelişen ve sürekli yenilenen teknolojiyi kullanıcıların yararı adına kullanmak için sürekli geliştirmeler ortaya koymaktadır. Vodafone mobil, evde internet & TV kullanıcıları Vodafone’un sunduğu yeniliklerle teknolojinin nabzını tutuyor. Vodafone Yanımda, Bana Ne Var, Vodafone Way, Vodafone İş Ortağım gibi hizmetler Vodafone ile sahip olabileceğiniz yeniliklerden yalnızca birkaçı. Vodafone İş Ortağım, “mobil, sabit telekom ve IT hizmetleriyle tüm iletişim çözümlerini tek elden sunan güvenilir iş ortağı” olma mottosuyla yola çıkmış ve özellikle pek çok KOBİ tarafından büyük ilgi görmüştür. Vodafone müşteri hizmetleri konusunda da performansıyla tatmin etmektedir. Ancak Vodafone şikayet ve yorumlarını incelemek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.