Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Brawl Stars

144Şikayet
1,6
Şikayet Yaz
Şikayetler
710 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Brawl Stars
1,6
  • Çözülen
  • Videolu

Brawl Stars Hesabım Kilitlendi Destekle İletişime Geçemiyorum

profile
Kuzey
6 saat önce
-

Merhaba, iyi günler. Benim Brawl Stars hesabım çok eskiden arkadaşımın girişi nedeniyle kilitlenmişti. Şimdi Brawl Stars'a yeniden başlamak istiyorum ama 'Hesabı geri almak için destekle iletişime geçin' diyor ve geçemiyorum. Bir yetkili yardım ederse sevinirim. İyi günler.

Brawl Stars Hesabım Kilitlendi Destekle İletişime Geçemiyorum

Brawl Stars Hesaba Giremiyorum Yardım

profile
Efe
2 gün önce
4

Telefon değiştirdim ve yeni telefonda Supercell diye bağlı hesabıma girmeye çalıştığımda beni oyundan atıyor. Nasıl kurtarabilirim buradan sonrası random (250 kelime istiyor) ay önce vefat etti. Ve bana her şey yok ag ne kadar hızlı çökmedi ne lane. Böyle bir şekilde bir şek

Brawl Stars Hesaba Erişememe Ulaşamama

profile
Bünyamin
2 gün önce
110

Supercell Brawl Stars hesabıma giremiyorum. E-postamı değiştirmiştim, ancak o e-postayı kaybettiğim için ve telefon numarası da bağlamama rağmen giriş yapamıyorum. Lütfen yardım edin. Eski e-posta elimde, kanıtım sadece bu. Lütfen, ne gerekiyorsa yapmaya hazırım...

Brawl Stars 26 Gün Star Hediyesi Gelmedi

profile
Büşra
1 hafta önce
56

26. gün Star hediyesi bana gelmedi, lütfen düzeltin. Edgar ve Griff hediyelerini bitirdim ancak 26. gün Star hediyesi hala gelmedi. Bunu çözebilir misiniz? Hesabım zaten çok kötü durumda. Bu hatayı ne zaman düzeltebilirsiniz? En yakın zamanda düzeltebilir misiniz?

Brawl Stars 26 Gün Star Hediyesi Gelmedi

Brawl Stars Şikayet Ve Dilekçe Bakanlık

profile
Abdullah
1 hafta önce
49

Supercell'e girmek istiyorum ama olmuyor. Yemin ederim, bakanlığa şikayet edeceğim, artık yeter, bıktım. Bıktım, usandım, yani nedense olmuyorsa, dilekçe yazdım. Şikayete bir çözüm bulun.

Brawl Stars Hesabım Kilitlendi Açılmasını Talep Ediyorum

profile
Arda
1 hafta önce
116

Yaklaşık 4 senedir çok severek oynadığım Brawl Stars oyunumun hesabı kitlendi. Supercell den acil dönüş bekliyorum. Yardım destekten maalesef sanal birkaç mesajdan başka dönüş olmuyor. Acil dönüş konusunda ciddiyetinize inanıyorum desteğinizi bekliyorum.

1

Brawl Stars Oyun Ödülüm Buga Girip Yok Oldu

profile
Alperen
1 hafta önce
71

Biliyorsunuz ki Mega Kumbara etkinliği oldu. Ben 20-22 civarında bir ödül açtım fakat son 5-6 ödülde bir sorun oldu ve Sam karakterinin gülme efekti 4-5 kez çıktı. Ödüllerim boşa gitti, lütfen yardım edin. Elimde video var, atabilirim. İsterseniz Brawl Stars.

Brawl Stars Hesap Kilidi Açılması

profile
Arda
2 hafta önce
40

Hesabım kilitlendi. Hesabımın acil olarak açılmasını istiyorum. Hesabımı çok gereksiz yere kilitlediler, ben başkasından kurtarmaya çalışırken. Supercell'e yazdım. 'Şikayetiniz onaylandı' dedikten sonra sevinmiştim; halbuki meğersem hesabımı kilitlemişler. Bu yüzden acil açılmasını talep ediyorum.

