Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

ArçelikŞikayetvar üye markasıdır

37100
(11.505 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
21.448 Şikayet (Son 1 yıl)
ArçelikŞikayetvar üye markasıdır
37100
(11.505 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Arçelik K330 Kahve Makinesi

profile
Dilek
17 Nisan 17:14
-
Arçelik K330 Kahve Makinesi

Arçelik 10120 M Seri Çamaşır Makinesi Mağduru

profile
Fatma
17 Nisan 17:04
-

Arçelik Bayi Satış

profile
Cemal
17 Nisan 16:47
1

Arçelik Buzdolabı Çok Sesli Çalışması

profile
Derya
17 Nisan 16:45
-
Arçelik Buzdolabı Çok Sesli Çalışması
Arçelik Buzdolabı Çok Sesli Çalışması
Arçelik Buzdolabı Çok Sesli Çalışması
+6

Arçelik TV İki Yılda Üç Defa Ekran Yandı

profile
Perran
17 Nisan 16:28
-

Arçelik Gösterge Paneli Bozuldu

profile
Önder
17 Nisan 16:01
-

Arçelik Çeyiz Paketi Teslim Edilmiyor

profile
Ekrem
17 Nisan 15:52
-

Arçelik Buzdolabım İçeriden Yandı

profile
Tugay
17 Nisan 14:28
-

Arçelik Servis Teslimat Montaj Gecikmesi

profile
Esin
17 Nisan 14:10
-

Arçelik Çamaşır Makinesi Çok Fazla Ses Çıkarıyor

profile
Nihal
17 Nisan 14:08
-
Arçelik Çamaşır Makinesi Çok Fazla Ses Çıkarıyor

Arçelik Bozuk Çamaşır Makinesi

profile
Mehmet
17 Nisan 14:00
-

ARÇELİK'İN Müşteri Memnuniyetini Asla Umursamaması

profile
Songül
17 Nisan 13:49
-
ARÇELİK'İN Müşteri Memnuniyetini Asla Umursamaması

Arçelik Çamaşır Makinesi Boya Sıkıntısı

profile
Toprak
17 Nisan 13:25
-

Arçelik TV Yetkili Servis Sorunu

profile
Mehmet
17 Nisan 13:06
22

Arçelik 89.000 TL El Koydu

profile
Ramazan
17 Nisan 12:31
-

Arçelik Bulaşık Makinesi Erteleme Olmuyor

profile
Tuğba
17 Nisan 12:30
-

Arçelik Gurme Çay Makinesi

profile
Gülşah
17 Nisan 12:30
-
Toplam 51.097 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Arçelik 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %93
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığım Arçelik ürünüm arızalandı. Ne yapmalıyım?
Arçelik yetkili bayilerinden satın aldığınız ürününüzün bozulması durumunda doğrudan Arçelik çağrı merkezini arayabilir ya da ürünü teslim eden yetkili bayi ile görüşebilirsiniz. Tüm şikayet ve geri bildirimlerinizi Şikayetvar Arçelik sayfasında paylaşabilirsiniz.
Hangi Arçelik televizyon modelini satın almalıyım?
Arçelik televizyon modelleri hakkında gerçek kullanıcı yorum ve geri bildirimlerini buradan takip edebilir, hangi televizyonun sizin için daha uygun olacağına buradaki yorumlara bakarak karar verebilirsiniz.
Arçelik iletişim bilgileri nedir?
Arçelilk çağrı merkezine 444 0 888 numaralı telefondan ulaşabilir, 7/24 müşteri desteği alabilirsiniz.
En yakın Arçelik yetkili servisine nasıl ulaşabilirim?
Siz en yakın Arçelik yetkili bayi ve teknik servisi keşfetmek için markanın resmi internet sitesinde yer alan Yetkili Servisler ağından yararlanabilirsiniz.

Arçelik Hakkında

Arçelik A.Ş. 1955 yılında İstanbul Sütlüce’de kurulmuştur. Türkiye’nin ilk çamaşır makinesini 1959 yılında üreten Arçelik o günden beri başarılı elektronik aletler üreterek Türkiye’nin lider markalarından biri haline gelmiştir. Ayrıca ülkemizdeki ilk buzdolabı da yine Arçelik tarafından 1960 yılında üretilmiştir. Günümüzde Arçelik yönetiminde Genel Müdür koltuğunda Hakan Bulgurlu oturmaktadır. Yönetim kurulu başkanı ise bilindiği gibi Rahmi M. Koç’tur. Köklü ve iş hayatında deneyimli bir ailenin mirası olan Arçelik kurulduğu günden bu güne başarılı üretimleriyle şu an sayılı beyaz eşya markaları arasında yerini almayı başarmıştır. 1975 yılında Eskişehir Buzdolabı İşletmesi üretimine başlayan marka 1977 yılında Eskişehir Kompresör İşletmesi üretimine başlamıştır. Ayrıca 1991’de Ag-Ge Merkezi ve Tüketici Danışma Servisi kurmuştur.

Arçelik Markasının Sevilen Ürünleri

Arçelik markasının sevilen beyaz eşya ve ev elektroniği ürünleri her evde yerini almaktadır. Arçelik, özellikle yeni evlenecek çiftlerin ve evini yenileyeceklerin tercih ettikleri ilk markadır. Arçelik buzdolabı, Arçelik çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, televizyonlar ve küçük ev aletleri en çok tercih edilen Arçelik ürünleri arasında yer almaktadır. Arçelik A.Ş. günümüzde dünya çapında 30.000 çalışana sahiptir. Türkiye’nin yanı sıra Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi bulunan Arçelik’in aynı zamanda 32 ülkede 34 satış ve pazarlama ofisi bulunmaktadır. Toplamda 145 ülkede hizmet veren Arçelik’in namı ve başarısı pek çok ülkeye yayılmıştır. Kaliteli ve güvenli beyaz eşya denilince ilk akla gelen markalardan biri olan Arçelik ülkemizde de en sevilen markalar arasındadır. Öyle ki ülkemizde beyaz eşya, ankastre ve klimada %50’nin üzerinde pazar payı ile sektöründe lider konumdadır. Arçelik klimalarI yaz kış en çok talep gören klimalardır. Ayrıca televizyonda da %28’in üzerinde pazar payı ile en fazla büyüyen şirketlerden biridir.

Arçelik toplam satışlarda Avrupa’nın en büyük üçüncü beyaz eşya şirketidir. Bunun yanı sıra Romanya’da Arctic ve Güney Afrika’da Defy markaları ile pazar lideridir. Bir diğer marka olan Pakistan’ın lider beyaz eşya şirketi Dawlance ile de burada pazarın lideridir.

Arçelik Markaları Nelerdir?

Arçelik markaları arasında; Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance gibi markalar yer almaktadır. Beko, 130 ülkede 440 milyon kişi tarafından tercih edilmektedir. Blomberg, 133 yıllık köklü bir Alman markasıdır. Solo ve ankastre beyaz eşya ürün gamına sahip olan bu marka çevre dostu ürünler tasarlamaktadır. Altus, dayanıklı tüketim ihtiyaçlarını ekonomik şekilde uygun fiyatlarla karşılamak isteyen tüketicilere hitap etmektedir. Grundig, 1945 yılından bu yana yüksek kaliteli modern ürünler üreterek tüketicilerin hayatını daha kolay ve konforlu kılmaktadır. Köklü bir marka olan Arçelik ile ilgili hizmet almak istiyorsanız sitemizden kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Dilerseniz siz de Arçelik şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.