Toplam çözüm sayısı
..

Bimcell

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.8

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 77.511

Bimcell
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.8  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

5.071 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • -görüntüleme
 • 7 saat önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Elif Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 2görüntüleme
 • 13 saat önce

Bimcell Çekim Gücü Çok Zayıf

İyi günler 30 Ağustos Mah. 4 Cad. Saklıkent Siesta Sitesi. No:25/A Menemen/ İzmir de ikametgah etmekteyim. Çekim gücü burada çok zayıf ve bizi arayan ulaşamıyor. Bu konuda mağdur durumdayız. İlgilenirseniz çok teşekkür ederim. Bimcell den memnunuz. Burda kalmaya devam etmek istiyoruz.

profile
 • -görüntüleme
 • 16 saat önce

Bimcell Kullanmadığım Halde Borç Çıkarıyor

T*** hattından Bimcell konturlüye geçit yaptım 1 Mart itibariyle, şu an Türk Telekom sürekli mesaj gönderiyor mobil faturanız Mart Nisan ayına borcunuz var diye, bu be  kullanmadığım hatta borç çıkarıyorlar müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil.

profile
 • 1görüntüleme
 • 18 saat önce

Bimcell Kampanya Koşulları Tamam Ama 20 GB Gelmiyor.

Dost XL Paket almanız karşılığında haftalık 20GB cepten internet kazanın! Diye mesaj geldi (ekte görüntü) Yükleme yaptığım halde mesajı defalarca gönderim bir şey olmuyor. İnsanları saf yerine koymayın sözünüzde durun evde ki herkes Bimcell de tüm hatlarını taşırım dürüst olun lütfen. Gereğini...

Bimcell Kampanya Koşulları Tamam Ama 20 GB Gelmiyor.
Bimcell Kampanya Koşulları Tamam Ama 20 GB Gelmiyor.
profile
 • -görüntüleme
 • 18 saat önce

Bimcell'in Zar Zor Çekmesi

Bimcell'in dost XL lik pakette 20 GB'lık internetin hiç bağlanamaması gerçekten büyük bir problem telefonun evin sadece bir yerinden çekiyor. Olması insanı çok zor durumda bırakıyor İnterneti hiç kullanamadıktan sonra ne anlamı kalıyor. 20 GB'lık internetin

profile
 • -görüntüleme
 • 21 saat önce

Bimcell Mobil İnternet Sorunu

Bırakın ev içinde bahçede bile internet sorunu yaşıyorum, uygun fiyat dedim Bimcell e geçtim ama geçmez olaydım. Alladılar pulladılar Telekom altyapısı gayet iyi çekiyor eskisi gibi değil dediler, şehir merkezinde internet sorunu. Hayatımda bu derece kötü operatör görmedim.

profile
 • 258görüntüleme
 • 23 saat önce

Bimcell Paketten Değil Tl Den Harcıyor

Bimcell hat kullanıyorum 35 TL yükleme yaptım hattımda 2.65 TL ve internet paketim vardı ama internet kullanımımda tl den kesinti yaptı müşteri hizmetlerini aradım ertesi gün hattıma 1 TL geri geldi sonra tekrar görüşme yaptım 0.50 kaldı bu nasıl bir saçmalık paketim var ama tl den alıyor. Benim kon...

Bimcell Paketten Değil Tl Den Harcıyor
profile
 • 260görüntüleme
 • 1 gün önce

Bimcell Hat Hizmetleri Sorunu

Şikayetvar Bimcell Arayabiliyorum Ancak Aranamıyorum. Uzun zamandır Bimcell kullanıyorum. Bana mesaj gelebiliyor, ben arama yapabiliyorum fakat beni arayanlar bana ulaşamıyorlar. Bizzat yanımdan aradığı halde ya devamlı meşgul sesi var ya da "böyle bir numara kullanılmamaktadır" bildirisi ...

Bimcell Hat Hizmetleri Sorunu
profile
 • 221görüntüleme
 • 1 gün önce

Bimcell Hat Sorunu

0546463** no.'lu hattım 08.02.2021'de hattımı Bimcell dost l paketine geçmiş buluyorum ama geçiş esnasında bizlere kullanım hakkında bir bilgi verilmedi . Biz hattımıza yükleme yaptığımız takdirde hattımı dost l paketine tanımlanmadı . Sorduğumuz da bize SMS kayıt yapılacağını söylediler. Biz de ka...

profile
 • 188görüntüleme
 • 1 gün önce

Bimcell 20 GB Gelmedi

Bimcell yükleme yaptığımda 20 GB bir hafta geçerli internet tanımlanacağı mesajı geldi. Yükleme yaptığım halde bir hafta geçerli 20 GB tanımlamadı müşteri hizmetlerini aradığımda yapacağımız bir şey yok diyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

profile
 • 293görüntüleme
 • 1 gün önce

Bimcell 30 TL Yükledim Hatta Para Yüklenmedi.

14 Nisan tarihinde 30-tl yükleme yaptım. Bimcell dost s tarifesi yüklenmesi gerekirken yüklenmedi. Şu an da hattım arama ve SMS yapamıyor. Pazartesi gününe kadar sorunum çözülmez ise Hatay Valiliği Tüketici Hakem Heyetine gideceğim ve kartımı bütün akraba ve arkadaşlarımla beraber başka bir mobil şi...

Bimcell 30 TL Yükledim Hatta Para Yüklenmedi.
profile
 • 295görüntüleme
 • 1 gün önce

Bu Kadar Gerileme Olur Mu Bimcell?

Gördüğüm en kötü hizmet. Hattı aldığım için çok pişmanım. 12 günden önce hattı satın aldım ve hala açılmadı. Forum da yanlış var diye üç kere gittim Bim mağazasına ve hala açılmadı. Şimdi tek istediğim paramı geri alabilmem ve hattı iptal etmek.

 • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
profile
 • 386görüntüleme
 • 1 gün önce

Bimcell Hediye Paketimi Tanımlamıyor

Bimcell hattıma mesaj olarak gelen hediye haftalık 20 GB internetimi hattıma tamamlamadı. Gelen mesaj üzerine evet yazıp 1434 mesaj attıktan sonra. Dost XL paketini yükledim. Yükleme yapıldıktan sonra hediyem tanımlanmadığı için müşteri hizmetlerini aradım. Sistemsel sorun olduğunu 1559 mesaj atıp e...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 263görüntüleme
 • 1 gün önce

Bimcell 2 Kere Tarife Yüklemek.

Yeni dost s paketine geçtim. 23 TL karşılığında. 2 gün sonra eski tarifemi de yüklemişler. Eski tarifenin iadesini yapın diyorum yapmıyorlar. Bimcell bayağı fakirleşmiş. İnsanlar dişinden artırıyor. Bunlar yanıltıyor. İade olmazmış.

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Bimcell
ile
Türk Telekom
Bimcell
ile
Turkcell

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Bimcellbugüne kadar marka profili oluşturmadı.  
Bimcell henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Bimcell

Bimcell Hakkında Genel Bilgiler

Bimcell, gıda ve diğer tüketim malzemeleri için alışveriş yapılan ve ülke geneline yayılan bir süpermarket zinciri olmasıyla bilinen BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.’nin sunduğu bir hizmettir. GSM sektörüne 2012 yılında giriş yapan Bimcell uygun tarifeleri ve konuşma ücretleriyle zaman içerisinde pek çok telefon kullanıcısını kendine çekmesini bilmiştir. Konuşma paketleri, internet ve SMS paketlerindeki uygun fiyat avantajları sayesinde yeni bir hat sahibi olmak isteyenlerin de sıklıkla tercih ettiği bir GSM hizmeti olarak bilinmektedir. BİM ayrıca Türkiye’de bir market zinciri olarak hat sahiplerine GSM şebekesi sunan ilk marka olarak da tanınmaktadır. Çeşitli teknik konularda, örnekse Bimcell hangi altyapıyı kullanıyor gibi merak edilen sorular da beraberinde gelmektedir. Türk Telekom işbirliğiyle hayata geçirilen ve alt yapı olarak da Türk Telekom’u kullanan Bimcell, BİM süpermarketlerindeki sade, çabuk ulaşılır ve kolay anlaşılır hizmetleri GSM sektöründe de sürdürmektedir.

Bimcell Hakkında Merak Edilenler

Bir süpermarketler zinciri olan BİM, GSM sektöründe hizmet vermeye başladığı Bimcell ile hat sahipleri için oldukça merak edici bir marka olarak da bilinmektedir. Herhangi bir BİM mağazasına kimlik fotokopinizle gidip Bimcell kullanmak istediğinizi belirttikten sonra gerekli evrakları doldurup sim kartınıza sahip olabilirsiniz. Gerekli gördüğünüz takdirde sim kartınızı değiştirmek isterseniz de bu işlem için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bimcell hat kapatma, iptal etme süreci de sim karta sahip olurken gerçekleştirdiğiniz işlemleri içermektedir. BİM mağazalarına giderek hattınızı iptal edebilirsiniz. Yalnızca SMS, internet ya da konuşma için satın almak istediğiniz paketlerin yanı sıra müşterilerine karma paketler de sunan Bimcell tarife iptali konusunda da SMS ile iletişim yolunu kullanarak tarifenizi iptal edebilmenizi sağlamaktadır. Böylece kolaylıkla paket, tarife iptalini sağlayabileceğiniz Bimcell internet paketleri ile de kullanıcıların telefonlarından dijital dünyada rahatça gezinebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca mevcut hattı bir başkasına devretme talebinde bulunanlara devir formunu doldurup imzalayarak kolaylık da sağlayan Bimcell iptal edilmesi planlanan bir hattı, bir başka potansiyel müşterisi için yeni bir hat olarak da muhafaza edebilmektedir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell iletişim için kullanıcılarına birkaç farklı seçenek sunmaktadır. Bunlardan en bilineni ve temel olanı müşteri hizmetleri numarasını arayarak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilmeniz üzerinedir. Web sitesinde kullanıcıları için hazırlayıp cevapladığı sorular ve bilgilendirme rehberinden de istifade edebilirsiniz. Bimcell paket iptali ile ilgili sormak istediğiniz farklı sorular, hattınızın bazı bölgelerde neden çekmediği gibi konular dahilinde de iletişime geçip yanıt alabileceğiniz marka hakkında sitemizde yer alan farklı bilgi kaynaklarına da ulaşabilir, daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bimcell kullanıcı yorumları için sitemizde yer alan Bimcell şikayet sayfamıza uğrayabilir, hat sahiplerinin yaşadıkları sorun ya da sundukları görüşlerle kendi fikrinizi oluşturabilirsiniz. Sayfamızda yer alan konu başlıklarından istediğinizi seçerek genel yorum ve şikayetlerden daha fazlasına da ulaşabilirsiniz. Kullanıcı deneyiminizi aktarmak için siz de Bimcell hattınızla ilgili tecrübelerinizi yazabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bimcell Müşteri Hizmetleri numarası kaçtır?

444 4 551 nolu numaradan Bimcell Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların konuyla alakalı yorumları için sitemizdeki bu sayfaya uğrayabilirsiniz.

Bimcell ne tür tarifeleri içermektedir?

SMS, internet, konuşma gibi tek paketlerin yanı sıra karma paketlerle de hizmet sunmaktadır. Tarifelerle ilgili sitemizde yer alan müşteri yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bimcell hat numarası değiştirilir mi?

Numara değişikliği için Bimcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak talebinizi oluşturabilirsiniz.

Bimcell hat nasıl iptal edilir?

BİM mağazalarına giderek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İptal süreciyle ilgili sitemizde yer alan yorumlar için buraya tıklayabilirsiniz.