Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Digiturk

13100
(9.746 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
23.855 Şikayet (Son 1 yıl)
Digiturk
13100
(9.746 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Digiturk Delirt Beni Bugün

Aydın
25 Temmuz 11:57
-

Digiturk Bu Kadar Düzensiz Bir Şirket Görmedim

Mehmet
25 Temmuz 11:48
5

Digiturk Pendik Delta Digital'e Ulaşılamıyor

Oğuz
25 Temmuz 11:48
11

Digiturk Sahte Kampanya Mağduriyeti

Hüzün
25 Temmuz 11:39
13

Digiturk Telefonda Yalan Bilgilendirme Yaparak Üyelik Yaptı

Fırat
25 Temmuz 10:53
69
Digiturk Telefonda Yalan Bilgilendirme Yaparak Üyelik Yaptı
Digiturk Telefonda Yalan Bilgilendirme Yaparak Üyelik Yaptı

Digiturk İptal İşleminin Sağlanması İçin Müracaatım

Murat
25 Temmuz 10:35
33

Digiturk Müşteri Hizmetlerine Güvenilmiyor

Enes
25 Temmuz 06:46
244

Yalan Şekilde Digiturk Üyeliği

Dilan
25 Temmuz 02:45
149

Digiturk Üyelik İptali Ve Haksız Ücret Kesintisi Sorunu

Güz
25 Temmuz 00:15
149

Digiturk Sinyal Sorununu Nasıl Çözemiyor

Neslihan
24 Temmuz 23:01
138

Digiturk Müşteri Hizmetleri Ne Ulaşamıyorum

Gökhan
24 Temmuz 22:32
140

Digiturk Müşteri Hizmetleri Nerede

Hakan
24 Temmuz 22:25
140

Digiturk Digi SMS Onay Kodu

Benan
24 Temmuz 21:04
191

Digiturk E Devlette Görünmeyen Üyelik

Sertaç
24 Temmuz 20:57
215
Digiturk E Devlette Görünmeyen Üyelik

Digiturk Nakil İşleminde Yeni Abonelik Yapması

Tolga
24 Temmuz 20:15
93

Digiturk İnternetimi Bir Türlü Başlayamadılar

Emre
24 Temmuz 19:36
183

Digiturk Yeni Abonelik İçin Montaj Günü Değişimi

Mehmet
24 Temmuz 18:32
247

Digiturk İnternet Kurulum Süresi 12 Gün Oldu Ve İlgilenen Yok.

Harun
24 Temmuz 18:22
295
Digiturk İnternet Kurulum Süresi 12 Gün Oldu Ve İlgilenen Yok.
Digiturk İnternet Kurulum Süresi 12 Gün Oldu Ve İlgilenen Yok.

Digiturk Para İadesini Yapmıyor

Yunus
24 Temmuz 18:17
103

Digiturk Sahte Numara Üzerinden Üyelik Kaydı Başlatma

Nusret
24 Temmuz 17:54
236

Çocuklarımın Çok İstediği Digiturk'ten Vazgeçmek Zorunda Kaldım

Dilaver
24 Temmuz 17:19
119

Digiturk Bir Aydır Kurulum Yapmıyor, Erteliyor

Oguz
24 Temmuz 16:32
117

Digiturk İptal Edemiyorum, 6 Aydır Uğraşıyorum

Nuran
24 Temmuz 16:31
142
digiturk-iptal-edemiyorum-6-aydir-ugrasiyorum-2.pdf
digiturk-iptal-edemiyorum-6-aydir-ugrasiyorum-1.pdf

Digiturk Fiyatı Tutarsızlığı Ve Müşteri Hizmetleri Yalanları

Deniz
24 Temmuz 16:28
404
Toplam 58.484 Şikayet

Marka Profili

Digiturk marka profilini oluşturdu.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %62
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Digiturk müşteri hizmetleri numarası nedir?
Digiturk müşteri hizmetlerine 0212 473 73 73 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.
Digiturk üyelik başlatma nasıl yapılır?
“Paketini Yarat” sayfasından kendi Digiturk paketinizi oluşturarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Film, spor, dizi kanallarından en çok izlemek istediğiniz kategoriyi belirleyerek kendinize özgü bir paket oluşturmanız mümkündür. Ayrıca “Hemen Sizi Arayalım” bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak Digiturk üyelik işlemlerinizin başlatılması için satış temsilcilerinin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Digiturk üyeliğiyle ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Digiturk üyelik iptali nasıl yapılır?
Digiturk üyeliğinizi iptal etmek için; en yakın Digiturk yetkili servisine gidebilir, iptal başvuru formunu doldurarak 0212 473 99 99’a faks yoluyla iletebilir ya da adrese (Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi, Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı, No: 45 Kat: 1-2-3 Beşiktaş 34353 İstanbul) mektup gönderebilirsiniz. Digiturk üyelik iptal süreci şu şekilde işler: Form ve nüfus cüzdanı fotokopisi teslim edilir, başvuru talebinde bulunulur, 24 saat içinde başvurunun yapıldığına dair teyit alınır, 7 günlük fesih süreci başlar ve iptal işlemi gerçekleştirilir. İptal işlemi gerçekleştikten sonra ise cihazlar teslim edilir.
Digiturk fatura ödeme nasıl yapılır?
Digiturk fatura ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilir, online işlemler menüsünden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilir ya da bankaların vezne veya ATM’lerinde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Digiturk Hakkında

