Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Garanti BBVA

14100
(11.282 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
26.206 Şikayet (Son 1 yıl)
Garanti BBVA
14100
(11.282 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Garanti BBVA ATM Para Sıkışması

İbrahim
20 Temmuz 11:54
2

Garanti BBVA İptal Ettiğim Siparişimin İadesi Yapılmadı

Sinan
20 Temmuz 11:31
-
Garanti BBVA İptal Ettiğim Siparişimin İadesi Yapılmadı
Garanti BBVA İptal Ettiğim Siparişimin İadesi Yapılmadı
Garanti BBVA İptal Ettiğim Siparişimin İadesi Yapılmadı
Garanti BBVA İptal Ettiğim Siparişimin İadesi Yapılmadı
+1

Garanti BBVA Garanti Yıllık Kart Ücreti İadesi

Ferhat
20 Temmuz 10:52
4

Garanti BBVA Kredi Ve Kredi Kartı İşlemlerinde Yaşanan Sorunlar

Cansu
20 Temmuz 10:44
-

Garanti Bankası İade İstiyorum

Soner
20 Temmuz 00:40
51

Garanti BBVA Çözümlenmeyen Taksit İşlemi

Rezzan
20 Temmuz 00:04
43

Garanti BBVA Garanti Pos Gecikmesi

Emrah
19 Temmuz 23:07
46

Garanti BBVA BonusFlaş Miles&Smiles Mil Kazanımı

Halil
19 Temmuz 22:45
44
Garanti BBVA BonusFlaş Miles&Smiles Mil Kazanımı
Garanti BBVA BonusFlaş Miles&Smiles Mil Kazanımı
Garanti BBVA BonusFlaş Miles&Smiles Mil Kazanımı

Garanti Bankası Birbirine Sıkışan Para

Uğur
19 Temmuz 22:07
56
Garanti Bankası Birbirine Sıkışan Para

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı İptali

Hüseyin
19 Temmuz 21:53
146
Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı İptali

Garanti BBVA Kart Ücreti Ödemesini Geri Almak İstiyorum

Doğan
19 Temmuz 20:53
86

Garanti BBVA Ödeme İtirazı Hakkında

Enes
19 Temmuz 20:53
63

Garanti BBVA Maaşımı Çekemiyorum Şu An Mağdurum

Erdem
19 Temmuz 19:18
110

Google Ads Garanti Bankası

Murat
19 Temmuz 19:17
93

Garanti BBVA ATM'sinde Akbank Kartı İle Para Yatırma

Azim
19 Temmuz 19:16
78

Garanti Bankası Kara Liste Sorunu

Atakan
19 Temmuz 19:00
127

Garanti Bankası Haberim Olmadan Kredi Başvurusunda Bulunmuş

Aylin
19 Temmuz 19:00
134

Garanti BBVA Haberim Olmadan Hesabımdan Para Çekilmiş

Sedat
19 Temmuz 18:25
107

Garanti Bankası BES İptali

Beyza
19 Temmuz 18:10
126

Garanti BBVA Ve Eureko Sigorta Tarafından Mağdur Ediliyorum

Gizem
19 Temmuz 17:29
95
5
Çözüldü
Saygın
19 Temmuz 17:29
-
Saygın Şikayetini Yayından Kaldırdı

Garanti Bankası İzmir Yeni Girne

Tuba
19 Temmuz 16:53
86
Toplam 72.807 Şikayet
Garanti BBVA Kategorileri

Marka Profili

Garanti BBVA bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Garanti BBVA henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası nedir?
Garanti BBVA müşteri hizmetlerine 444 0 333 no’lu numarayı arayarak ulaşabilirsiniz. Garanti BBVA yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak isterseniz ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da yayınlayabilirsiniz.
Garanti BBVA çalışma saatleri nasıldır?
Garanti BBVA çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasındadır. Banka; hafta sonları, resmi tatil günleri ve bayramlarda kapalıdır.
Garanti BBVA ATM ve şubeleri nerelerdedir?
Size en yakın Garanti BBVA ATM ve şubesini öğrenmek için Şube/ATM ara menüsünden konumuzu paylaşarak görüntüleme yapabilirsiniz.
Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?
Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için ilk olarak başvuru formunu doldurmanız gerekir. Daha sonra kredi bilgileri ve diğer gerekli bilgileri girmelisiniz. Bunların ardından işleminiz onaylanarak sonuca bağlanır. Tüm bu başvuru sürecini online olarak yapabileceğiniz gibi Garanti BBVA şubelerini ziyaret ederek de yapabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Garanti BBVA hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Hakkında

