Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Garanti BBVA

14100
(11.312 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
26.549 Şikayet (Son 1 yıl)
Garanti BBVA
14100
(11.312 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Garanti Bankası Kredi Kartı Sorunu

Ertan
22 Haziran 17:29
-

Garanti Bankası ATM Si Paramı Yuttu

Burak
22 Haziran 16:07
-
Garanti Bankası ATM Si Paramı Yuttu

Garanti Bankası'nın Yaşattığı Mağduriyet

Akan
22 Haziran 15:36
-

Garanti BBVA Benden Habersiz Yapılan DASK Poliçesi

Hasan
22 Haziran 15:35
-
Garanti BBVA Benden Habersiz Yapılan DASK Poliçesi

Garanti BBVA Yıllık Kart Ücreti

Ece
22 Haziran 15:13
-
Garanti BBVA Yıllık Kart Ücreti

Garanti BBVA Ücret İademi Yapmıyor

Mehmet
22 Haziran 15:13
-
Garanti BBVA Ücret İademi Yapmıyor

Garanti Bankası Paramı Yuttu İade Etmiyor

Ozan
22 Haziran 15:04
-

Garanti BBVA EFT Limiti 500 TL

Hidayet
22 Haziran 14:17
-
Garanti BBVA EFT Limiti 500 TL

Garanti BBVA Kredi Kartı Aidat Kesintisi

Esra
22 Haziran 13:53
-

Garanti Bankası İademi Geri Vermiyor

Hürrem
22 Haziran 13:53
-

Tüketici Hakem Heyeti Garanti Bankası Kart Aidatı İptali

Mehmet
22 Haziran 13:45
49
Tüketici Hakem Heyeti Garanti Bankası Kart Aidatı İptali

Garanti Bankası'nın Sistemden Güncelleme Yapmaması.

Hasan
22 Haziran 13:44
38
Garanti Bankası'nın Sistemden Güncelleme Yapmaması.

Garanti Bankası İyi Müşteriye Kart Bedeli Ödeterek Teşekkür Ediyor

Haarmnn
22 Haziran 13:20
-

Garanti Bankası 20bin Faizsiz Kredi Sorunu

Furkan
22 Haziran 12:59
-

Garanti Bankası Hesabımdan Bilgim Dışında Yapılan Havale

Murat
22 Haziran 12:51
-

Garanti BBVA ATM De Kalan Paramın İadesi Sağlanmadı

Beyza
22 Haziran 12:50
-

Garanti BBVA Garanti Anahtar Kart Bloke Sorunu

Önder
22 Haziran 11:50
-

Garanti BBVA Garanti Maaş Müşterisine Yıllık Ücret Talep Etmesi

Yusuf
22 Haziran 11:05
2
Garanti BBVA Garanti Maaş Müşterisine Yıllık Ücret Talep Etmesi

TEB Ve Garanti Bankası Paramı Vermiyor Faizde İşletiyor

Mahir
22 Haziran 09:57
1

Garanti Bankası Emeklilik: İade Edilmeyen BES Ödemesi

Bahar
22 Haziran 04:17
52
Toplam 72.769 Şikayet

Marka Profili

Garanti BBVA bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Garanti BBVA henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası nedir?
Garanti BBVA müşteri hizmetlerine 444 0 333 no’lu numarayı arayarak ulaşabilirsiniz. Garanti BBVA yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak isterseniz ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da yayınlayabilirsiniz.
Garanti BBVA çalışma saatleri nasıldır?
Garanti BBVA çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasındadır. Banka; hafta sonları, resmi tatil günleri ve bayramlarda kapalıdır.
Garanti BBVA ATM ve şubeleri nerelerdedir?
Size en yakın Garanti BBVA ATM ve şubesini öğrenmek için Şube/ATM ara menüsünden konumuzu paylaşarak görüntüleme yapabilirsiniz.
Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?
Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için ilk olarak başvuru formunu doldurmanız gerekir. Daha sonra kredi bilgileri ve diğer gerekli bilgileri girmelisiniz. Bunların ardından işleminiz onaylanarak sonuca bağlanır. Tüm bu başvuru sürecini online olarak yapabileceğiniz gibi Garanti BBVA şubelerini ziyaret ederek de yapabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Garanti BBVA hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Hakkında

