Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom

9100
(31.172 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
79.673 Şikayet (Son 1 yıl)
Türk Telekom
9100
(31.172 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Türk Telekom Şebeke Çekmiyor Kendi Kendine Gidiyor

Murat
23 Mayıs 08:45
2

Türk Telekom Hattımı Kullanıma Açmıyor

Ayşe
23 Mayıs 08:21
-
Türk Telekom Hattımı Kullanıma Açmıyor

Türk Telekom Köyde Yaşanan Şebeke Sorunu Ve Müşteri Şikayeti

Şefik
23 Mayıs 07:03
-

Türk Telekom İnternet Kopma Sorunu

Bahadır
23 Mayıs 03:49
46

Türk Telekom Faturasız Hat Tanımlanmayan Paket

Sinem
23 Mayıs 02:44
33

Türk Telekom Yurtdışında Sinyal Ve Servis Mağduriyeti

Tayfun
23 Mayıs 01:59
45

Türk Telekom Faturalı Ve Kontörlü Paketlerde Fahiş Fiyat

Sinan
23 Mayıs 01:23
44

Türk Telekom Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Muhammet
23 Mayıs 01:17
59

Türk Telekom Garanti Sorunu Ve Yanıltıcı Bilgilendirme

Kürşat
23 Mayıs 01:17
39

Türk Telekom'dan Veda Busesi (fazladan 4 Fatura Ücreti Talebi)

Oğuz
23 Mayıs 01:17
47
Türk Telekom'dan Veda Busesi (fazladan 4 Fatura Ücreti Talebi)

Türk Telekom Kendi Hazırladığı Sözleşmeye Uymuyor

Reyhan
23 Mayıs 01:04
43

Türk Telekom İnternetimi Bağlamıyorlar Sürekli Oyalıyorlar

Murat
23 Mayıs 00:51
57

Türk Telekom Port Genişletme/Altyapı Yok Sorunu

Ali
23 Mayıs 00:51
55

Türk Telekom Mobil Uygulama Hatası Ve Fatura Şoku!

Adem
23 Mayıs 00:51
81

Türk Telekom Tarife Önerisi Alamıyorum

Recep
23 Mayıs 00:51
46

Dijital Kuryenin Getiremediği Türk Telekom Sim Kartı

Berkant
23 Mayıs 00:45
47
Dijital Kuryenin Getiremediği Türk Telekom Sim Kartı
Dijital Kuryenin Getiremediği Türk Telekom Sim Kartı
Dijital Kuryenin Getiremediği Türk Telekom Sim Kartı

Türk Telekom Kendine Gel Üniversiteye Hazırlık Var

İsmail
23 Mayıs 00:38
70

Türk Telekom'dan Fazla Fatura

Emirhan
23 Mayıs 00:32
83

Türk Telekom Sil Süpür 20 GB Hediyemi Hattıma Tanımlamadılar

İbrahim
23 Mayıs 00:31
54
Toplam 209.061 Şikayet

Marka Profili

Türk Telekom bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Türk Telekom henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’a nasıl geçilir?
Türk Telekom’a geçmek için nüfus cüzdanınızla birlikte bir Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz gerekir. Burada, numara taşıma formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvurunuzu takip eden 48 saat içinde sistemdeki bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilir. Eğer mevcut operatörünüzde Türk Telekom mobile numaranızı taşımanıza engel teşkil eden bir durum yoksa ve tüm kontroller olumluysa Türk Telekom mobil hattınızın açılış işlemleri tamamlanır ve hattınız Türk Telekom’dan sinyal almaya başlar.
Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası nedir?
Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz. Türk Telekom diğer iletişim kanalları için burayı tıklayabilirsiniz.
Türk Telekom online işlemler nelerdir?
Türk Telekom online işlemler menüsünden mobil, internet, televizyon ya da telefon ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında; fatura ödeme, borç görüntüleme, TL yükleme gibi işlemler yer almaktadır.
Türk Telekom arıza bildirme yöntemleri nelerdir?
Türk Telekom arıza bildirimi ve arıza durum sorgulama için; 444 1 444 no’lu çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom bayilerinden, online işlemler web sayfasından, online işlemler mobil uygulamasından ve 121 arıza sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom arıza sorunuyla ilgili şikayetlerinizi ise hemen tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Türk Telekom hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çalışma ve hizmetlerini genişleterek 177 yıldır sürdürmektedir. Mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini sizlerle buluşturan Türk Telekom köklü geçmişin getirdiği deneyime sahiptir.

Türk Telekom, hem bireysel hem de kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağı ve ürün yelpazesini kullanıcılarla buluşturmaktadır. 2016 yılı itibariyla mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ adıyla tek marka çatısı altında toplayan marka telekomünikasyon alanında ihtiyacınız olan pek çok hizmeti sunmaktadır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin ortaklığında %55 Oger Telekomünikasyon A.Ş., %25 Türkiye Hazine Müsteşarlığı, %5 Türkiye Varlık Fonu söz sahibidir. Geri kalan %15 ise halka arza edilmiştir. Türk Telekom tarifeleri ile pek çok farklı kullanıcı portföyüne hitap etmeyi başarabilmiştir. Türk Telekom müşteri odaklı ve entegre yapısı ile internet, mobil ve TV gibi pek çok telekomünikasyon hizmetinin tek adresi olabilme yolunda ilerlemektedir.

Türk Telekom Hizmetleri

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler arasında; mobil internet, evde internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Gerek mobil gerek evde internet ve diğer hizmetler konusunda Türk Telekom paketleri hayli geniştir. Türk Telekom internet, konuşma dakikaları, SMS gibi pek çok hizmeti mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde ya da işte televizyonlarınızda Türk Telekom Tivibu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu, web ile bilgisayarlar üzerinden hem yerli hem yabancı pek çok TV kanalına ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Tivibu ile pek çok kanala ulaşabileceğiniz gibi canlı yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, geri alabilir ve istediğiniz içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Belgeseller, diziler, binlerce film, çocuk filmleri, müzik bu içeriklerden yalnızca birkaçı. Ayrıca hem ev hem de iş telefonlarını Türk Telekom tarifesine taşıyabilirsiniz.

Gelişen Teknoloji, Gelişen Hizmet Ağı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Türk Telekom online işlemler konusunda kendini günden güne geliştirerek kullanıcılara bilgisayar başından kolayca işlem yapabilme olanağı sunmaktadır. Türk Telekom borç ödeme, arıza bildirimi, müşteri hizmetleri ile iletişim gibi pek çok konuyu online olarak çözmeniz mümkün. Online işlemler ile sizlere sunulan diğer hizmetler ise; mobil hattınıza bakiye yükleme, bakiye sorgulama, evde internet tarife değişikliği, adres bilgileri güncelleme, abonelik bilgilerini düzenleme, ev ya da iş telefonu nakil başvurusunda bulunma, e-faturanızı görüntüleme, başvurularınızın durumunu takip etme, Tivibu işlemleri gibi hizmetlerdir. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom arıza, internet problemi vb. ile ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Çok sayıdaki Türk Telekom şikayet ve kullanıcı yorumlarını sayfamızdan okuyabilir ve arzu ederseniz siz de şikayetinizi dile getirebilirsiniz.