Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom

9100
(31.433 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
79.239 Şikayet (Son 1 yıl)
Türk Telekom
9100
(31.433 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Türk Telekom-fiber Ücretsiz (yersen) Kurulamama:)

Kerem
16 Temmuz 11:14
-

Türk Telekom Playweez Aboneliğini Kendi Kendine Başlatıyor.

Aytül
16 Temmuz 11:06
-
Türk Telekom Playweez Aboneliğini Kendi Kendine Başlatıyor.

Tivibu Ev Arızası

Serkan
16 Temmuz 11:04
-

Demetevler Türk Telekom Müdürlüğü Nakil Sorunu

İsmail
16 Temmuz 10:55
-

Ankara Kahramankazan Türk Telekom Şebeke Sorunu

Gülsüm
16 Temmuz 10:47
-

Türk Telekom İnternet Kesintisi Ve Geri Dönüş Yapılmaması

Dilan
16 Temmuz 10:30
-
Türk Telekom İnternet Kesintisi Ve Geri Dönüş Yapılmaması

Türk Telekom Arıza İhbarı Oluşturmak İstiyorum

Ziya
16 Temmuz 10:30
-
Türk Telekom Arıza İhbarı Oluşturmak İstiyorum
Türk Telekom Arıza İhbarı Oluşturmak İstiyorum

Türk Telekom Gelmeyen Kargo Dört Gün Oldu

Mustafa
16 Temmuz 10:29
-

Türk Telekom'un Deprem Bölgesine Reva Gördüğü Hizmet Ve Bedeli!

Cihan
16 Temmuz 10:20
-
Türk Telekom'un Deprem Bölgesine Reva Gördüğü Hizmet Ve Bedeli!
Türk Telekom'un Deprem Bölgesine Reva Gördüğü Hizmet Ve Bedeli!

Türk Telekom Adana Kozan Yolu Tahsilli Mahallesi Şube

Handan
16 Temmuz 10:12
1

TTNET İnternet Yok

Gülay
16 Temmuz 10:12
-

Türk Telekom İnternet Arızası İçin Çözüm Bekliyoruz!

Recep
16 Temmuz 09:55
-

Türk Telekom Ve TeknosaCell Den Şikayetçiyim

İsmail
16 Temmuz 09:47
-

Türk Telekom Fatura Ödendi, Ödenmedi Gözüktü.

Züleyha
16 Temmuz 09:41
-

Türk Telekom'un Teknik Desteği Yok

Ali
16 Temmuz 09:39
-

Türk Telekom 9 Gündür İnternet Yok

Serra
16 Temmuz 09:26
37

Türk Telekom Altyapı Gelmiyor Şikayet

Dilara
16 Temmuz 09:19
-

Konya Selçuklu Türk Telekom Müdürlüğü Ve O Bölge Ekibi

Mehmet
16 Temmuz 09:19
-

Türk Telekom Altyapı Sorunu Çözüm İçin

Halil
16 Temmuz 09:04
1

Türk Telekom Esenyurt'ta İnternet Yok

Yusuf
16 Temmuz 08:58
-

Türk Telekom Arızası Giderilmedi İnsanları Mağdur Ediyorsunuz

Esra
16 Temmuz 08:19
1

Türk Telekom Kopan Telleri Onarmıyor.

Fikriye
16 Temmuz 08:13
76
Türk Telekom Kopan Telleri Onarmıyor.

