Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom

9100
(31.131 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
79.590 Şikayet (Son 1 yıl)
Türk Telekom
9100
(31.131 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Türk Telekom Hat Geçişi Sorun

Azat
20 Mayıs 12:34
-
Türk Telekom Hat Geçişi Sorun

Türk Telekom, Port Sorununu Aylardır Çözmüyor?

Bahadır
20 Mayıs 12:32
-

Türk Telekom Alacak İade Sorunu

Gökhan
20 Mayıs 12:25
-
Türk Telekom Alacak İade Sorunu

Türk Telekom Boşuna Giden Para

Ayşe
20 Mayıs 12:14
-

Türk Telekom GS Mobile İhmalkarlığı

Rukiye
20 Mayıs 11:55
1

Türk Telekom Evde İnternet Sorunu

Mina
20 Mayıs 11:45
-

Türk Telekom 0850 484 1088 Numaralı Arama

Melike
20 Mayıs 11:44
-

Türk Telekom Personel Çalışma İsteksizliği

Akın
20 Mayıs 11:37
-
Türk Telekom Personel Çalışma İsteksizliği

Türk Telekom Fazla Ücret Ve Sözleşme

Süleyman
20 Mayıs 11:37
-
Türk Telekom Fazla Ücret Ve Sözleşme

Türk Telekom Ait Telefon Direklerinin Çürümesi Nedeniyle Yerde Yatık

Rıdvan
20 Mayıs 11:18
-
00:00
Türk Telekom Ait Telefon Direklerinin Çürümesi Nedeniyle Yerde Yatık

Türk Telekom Tarifeyi İptal Etmiyor

Betul
20 Mayıs 11:18
-

Türk Telekom Baz İstasyonu Şebeke Yok Sorunu

Dilek
20 Mayıs 11:18
-

Türk Telekom Fenertepe 11. Bölgede İki Gündür İnternet Yok

Melek
20 Mayıs 11:10
3
Türk Telekom Fenertepe 11. Bölgede İki Gündür İnternet Yok

Türk Telekom Altyapı İnternet Sorunu

Beyza
20 Mayıs 10:59
-

Türk Telekom Mobil Tarifede Vaat Edilen Muud Premium Hayal Kırıklığı

Murat
20 Mayıs 10:59
-
Türk Telekom Mobil Tarifede Vaat Edilen Muud Premium Hayal Kırıklığı

Türk Telekom Ev İnternet Arızası Giderilmiyor İlgilenilmiyor

Ali
20 Mayıs 10:51
-

TT İnternet Pişmanlığı

Gökhan
20 Mayıs 10:12
-
TT İnternet Pişmanlığı

Türk Telekom TTNET Telefon Hattı

Eyüp
20 Mayıs 10:12
-

Türk Telekom İnternet Nakil İşlemi

Emre
20 Mayıs 10:11
-
Toplam 209.200 Şikayet

Marka Profili

Türk Telekom bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Türk Telekom henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’a nasıl geçilir?
Türk Telekom’a geçmek için nüfus cüzdanınızla birlikte bir Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz gerekir. Burada, numara taşıma formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvurunuzu takip eden 48 saat içinde sistemdeki bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilir. Eğer mevcut operatörünüzde Türk Telekom mobile numaranızı taşımanıza engel teşkil eden bir durum yoksa ve tüm kontroller olumluysa Türk Telekom mobil hattınızın açılış işlemleri tamamlanır ve hattınız Türk Telekom’dan sinyal almaya başlar.
Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası nedir?
Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz. Türk Telekom diğer iletişim kanalları için burayı tıklayabilirsiniz.
Türk Telekom online işlemler nelerdir?
Türk Telekom online işlemler menüsünden mobil, internet, televizyon ya da telefon ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında; fatura ödeme, borç görüntüleme, TL yükleme gibi işlemler yer almaktadır.
Türk Telekom arıza bildirme yöntemleri nelerdir?
Türk Telekom arıza bildirimi ve arıza durum sorgulama için; 444 1 444 no’lu çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom bayilerinden, online işlemler web sayfasından, online işlemler mobil uygulamasından ve 121 arıza sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom arıza sorunuyla ilgili şikayetlerinizi ise hemen tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Türk Telekom hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çalışma ve hizmetlerini genişleterek 177 yıldır sürdürmektedir. Mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini sizlerle buluşturan Türk Telekom köklü geçmişin getirdiği deneyime sahiptir.

Türk Telekom, hem bireysel hem de kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağı ve ürün yelpazesini kullanıcılarla buluşturmaktadır. 2016 yılı itibariyla mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ adıyla tek marka çatısı altında toplayan marka telekomünikasyon alanında ihtiyacınız olan pek çok hizmeti sunmaktadır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin ortaklığında %55 Oger Telekomünikasyon A.Ş., %25 Türkiye Hazine Müsteşarlığı, %5 Türkiye Varlık Fonu söz sahibidir. Geri kalan %15 ise halka arza edilmiştir. Türk Telekom tarifeleri ile pek çok farklı kullanıcı portföyüne hitap etmeyi başarabilmiştir. Türk Telekom müşteri odaklı ve entegre yapısı ile internet, mobil ve TV gibi pek çok telekomünikasyon hizmetinin tek adresi olabilme yolunda ilerlemektedir.

Türk Telekom Hizmetleri

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler arasında; mobil internet, evde internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Gerek mobil gerek evde internet ve diğer hizmetler konusunda Türk Telekom paketleri hayli geniştir. Türk Telekom internet, konuşma dakikaları, SMS gibi pek çok hizmeti mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde ya da işte televizyonlarınızda Türk Telekom Tivibu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu, web ile bilgisayarlar üzerinden hem yerli hem yabancı pek çok TV kanalına ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Tivibu ile pek çok kanala ulaşabileceğiniz gibi canlı yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, geri alabilir ve istediğiniz içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Belgeseller, diziler, binlerce film, çocuk filmleri, müzik bu içeriklerden yalnızca birkaçı. Ayrıca hem ev hem de iş telefonlarını Türk Telekom tarifesine taşıyabilirsiniz.

Gelişen Teknoloji, Gelişen Hizmet Ağı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Türk Telekom online işlemler konusunda kendini günden güne geliştirerek kullanıcılara bilgisayar başından kolayca işlem yapabilme olanağı sunmaktadır. Türk Telekom borç ödeme, arıza bildirimi, müşteri hizmetleri ile iletişim gibi pek çok konuyu online olarak çözmeniz mümkün. Online işlemler ile sizlere sunulan diğer hizmetler ise; mobil hattınıza bakiye yükleme, bakiye sorgulama, evde internet tarife değişikliği, adres bilgileri güncelleme, abonelik bilgilerini düzenleme, ev ya da iş telefonu nakil başvurusunda bulunma, e-faturanızı görüntüleme, başvurularınızın durumunu takip etme, Tivibu işlemleri gibi hizmetlerdir. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom arıza, internet problemi vb. ile ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Çok sayıdaki Türk Telekom şikayet ve kullanıcı yorumlarını sayfamızdan okuyabilir ve arzu ederseniz siz de şikayetinizi dile getirebilirsiniz.