Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bimcell

9100
(926 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
2.575 Şikayet (Son 1 yıl)
Bimcell
9100
(926 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Bimcell Her Ay Boşa Giden Dakikalarım

Mustafa
17 Temmuz 19:27
-

Bimcell Paket Yüklemesinin Hatalı Olması

Gülay
17 Temmuz 15:03
-

Bimcell Kalitesizliği (mobil Veri Ve Çekim Sıkıntısı)

Melih
17 Temmuz 14:03
-
Bimcell Kalitesizliği (mobil Veri Ve Çekim Sıkıntısı)

Bimcell Paket Bitti Mesajı Gelmemesi.

Musa
16 Temmuz 20:13
194

Bimcell Hattıma Ne Oldu?

Emrah
16 Temmuz 18:58
88

Bimcell Pişmanlıktır Bimcell Şikayetim Var

Ömer
16 Temmuz 18:42
88

Bimcell Bakiye Sorgulamak Zor

Canan
16 Temmuz 17:46
37

Bimcell Otomatik Vergi Borcu Çekimi

Talha
16 Temmuz 15:15
53

Bimcell Hat Taşıma İşlemleri

Kerim
15 Temmuz 21:06
65

Bimcell'in İnterneti Çekmiyor!

Sercan
15 Temmuz 19:46
43
1

Bimcell İnternet Ve Hatta Sıkıntı Var

Enes
15 Temmuz 18:46
137

Bimcell Talep Edilmemesine Rağmen Tarife Tanımlanması...

Kerim
15 Temmuz 18:07
54
Bimcell Talep Edilmemesine Rağmen Tarife Tanımlanması...
Bimcell Talep Edilmemesine Rağmen Tarife Tanımlanması...

Bimcell Hattın Yurt Dışı Paketi Satıp Yurt Dışında Çekmemesi Sorunu

Tuncay
15 Temmuz 03:31
212

Bimcell'in Gelişmemiş Hizmetleri

Efsane
14 Temmuz 20:13
167
Bimcell'in Gelişmemiş Hizmetleri

Bimcell Sorunlarıma 7 Aydır Çözüm Bulamıyor

Ali
14 Temmuz 15:56
53

Bimcell Hattımı Bana Sormadan Kapatmak Ne Demek!

Tolga
14 Temmuz 14:46
95

Bimcell Sorumsuz Müşteri Hizmeti

Hilal
14 Temmuz 07:19
183

Bimcell Paramı Geri Yatırmıyor

Zülal
13 Temmuz 14:13
201
Bimcell Paramı Geri Yatırmıyor
1

Bimcell İzinsiz Üyelik Ve Müşteri Hizmetlerine Ulaşamama Sorunu

Abdulaziz
13 Temmuz 12:07
168

Bimcell Kendiliğinden İnternet Gidiyor

Şükrüeren
12 Temmuz 23:34
150

Bimcell 7 Haftadır İnternet Veriyor

Melih
12 Temmuz 22:25
320

Bimcell İnternet Kullanmadığım Halde Konuşmak Yapmadığım Halde Tl Gidiyor

Esengül
12 Temmuz 22:11
187

Bimcell Hattının Aktivasyonu Olmuyor

Sevban
12 Temmuz 17:06
165
Toplam 9.953 Şikayet

Marka Profili

Bimcell bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Bimcell henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Bimcell Müşteri Hizmetleri numarası kaçtır?
444 4 551 nolu numaradan Bimcell Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların konuyla alakalı yorumları için sitemizdeki bu sayfaya uğrayabilirsiniz.
Bimcell ne tür tarifeleri içermektedir?
SMS, internet, konuşma gibi tek paketlerin yanı sıra karma paketlerle de hizmet sunmaktadır. Tarifelerle ilgili sitemizde yer alan müşteri yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Bimcell hat numarası değiştirilir mi?
Numara değişikliği için Bimcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak talebinizi oluşturabilirsiniz.
Bimcell hat nasıl iptal edilir?
BİM mağazalarına giderek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İptal süreciyle ilgili sitemizde yer alan yorumlar için buraya tıklayabilirsiniz.

Bimcell Hakkında Genel Bilgiler

Bimcell, gıda ve diğer tüketim malzemeleri için alışveriş yapılan ve ülke geneline yayılan bir süpermarket zinciri olmasıyla bilinen BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.’nin sunduğu bir hizmettir. GSM sektörüne 2012 yılında giriş yapan Bimcell uygun tarifeleri ve konuşma ücretleriyle zaman içerisinde pek çok telefon kullanıcısını kendine çekmesini bilmiştir. Konuşma paketleri, internet ve SMS paketlerindeki uygun fiyat avantajları sayesinde yeni bir hat sahibi olmak isteyenlerin de sıklıkla tercih ettiği bir GSM hizmeti olarak bilinmektedir. BİM ayrıca Türkiye’de bir market zinciri olarak hat sahiplerine GSM şebekesi sunan ilk marka olarak da tanınmaktadır. Çeşitli teknik konularda, örnekse Bimcell hangi altyapıyı kullanıyor gibi merak edilen sorular da beraberinde gelmektedir. Türk Telekom işbirliğiyle hayata geçirilen ve alt yapı olarak da Türk Telekom’u kullanan Bimcell, BİM süpermarketlerindeki sade, çabuk ulaşılır ve kolay anlaşılır hizmetleri GSM sektöründe de sürdürmektedir.

Bimcell Hakkında Merak Edilenler

Bir süpermarketler zinciri olan BİM, GSM sektöründe hizmet vermeye başladığı Bimcell ile hat sahipleri için oldukça merak edici bir marka olarak da bilinmektedir. Herhangi bir BİM mağazasına kimlik fotokopinizle gidip Bimcell kullanmak istediğinizi belirttikten sonra gerekli evrakları doldurup sim kartınıza sahip olabilirsiniz. Gerekli gördüğünüz takdirde sim kartınızı değiştirmek isterseniz de bu işlem için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bimcell hat kapatma, iptal etme süreci de sim karta sahip olurken gerçekleştirdiğiniz işlemleri içermektedir. BİM mağazalarına giderek hattınızı iptal edebilirsiniz. Yalnızca SMS, internet ya da konuşma için satın almak istediğiniz paketlerin yanı sıra müşterilerine karma paketler de sunan Bimcell tarife iptali konusunda da SMS ile iletişim yolunu kullanarak tarifenizi iptal edebilmenizi sağlamaktadır. Böylece kolaylıkla paket, tarife iptalini sağlayabileceğiniz Bimcell internet paketleri ile de kullanıcıların telefonlarından dijital dünyada rahatça gezinebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca mevcut hattı bir başkasına devretme talebinde bulunanlara devir formunu doldurup imzalayarak kolaylık da sağlayan Bimcell iptal edilmesi planlanan bir hattı, bir başka potansiyel müşterisi için yeni bir hat olarak da muhafaza edebilmektedir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell iletişim için kullanıcılarına birkaç farklı seçenek sunmaktadır. Bunlardan en bilineni ve temel olanı müşteri hizmetleri numarasını arayarak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilmeniz üzerinedir. Web sitesinde kullanıcıları için hazırlayıp cevapladığı sorular ve bilgilendirme rehberinden de istifade edebilirsiniz. Bimcell paket iptali ile ilgili sormak istediğiniz farklı sorular, hattınızın bazı bölgelerde neden çekmediği gibi konular dahilinde de iletişime geçip yanıt alabileceğiniz marka hakkında sitemizde yer alan farklı bilgi kaynaklarına da ulaşabilir, daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bimcell kullanıcı yorumları için sitemizde yer alan Bimcell şikayet sayfamıza uğrayabilir, hat sahiplerinin yaşadıkları sorun ya da sundukları görüşlerle kendi fikrinizi oluşturabilirsiniz. Sayfamızda yer alan konu başlıklarından istediğinizi seçerek genel yorum ve şikayetlerden daha fazlasına da ulaşabilirsiniz. Kullanıcı deneyiminizi aktarmak için siz de Bimcell hattınızla ilgili tecrübelerinizi yazabilirsiniz.