Türk Telekom İnternet Aboneliğimi Bilgi Vermeden İptal Etmiş

Murat
16 Temmuz 07:48
-
Toplam 208.857 Şikayet

Marka Profili

Türk Telekom bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Türk Telekom henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’a nasıl geçilir?
Türk Telekom’a geçmek için nüfus cüzdanınızla birlikte bir Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz gerekir. Burada, numara taşıma formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvurunuzu takip eden 48 saat içinde sistemdeki bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilir. Eğer mevcut operatörünüzde Türk Telekom mobile numaranızı taşımanıza engel teşkil eden bir durum yoksa ve tüm kontroller olumluysa Türk Telekom mobil hattınızın açılış işlemleri tamamlanır ve hattınız Türk Telekom’dan sinyal almaya başlar.
Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası nedir?
Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz. Türk Telekom diğer iletişim kanalları için burayı tıklayabilirsiniz.
Türk Telekom online işlemler nelerdir?
Türk Telekom online işlemler menüsünden mobil, internet, televizyon ya da telefon ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında; fatura ödeme, borç görüntüleme, TL yükleme gibi işlemler yer almaktadır.
Türk Telekom arıza bildirme yöntemleri nelerdir?
Türk Telekom arıza bildirimi ve arıza durum sorgulama için; 444 1 444 no’lu çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom bayilerinden, online işlemler web sayfasından, online işlemler mobil uygulamasından ve 121 arıza sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom arıza sorunuyla ilgili şikayetlerinizi ise hemen tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Türk Telekom hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çalışma ve hizmetlerini genişleterek 177 yıldır sürdürmektedir. Mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini sizlerle buluşturan Türk Telekom köklü geçmişin getirdiği deneyime sahiptir.

Türk Telekom, hem bireysel hem de kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağı ve ürün yelpazesini kullanıcılarla buluşturmaktadır. 2016 yılı itibariyla mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ adıyla tek marka çatısı altında toplayan marka telekomünikasyon alanında ihtiyacınız olan pek çok hizmeti sunmaktadır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin ortaklığında %55 Oger Telekomünikasyon A.Ş., %25 Türkiye Hazine Müsteşarlığı, %5 Türkiye Varlık Fonu söz sahibidir. Geri kalan %15 ise halka arza edilmiştir. Türk Telekom tarifeleri ile pek çok farklı kullanıcı portföyüne hitap etmeyi başarabilmiştir. Türk Telekom müşteri odaklı ve entegre yapısı ile internet, mobil ve TV gibi pek çok telekomünikasyon hizmetinin tek adresi olabilme yolunda ilerlemektedir.

Türk Telekom Hizmetleri

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler arasında; mobil internet, evde internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Gerek mobil gerek evde internet ve diğer hizmetler konusunda Türk Telekom paketleri hayli geniştir. Türk Telekom internet, konuşma dakikaları, SMS gibi pek çok hizmeti mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde ya da işte televizyonlarınızda Türk Telekom Tivibu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu, web ile bilgisayarlar üzerinden hem yerli hem yabancı pek çok TV kanalına ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Tivibu ile pek çok kanala ulaşabileceğiniz gibi canlı yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, geri alabilir ve istediğiniz içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Belgeseller, diziler, binlerce film, çocuk filmleri, müzik bu içeriklerden yalnızca birkaçı. Ayrıca hem ev hem de iş telefonlarını Türk Telekom tarifesine taşıyabilirsiniz.

Gelişen Teknoloji, Gelişen Hizmet Ağı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Türk Telekom online işlemler konusunda kendini günden güne geliştirerek kullanıcılara bilgisayar başından kolayca işlem yapabilme olanağı sunmaktadır. Türk Telekom borç ödeme, arıza bildirimi, müşteri hizmetleri ile iletişim gibi pek çok konuyu online olarak çözmeniz mümkün. Online işlemler ile sizlere sunulan diğer hizmetler ise; mobil hattınıza bakiye yükleme, bakiye sorgulama, evde internet tarife değişikliği, adres bilgileri güncelleme, abonelik bilgilerini düzenleme, ev ya da iş telefonu nakil başvurusunda bulunma, e-faturanızı görüntüleme, başvurularınızın durumunu takip etme, Tivibu işlemleri gibi hizmetlerdir. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom arıza, internet problemi vb. ile ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Çok sayıdaki Türk Telekom şikayet ve kullanıcı yorumlarını sayfamızdan okuyabilir ve arzu ederseniz siz de şikayetinizi dile getirebilirsiniz.