full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0.8/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like 12.907

  Şikayet Sayısı

 • solution-like %54

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Yavaş

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %6

  Çözülen Şikayet Oranı

Vodafone Net Rozetleri 1 rozet sahibi

 • 5 Yıllık ÜyeBu marka 5 yıldır Şikayetvar üyesi 5

  5 Yıllık Üye

 • Çözüm ÜreticiBu marka şikayetlerini %- oranında çözüme kavuşturmuş icon1

  Çözüm Üretici

 • En Çok Teşekkür AlanBu marka şikayetlerini %- oranında teşekkürle sonuçlandırmış icon2

  En Çok Teşekkür Alan

 • Hızlı CevapçıBu marka şikayetlerini ortalama - dakikada cevaplıyor icon3

  Hızlı Cevapçı

 • - Sektörünün En İyisiBu marka - sektörünün en yüksek memnuniyet sağlayanı icon4

  - Sektörünün En İyisi

 • En Çok Tavsiye EdilenBu marka müşterileri tarafından en çok tavsiye edilen markalardan biri icon6

  En Çok Tavsiye Edilen

 • En Çok İlgi GörenBu marka son zamanlarda oldukça popüler icon5

  En Çok İlgi Gören

Tüm Rozetleri Gör right-arrow

Vodafone NetÇözülen Son Şikayetler Tüm Çözülen Şikayetlere Git /right-arrow

0005515** numaralı Vodafone Net kullanıcısıyım Yaklaşık 3 buçuk senedir Vodafone Net 16 MB evde internet ve Vodafone hat kullanıyorum son yeni sözleşmemi uzattığımdan beri son üç aydır 16 MB dedikleri paket 3 MB hızda kullanıyorum internetim aşırı yavaş ve oyunlarda 1000'lere çıkan pingle karşı karş...Devamını oku

 • - Görüntüleme

22.02.2020 tarihinde internetimin yavaşlığından dolayı daha yüksek hızı olan bir pakete geçtim. Bilgisayar ile işim olduğunu geçişin hızlı gerçekleşmesi gerektiğimi belirttim.  Ödenmemiş faturanız yok ise 2 saat içerisinde paket değişikliğimin olacağını söylediler. Gün aşırı arıyorum her temsilci f...Devamını oku

 • - Görüntüleme

5 GB bedava video paketi geldi ama normal paketten yiyor. Bunun çözümü nedir? Neden böyle oluyor! Sadece video izliyorum anlaşmalı sitelerden ama hala yemeye devam ediyor. Müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum ama bağlamıyorlar. Ayıptır. 25 Şubat'ta sona erecek diyor. Şu ana kadar 5 GB'dan hiç...Devamını oku

 • - Görüntüleme

20.11.2019 tarihinde internet kampanyam bitti. (taahhüt) Müşteri Hizmetleri ile görüştüm bana bayii ye gidip kimlik fotokopisi ve iptal talep formu doldurmam söylendi. 30.11.2019 tarihinde Bursa Karacabey de bulunan bayii ye gittim. Kimlik fotokopisi ve iptal talep formu doldurdum ve çıktım. 1 ay so...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Vodafone Net Hakkında

Vodafone Net, dünyanın en büyük uluslarası mobil şirketlerinden biri olan Vodafoneun internet hizmetidir. İngiltere merkezli telefon operatör şirketi olan Vodafone Grup 1991 yılından beri çeşitli hizmetler vermektedir. En büyük mobil iletişim şirketlerinden biri olma ünvanına sahip bulunan Vodafone Grup , teknolojik yenilikleri yakından takip ederek büyümesini hızla sürdürmektedir.

Bu büyümenin bir parçası olan Vodafone Net; evde, işte, dilediğiniz yerde internet hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. Vodafone internet paketlerini ve tarifeleri inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir pakete kolayca sahip olabilirsiniz.

Vodafone Net Hizmetleri

Vodafone Net hizmetleri arasında ADSL ve fiber internet yer almaktadır. Fiber internet bağlatısı ülkemizin her yerinde hızla yayılmaktadır. Bilmeyenler için biraz fiber internetten bahsedelim. Fiber internet ile ADSL arasındaki en önemli fark kablodur. ADSL bağlantısı telefon altyapısında bulunan bakır kablolar aracılığıyla sağlanırken fiber bağlantıda fiber optik adı verilen özel bir kablo kullanılır. Fiber optik kablonun içinde bulunan saç teli kadar ince cam teller sayesinde veri kaybı en aza indirgenmiş olur. Bu yüzden geleceğin yeni internet teknolojisi pek çok kaynakta fiber internet olarak yer alır. Vodafone Net ile ister ADSL isterseniz de fiber internet bağlantısı satın alabilirsiniz. Vodafone Net tarifeleri arasında hem ADSL hem de fiber için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Uygun fiyatlı fiber ve ADSL tarifleri için Vodafone Net resmi sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Hem fiber hem ADSL için Vodafone Net tarifeleri arasında 24 Mbps, 50 Mbps, 16 Mbps, 8 Mbps gibi limitsiz internet seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca farklı adil kullanım kotası alternatifleri de mevcuttur. Fiyatların şekillenmesinde de bu iki faktör etkili olmaktadır.

Vodafone Net ile Evde İnternet

Vodafone Net online işlemler sayesinde internet bağlantınız olan her yerden Vodafone Net fatura ödeme, fatura sorgulama, iptal işlemi gerçekleştirme gibi işlemlerinizi halledebilirsiniz. Vodafone Net evde internet hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız ise iletişim formunu doldurarak Vodafone Net müşteri hizmetlerinin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca SMS yoluyla başvuru, telefonla arama yoluyla başvuru ve mağazaları ziyaret ederek başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra ise öncelikle internet altyapınız kontrol edilir, ardından randevu için aranırsınız. Daha sonra modem ve internet kurulumu ilgili Vodafone Net ekipleri tarafından sağlanır. Tüm bu işlemlerin ardından Vodafone Evde ile internet keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Vodafone Net ile ilgili merak ettiklerinizi sitemizden kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sizler de Vodafone Net şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vodafone Net Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Vodafone Net'ten aldığım internet hızı çok düşük. Ne yapabilirim? right-arrow

  Aldığınız Vodafone net internet hizmetinden memnun değilseniz, Vodafone Net çağrı merkezini arayabilir, hız testi yapılmasını talep edebilir ya da buradan şikayette bulunarak marka temsilcilerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsinzi.

 • Vodafone Net çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim? right-arrow

  0850 542 0 542 numaralı telefon üzerinden Vodafone Net çağrı merkezi yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

 • Hangi Vodafone Net internet paketini tercih etmeliyim? right-arrow

  Gerçek kullanıcılar tarafından paylaşılan Vodafone Net yorum ve şikayetlerini buradan okuyarak Vodafone Net paket ve tarifleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Vodafone Net hakkında farklı bir sorunum var. right-arrow

  Vodafone Net hizmetleriniz ile ilgili farklı bir sorun yaşıyorsanız, Şikayetvar Vodafone Net sayfası üzerinden geri bildirim yapabilir, marka temsilcilerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.