You can visit Xolvieto view global content, read reviews, and file complaints.

Rehber

Her Kararın Arkasında Şikayetvar

Rehberler

Elektroni̇k

4 hafta önce

Taşınabilir Disk Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Harici harddisk bilgisayar kullanıcıları için en temel ihtiyaçlardan biri artık. Çalışmalarınızı depolamak veya daha hızlı çalışmak, sisteminizin rahat çalışması için seçtiğiniz harici diskler çok önemli. Gelin hep beraber taşınabilir harddisk satın alırken nelere dikkat etmelisiniz bakalım.

read_more

Elektroni̇k

08 Haziran 21:41

En iyi Klavye-Mouse Tavsiye ve Satın Alma Rehberi 2022

Klavye ve mouse oyuncuların vazgeçilmezi olduğu kadar günlük bilgisayar kullanıcıları için de çok önemli. Klavye-Mouse satın alırken nelere dikkat etmelisiniz konulu yazımızda aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

read_more

Sağlik-spor

06 Haziran 13:08

En İyi Bisiklet Satın Alma Rehberi 2022

Yaz aylarının vazgeçilmez ulaşım aracı, orman gezintilerinin vazgeçilmezi bisikletler ile ilgili bilmeniz gereken her şeyden bahsettiğimiz yazıda, en iyi bisikleti seçerken dikkate etmeniz gereken her detayı ele aldık.

read_more

Sağlik-spor

25 Mayıs 22:17

En İyi Baskül ve Tartı Tavsiye Ve Satın Alma Rehberi 2022

Basküller artık kilo kontrolünden çok daha fazlasını yapabilme yeteneğine sahipler. Tartı almadan önce dikkat edilmesi gerekenleri incelediğimiz yazımızda bilinmesi gereken her detayı inceledik.

read_more

Elektroni̇k

21 Mayıs 23:22

En iyi Projeksiyon Cihazı Tavsiye ve Satın Alma Rehberi 2022

Evde TV nin yerin alabilecek kadar kaliteli hale gelen projeksiyon cihazları hakkında bilmeniz gereken her şeyi incelediğimiz Projeksiyon cihazı tavsiye rehberimizi okumadan seçim yapmayın.

read_more

Elektroni̇k

17 Mayıs 00:00

En iyi Bluetooth Hoparlör Tavsiye ve Satın Alma Rehberi 2022

Müziğinizi yanınızda taşımak için en güzel ve pratik yollardan biri olan bluetooth hoparlörler son dönemde çok popüler. Hadi sizde ses bombanızı alıp müziğinizle patlamak için rehberimize göz atın.

read_more

Elektroni̇k

12 Mayıs 13:47

En iyi Fotoğraf Makinesi Tavsiye Ve Satın Alma Rehberi 2022

Fotoğraf makinesi satın alacaksınız ancak kafanız çok karışık. Nasıl bir makine almalısınız? Hangi fotoğraf makinesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak? En güzel anlarınızı yakalayabileceğiniz en güzel videoları çekebileceğiniz profesyonel fotoğraf makinleri hakkında bilmeniz gereken her detay bu yazımızda.

read_more

Elektroni̇k

29 Nisan 13:32

En İyi Masaüstü Bilgisayar Tavsiye ve Satın Alma Rehberi 2022

Masaüstü bilgisayarlar en çok oyuncular tarafından tercih edilsede fiyatlarının diz üstü bilgisayarlara göre daha uygun olması nedeniyle çok kişi tarafından tercih ediliyor. Bir masaüstü bilgisayarın özellikleri ne olmalı? Masa üstü PC seçerken nelere dikkat edilmeli konulu yazımızı okumadan karar vermeyin.

read_more

Elektroni̇k

21 Nisan 21:33

En İyi Diz Üstü Bilgisayar Tavsiye Ve Satın Alma Rehberi 2022

Bilgisayar çağındayız ve herkesin evinde çantasında bir dizüstü bilgisayarı bulunuyor. Peki sürekli güncellenen diz üstü bilgisayarlardan hangisini tercih etmelisiniz? Bu yazımızda ihtiyacınıza en uygun dizüstü bilgisayarı seçerken nelere dikkat etmelisiniz konusunu detaylı inceledik.

read_more

Elektroni̇k

17 Nisan 19:59

En İyi Kulaklık Tavsiye ve Satın Alma Rehberi 2022

İyi bir müzik deneyimi, ya da kaliteli bir telefon görüşmesi yapmak için kulaklık seçimi çok önemli. Hem kaliteli hemde bütçenize uygun bir kulaklık almak için en iyi kulaklı seçim rehberimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

