Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom

9100
(31.454 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
79.246 Şikayet (Son 1 yıl)
Türk Telekom
9100
(31.454 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Türk Telekom'un Tekeli İle Sınavımız Bitmiyor

Veli
20 Temmuz 04:40
23

Türk Telekom Evden İnternet Sorunu

Zehra
20 Temmuz 03:23
35

Mağdur Ediliyoruz Türk Telekom!

Yasin
20 Temmuz 02:02
44

Türk Telekom Taahhüt Yalanı Ve Olmayan Fatura Parası

Sude
20 Temmuz 02:00
26
Türk Telekom Taahhüt Yalanı Ve Olmayan Fatura Parası

Türk Telekom Dijital Kargo Randevu Talebi

Arif
20 Temmuz 01:39
53

Türk Telekom Mobil İnternet 2 Gün Bağlantı Yok

Rıza
20 Temmuz 01:33
59

Türk Telekom Tarife Değiştirmeme İzin Vermiyor

Şükrü
20 Temmuz 01:13
54

Türk Telekom Taahhüt Paket Tanımlamama

Sinan
20 Temmuz 01:13
47
Türk Telekom Taahhüt Paket Tanımlamama

Türk Telekom 1 Haftadır İnternet Yok

Mehmet
20 Temmuz 00:33
56

Türk Telekom Şehir Merkezinde Çekmiyor...

Mert
20 Temmuz 00:20
71

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri Ve Genel Olarak Şikayet

Sevgi
20 Temmuz 00:05
73

Türk Telekom Hediye 1 Günlük İnternetim Varken Ana Paketimden İnternet

Merve
20 Temmuz 00:04
40
Türk Telekom Hediye 1 Günlük İnternetim Varken Ana Paketimden İnternet

Türk Telekom'un İlgisizliği Ve Umursamaz Halleri

Ayşe
19 Temmuz 23:58
74
Türk Telekom'un İlgisizliği Ve Umursamaz Halleri

Türk Telekom İnternet Kullanamıyorum. Lütfen Yardım

Muhittin
19 Temmuz 23:30
76

Türk Telekom Ek SMS Paketi

Tülay
19 Temmuz 23:08
98
Türk Telekom Ek SMS Paketi
Türk Telekom Ek SMS Paketi

Tivibu Kuruluma Gelinecek Diye Bilgi Verilip Fakat Gelinmemesi Hk.

Ferdi
19 Temmuz 23:07
75

Türk Telekom İnternet Bağlantı Arızası

Levent
19 Temmuz 23:00
119
Türk Telekom İnternet Bağlantı Arızası

Vodafone Ve Türk Telekom Çağrı Alamama

Hasan
19 Temmuz 22:46
100

Türk Telekom Sil Süpür Hata

Hülya
19 Temmuz 22:45
97

Türk Telekom İnternet Problemi Beş Gündür Problemi Çözmüyorlar

Fatih
19 Temmuz 22:45
70
Türk Telekom İnternet Problemi Beş Gündür Problemi Çözmüyorlar
Türk Telekom İnternet Problemi Beş Gündür Problemi Çözmüyorlar
Türk Telekom İnternet Problemi Beş Gündür Problemi Çözmüyorlar
Türk Telekom İnternet Problemi Beş Gündür Problemi Çözmüyorlar
+3

