full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0.7/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like %4

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Yavaş

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %4

  Çözülen Şikayet Oranı

Türk Telekom Rozetleri

nobadge
Türk Telekom Hiçbir Rozet Kazanamadı!

Türk TelekomÇözülen Son Şikayetler Tüm Çözülen Şikayetlere Git /right-arrow

1,5 aydır, internet altyapı çalışması halen bitmedi ne zaman biteceği ile de bilgi yok, biz halen faturaları ödemeye devam ediyoruz. 1,5-2 ay alt yapı çalışması mı olur? Çocuklar derslerini yapamıyor, işimizi gücümüzü yapamıyoruz, telefon internetleriyle iş yapmaya çalışıyoruz. Halen de bir net dönü...Devamını oku

 • - Görüntüleme

16.01.2020 tarihinde Kilis ilindeki telefon, internet ve Tivibu aboneliğimi iptal ettirdim. Benden üzerime kayıtlı kullandığım cihazların 1 hafta içerisinde teslim edilmesi istendi. 20.01.2020 tarihinde tivibu'ya ait olan 1. Set top box 2. İptv modem 3. Kumanda 4. Kablo (HDMİ) teslim ettim. Ancak ad...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Bir hizmet satarken sadece bir iki onaylıyorum butonuna tıklamak yetiyor ama iptal ettirmek isteyince, bin dereden su getiriyorsunuz. İki kez müşteri hizmetlerini aradım, gidin dilekçe verin dediler. İptal işlemini telefonla yapamıyorlarmış. Dilekçeyi hazırladım, imzaladım ve şubeye gittim. Şube, b...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Türk Telekom merkezine Tivibu üyeliği için fiziken başvurdum. 3 gün sonrasına randevu verildi ancak randevu günü kimse gelmedi. Ertesi gün telefon vasıtasıyla Tivibu'ya tekrar ulaştım, başvurum ile ilgili herhangi bir kayıt olmadığı söylendi. Yeni kayıt açıldı üç gün sonrasına randevu verildi. İkinc...Devamını oku

 • - Görüntüleme
 • 1 Yorum

15.01.2020 tarihinde saat 19.19 da Türk Telekom tarafından arandım. Arayan müşteri temsilcisi kullanmakta olduğum eşsiz 8gb tarifesinin bitmekte olduğunu söyleyip yeni tarife imkanı sunmak için aradığını belirtti. Fakat bana henüz tarifemin bitmesine yaklaşık 1.5-2 ay olduğunu söylemedi. Eğer şimdi ...Devamını oku

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi

Evime TurkNet bağlattım Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor. İnternetimin hızı 35 Mbit'ten 2 Mbit'e düştü ev telefonu tamamen gitti TurkNet'e arıza kaydı açtım Türk Telekom'a bildiri yapıldığını söylediler hala problemim çözülmedi. TTNET kullanıcıyken böyle bir problem olduğu zaman aynı gün halle...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Türk Telekom Hakkında

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çalışma ve hizmetlerini genişleterek 177 yıldır sürdürmektedir. Mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini sizlerle buluşturan Türk Telekom köklü geçmişin getirdiği deneyime sahiptir.

Türk Telekom, hem bireysel hem de kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağı ve ürün yelpazesini kullanıcılarla buluşturmaktadır. 2016 yılı itibariyla mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ adıyla tek marka çatısı altında toplayan marka telekomünikasyon alanında ihtiyacınız olan pek çok hizmeti sunmaktadır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin ortaklığında %55 Oger Telekomünikasyon A.Ş., %25 Türkiye Hazine Müsteşarlığı, %5 Türkiye Varlık Fonu söz sahibidir. Geri kalan %15 ise halka arza edilmiştir. Türk Telekom tarifeleri ile pek çok farklı kullanıcı portföyüne hitap etmeyi başarabilmiştir. Türk Telekom müşteri odaklı ve entegre yapısı ile internet, mobil ve TV gibi pek çok telekomünikasyon hizmetinin tek adresi olabilme yolunda ilerlemektedir.

Türk Telekom Hizmetleri

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler arasında; mobil internet, evde internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Gerek mobil gerek evde internet ve diğer hizmetler konusunda Türk Telekom paketleri hayli geniştir. Türk Telekom internet, konuşma dakikaları, SMS gibi pek çok hizmeti mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde ya da işte televizyonlarınızda Türk Telekom Tivibu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu, web ile bilgisayarlar üzerinden hem yerli hem yabancı pek çok TV kanalına ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Tivibu ile pek çok kanala ulaşabileceğiniz gibi canlı yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, geri alabilir ve istediğiniz içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Belgeseller, diziler, binlerce film, çocuk filmleri, müzik bu içeriklerden yalnızca birkaçı. Ayrıca hem ev hem de iş telefonlarını Türk Telekom tarifesine taşıyabilirsiniz.

Gelişen Teknoloji, Gelişen Hizmet Ağı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Türk Telekom online işlemler konusunda kendini günden güne geliştirerek kullanıcılara bilgisayar başından kolayca işlem yapabilme olanağı sunmaktadır. Türk Telekom borç ödeme, arıza bildirimi, müşteri hizmetleri ile iletişim gibi pek çok konuyu online olarak çözmeniz mümkün. Online işlemler ile sizlere sunulan diğer hizmetler ise; mobil hattınıza bakiye yükleme, bakiye sorgulama, evde internet tarife değişikliği, adres bilgileri güncelleme, abonelik bilgilerini düzenleme, ev ya da iş telefonu nakil başvurusunda bulunma, e-faturanızı görüntüleme, başvurularınızın durumunu takip etme, Tivibu işlemleri gibi hizmetlerdir. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom arıza, internet problemi vb. ile ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Çok sayıdaki Türk Telekom şikayet ve kullanıcı yorumlarını sayfamızdan okuyabilir ve arzu ederseniz siz de şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Türk Telekom’a nasıl geçilir? right-arrow

  Türk Telekom’a geçmek için nüfus cüzdanınızla birlikte bir Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz gerekir. Burada, numara taşıma formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvurunuzu takip eden 48 saat içinde sistemdeki bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilir. Eğer mevcut operatörünüzde Türk Telekom mobile numaranızı taşımanıza engel teşkil eden bir durum yoksa ve tüm kontroller olumluysa Türk Telekom mobil hattınızın açılış işlemleri tamamlanır ve hattınız Türk Telekom’dan sinyal almaya başlar.

 • Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası nedir? right-arrow

  Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz. Türk Telekom diğer iletişim kanalları için burayı tıklayabilirsiniz.

 • Türk Telekom online işlemler nelerdir? right-arrow

  Türk Telekom online işlemler menüsünden mobil, internet, televizyon ya da telefon ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında; fatura ödeme, borç görüntüleme, TL yükleme gibi işlemler yer almaktadır.

 • Türk Telekom arıza bildirme yöntemleri nelerdir? right-arrow

  Türk Telekom arıza bildirimi ve arıza durum sorgulama için; 444 1 444 no’lu çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom bayilerinden, online işlemler web sayfasından, online işlemler mobil uygulamasından ve 121 arıza sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom arıza sorunuyla ilgili şikayetlerinizi ise hemen tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.

 • Daha farklı bir sorum var. right-arrow

  Türk Telekom hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.