11 Nisan 21:03

En iyi Tatil Organizasyon Firmaları ve Siteleri 2022

Tatil yapmak herkesin hakkı. Günümüzde artık tatil fırsatlarını yakalamakta yine internet üzerinden yapılıyor. Peki hangi tatili hangi siteden almalısınız? Seçim yaparken dikkat etmeniz gerkenler ve en güvenilir tatil firmaları ve web sitelerini sizler için inceledik.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

07 Nisan 00:46

En İyi Online Yemek ve Market Sipariş Siteleri 2022

Online yemek ve market sipariş platformlarında yaşanan artış büyük bir rekabet getirdi. Hangi yemek sipariş uygulamasını kullanmalısınız ve çevrimiçi yemek ve market siparişi verirken nelere dikkat etmelisiniz konularını incelediğimiz yazımızda tüm detaylara yer verdik.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

04 Nisan 03:01

En İyi Online Alışveriş Siteleri 2022

İnternet hayatımızın her alanında olduğu gibi ihtiyaçlarımızı satın alma konusunda da önemli bir rol oynamaya başladı. Online alışveriş siteleri hepimizin telefonlarında ana ekranlarında bulunuyor. Aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulabileceğiniz alışveriş sitelerinde alışveriş yaparken nelere dikkat etmelisiniz gelin hep birlikte bakalım.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

28 Mart 03:54

En iyi Kripto Para Borsaları 2022

Kripto para çılgınlığına kapılmadan önce Kripto para borsalarından hangisinde yatırım yapmalısınız konusunu incelemek istedik. BitCoin, Etherium, Shiba, ve daha bir çok kripto varlığa yatırım yapmadan hangi platformda işlemleri yapmalısınız konusunu detaylı incelediğimiz yazımızı okumadan karar vermeyin.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

21 Mart 20:02

En İyi Online Dizi ve Film Platformları Tavsiye Listesi 2022

Dijitalleşen ve mobil hale gelen içerik tüketimini en iyi servis eden hizmetler olan online içerik platformlarını değerlendirdiğimiz yazımızda artıları ve eksileri ile bütün hizmetleri değerlendirdik.

read_more

Elektroni̇k

16 Mart 23:01

Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Akıllı saat çeşitleri tahmin ettiğinizden çok daha fazla. Peki en iyi akıllı saat hangisi? Akıllı saatler arasında bir seçim yapmanız konusunda size çok yardımcı olacak bir yazı hazırladık.

read_more

Anne - bebek - sağlik

14 Mart 00:17

En İyi Kanguru Tavsiye ve Satın Alma Rehberi 2022

En iyi kanguru seçimi ile ilgili hazırladığımız yanımızda kangurular ile alakalı bilmeniz gereken her detayı inceledik. Bebeğinizle birlikte gezmelere hazırlanın.

read_more

Anne - bebek - sağlik

11 Mart 15:54

En iyi Yatak Tavsiye Ve Satın Alma Rehberi 2022

En iyi yatak seçimi hakkında hazırladığımız yazımızda yeni bir yatak alırken nelere dikkat etmeniz gereken bütün detayları inceledik. Yatak odanızın en önemli parçası olan yatağınızı gelin beraber seçelim.

read_more

Ki̇şi̇sel bakim- kozmeti̇k

02 Mart 15:43

En İyi Saç Maşası Tavsiye Ve Satın Alma Rehberi 2022

En iyi saç maşası ile saçınıza istediğiniz modeli vererek davetlerinize evinizde hazırlanarak gidebiliyor olmak büyük konfor. Bu yazımızda evinizde istediğiniz saç modelini yapabileceğiniz saç maşalarını inceledik.

read_more

Ki̇şi̇sel bakim- kozmeti̇k

28 Şubat 00:31

En İyi Saç Kurutma ve Fön Makinesi Tavsiye ve Satın Alma Rehberi 2022

En iyi saç kurutma makinesi tavsiye ve satın alma rehberimizde saç kurutma makinelerini ve fön makinelerini inceledik. Fön makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken her şey bu yazıda.

read_more

Elektri̇kli̇ ev aletleri̇

25 Şubat 00:10

En iyi Termosifon Tavsiye ve Satın Alma Rehberi 2022

En iyi termosifon seçme rehber yazımızda termosifonlar hakkında bilmeniz gereken bütün detayları inceledik. Termosifon alırken dikkat edilmesi gerekenler ve daha fazlası için buyrun yazımıza.

read_more