Brawl Stars Hesap Kilidi Açılması

Brawl Stars Hesabım Tehdit Altında!

profile
Ege
2 hafta önce
65

Brawl Stars hesabım çalındı. 'Y**' diye bir hesabım vardı. Gmail hesabımı almakla tehdit ediliyorum ve bu duruma karşı hiçbir şey yapamıyorum. Bu yüzden hesabımı silmek zorundayım. Hesabım onun olsa bile, çok emek verdim ve bunun karşılığında hiçbir şey yapamadan hesabımı kaybediyorum. Yeni bir hesa...

Brawl Stars Bakım Molası Oyundan Kaldırılsın

profile
Ali
2 hafta önce
71

Oyunda bakım molası olması beni Brawl Stars'tan soğutuyor. Bakım molasında ne yapıyorsunuz? Arkadaşıma iki saatliğine geldim, 55 dakika bakım molası var. Ne yapacağız? Biz...

1
profile
Mustafa
2 hafta önce
65
Mustafa Şikayetini Yayından Kaldırdı

Brawl Stars Kod Alamıyorum Hesabım Boşta Duruyor

profile
Kudret
3 hafta önce
266

Bende kod alamıyorum. Sizin şikayetlerinizi tek tek okudum ama yardımcı olan birini görmedim ya da sorunu çözüleni. Ciddiyet olmayan yerde yardımda olmaz, bunların umurumda değil. Gördüğüm kadarıyla sorularınıza cevap bile verilmemiş, yazık vallahi.

Brawl Stars Pass Atmıyor

profile
Yiğit
3 hafta önce
96

Brawl stars'ta Brawl pass aldım sipariş hazırlanıyor da kaldı paramı lütfen iade edin. Etmezseniz mahkemeye başvuracağım.

Brawl Stars Destek Ekibi Olmaması

profile
Kerem
31 Ekim
418

Brawl Stars Destek vermiyor lütfen iletişim adresini veren birisi olsun şimdiden teşekkürler ne olur. Yardımcı olun Brawl Stars'da hesabım banlandı eğer iletişim adresi varsa bilen birisi lütfen bize söylesin hayırlı geceler diliyorum. Sağ olun şimdiden teşekkürler iletişime geçmek isterseniz adres ...

Brawl Stars Destek Ekibi Olmaması

Brawl Stars Hesap Güvenliği Ve Hesaba Giriş

profile
Şaban
31 Ekim
76

Brawl Stars hesabıma erişim sağlayamıyorum çünkü mailim başkası tarafından değiştirilmiş bu konu hakkında acil bilgilendirme istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Farklı bir cihazda oynayabiliyorum ama mail değiştirme talebinde bulunduğumda farklı bir mail hesabı ile karşılaşıyorum

Brawl Stars Gmail Değiştirmede Kod Gelmiyor

profile
Berat
30 Ekim
60

Brawl starda e-postamı değiştirmek istedim. E-posta değiştire girdim kod gelmedi ne yapmam lazım araştırdım araştırdım bulamadım. Lütfen yardım edin. Her yere baktım bulamadım. Herkese sordum olmadı yardım edin. Lütfen ne yapmam lazımsa benimle iletişim kurun

Brawl Stars Ben Karakterimi İstiyorum

profile
Metin
28 Ekim
48

20. Sezonda geriye dönünce 18. Sezon. Yazdığı için ben öbür karakteri alamadım ve çok sinirliyim. Yani ben karakterimi istiyorum. Lütfen geri verin. Ben çıldırıyorum. En kısa sürede gelmesini istiyorum.

Brawl Stars Kutularının Gelmesi Lütfen

profile
Emrecan
25 Ekim
51

Ben Emrecan, kutuların gelmesini istiyorum. Lütfen Mega kutu, büyük kutu, savaş kutusu ve omega kutularının gelmesini arz ediyorum. Ne güzel Mega kutuda 6, 7, 8 ve 9 yazmasını özledik. Lütfen yalvarırım getirin. Ben size güveniyorum. Krediler hiç heyecanlı değil.

Marka Profili

Brawl Stars bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Brawl Stars henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör