Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Millenicom

23100
(7.143 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
19.184 Şikayet (Son 1 yıl)
Millenicom
23100
(7.143 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Millenicom Fazla Ücret Alıyorlar

profile
Abdurrahim
14 Nisan 17:13
-
Millenicom Fazla Ücret Alıyorlar

Millenicom Modem Ve İnternet Sorunu

profile
Ünal
14 Nisan 16:31
-

Millenicom İnternet Arıza Giderilmemesi

profile
Sinan
14 Nisan 15:21
-

Millenicom Müşteri Memnuniyetsizliği Ve İletişim Sorunları

profile
Feyiz
14 Nisan 15:14
-

Millenicom Söylenen Hızın Gelmemesi

profile
Murat
14 Nisan 14:47
-

Millenicom Aktivasyon Ve Kurulum Sürecinde Yaşanan Sorunlar

profile
Haydar
14 Nisan 13:44
-

Millenicom İnternet Problemleri Bitmiyor!

profile
Erkan
13 Nisan 20:48
71

Millenicom İnternet Bağlantı Problemi DSL Bağlantı Sorunu

profile
Orhan
13 Nisan 20:35
64
Millenicom İnternet Bağlantı Problemi DSL Bağlantı Sorunu

Millenicom En Kötü İnternet Sağlayıcısı

profile
Emirhan
13 Nisan 20:20
82

Millenicom Fes Başvurusu Fes

profile
İpek
13 Nisan 19:31
108
Millenicom Fes Başvurusu Fes

Millenicom Kafasına Göre İmzasız Sözleşmesiz Üyelik Başlatıyor.

profile
Halil
13 Nisan 17:14
127

Millenicom Teknik Ekip Göndermiyorlar

profile
Emir
13 Nisan 16:38
138
Millenicom Teknik Ekip Göndermiyorlar

Millenicom Nakilde Fazla Ücret

profile
Ayşegül
13 Nisan 16:30
120

Millenicom Mevcut Üyeye Uygulanan Fiyat Ambargosu

profile
Serhat
13 Nisan 16:07
105

Fiber Modem İadesi (Türk Telekom Ve Millenicom)

profile
Fatih
13 Nisan 14:54
212

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor-muhatap Yok

profile
Ömer
13 Nisan 13:48
141

Millenicom İptal Sonrası Faturalar.

profile
Samet
13 Nisan 13:18
175

Millenicom İnternet Hizmetlerinde Yaşanan Sorunlar

profile
Atila
13 Nisan 12:08
198

Millenicom İnternet Bağlantı Hatası

profile
Sibel
13 Nisan 11:20
280

Millenicom Uzun Süren İnternet Arızası Ve Haksız Faturalandırma

profile
Volkan
13 Nisan 03:33
43
Millenicom Uzun Süren İnternet Arızası Ve Haksız Faturalandırma
Millenicom Uzun Süren İnternet Arızası Ve Haksız Faturalandırma
Toplam 41.535 Şikayet

Marka Profili

Millenicom marka profilini oluşturdu.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %55
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Millenicom nedir?
Millenicom ya da Milleni.com, Türk telekom sektöründe alternatif internet hizmetleri sağlayan bir telekomünikasyon şirketidir.
Millenicom'dan evde internet paketi satın almak istiyorum. Ne yapmalıyım?
Milleni.com'a girerek şirketin sunduğu internet paketlerini inceleyebilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir pakette karar kıldıktan sonra başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun akabinde Millenicom yetkilileri sizinle iletişime geçecektir.
Millenicom'a nasıl arıza kaydında bulunabilirim?
Millenicom'dan aldığınız internet hizmeti ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız, 0850 333 0 333 numaralı çağrı merkezini arayabilir ya da 0539 333 0 333 numaralı WhatsApp Destek Hattı'na yazabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Millenicom hakkında tüm soru ve sorunlarınızı bu sayfadan paylaşabilirsiniz.

Millenicom Hakkında

Millenicom, Türkiye'deki alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapmak amacı ile 2004 yılında kurulmuştur. Serbest hale gelen Türk telekomünikasyon pazarında, alternatif bir operatör olma yolunda ilerleyerek lider konumuna yükselen Millenicom, 2019 Haziran ayı itibarıyla 19,5 milyar dolar ile Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı olan SOCAR Türkiye çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Millenicom'un öne çıkan ve müşteriler tarafından beğeni toplayan özellikleri arasında; aynı altyapıda, aynı hızda interneti daha uygun fiyatlı ve taahhütsüz olarak sunması, bunu yaparken de 7/24 çağrı merkezi ve Whatsapp destek merkezi ile sorunsuz ve kaliteli bağlantı vadetmesi yer alıyor. Tüketicileri cazip koşullar altında dünyaya bağlayan Millenicom, gelişen teknolojiye de ayak uydurarak sürekli olarak müşteri deneyimi performansını iyileştirmeye gayret ediyor.

Millenicom Hizmetleri Nelerdir?

Millenicom internet piyasasına yeni bir soluk getiren, alternatif ve farklı bir sağlayıcı konumunda yer almaktadır. Bu konum çerçevesinde Millenicom'un sunduğu hizmetlerin başında ADSL, VDSL ve Fiber seçenekli internet bağlantıları yer almaktadır. Elbette internet bağlantısı ile birlikte Millenicom, sabit telefon hizmetleri de sağlamaktadır. Taahhütsüz cazip fiyatlı kampanyaları, dönemsel promosyon ve indirimleri, kotasız ve fiber hızında sınırsız internet seçenekleri ve ücretsiz kurulum gibi avantajlara da sahip olan Millenicom hizmetleri, müşterilerin internet ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla ve en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Markanın yalnızca bireysel müşterilere değil, aynı zamanda esnaflara, KOBİ'lere ve işyerlerine de hitap ettiğini söylemek mümkündür. Millenicom'un sunduğu diğer hizmetler arasında IP tabanlı bulut çözümleri de bulunmaktadır. Ses ve iş kalitesini ciddi oranda yükseltmeye yarayan bu bulut çözümleri, Türkiye'nin önde gelen Bulut Santral Ağı'ndan dağıtılmakta ve 3000'den fazla kurumsal kullanıcıya ulaşmaktadır. Özellikle yeni iş kuran ya da kurmuş olduğu işini daha da profesyonel hale getirmek isteyen işverenler, Millenicom bulut servisinden yararlanarak bir dijital santralin sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilme olanağına sahip olurlar. Bu hizmetlerin dışında Millenicom'un sunduğu yeni ürün geliştirme çalışmaları ve düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği iş ortaklıkları da onu sektörün en iyi internet ve iletişim sağlayıcılarından biri haline getirmektedir.

Millenicom Kampanyaları & Avantajları Neler?

İnternet ve sabit telefon sağlayıcınız olarak Millenicom'u seçmenizin pek çok avantajı bulunmakta. Her şeyden önce taahhütsüz, fiber hızında, kotasız ve gerçek sınırsız internet kampanyaları ile sektörde bir fark yaratan Millenicom, bu cazip hizmeti ile müşterilerine yüksek hızlı, uygun fiyatlı, kotasız ve limitsiz limitsiz bir internet deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Türkiye'de mevcut telekom altyapısı ve Superonline altyapısını kullanarak Türkiye'nin her yerinde sabit internet ve sabit telefon hizmeti veren Millenicom, başka internet servis sağlayıcıdan gelen müşterilerin 200 TL ye kadar cayma bedellerini de karşılıyor. Millenicom'un sunduğu her kampanya limitsiz olduğu için Millenicom müşterileri internet hızının etkilenmeden dilediği filmleri, TV programlarını, dizileri ya da videoları izleyebileyor. Üstelik fatura kaygısı da yaşamadan... 0850 333 0 333 numaralı 7/24 çağrı merkezi ve 0539 333 0 333 nolu Whatsapp destek hizmeti ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Millenicom hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak içinve www.milleni.com.tr'yi ziyaret edebilir ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz.