Toplam çözüm sayısı
..

Türk Telekom

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.7

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 707.039

Türk Telekom
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.7  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

342.022 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 4görüntüleme
 • 10 saat önce

Türk Telekom Sim Menü Fazla Fatura Ödemesi

Hattımdan her ay sim menü adı altında beni yok futbol yok sağlık üye bir yerlere sürekli benim hattımı üye yapıyorsunuz her ay bana fazladan fatura ödetiyorsunuz bir de bahaneyle çocuklarınız yapmış olabilir diyorsunuz bu nasıl bir oyundur hiç utanmadan sıkılmadan bunu yapıyorsunuz nedir bu yok ipta...

profile
 • -görüntüleme
 • 10 saat önce

Türk Telekom Gibi Saygın Kurumun Çözümsüz Olması

Türk Telekom gibi saygın bir kurumdan internet hizmeti almaktayım. Nakil nedeniyle müracaat ettim verilen randevudan bir gün önce evde kimse olmadığı anda gelip dış bağlantıyı yaptılar modemi takın çalışır dediler ertesi gün eve geldik ve modemi taktik internet yoktu. O günden beri 6 gündür gergin 4...

profile
 • -görüntüleme
 • 10 saat önce

Türk Telekom Dışarıdan Arama Gelmiyor

Türk Telekom hattı yaklaşık 5 gündür dışarıdan arama almıyor. Ben arama yapabiliyorum fakat dışarıdan ne arama geliyor ne de mesaj müşteri temsilcisi 2 tane kod verdi fakat olmadı farklı telefonlarda deneme yapıldı olmadı. Müşteri hizmetleri bizim yapabileceğimiz bir şey yok ilgili bölüm ilettik inc...

profile
 • 7görüntüleme
 • 10 saat önce

Türk Telekom Ziraat Bankası Ttnet 5 Gb'lik Kampanya

Emekli maaşımı Ziraat bankasından alıyorum. Bankanın Türk Telekom cep tarifesi reklamına istinaden 5 GB'lik kampanyasına; ne Ziraat bankasından ne de Türk Telekom'dan ikisi de bizi bu işlem kapsamıyor deyip telefonu kapatıyorlar. Bu konu ile ilgili müracaat edebileceğim yer kalmadı sizler bizimle ka...

profile
 • 7görüntüleme
 • 11 saat önce

Türk Telekom Hattıma Otomatikman Para Çekilmesi

Mobilden banka kartım ile 40 TL yükleme yaptım ve 17.4.2021'de tekrar hattıma otomatikman yükleme yapıldı. Son yapılan işlemin iptalini istiyorum paramın iadesini istiyorum ve bir daha otomatikman para çekilmesini istemiyorum 40 TL tekrar hesabıma aktarılmasını istiyorum.

profile
Süleyman'ın Teşekkür Mesajı
 • 11 saat önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Süleyman Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 97görüntüleme
 • 11 saat önce

Türk Telekom 333.84 Kuruş Bana Borçlu

Faturalı hattım icralık olmuştu geçen gün borcumu ödedim icramı kapattım borcumu kapatırken 333 TL fazladan para ödemişim bu yanlışı ne zaman düzeltecek Türk Telekom e devletten de 333.84 kuruş alacaklı olduğumu gördüm. Ve bu fazladan ödediğim para müşteri temsilcisi göremiyormuş.

Türk Telekom 333.84 Kuruş Bana Borçlu
profile
 • 121görüntüleme
 • 11 saat önce

Türk Telekom Bitmeyen Arıza

Türk Telekom arıza Telekom ev interneti kullanıcısıyım. 5 Mart 2021 tarihinden beri arıza olduğunu ve her aradığımızda arızanın bir sonraki gün giderileceğini söylüyorlar. Bugün 17 Nisan ve 42 günü aştı. Hala ne şikayet kaydı alınıyor ne de arızanın ne zaman biteceği hakkında doğru bilgi veriliyor. ...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 1görüntüleme
 • 11 saat önce

Türk Telekom Kalitesizliği

Numara taşıma yaptım Türk Telekom'a tarife seçtim istediğim tarifeyi vermeyip başka tarifeyi verdiler. Bir de önce taahhüt alıp sonra tarife oluyor deyip taahhüdü de vurdular. 2 defa oldu bana aynısını yapıyorlar bu Türk Telekom gerçekten çok kalitesiz.

profile
 • 98görüntüleme
 • 11 saat önce

Türk Telekom Fatura Tutarı Fazlalığı

Paket aşımsız diye 19 TL'ye sunulan paketi 3 aydır 35 TL olarak ödüyorken bu ay paket tutarım 110 TL'ye ulaştı müşteri hizmetlerini aradığımda paketin aşımsız olmadığını söylediler fakat paket satarken her ay 19 TL dışında ücret ödemeyeceğimi taahhüt ettiler.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 2görüntüleme
 • 11 saat önce

Türk Telekom Olmayan Borcun Borç Mesajları

Borcum olmadığı halde borcum olduğu yönünde tekraren mesajlar gönderilmektedir...Kayıtlarınızın tetkik ve kontrol edilerek borcumun olup olmadığının tesbitinin yapılması gerekmektedir.Borcum yok ise (ki herhangi bir borcumun olmadığı tarafımdan bilinmektedir) lütfen sisteminize müdahale edilerek bu ...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 11 saat önce

Türk Telekom Müşteri Temsilcisi Yanılttı!

Türk Telekom'da taahhüdüm bitmek üzereyken yeni bir pakete geçirdiler beni. Duran tarife istediğim halde yapılmadan geçiş sağlandı. Duran tarife olduğunu sanıyorken aşım olduğu için 73 TL lik bir ödeme çıkardılar müşteri temsilcisinin hatası ama yine de denerek 73 TL Artı Para ödetiyorlar.

profile
 • 12görüntüleme
 • 11 saat önce

Türk Telekom'un Haksız Yere Para Kazanması

Faturam ek 70 lira 6 dakika konuşmaya ücret yansıtmışlar 444'lü numara Türk Telekom'la alakalı bir hat 1000 kişi şikayet yazmış birine çözüm bulamamışlar. Gerekirse haberlere çıkılması gerekiyor çok insan mağdur. Ne bir bilgi verildi Allah bilir bundan önce ne kadar fazla ödediğim faturalar hep buyd...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 46görüntüleme
 • 11 saat önce

TTNET Sorunlu Ev İnterneti

Bağcılar Yavuzselim mahallesinde oturuyorum kullandığım modemle aynı odada olmama rağmen internet çekmiyor uzun zamandır sorun bitmediği gibi her geçen gün daha da yavaşlamaya başladı arada kendi kendine kesiliyor,internete bağladığımız cihaz sayısı arttığı an hiç yetmiyor zaten bıktık yeter bir düz...

 • profile
1 Destekçi
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Türk Telekom
ile
Turkcell
Türk Telekom
ile
TurkNet

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Türk Telekombugüne kadar marka profili oluşturmadı.  
Türk Telekom henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Türk Telekom

Türk Telekom Hakkında

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çalışma ve hizmetlerini genişleterek 177 yıldır sürdürmektedir. Mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini sizlerle buluşturan Türk Telekom köklü geçmişin getirdiği deneyime sahiptir.

Türk Telekom, hem bireysel hem de kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağı ve ürün yelpazesini kullanıcılarla buluşturmaktadır. 2016 yılı itibariyla mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ adıyla tek marka çatısı altında toplayan marka telekomünikasyon alanında ihtiyacınız olan pek çok hizmeti sunmaktadır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin ortaklığında %55 Oger Telekomünikasyon A.Ş., %25 Türkiye Hazine Müsteşarlığı, %5 Türkiye Varlık Fonu söz sahibidir. Geri kalan %15 ise halka arza edilmiştir. Türk Telekom tarifeleri ile pek çok farklı kullanıcı portföyüne hitap etmeyi başarabilmiştir. Türk Telekom müşteri odaklı ve entegre yapısı ile internet, mobil ve TV gibi pek çok telekomünikasyon hizmetinin tek adresi olabilme yolunda ilerlemektedir.

Türk Telekom Hizmetleri

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler arasında; mobil internet, evde internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Gerek mobil gerek evde internet ve diğer hizmetler konusunda Türk Telekom paketleri hayli geniştir. Türk Telekom internet, konuşma dakikaları, SMS gibi pek çok hizmeti mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde ya da işte televizyonlarınızda Türk Telekom Tivibu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu, web ile bilgisayarlar üzerinden hem yerli hem yabancı pek çok TV kanalına ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Tivibu ile pek çok kanala ulaşabileceğiniz gibi canlı yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, geri alabilir ve istediğiniz içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Belgeseller, diziler, binlerce film, çocuk filmleri, müzik bu içeriklerden yalnızca birkaçı. Ayrıca hem ev hem de iş telefonlarını Türk Telekom tarifesine taşıyabilirsiniz.

Gelişen Teknoloji, Gelişen Hizmet Ağı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Türk Telekom online işlemler konusunda kendini günden güne geliştirerek kullanıcılara bilgisayar başından kolayca işlem yapabilme olanağı sunmaktadır. Türk Telekom borç ödeme, arıza bildirimi, müşteri hizmetleri ile iletişim gibi pek çok konuyu online olarak çözmeniz mümkün. Online işlemler ile sizlere sunulan diğer hizmetler ise; mobil hattınıza bakiye yükleme, bakiye sorgulama, evde internet tarife değişikliği, adres bilgileri güncelleme, abonelik bilgilerini düzenleme, ev ya da iş telefonu nakil başvurusunda bulunma, e-faturanızı görüntüleme, başvurularınızın durumunu takip etme, Tivibu işlemleri gibi hizmetlerdir. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom arıza, internet problemi vb. ile ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Çok sayıdaki Türk Telekom şikayet ve kullanıcı yorumlarını sayfamızdan okuyabilir ve arzu ederseniz siz de şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’a nasıl geçilir?

Türk Telekom’a geçmek için nüfus cüzdanınızla birlikte bir Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz gerekir. Burada, numara taşıma formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvurunuzu takip eden 48 saat içinde sistemdeki bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilir. Eğer mevcut operatörünüzde Türk Telekom mobile numaranızı taşımanıza engel teşkil eden bir durum yoksa ve tüm kontroller olumluysa Türk Telekom mobil hattınızın açılış işlemleri tamamlanır ve hattınız Türk Telekom’dan sinyal almaya başlar.

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz. Türk Telekom diğer iletişim kanalları için burayı tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler nelerdir?

Türk Telekom online işlemler menüsünden mobil, internet, televizyon ya da telefon ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında; fatura ödeme, borç görüntüleme, TL yükleme gibi işlemler yer almaktadır.

Türk Telekom arıza bildirme yöntemleri nelerdir?

Türk Telekom arıza bildirimi ve arıza durum sorgulama için; 444 1 444 no’lu çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom bayilerinden, online işlemler web sayfasından, online işlemler mobil uygulamasından ve 121 arıza sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom arıza sorunuyla ilgili şikayetlerinizi ise hemen tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.

Daha farklı bir sorum var.

Türk Telekom hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.