Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TurkcellŞikayetvar üye markasıdır

21100
(13.282 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
29.855 Şikayet (Son 1 yıl)
TurkcellŞikayetvar üye markasıdır
21100
(13.282 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Turkcell Hattım Şehir Merkezinde Çekmiyor

Erkan
22 Temmuz 01:44
-
Turkcell Hattım Şehir Merkezinde Çekmiyor

Turkcell Akademi Pazarlama Eğitiminde Yaşanan Sorunlar

Eyüp
22 Temmuz 01:26
-

Turkcell Hattımı Başka Birinin Üzerine Geçirdi

Sercan
22 Temmuz 01:07
-

Turkcell Haksız Şekilde Fazladan Ücret Talep Edilmesi

Serdar
22 Temmuz 01:01
-
Turkcell Haksız Şekilde Fazladan Ücret Talep Edilmesi

Turkcell Superonline Hızlandırma Kesintisi İadesi

Hasan
21 Temmuz 23:14
55

Turkcell Yeni Paket Bindirmesi

Arda
21 Temmuz 22:48
100

Turkcell Superonline Çözümde Aciz.

Cengiz
21 Temmuz 22:41
71

Turkcell Faturalıya Geçememe Sorunsalı

Tayfun
21 Temmuz 22:40
81

Turkcell Superonline İnternet Hız Ve Kalite Problemi

Öznur
21 Temmuz 22:40
82

Turkcell Fatura Yurt Dışı Kullanım Paketi

Suat
21 Temmuz 22:33
77
Turkcell Fatura Yurt Dışı Kullanım Paketi
Turkcell Fatura Yurt Dışı Kullanım Paketi
Turkcell Fatura Yurt Dışı Kullanım Paketi

Turkcell Faturama Benden Habersiz Yenileme

Mahmut
21 Temmuz 22:28
69

Turkcell'den Cayma Bedeli Şoku: Haksız Kazanç İddiası

Melek
21 Temmuz 22:27
79

Turkcell Akbatı Yanlış Bilgilendirme Ve Kasıtlı Olarak Hizmet Vermeme

Ecem
21 Temmuz 21:47
105

Turkcell Yeter Artık Diyeyim

Murat
21 Temmuz 21:40
115

Turkcell Fazladan Ücret Alıyor.

Kübra
21 Temmuz 21:33
145

Turkcell Paycell Kart Yükleme Bakiye Kullanmama

Gökmen
21 Temmuz 21:32
58

Turkcell Bilgi Dışı İşlem

Hasan
21 Temmuz 21:09
110

Turkcell Kampanya Değişikliği Ve Fatura Sorunları

İsmail
21 Temmuz 19:55
110

Turkcell Superonline Wi-Fi Sürekli Kesintisi

Buse
21 Temmuz 19:49
131
Turkcell Superonline Wi-Fi Sürekli Kesintisi

Turkcell Faturama Onaysız Ek Ücret Yansıtılması

Davut
21 Temmuz 19:48
124

Turkcell Superonline Kurulum Sonrası Hayal Kırıklığı

Yücel
21 Temmuz 19:41
110

Bir Daha Asla Turkcell Kullanmayacağım

Sinem
21 Temmuz 19:35
146

Turkcell Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum

Şah
21 Temmuz 19:35
142

Turkcell Fiber İnternet

Murat
21 Temmuz 19:20
119
Turkcell Fiber İnternet
Toplam 91.743 Şikayet
Turkcell Kategorileri

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Turkcell 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell kaç yılında kuruldu?
Turkcell, Türkiye'nin ilk GSM operatörü olarak 1994 yılında kurulmuştur. Türkiye merkezli bir operatör şirketi olan Turkcell'in hisseleri, yüzde 51 Turkcell Holding, yüzde 14,02 TeliaSonera ve yüzde 0,05 Çukurova Holding olarak dağılım göstermektedir.
Turkcell'e nasıl geçilir?
Hattınızı Turkcell'e taşımak için GSM operatörünün sağladığı geçiş paketlerini değerlendirebilirsiniz. Geçmeyi planladığınız tarife paketini seçerek GSM operatörünün resmi websitesinde yer alan Hat Taşıma Formu'nu doldurabilir ya da 0532 532 00 00 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.
Turkcell'de kalan SMS, GB ve dakika bilgilerime nasıl ulaşabilirim?
Turkcell paketinizde kalan dakikalarınızı, GB'larınızı ve SMS hakkınızı öğrenmek için TARIFE yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu hizmet sayesinde tarafınıza gelen SMS ile güncel paket haklarınızın bilgisini alabilirsiniz.
Turkcell müşteri hizmetleri numarası nedir?
Turkcell müşteri hizmetlerine 0532 532 00 00 çağrı merkezi numarasından ulaşabilirsiniz. GSM operatörü kullanıcılarının değerlendirme ve geri bildirimleri için ise buraya tıklayarak Turkcell Şikayetvar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hakkında

Entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketi olan Turkcell, Türkiye’ye mobil iletişim kavramını kazandıran firma olarak bilinmektedir. İlk olarak Şubat 1994 tarihinde faaliyete giren Turkcell, bu şekilde Türkiye’deki yerleşik iletişim ağlarını başlatmış oldu. TC Ulaştırma Bakanlığı ile 1998 yılında imzaladığı GSM lisans anlaşmasının akabinde Turkcell, o zamandan bu yana üzerine katarak verdiği başarılı hizmeti güvenle sürdürmektedir. Müşterilerine sunduğu veri iletişimine ve mobil datalara dayalı hizmetin çeşitliliğini ve kalitesine gün be gün artırarak ilerleyen Turkcell, bu bağlamda bu zaman dilimi çerçevesinde müşterilerini de artırmıştır. 2000 yılında hisseleri ile işlem görmeye başlayan Turkcell, aynı zamanda New York Stock Exchange borsasına kote olan tek Türk şirketi olarak bilinmektedir.

Turkcell’in Sunduğu Hizmetler

Turkcell’in sunduğu hizmetlerin başında elbette ilk olarak iletişim ağları gelmektedir. Faturalı ve faturasız olmak üzere iki farklı hat seçeneği sunan Turkcell’in paket ve tarifeleri, farklı iletişim ihtiyaçlarına ve farklı bütçelere göre çeşitlilik göstermektedir. Uygun mobil internet kotaları sunan 4.5G hızında paketler, TV üyeliğini de beraberinde getiren Lifecell paketleri, ev ve cep telefonunu entegre ederek avantajlı kullanım vaadi veren Hem Evden Hem Cepten paketleri ve çok daha fazlası, Turkcell’in müşterilerine sunduğu çeşitli paketlerden sadece birkaç tanesi. Elbette Turkcell’in hizmet dağarcığı yalnızca mobil iletişim paketleri ve tarifeleri ile sınırlı değil. Turkcell’in en az mobil ağları kadar başarılı olduğu bir diğer hizmeti de avantajlı ödeme seçenekleri ile piyasaya sürdüğü cihaz distribütörlüğü. En son çıkan akıllı telefonlar, teknoloji tutkunlarının vazgeçemediği tablet ve bilgisayarlar, VINN WiFi ürünleri ve çeşitli teknolojik aksesuarlar, Turkcell üzerinden kolaylıkla satın alabileceğiniz cihazlar arasında yerini buluyor. Mobil faturanıza ek olarak taahhütlü ya da taahhütsüz bir şekilde satın alabileceğiniz Huawei, Samsung, Apple ve diğer pek çok akıllı telefon markasının ürünleri Turkcell yetkili bayiilerinde sizlerle buluşuyor.

Hayatı Kolaylaştıran Ek Uygulamalar

Turkcell dünyası, iletişimin ve sosyalliğin giderek daha da önem kazandığı teknoloji çağında kullanıcılara kolaylık sunmaya devam ediyor. Turkcell’in en popüler servisleri arasında yüzlerce kanalı ve en yeni filmleri ile TV+, milyonlarca şarkısı ve video klibi ile Fizy, modadan spora, iş dünyasından eğlenceye hayata dair her şeyi takip edebileceğiniz Dergilik ve yerel Türk arama motoru Yaani yer alıyor. Yine sadece Turkcell’in hizmetlerinden faydalanarak aile hekiminizi öğrenebilir, aracınızın hasar kaydını sorgulayabilir, şans oyunları oynayabilir ve düzenli olarak astroloji bilgisi alabilirsiniz. Turkcell’in kişiselleştirilebilir ve özel dünyasında herkese uygun bir hizmet bulmak mümkün.

Kullanışlı ve Modern Bir Arayüz

Turkcell’in resmi web sitesi üzerinden ihtiyacınız olan tüm hizmetleri gerçekleştirmek mümkün. Turkcell hesabım üzerinden faturalarınızı ödeyebilir, satın almak istediğiniz akıllı telefonun özelliklerini inceleyerek Turkcell kampanyalarından yararlanabilir ya da Turkcell online işlemler üzerinden faturalı ya da faturasız hat tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri, her türlü sorunuza cevap bulmak için daima yanınızda.