Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

SuperonlineŞikayetvar üye markasıdır

15100
(12.729 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
27.269 Şikayet (Son 1 yıl)
SuperonlineŞikayetvar üye markasıdır
15100
(12.729 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Turkcell Superonline Abonelik Aramaları Hakkında

profile
Uğur
24 Nisan 08:43
38

Superonline Fiber İnternet Başvurusu

profile
Olcay
24 Nisan 08:13
-

Superonline 3 Gündür İnternet Yok

profile
Elif
24 Nisan 07:44
-

Turkcell Superbox İnternet Sorunuyla İlgilenilmedi

profile
Kübra
24 Nisan 01:31
-

Turkcell Superonline Boş Port Olmaması!

profile
Yusuf
24 Nisan 00:53
-

Superonline Günde 30 Kere Kopan İnternet Hizmet Yok

profile
Hakan
24 Nisan 00:15
-

Hız Problemi Superonline Fiber 1000megabit

profile
Tolga
24 Nisan 00:08
8
Hız Problemi Superonline Fiber 1000megabit
Hız Problemi Superonline Fiber 1000megabit

Superonline 2 Günde Hayattan Soğuttu

profile
Hasan
23 Nisan 23:35
6
Superonline 2 Günde Hayattan Soğuttu

Superonline İnternet Sürekli Kesiliyor

profile
Mustafa
23 Nisan 23:34
5

Turkcell Superonline Teknik Servis İlgisizliği

profile
Mehmet
23 Nisan 23:00
80

Turkcell Superonline Wi-fi Arızası

profile
Halil
23 Nisan 22:34
103

Turkcell Superbox Akşamları Çok Ping Oluyor

profile
Atakan
23 Nisan 22:20
92
Turkcell Superbox Akşamları Çok Ping Oluyor

Turkcell Superonline İnternet Yok

profile
Yasemen
23 Nisan 20:46
106
Turkcell Superonline İnternet Yok
Turkcell Superonline İnternet Yok

Çözülemeyen Superonline Fiber İnternet Sorunu

profile
Kubilay
23 Nisan 20:39
113

Turkcell Superonline Hız Sorunu

profile
Mustafa
23 Nisan 20:38
93
Turkcell Superonline Hız Sorunu

Turkcell Superonline Teknik Destek Ücretlendirmesi Ve Müşteri Mağduriyeti

profile
Okan
23 Nisan 20:11
79
Turkcell Superonline Teknik Destek Ücretlendirmesi Ve Müşteri Mağduriyeti

Superonline Yeni Eve Taşındım Modem Kurduramıyorum

profile
Mustafa
23 Nisan 20:03
111

Superonline Taahhüt Edilen Bağlantı Hız Ve Kalitesini Alamıyorum

profile
Hamza
23 Nisan 19:56
84

Turkcell Superonline İnternet Kurulumuna Gelmediler!

profile
Hilal
23 Nisan 19:49
90

Turkcell Superonline İnternetim Yok

profile
Kübra
23 Nisan 19:14
78
Toplam 73.787 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Superonline 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Superonline müşteri hizmetleri numarası nedir?
Superonline müşteri hizmetlerine 0850 222 1 222 no’lu telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.
Superonline iletişim kanalları nelerdir?
Superonline iletişim kanalları arasında; bireysel ya da kurumsal müşteri hizmetleri numarasını arama, web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma ya da sosyal medya hesapları üzerinden iletişim sağlama yöntemler yer almaktadır. Superonline şikayet ve yorumlarınızı ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Konumum Superonline Fiber altyapısına uygun mu?
Superonline’ın “Fiber Nerede” menüsü üzerinden konum bilgilerinizi paylaşarak, konumuzda fiber altyapısı bulunup bulunmadığını öğrenmeniz mümkündür.
Superonline hız testi nasıl yapılır?
Superonline bağlantı hızını test edebilmek için hız testi bağlantısından “test et” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede Superonline ADSL ya da Superonline Fiber hız testi yapabilirsiniz. Superonline hız testi ile ilgili kullanıcı yorumlarını incelemek isterseniz hemen tıklayıp Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Superonline Tarihçesi

