Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Yapı Kredi Bankası

14100
(8.746 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
20.699 Şikayet (Son 1 yıl)
Yapı Kredi Bankası
14100
(8.746 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı Aidat Ücreti Kesintisi

Muhammet
24 Haziran 15:59
-
Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı Aidat Ücreti Kesintisi

Yapı Kredi Bankası Bankadan Almış Olduğumuz Sıra

Barış
24 Haziran 15:35
-

Yapı Kredi Bankası İzinsiz Yıllık Kart Ücreti Tahsilatı

Salih
24 Haziran 15:16
2
Yapı Kredi Bankası İzinsiz Yıllık Kart Ücreti Tahsilatı

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti

Selin
24 Haziran 14:52
-
Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti

Tatilbudur.com Ve Yapı Kredi Bank İşbirliğiyle

Fuat
24 Haziran 14:41
-
Tatilbudur.com Ve Yapı Kredi Bank İşbirliğiyle

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti İade Talebi

Gamze
24 Haziran 14:40
3

Yapı Kredi Bankası'ndan Haksız Üyelik Ücreti Talebi

Tuğba
24 Haziran 13:50
2

Yapı Kredi Aidat Ücreti Ve Usulsüz Faiz Bindirimi

Sinan
24 Haziran 13:38
1

Yapı Kredi Bankası World Play Kart Yıllık Kart Aidat Ücreti

Nihan
24 Haziran 13:09
5

Yapı Kredi Bankası Bankası Otomatik Red

Ozan
24 Haziran 12:30
-

Yapı Kredi ATM'si Para Çekme Limitinde Para Vermiyor

Berke
24 Haziran 12:20
-

VakıfBank Ortak ATM Yapı Kredi'ye Aktarmak İstediğim 2000TLye El Koydu

Dila
24 Haziran 11:42
3

Yapı Kredi Kredi Kartı Teslimatında Yaşanan Sorunlar Ve Çözüm Önerileri

Orhan
24 Haziran 11:31
74

Yapı Kredi Bankası Şube İletişim Sorunları

Murat
24 Haziran 11:22
-

Yapı Kredi Kredi Kart Aidat Ücreti

Sinem
24 Haziran 11:14
229

Yapı Kredi Bankası Bankası Maas Hesabıma Bloke Koydu

Ünal
24 Haziran 11:13
-

Yapı Kredi Bankası Maaş Müşterisinden EFT Ve Havale Ücreti Alınması

Nuri
24 Haziran 11:04
-

Yapı Kredi Dilekçemi İşleme Almıyor!

Bahadır
24 Haziran 10:47
-
Toplam 53.296 Şikayet

Marka Profili

Yapı Kredi Bankası bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Yapı Kredi Bankası henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Yapı Kredi'den başvuru yaptığım kredi kartım ne zaman elime ulaşır?
Yapı Kredi kredi kartınız ya da banka kartınız, başvurunuzu takiben ortalama 7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Bu konudaki en net bilgi, başvurunuzu alan müşteri temsilcisi tarafından sağlanacaktır. Olası bir gecikme durumunda Yapı Kredi çağrı merkezine ulaşabilir ya da buraya tıklayarak geri bildirim bırakabilirsiniz.
Yapı Kredi çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim?
Yapı Kredi çağrı merkezine 0850 222 0 444 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Yapı Kredi yıllık kart aidatı ne kadar?
Yapı Kredi'nin sunduğu yıllık kart aidatı ücretleri, temin ettiğiniz kartın özelliklerine, limitine ve türüne göre değişkenlik gösterir. Yapı kredi yıllık aidat ücretleri hakkındaki kullanıcı yorumlarına buradan erişebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Eğer Yapı Kredi Bankası ile ilgili farklı bir soru ya da şikayetiniz varsa, buraya tıklayarak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Tarihçesi

Yapı Kredi, 1944 yılında Türkiye’nin perakende bankacılık odaklı ilk ulusal çaplı özel bankası olarak kurulmuştur. Aktif büyüklüğü ile günümüzde Türkiye’nin dördüncü büyük özel bankası olan Yapı Kredi Bankası, kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı hizmet, yenilikçilik ve finans sektörüne katkı sağlamak misyonlarıyla faaliyetlerini sürdürmüştür. Kuruluşundan beri her türlü yenilik, sosyal sorumluluk ve gelişme faaliyetlerini yakından takip eden ve içinde bulunan Yapı Kredi, 1960’lı yıllarda Türk bankacılık sektörünü ilk kez bilgisayarla buluşturmuştur. Yine bir ilki de 1970’li yıllarda gerçekleştiren banka, finansal hizmet ve yurtdışı iştiraklerin geliştirilmesinde öncülük etmiştir ve ülkemizde ilk kez yabancı para pozisyonu taşıma iznini elde etmiştir. Bankacılık faaliyetlerini her geçen yıl biraz daha genişleten Yapı Kredi 1980’lerde bireylere yönelik krediler, kredi kartları, hesap erişim kartları, ATM’ler ve online bankacılık sistemlerini hizmete sunumuştur. Tüm bu hizmetleri ile bugunkü kurumsal bankacılığın temellerini atan Yapı Kredi, 1990’larda ilk kez Müşteri İletişim Merkezi hizmetini sunmaya başlamıştır. Ayrıca kredi kartlarında puan ve taksit uygulaması da ilk kez Yapı Kredi ile mümkün olmuştur.

Günümüzde Yapı Kredi

Günümüzde Yapı Kredi, geçmişteki başarı istikrarını hala sürdürmektedir. 2000’li yıllarda Koçbank ile birleşmesi tamamlanan Yapı Kredi, Türk bankacılık sektörünün en büyük birleşmesine imza atmıştır. Böylece büyük ve benzersiz bir perakende banka yaratılmıştır. Bu birleşmeyi takip eden yıllarda yenilikçi ürün, hizmet ve dağıtım kanalları genişletilmiştir. Sermayenin artmasıyla sermaye yapısı güçlendirilmiştir ve şube ağı da büyümüştür. 2011-13 yılları bankada bir “Akıllı Büyüme” dönemi olarak geçmiş ve şubelerin genişletilmesi, sürdürülebilir gelir yatırımlarına yönelinmesi gibi adımlar atılmıştır. 2015 senesinden itibaren dijital bankacılığa odaklanan Yapı Kredi gelişen teknolojiye yakından ayak uydurmaktadır. 2017 senesinde ise banka aktif kalitesinin güçlenmesi, katma değer yaratan alan ve düşüncelere odaklanılması, sıkı gider yönetimi ile verimlilik çalışmaları gibi değerlere yönelmiştir. Her geçen gün başarısını daha da arttıran Yapı Kredi siz müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmeyi misyon edinmiştir. Siz de tüm bankacılık için Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.

Yapı Kredi Hizmetleri

Yapı Kredi özel bankacılıktan premium bankacılığa, bireysel bankacılıktan KOBİ’ye kadar pek çok alanda bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi şubelere giderek de halledebilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz hizmetlerden bazıları; fatura ödeme işlemleri, kart işlemleri ve kurumsal işlemlerdir. Eğer Yapı Kredi’den hizmet alıyor ya da almak istiyorsanız tüm sorularınız için Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Yapı Kredi şikayet ve yorumlarınızı paylaşmak isterseniz ise sayfamız üzerinden bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz diğer kullanıcıları yazmış olduğu şikayet ve yorumları da sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.