Digiturk, 1999 yılında kurulmuş bir dijital televizyon yayıncılığı platformudur. Kurulduğu yıldan bu yana kesintisiz hizmet veren Digiturk, Türkiye'nin lider dijital TV platformu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli olarak büyümesini sürdüren ve kendini geliştiren marka, bünyesinde barındırdığı yüzlerce TV, radyo ve müzik kanalını geniş üye portföyüne ulaştırırken kaliteli görüntü ve ses teknolojilerinden yararlanmakta ve üyelerine benzersiz bir televizyon deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Marka, aynı zamanda öncü teknolojik altyapısı sayesinde gerçekleştirdiği yayınları hem ülkemizde, hem dünyanın pek çok ülkesinde sürdürmekte ve global olarak da faaliyet göstermektedir. Avrupa'da sayılı dijital yayın platformları arasında yer alan Digiturk, 2016 yılı itibariyle alınan güncel rakamlara göre toplam 5 kıtada 43 ayrı ülkede hizmet vermekte olan beIN Media Group'un çatısı altına girmiştir. Bu sayede faaliyet alanını daha da genişleten ve canlandıran Digiturk, ülkemizde de pek çok ilke imza atmış olmanın gururunu taşımaktadır. Türkiye'nin en büyük spor destekçilerinden biri olarak anılan marka, sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda dünyanın öncü spor yayıncıları arasında bilinmektedir. Ülkemizde ilk HD, ilk 3D ve ilk 4K canlı yayınını yapmış olan Digiturk, başarısını sürdürmek için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Digiturk Ürün & Hizmetleri

Digiturk paketleri, farklı televizyon izleme alışkanlıklarına sahip, çeşitli ihtiyaçlar barındıran kitlelere hitap edecek çeşitlilikte tüketici beğenisine sunulmaktadır. Aile, film, Avrupa kanalları ve spor başta olmak üzere farklı seyir tercihlerine yönelik paketlere sahip olan Digiturk, aynı zamanda müşterisinin kendi paketini oluşturmasına da imkan tanımaktadır. Digiturk'ün Ailenin Yıldızı paketi, aile ve çocuk belgesellerini, dünya spor kanallarını, ödüllü beIN kanallarını ve eğlenceli film kanallarını içermektedir. Filmin Yıldızı paketinde aile bireylerinin farklı zevklerine uygun film içerikleri yer almaktadır. Bütün belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanalları, Spor Toto 1. Lig maçları ve ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların unutulmaz filmleri bu pakette izleyici beğenisine sunulmaktadır. Filmin Yıldızı paketinde aynı zamanda istendiği takdirde 4 farklı ekranda film izleme özgürlüğü de bulunmaktadır. Taraftar Paketleri'nde Süper Lig heyecanı evinize taşınırken Yıldız Dolu paketinde TV'de ilk defa yayınlanacak olan 40 adet yeni film ve ayda 80 yeni dizi boy göstermektedir. Kısacası Digiturk paketleri içerisinden her ihtiyaca ve seyir keyfine uygun bir paket bulmak mümkündür. Buna ek olarak dönemsel Digiturk kampanyalarından faydalanarak üyeliğinizi çok daha cazip fiyatlarla almak ve paket fiyatı üzerinden indirimlerden yararlanmak da mümkün olmaktadır.

Digiturk Kullanıcı Yorumları

Digiturk iletişim bilgileri için Digiturk online web sitesini ziyaret edebilir ya da doğrudan Digiturk müşteri hizmetleri numaralarına ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden aynı zamanda farklı paketler hakkında detaylı bilgi alabilir, size en yakın Digiturk bayi adresini öğrenebilir ya da evinize teknik servis çağırabilirsiniz. Digiturk şikayetleriniz ve markaya dair tüm yorumlarınız için ise doğru adrestesiniz. Şikayetvar Digiturk sayfası üzerinden marka ile ilgili tüm görüş ve geri bildirimlerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşabileceğiniz gibi diğer Digiturk kullanıcılarının deneyimlerine de tanıklık edebilirsiniz.