Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Yapı Kredi Bankası

14100
(8.776 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
20.890 Şikayet (Son 1 yıl)
Yapı Kredi Bankası
14100
(8.776 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Yapı Kredi Bankası World Gold Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti

Ahmet
17 Haziran 04:45
17
Yapı Kredi Bankası World Gold Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti
Yapı Kredi Bankası World Gold Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti

Yapı Kredi Vadesiz Hesap Açmak İstiyorum

Samet
17 Haziran 01:54
35
Yapı Kredi Vadesiz Hesap Açmak İstiyorum

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti

Emirhan
17 Haziran 01:01
43

Yapı Kredi Bankası ATM'de Kaybolan Para: 6 Gündür Çözüm Bekliyoruz!

Kadriye
17 Haziran 00:38
45
Yapı Kredi Bankası ATM'de Kaybolan Para: 6 Gündür Çözüm Bekliyoruz!

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Faiz Oranı

Hüseyin
16 Haziran 22:42
94
Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Faiz Oranı
Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Faiz Oranı

Yapı Kredi Bankası Para Yutma Ve Para Yırtma

Esra
16 Haziran 21:17
102

Yapı Kredi ATM De Para Yok

Hüseyin
16 Haziran 20:40
132

Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Ücret İadesi Yapmadı

Utku
16 Haziran 18:07
108

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti

Beray
16 Haziran 17:30
143

Yapı Kredi Bankası Bankamatikleri Para Çekimi Ne İzin Vermiyor

Sema
16 Haziran 16:28
113

Yapı Kredi ATM Si Arife Günü Mağdur Etti

Baki
16 Haziran 16:03
134
Yapı Kredi ATM Si Arife Günü Mağdur Etti

Yapı Kredi Esnek Hesap Faiz Sorunu

Bekir
16 Haziran 15:27
276
Yapı Kredi Esnek Hesap Faiz Sorunu
Yapı Kredi Esnek Hesap Faiz Sorunu
Yapı Kredi Esnek Hesap Faiz Sorunu

Yapı Kredi Bankası Paramı Hesaba Yatırmadı ATM Geride Vermedi

Ebru
16 Haziran 14:31
154

Yapı Kredi Bankası Para Çekme İşlemi

Ramazan
16 Haziran 14:25
161

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Kart Üyelik Ücreti

Kenan
16 Haziran 14:25
154

Bayram Öncesi ATM Sorunu: Yapı Kredi'den Para Çekememe Mağduriyeti

Kadriye
16 Haziran 12:16
209

Yapı Kredi Bankası Bitmeyen Provizyon Saçmalığı

Kerim
16 Haziran 11:46
134

Yapı Kredi Bankası Yatırım İşlemleri Çalışmıyor

Kenan
16 Haziran 11:40
123

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Şikayetçiyim

Recep
16 Haziran 11:34
135
Toplam 53.259 Şikayet

Marka Profili

Yapı Kredi Bankası bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Yapı Kredi Bankası henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Yapı Kredi'den başvuru yaptığım kredi kartım ne zaman elime ulaşır?
Yapı Kredi kredi kartınız ya da banka kartınız, başvurunuzu takiben ortalama 7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Bu konudaki en net bilgi, başvurunuzu alan müşteri temsilcisi tarafından sağlanacaktır. Olası bir gecikme durumunda Yapı Kredi çağrı merkezine ulaşabilir ya da buraya tıklayarak geri bildirim bırakabilirsiniz.
Yapı Kredi çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim?
Yapı Kredi çağrı merkezine 0850 222 0 444 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Yapı Kredi yıllık kart aidatı ne kadar?
Yapı Kredi'nin sunduğu yıllık kart aidatı ücretleri, temin ettiğiniz kartın özelliklerine, limitine ve türüne göre değişkenlik gösterir. Yapı kredi yıllık aidat ücretleri hakkındaki kullanıcı yorumlarına buradan erişebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Eğer Yapı Kredi Bankası ile ilgili farklı bir soru ya da şikayetiniz varsa, buraya tıklayarak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Tarihçesi

Yapı Kredi, 1944 yılında Türkiye’nin perakende bankacılık odaklı ilk ulusal çaplı özel bankası olarak kurulmuştur. Aktif büyüklüğü ile günümüzde Türkiye’nin dördüncü büyük özel bankası olan Yapı Kredi Bankası, kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı hizmet, yenilikçilik ve finans sektörüne katkı sağlamak misyonlarıyla faaliyetlerini sürdürmüştür. Kuruluşundan beri her türlü yenilik, sosyal sorumluluk ve gelişme faaliyetlerini yakından takip eden ve içinde bulunan Yapı Kredi, 1960’lı yıllarda Türk bankacılık sektörünü ilk kez bilgisayarla buluşturmuştur. Yine bir ilki de 1970’li yıllarda gerçekleştiren banka, finansal hizmet ve yurtdışı iştiraklerin geliştirilmesinde öncülük etmiştir ve ülkemizde ilk kez yabancı para pozisyonu taşıma iznini elde etmiştir. Bankacılık faaliyetlerini her geçen yıl biraz daha genişleten Yapı Kredi 1980’lerde bireylere yönelik krediler, kredi kartları, hesap erişim kartları, ATM’ler ve online bankacılık sistemlerini hizmete sunumuştur. Tüm bu hizmetleri ile bugunkü kurumsal bankacılığın temellerini atan Yapı Kredi, 1990’larda ilk kez Müşteri İletişim Merkezi hizmetini sunmaya başlamıştır. Ayrıca kredi kartlarında puan ve taksit uygulaması da ilk kez Yapı Kredi ile mümkün olmuştur.

Günümüzde Yapı Kredi

Günümüzde Yapı Kredi, geçmişteki başarı istikrarını hala sürdürmektedir. 2000’li yıllarda Koçbank ile birleşmesi tamamlanan Yapı Kredi, Türk bankacılık sektörünün en büyük birleşmesine imza atmıştır. Böylece büyük ve benzersiz bir perakende banka yaratılmıştır. Bu birleşmeyi takip eden yıllarda yenilikçi ürün, hizmet ve dağıtım kanalları genişletilmiştir. Sermayenin artmasıyla sermaye yapısı güçlendirilmiştir ve şube ağı da büyümüştür. 2011-13 yılları bankada bir “Akıllı Büyüme” dönemi olarak geçmiş ve şubelerin genişletilmesi, sürdürülebilir gelir yatırımlarına yönelinmesi gibi adımlar atılmıştır. 2015 senesinden itibaren dijital bankacılığa odaklanan Yapı Kredi gelişen teknolojiye yakından ayak uydurmaktadır. 2017 senesinde ise banka aktif kalitesinin güçlenmesi, katma değer yaratan alan ve düşüncelere odaklanılması, sıkı gider yönetimi ile verimlilik çalışmaları gibi değerlere yönelmiştir. Her geçen gün başarısını daha da arttıran Yapı Kredi siz müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmeyi misyon edinmiştir. Siz de tüm bankacılık için Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.

Yapı Kredi Hizmetleri

Yapı Kredi özel bankacılıktan premium bankacılığa, bireysel bankacılıktan KOBİ’ye kadar pek çok alanda bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi şubelere giderek de halledebilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz hizmetlerden bazıları; fatura ödeme işlemleri, kart işlemleri ve kurumsal işlemlerdir. Eğer Yapı Kredi’den hizmet alıyor ya da almak istiyorsanız tüm sorularınız için Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Yapı Kredi şikayet ve yorumlarınızı paylaşmak isterseniz ise sayfamız üzerinden bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz diğer kullanıcıları yazmış olduğu şikayet ve yorumları da sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.