Resmi rakamlar itibariyle Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda olan Garanti Bankası, başta kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, bireysel bankacılık ve KOBİ bankacılığı olmak üzere pek çok farklı alanda gösterdiği bankacılık ve finans hizmetleri ile 70 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de hizmetlerini sunmaktadır. Garanti Bankası, ilk olarak 1946 yılında Ankara tabanlı bir banka olarak kurulmuştur. O zamandan bu zamana kadar şube, müşteri ve hizmet profilini büyüterek ilerleyen Garanti, an itibariyle 1000’e yakın şubesi ile yurt içinde hizmet vermektedir. Garanti Bankası’nın şubeleri yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yer almakla kalmaz; bankanın aynı zamanda Kıbrıs’ta 7, Malta’da da 1 adet şubesi bulunmaktadır. Garanti’nin birer temsilciliği de Londra’da, Şangay’da ve Düsseldorf’ta bulunmaktadır. Bankanın çalışan sayısına baktığımız zaman güncel rakamlar itibariyle 18.000’i aşkın çalışanı olduğunu söylemek mümkün.

Garanti Bankası Hizmetleri

Garanti Bankası’nın müşterilerine sağladığı hizmetler arasında pek çok kaliteli servisi saymak mümkün. Bireysel ve kurumsal banka hesapları başta olmak üzere Garanti Bankası üzerinden finansal ve parasal tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanız mümkün. Örneğin bireysel bir banka müşterisi iseniz mevduat ve yatırım hesabı açtırabilir, farklı amaçlara yönelik krediler çekebilir, esnek limit ve aylık ödeme imkanları sunan farklı kredi kartları arasından seçim yapabilir ya da sigorta veya emeklilik işlemleriniz için başvurabilirsiniz. Aynı şekilde eğer bir ticari bankacılık müşterisi olarak Garanti Bankası’na başvuruyorsanız, alabileceğiniz hizmetler arasında kurumsal kapsamlı krediler, kurumsal kredi ve mevduat kartları, nakit yönetimi hizmeti ve leasing ile factoring gibi servisler yer alıyor. Garanti KOBİ’leri de unutmuyor. Bankanın küçük-orta-büyük ölçekli işletmelere yönelik sunduğu hizmetler POS servisinden sigortaya, esnaf kredilerinden KOBİ’lere özel yatırım danışmanlığına pek çok farklı alanda karşınıza çıkabiliyor. Garanti Bankası’nın özellikle son yıllarda geliştirdiği yan hizmetleri de müşterileri tarafından büyük beğeni toplamaya başladı. Garanti Cep üzerinden yapmak istediğiniz işlemi söylediğiniz anda sizi anlayan ve ilgili alana yönlendiren yapay zeka Ugi; taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik hesaplamalar yapan kredi hesaplama sistemi ve yatırımlarınızı değerlendirme konusunda size fırsatlar sunan SMART fonlar, Garanti’nin popüler yan hizmetleri arasında.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası ile iletişim kurmak artık çok kolay. 7/24 hizmet veren Garanti müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabileceğiniz gibi bankanın resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak da dilediğiniz öneri ve şikayeti doğrudan banka yetkililerine iletmeniz mümkün. Garanti Bankası çağrı merkezi yetkilileri hesaplarınız ile ilgili tüm sorularınıza cevap verebilir, aynı zamanda finansal olarak merak ettiğiniz tüm konularda da yardımcı olabilir niteliktedir. Bununla birlikte herhangi bir Garanti şubesine gittiğinizde yapabileceğiniz neredeyse tüm işlemleri Garanti Bankası online işlemler alanı üzerinden yapabilmeniz mümkün.