Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Garanti BBVA

14100
(11.309 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
26.515 Şikayet (Son 1 yıl)
Garanti BBVA
14100
(11.309 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Garanti BBVA İle Güvenlik Sorunu Yaşadık

Sıla
25 Haziran 20:47
-

Garanti Bonus Trink Kart Yıllık Kullanım Ücreti.

Anıl
25 Haziran 20:16
-

Garanti Bankası Pos Cihazını Kapatmamakta Çok Israrcı

Ahmet
25 Haziran 19:30
-

Hukuk Bürosuna Devredilmiş Garanti Bankası Borcu

Meltem
25 Haziran 19:14
-

Garanti BBVA BES İptali Ödemesi Gelmiyor

Deniz
25 Haziran 18:40
-
5
Çözüldü
Merve
25 Haziran 17:58
-

"Evet teşekkürler"

Merve Şikayetini Yayından Kaldırdı

Garanti Bonus Kart Kampanyada Vadettiği Ödülü Vermiyor

Mert
25 Haziran 17:51
4

Garanti BBVA Verilen Hediye Bonus'ların Geri Alınması

Hamza
25 Haziran 17:50
-
Garanti BBVA Verilen Hediye Bonus'ların Geri Alınması

Garanti Bankası İcra Bloke Kaldırma

Mehmet
25 Haziran 17:35
3

Garanti Bankası Arızalı ATM Ve Haksız Borçlandırma

Metin
25 Haziran 17:34
1

Garanti BBVA'dan Yanıltıcı Kredi Kampanyası

Oktay
25 Haziran 17:23
-

Garanti BBVA Yeni Üye Faizsiz 20000 Kredi Vermiyor

Meryem
25 Haziran 17:16
2
Garanti BBVA Yeni Üye Faizsiz 20000 Kredi Vermiyor

Garanti BBVA Garanti Sim Kart Değişikliği

Havvanur
25 Haziran 17:16
3

Garanti BBVA ATM Para Sıkıştırıp Bloke Koyma

Şerife
25 Haziran 17:15
-

Garanti BBVA Emekli Hesabından Para Transferinde Ücret Kesintisi Şikayeti

Fahrettin
25 Haziran 17:14
-

Garanti BBVA Green Kart Yıllık Kart Ücreti İadesi

Kübra
25 Haziran 17:04
-

Garanti BBVA Fazla Para Mı Aldınız?

Burak
25 Haziran 16:56
-

ATM Paramı Yuttu. Garanti Bankası İlgilenmiyor.

Kamil
25 Haziran 16:56
-

Garanti BBVA Yatırım Hesabında Emir Gerçekleşmeme Sorunu

Mevlüde
25 Haziran 16:46
-

Şube Şefi Kendisi Kavga Etmekten İs Yapmıyor Garanti Bankası

Kerim
25 Haziran 16:08
-
Toplam 72.758 Şikayet

Marka Profili

Garanti BBVA bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Garanti BBVA henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası nedir?
Garanti BBVA müşteri hizmetlerine 444 0 333 no’lu numarayı arayarak ulaşabilirsiniz. Garanti BBVA yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak isterseniz ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da yayınlayabilirsiniz.
Garanti BBVA çalışma saatleri nasıldır?
Garanti BBVA çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasındadır. Banka; hafta sonları, resmi tatil günleri ve bayramlarda kapalıdır.
Garanti BBVA ATM ve şubeleri nerelerdedir?
Size en yakın Garanti BBVA ATM ve şubesini öğrenmek için Şube/ATM ara menüsünden konumuzu paylaşarak görüntüleme yapabilirsiniz.
Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?
Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için ilk olarak başvuru formunu doldurmanız gerekir. Daha sonra kredi bilgileri ve diğer gerekli bilgileri girmelisiniz. Bunların ardından işleminiz onaylanarak sonuca bağlanır. Tüm bu başvuru sürecini online olarak yapabileceğiniz gibi Garanti BBVA şubelerini ziyaret ederek de yapabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Garanti BBVA hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Hakkında

Resmi rakamlar itibariyle Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda olan Garanti Bankası, başta kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, bireysel bankacılık ve KOBİ bankacılığı olmak üzere pek çok farklı alanda gösterdiği bankacılık ve finans hizmetleri ile 70 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de hizmetlerini sunmaktadır. Garanti Bankası, ilk olarak 1946 yılında Ankara tabanlı bir banka olarak kurulmuştur. O zamandan bu zamana kadar şube, müşteri ve hizmet profilini büyüterek ilerleyen Garanti, an itibariyle 1000’e yakın şubesi ile yurt içinde hizmet vermektedir. Garanti Bankası’nın şubeleri yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yer almakla kalmaz; bankanın aynı zamanda Kıbrıs’ta 7, Malta’da da 1 adet şubesi bulunmaktadır. Garanti’nin birer temsilciliği de Londra’da, Şangay’da ve Düsseldorf’ta bulunmaktadır. Bankanın çalışan sayısına baktığımız zaman güncel rakamlar itibariyle 18.000’i aşkın çalışanı olduğunu söylemek mümkün.

Garanti Bankası Hizmetleri

Garanti Bankası’nın müşterilerine sağladığı hizmetler arasında pek çok kaliteli servisi saymak mümkün. Bireysel ve kurumsal banka hesapları başta olmak üzere Garanti Bankası üzerinden finansal ve parasal tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanız mümkün. Örneğin bireysel bir banka müşterisi iseniz mevduat ve yatırım hesabı açtırabilir, farklı amaçlara yönelik krediler çekebilir, esnek limit ve aylık ödeme imkanları sunan farklı kredi kartları arasından seçim yapabilir ya da sigorta veya emeklilik işlemleriniz için başvurabilirsiniz. Aynı şekilde eğer bir ticari bankacılık müşterisi olarak Garanti Bankası’na başvuruyorsanız, alabileceğiniz hizmetler arasında kurumsal kapsamlı krediler, kurumsal kredi ve mevduat kartları, nakit yönetimi hizmeti ve leasing ile factoring gibi servisler yer alıyor. Garanti KOBİ’leri de unutmuyor. Bankanın küçük-orta-büyük ölçekli işletmelere yönelik sunduğu hizmetler POS servisinden sigortaya, esnaf kredilerinden KOBİ’lere özel yatırım danışmanlığına pek çok farklı alanda karşınıza çıkabiliyor. Garanti Bankası’nın özellikle son yıllarda geliştirdiği yan hizmetleri de müşterileri tarafından büyük beğeni toplamaya başladı. Garanti Cep üzerinden yapmak istediğiniz işlemi söylediğiniz anda sizi anlayan ve ilgili alana yönlendiren yapay zeka Ugi; taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik hesaplamalar yapan kredi hesaplama sistemi ve yatırımlarınızı değerlendirme konusunda size fırsatlar sunan SMART fonlar, Garanti’nin popüler yan hizmetleri arasında.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası ile iletişim kurmak artık çok kolay. 7/24 hizmet veren Garanti müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabileceğiniz gibi bankanın resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak da dilediğiniz öneri ve şikayeti doğrudan banka yetkililerine iletmeniz mümkün. Garanti Bankası çağrı merkezi yetkilileri hesaplarınız ile ilgili tüm sorularınıza cevap verebilir, aynı zamanda finansal olarak merak ettiğiniz tüm konularda da yardımcı olabilir niteliktedir. Bununla birlikte herhangi bir Garanti şubesine gittiğinizde yapabileceğiniz neredeyse tüm işlemleri Garanti Bankası online işlemler alanı üzerinden yapabilmeniz mümkün.