Türk telekomünikasyon pazarına 2004 yılında adımını atan Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal olarak uygun koşullarda kaliteli iletişim hizmeti sunmak üzere yola çıktı. Yine aynı yıl Uzak Mesafe Taşıma Hizmeti (UMTH) lisansını alan Superonline, aramalarda ön numara tuşlama kullanımı gerekliliğini ortadan kaldırarak daha kolay ve ekonomik uzak mesafe telefon hizmetini getirmiş oldu. 2005 yılında İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS) lisansını alan marka, tüm telekomünikasyon hizmetlerini sunma vizyonu ile paralel olarak hem ses, hem veri iletişimini sağlamaya yönelik bir adımda bulunmuş oldu. Marka, 2008 yılında fiber internet altyapısı kapsamında önemli kilometre taşlarına ulaşmaya başladı. Kendi fiber optik kablo omurgasını oluşturma amacı ile yola çıkan Turkcell Superonline, Türkiye’ye fiber altyapı kazandırma konusunda önemli yatırımlar yaptı, halen de yapmaya devam ediyor. Turkcell Superonline’ın 2012 yılında ilk defa sabit telefonda HD ses hizmeti sunmaya başlaması, markanın yine Türk telekomünikasyon sektörüne kattığı ilkler arasında yer almaktadır. Pek çok yerel ve global iletişim markasını da zamanla bünyesine katan ya da onlarla ortaklık kuran Superonline, an itibariyle ülkenin telekomünikasyon ve iletişim devleri arasında sayılmaktadır.

Turkcell Superonline’ın Verdiği Hizmetler

Turkcell Superonline, özellikle telekomünikasyon ve internet söz konusu olduğunda pek çok farklı alt dalda hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana Turkcell’in güçlü alt yapısını kullanan firmanın en çok başvurulan hizmetlerinden bir tanesi internet hizmetidir. “Işık Hızında İnternet Eşittir Fiber İnternet” mottosu ile yola çıkan Turkcell Superonline internet hizmetleri, fiber internet ve ADSL internet olarak iki farklı şekilde müşteriler ile buluşturulmaktadır. 25 Mbps’ten 10 Gbps’ye varan farklı hız seçenekleri ile avantajlı internet paketleri kullanımı sunan marka, çeşitli fiber kampanyaları ile ışık hızında interneti kullanıcılar ile buluşturuyor. Turkcell Superonline’ın hizmetleri kapsamındaki bir diğer ürünü de TV+. Sadece evde değil, webde, cepte ve tablette de televizyon izleme imkanı sunan TV+ ürünü, yüzlerce popüler kanalın birleştiği bir TV platformu olarak milyonlarca evde kendine yer buluyor. Zamana ve mekana bağlı olmayan, geleceğin televizyon platformu iddiası ile hizmet sunan TV+, milyonlarca üyesi ile beğeni toplamaya devam ediyor. Superonline’ın sunduğu hizmetler, yalnızca bireysel müşteri çözümleri ile sınırlı kalmıyor. Küçük işletmeler ile orta & büyük ölçekli işletmeler olmak üzere iki alt dalda kurumsal çözümler sunan Turkcell Superonline, işletmelerin internet ve telekomünikasyon ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde gidermek üzere çalışıyor. Fiber internet, ADSL, telefon, veri merkezi ve bulut depolama sistemleri gibi farklı kurumsal hizmetleri bulunan Superonline’ın güvenilir alt yapısı, milyonlarca işletme sahibinin takdirini kazanıyor.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri & İletişim

Sorunuz her ne olursa olsun, Turkcell Superonline müşteri ilişkileri ile 7/24 iletişime geçmeniz mümkün. Daima ulaşılabilir, alanında uzman ve yetkin çağrı merkezi kardosu ile hizmet veren Turkcell Superonline iletişim kanalları, başta arıza ve internet sorunlarınız olmak üzere tüm problemlerinizi profesyonel bir biçimde karşılama vizyonu ile ilerlemektedir.