Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TurkNet

15100
(4.651 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
13.342 Şikayet (Son 1 yıl)
TurkNet
15100
(4.651 değerlendirme)
Şikayet Yaz

TurkNet Geçiş Sonrası Stabil Olmayan Bağlantı Hayal Kırıklığı

profile
Kadir
12 Nisan 22:19
115

TurkNet'te Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İmkansız

profile
Nadir
12 Nisan 22:12
101

TurkNet Çözüm Odaklı Değil Hata Yapıyor

profile
Gizem
12 Nisan 21:39
122

TurkNet Hayal Kırıklığı Ve Söylediklerini Yapmıyorlar.

profile
Gökçen
12 Nisan 18:34
152

Klasik Türk Kurumsallık Kafası TurkNet

profile
Mehmet
12 Nisan 17:05
176

TurkNet Arıza Çözememesi Destek Kaydı Uzatması

profile
Miraç
12 Nisan 16:36
152

TurkNet Teknik Destek Ücreti

profile
Ali
12 Nisan 16:08
170

TurkNet İnternet Arıza Kaydı

profile
Rojda
12 Nisan 15:40
192

Tatilimiz TurkNet Sorunuyla Gölgelendi

profile
Ervin
12 Nisan 13:19
196

TurkNet Sabit Hat Problemi

profile
Yiğit
12 Nisan 11:10
260
TurkNet Sabit Hat Problemi

TurkNet Nakil İşlemim İçin Gün İçerisinde Destek İstiyorum.

profile
Merve
12 Nisan 09:54
232

TurkNet Yetersiz Hizmet Veriyor, Alay Ediyor.

profile
Kürşat
11 Nisan 23:36
71
TurkNet Yetersiz Hizmet Veriyor, Alay Ediyor.
TurkNet Yetersiz Hizmet Veriyor, Alay Ediyor.
TurkNet Yetersiz Hizmet Veriyor, Alay Ediyor.
+2

TurkNet Vakit Kaybı

profile
Mchit
11 Nisan 17:27
14

TurkNet Nakil Sırasında Tekrar Kurulum Ücreti Talep Ediyor

profile
Mesut
11 Nisan 14:09
213

TurkNet 1 Yıl Önceye Dair Borç

profile
Muhammet
11 Nisan 14:02
159

TurkNet İnternet Kutusunun Sarkma Problemi

profile
Yiner
11 Nisan 13:29
110
TurkNet İnternet Kutusunun Sarkma Problemi
TurkNet İnternet Kutusunun Sarkma Problemi

TurkNet Bizi Mağdur Etti

profile
İrem
11 Nisan 13:22
190

TurkNet Yerlerde Sürünen İnternet Kutusu

profile
Turgut
11 Nisan 12:03
312
TurkNet Yerlerde Sürünen İnternet Kutusu
TurkNet Yerlerde Sürünen İnternet Kutusu

TurkNet Pişmanlığı Kızgınlığı İnternet Yok

profile
Yüksel
11 Nisan 11:18
255
profile
Meryem
11 Nisan 18:46
101
Meryem Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 36.914 Şikayet

Marka Profili

TurkNet bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
TurkNet henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Turknet otomatik ödeme ile ilgili detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?
Turknet faturanızı otomatik ödemeye almak istiyor ya da otomatik ödemede olan faturanız ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Turknet çağrı merkezine ulaşarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Turknet çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim?
0850 288 80 80 numaralı telefon üzerinden Turknet çağrı merkezi yetkilileri ile görüşebilirsiniz.
Hangi Turknet tarifesini tercih etmeliyim?
Gerçek kullanıcılar tarafından paylaşılan Turknet yorum ve şikayetlerini buradan okuyarak Turknet paket ve tarifleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Turknet hakkında farklı bir sorunum var.
Turknet hizmetleriniz ile ilgili farklı bir sorun yaşıyorsanız, Şikayetvar Turknet sayfası üzerinden geri bildirim yapabilir, marka temsilcilerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

TurkNet Hakkında

%100 Türk sermaye şirketi olan Turknet, Türkiye'nin tamamına kurmuş olduğu santraller ile kesintisiz hizmet vermeyi amaçlayan bir telekom şirketidir. Hem kendini, hem de Türk telekom altyapısını günden güne geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan firma, büyük ölçekli işletmeler ile birlikte esnaf ve KOBİ'lere de hizmet sunmaktadır.

TurkNet, ilk olarak 1996 yılında bağımsız ve yeni nesil bir telekom operatörü firması olarak faaliyete geçmiştir. TurkNet'in amacı, bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde karşılayabilmektir. TurkNet'in sunduğu telekom hizmetleri arasında telefon, toplu ve bireysel internet, IP, MPLS ve VPN gibi özel sanal ağlar, veri merkezleri ve barındırma yer almaktadır. Firma aynı zamanda faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde yerel, ulusal ve uluslararası çapta bağlantılar kurarak büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları da gerçekleştirmiştir. Bu yatırımlarını hala sürdürmekte olduğunu da söylemek mümkün. Türkiye'nin en büyük 100 bilişim firması arasında kendine yer edinen TurkNet, Bilişim 500 ödüllerinde Alternatif Operatör Hizmeti kategorisinde birincilik ödülüne layık görülmüştür.

TurkNet'in Bireysel & Kurumsal Hizmet Çözümleri

TurkNet'in büyük ölçekli kurumsal müşterilerine sunduğu hizmetlerin başında elbette internet hizmeti geliyor. İşletmenizin farklı ölçekteki kurumsal internet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en uygun internet çözümlerini yüksek kalitede sunan TurkNet, aynı zamanda kurumsal firmalara her ölçekte kurumsal telefon ihtiyacı da sunmakta. VPN hizmetleri ile Türkiye çapındaki ofis, fabrika, acente, distribütör ve bayilere sürekli ve güvenli erişim hizmeti sağlayan firma, bununla birlikte veri merkezi olanakları da sunarak güvenli bir şekilde sunucu barındırma imkanı sağlamaktadır. TurkNet'in bireysel hizmet çözümleri arasında farklı konuşma ihtiyaçlarına yönelik konuşma tarifeleri, yüksek hız-düşük fiyat anlayışı ile yola çıkan internet paketleri, "Arkadaşını Getir" kampanyaları ve taahhütsüz anlaşmalar yer alıyor. 22 yılı aşkın deneyimi, kendi kurduğu güçlü altyapısı ve bilgi teknolojileri konusunda uzman personeli ile piyasada kendine rekabetçi bir avantaj sağlayan TurkNet, Türk telekom sektöründe en iyi bilinen firmaların arasında yer alıyor. Eğer siz de TurkNet'in avantajlı paketlerinden birine dahil olmak istiyorsanız, web sitesi üzerinde bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Alanında uzman TurkNet yetkilileri size en kısa zamanda geri dönüş yapacak ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri size aktaracaktır.

Diğer Hizmetler

TurkNet'in müşterilerine ve müşteri adaylarına sunduğu hizmetler yalnızca bununla sınırlı kalmıyor. TurkNet'in uzman ellerinden çıkan hizmetlerinden faydalanarak internet hızınızı sorgulayabilir, evde kurulum hizmetlerinden yararlanabilir, siber güvenli hizmeti alabilir ve online işlemler eşliğinde tüm fatura işlemlerinizi birkaç tık ile tamamlayabilirsiniz. TurkNet'in müşteri hizmetlerinden destek almak ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmak için firmanın iletişim kanallarından birini kullanarak temas kurmanız yeterlidir. 7/24 kaliteli hizmet vermekten ödün vermeyen TurkNet müşteri hizmetleri servisi, günün her anında size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.