TTNET İnternet Bağlantı Yok

Tuğçe
19 Temmuz 22:39
105
Toplam 209.013 Şikayet
Türk Telekom Kategorileri

Marka Profili

Türk Telekom bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Türk Telekom henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’a nasıl geçilir?
Türk Telekom’a geçmek için nüfus cüzdanınızla birlikte bir Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz gerekir. Burada, numara taşıma formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvurunuzu takip eden 48 saat içinde sistemdeki bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilir. Eğer mevcut operatörünüzde Türk Telekom mobile numaranızı taşımanıza engel teşkil eden bir durum yoksa ve tüm kontroller olumluysa Türk Telekom mobil hattınızın açılış işlemleri tamamlanır ve hattınız Türk Telekom’dan sinyal almaya başlar.
Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası nedir?
Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz. Türk Telekom diğer iletişim kanalları için burayı tıklayabilirsiniz.
Türk Telekom online işlemler nelerdir?
Türk Telekom online işlemler menüsünden mobil, internet, televizyon ya da telefon ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında; fatura ödeme, borç görüntüleme, TL yükleme gibi işlemler yer almaktadır.
Türk Telekom arıza bildirme yöntemleri nelerdir?
Türk Telekom arıza bildirimi ve arıza durum sorgulama için; 444 1 444 no’lu çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom bayilerinden, online işlemler web sayfasından, online işlemler mobil uygulamasından ve 121 arıza sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom arıza sorunuyla ilgili şikayetlerinizi ise hemen tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Türk Telekom hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çalışma ve hizmetlerini genişleterek 177 yıldır sürdürmektedir. Mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini sizlerle buluşturan Türk Telekom köklü geçmişin getirdiği deneyime sahiptir.

Türk Telekom, hem bireysel hem de kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağı ve ürün yelpazesini kullanıcılarla buluşturmaktadır. 2016 yılı itibariyla mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ adıyla tek marka çatısı altında toplayan marka telekomünikasyon alanında ihtiyacınız olan pek çok hizmeti sunmaktadır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin ortaklığında %55 Oger Telekomünikasyon A.Ş., %25 Türkiye Hazine Müsteşarlığı, %5 Türkiye Varlık Fonu söz sahibidir. Geri kalan %15 ise halka arza edilmiştir. Türk Telekom tarifeleri ile pek çok farklı kullanıcı portföyüne hitap etmeyi başarabilmiştir. Türk Telekom müşteri odaklı ve entegre yapısı ile internet, mobil ve TV gibi pek çok telekomünikasyon hizmetinin tek adresi olabilme yolunda ilerlemektedir.

Türk Telekom Hizmetleri

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler arasında; mobil internet, evde internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Gerek mobil gerek evde internet ve diğer hizmetler konusunda Türk Telekom paketleri hayli geniştir. Türk Telekom internet, konuşma dakikaları, SMS gibi pek çok hizmeti mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde ya da işte televizyonlarınızda Türk Telekom Tivibu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu, web ile bilgisayarlar üzerinden hem yerli hem yabancı pek çok TV kanalına ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Tivibu ile pek çok kanala ulaşabileceğiniz gibi canlı yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, geri alabilir ve istediğiniz içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Belgeseller, diziler, binlerce film, çocuk filmleri, müzik bu içeriklerden yalnızca birkaçı. Ayrıca hem ev hem de iş telefonlarını Türk Telekom tarifesine taşıyabilirsiniz.

Gelişen Teknoloji, Gelişen Hizmet Ağı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Türk Telekom online işlemler konusunda kendini günden güne geliştirerek kullanıcılara bilgisayar başından kolayca işlem yapabilme olanağı sunmaktadır. Türk Telekom borç ödeme, arıza bildirimi, müşteri hizmetleri ile iletişim gibi pek çok konuyu online olarak çözmeniz mümkün. Online işlemler ile sizlere sunulan diğer hizmetler ise; mobil hattınıza bakiye yükleme, bakiye sorgulama, evde internet tarife değişikliği, adres bilgileri güncelleme, abonelik bilgilerini düzenleme, ev ya da iş telefonu nakil başvurusunda bulunma, e-faturanızı görüntüleme, başvurularınızın durumunu takip etme, Tivibu işlemleri gibi hizmetlerdir. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom arıza, internet problemi vb. ile ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Çok sayıdaki Türk Telekom şikayet ve kullanıcı yorumlarını sayfamızdan okuyabilir ve arzu ederseniz siz de şikayetinizi dile getirebilirsiniz.