Resmi rakamlar itibariyle Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda olan Garanti Bankası, başta kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, bireysel bankacılık ve KOBİ bankacılığı olmak üzere pek çok farklı alanda gösterdiği bankacılık ve finans hizmetleri ile 70 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de hizmetlerini sunmaktadır. Garanti Bankası, ilk olarak 1946 yılında Ankara tabanlı bir banka olarak kurulmuştur. O zamandan bu zamana kadar şube, müşteri ve hizmet profilini büyüterek ilerleyen Garanti, an itibariyle 1000’e yakın şubesi ile yurt içinde hizmet vermektedir. Garanti Bankası’nın şubeleri yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yer almakla kalmaz; bankanın aynı zamanda Kıbrıs’ta 7, Malta’da da 1 adet şubesi bulunmaktadır. Garanti’nin birer temsilciliği de Londra’da, Şangay’da ve Düsseldorf’ta bulunmaktadır. Bankanın çalışan sayısına baktığımız zaman güncel rakamlar itibariyle 18.000’i aşkın çalışanı olduğunu söylemek mümkün.

Garanti Bankası Hizmetleri

Garanti Bankası’nın müşterilerine sağladığı hizmetler arasında pek çok kaliteli servisi saymak mümkün. Bireysel ve kurumsal banka hesapları başta olmak üzere Garanti Bankası üzerinden finansal ve parasal tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanız mümkün. Örneğin bireysel bir banka müşterisi iseniz mevduat ve yatırım hesabı açtırabilir, farklı amaçlara yönelik krediler çekebilir, esnek limit ve aylık ödeme imkanları sunan farklı kredi kartları arasından seçim yapabilir ya da sigorta veya emeklilik işlemleriniz için başvurabilirsiniz. Aynı şekilde eğer bir ticari bankacılık müşterisi olarak Garanti Bankası’na başvuruyorsanız, alabileceğiniz hizmetler arasında kurumsal kapsamlı krediler, kurumsal kredi ve mevduat kartları, nakit yönetimi hizmeti ve leasing ile factoring gibi servisler yer alıyor. Garanti KOBİ’leri de unutmuyor. Bankanın küçük-orta-büyük ölçekli işletmelere yönelik sunduğu hizmetler POS servisinden sigortaya, esnaf kredilerinden KOBİ’lere özel yatırım danışmanlığına pek çok farklı alanda karşınıza çıkabiliyor. Garanti Bankası’nın özellikle son yıllarda geliştirdiği yan hizmetleri de müşterileri tarafından büyük beğeni toplamaya başladı. Garanti Cep üzerinden yapmak istediğiniz işlemi söylediğiniz anda sizi anlayan ve ilgili alana yönlendiren yapay zeka Ugi; taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik hesaplamalar yapan kredi hesaplama sistemi ve yatırımlarınızı değerlendirme konusunda size fırsatlar sunan SMART fonlar, Garanti’nin popüler yan hizmetleri arasında.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası ile iletişim kurmak artık çok kolay. 7/24 hizmet veren Garanti müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabileceğiniz gibi bankanın resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak da dilediğiniz öneri ve şikayeti doğrudan banka yetkililerine iletmeniz mümkün. Garanti Bankası çağrı merkezi yetkilileri hesaplarınız ile ilgili tüm sorularınıza cevap verebilir, aynı zamanda finansal olarak merak ettiğiniz tüm konularda da yardımcı olabilir niteliktedir. Bununla birlikte herhangi bir Garanti şubesine gittiğinizde yapabileceğiniz neredeyse tüm işlemleri Garanti Bankası online işlemler alanı üzerinden yapabilmeniz mümkün.