Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

SuperonlineŞikayetvar üye markasıdır

15100
(12.739 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
25.922 Şikayet (Son 1 yıl)
SuperonlineŞikayetvar üye markasıdır
15100
(12.739 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Superonline İnternet Yalanı Arıza Kaydı Açıp Kendi Çalışanı İptal

Uğur
19 Temmuz 22:00
-
Superonline İnternet Yalanı Arıza Kaydı Açıp Kendi Çalışanı İptal
Superonline İnternet Yalanı Arıza Kaydı Açıp Kendi Çalışanı İptal
Superonline İnternet Yalanı Arıza Kaydı Açıp Kendi Çalışanı İptal

Superonline Aboneliği Kapatma Süreci Ve Hatalı Fatura

Ömer
19 Temmuz 21:38
-

Superonline İnternet Bağlantısında Meydana Gelen Kesinti Arızası

Rumeysa
19 Temmuz 21:30
-

Superonline İlk Kurulumda İkinci El Modem Taktı

Murat
19 Temmuz 20:21
-

Turkcell Superonline İnternet Her Gün Kesiliyor

Erkan
19 Temmuz 19:33
1

Superonline Yeşil Işık Sorunu

Yağmur
19 Temmuz 18:50
-
Superonline Yeşil Işık Sorunu

Turkcell Superonline Fiber Taşıma Yapmıyor

Gökhan
19 Temmuz 18:10
-
Turkcell Superonline Fiber Taşıma Yapmıyor

Superonline Müşteri Memnuniyeti İlgisizliği.

Mert
19 Temmuz 18:00
-

Superonline Modemimden Memnun Değilim

Elkan
19 Temmuz 17:59
-

Superonline Kurulum Randevusu Sorunu Ve İletişim Eksikliği

Furkan
19 Temmuz 17:29
16

Superonline İnternet Bağlantısı Yok

Hakan
19 Temmuz 16:45
1

Turkcell Superonline Cayma Bedeli Sorunu

Samet
19 Temmuz 16:24
23

Turkcell Superonline İnternet Kurulum

Burak
19 Temmuz 16:15
2
Turkcell Superonline İnternet Kurulum

Superonline Kurulum Sonrası İlgisizlik Ve Randevu Sorunu

Umutcan
19 Temmuz 16:04
-

Turkcell Superonline Ev İnterneti

Serkan
19 Temmuz 15:36
-

Superonline'nın İlgisizlik Ve Büyük Sorumsuzluğu

Ahmet
19 Temmuz 15:29
-

Turkcell Superonline Taşınma Yapmıyor

Burhan
19 Temmuz 15:19
69

Cezaevindeki Aboneliği İptal Ettiremiyoruz: Superonline Mağduriyeti

Yağmur
19 Temmuz 14:48
-

Superonline 4 TL Gecikme Var

İbrahim
19 Temmuz 14:41
5
Superonline 4 TL Gecikme Var
Toplam 72.854 Şikayet
Superonline Kategorileri

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Superonline 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Superonline müşteri hizmetleri numarası nedir?
Superonline müşteri hizmetlerine 0850 222 1 222 no’lu telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.
Superonline iletişim kanalları nelerdir?
Superonline iletişim kanalları arasında; bireysel ya da kurumsal müşteri hizmetleri numarasını arama, web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma ya da sosyal medya hesapları üzerinden iletişim sağlama yöntemler yer almaktadır. Superonline şikayet ve yorumlarınızı ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Konumum Superonline Fiber altyapısına uygun mu?
Superonline’ın “Fiber Nerede” menüsü üzerinden konum bilgilerinizi paylaşarak, konumuzda fiber altyapısı bulunup bulunmadığını öğrenmeniz mümkündür.
Superonline hız testi nasıl yapılır?
Superonline bağlantı hızını test edebilmek için hız testi bağlantısından “test et” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede Superonline ADSL ya da Superonline Fiber hız testi yapabilirsiniz. Superonline hız testi ile ilgili kullanıcı yorumlarını incelemek isterseniz hemen tıklayıp Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Superonline Tarihçesi

Türk telekomünikasyon pazarına 2004 yılında adımını atan Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal olarak uygun koşullarda kaliteli iletişim hizmeti sunmak üzere yola çıktı. Yine aynı yıl Uzak Mesafe Taşıma Hizmeti (UMTH) lisansını alan Superonline, aramalarda ön numara tuşlama kullanımı gerekliliğini ortadan kaldırarak daha kolay ve ekonomik uzak mesafe telefon hizmetini getirmiş oldu. 2005 yılında İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS) lisansını alan marka, tüm telekomünikasyon hizmetlerini sunma vizyonu ile paralel olarak hem ses, hem veri iletişimini sağlamaya yönelik bir adımda bulunmuş oldu. Marka, 2008 yılında fiber internet altyapısı kapsamında önemli kilometre taşlarına ulaşmaya başladı. Kendi fiber optik kablo omurgasını oluşturma amacı ile yola çıkan Turkcell Superonline, Türkiye’ye fiber altyapı kazandırma konusunda önemli yatırımlar yaptı, halen de yapmaya devam ediyor. Turkcell Superonline’ın 2012 yılında ilk defa sabit telefonda HD ses hizmeti sunmaya başlaması, markanın yine Türk telekomünikasyon sektörüne kattığı ilkler arasında yer almaktadır. Pek çok yerel ve global iletişim markasını da zamanla bünyesine katan ya da onlarla ortaklık kuran Superonline, an itibariyle ülkenin telekomünikasyon ve iletişim devleri arasında sayılmaktadır.

Turkcell Superonline’ın Verdiği Hizmetler

Turkcell Superonline, özellikle telekomünikasyon ve internet söz konusu olduğunda pek çok farklı alt dalda hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana Turkcell’in güçlü alt yapısını kullanan firmanın en çok başvurulan hizmetlerinden bir tanesi internet hizmetidir. “Işık Hızında İnternet Eşittir Fiber İnternet” mottosu ile yola çıkan Turkcell Superonline internet hizmetleri, fiber internet ve ADSL internet olarak iki farklı şekilde müşteriler ile buluşturulmaktadır. 25 Mbps’ten 10 Gbps’ye varan farklı hız seçenekleri ile avantajlı internet paketleri kullanımı sunan marka, çeşitli fiber kampanyaları ile ışık hızında interneti kullanıcılar ile buluşturuyor. Turkcell Superonline’ın hizmetleri kapsamındaki bir diğer ürünü de TV+. Sadece evde değil, webde, cepte ve tablette de televizyon izleme imkanı sunan TV+ ürünü, yüzlerce popüler kanalın birleştiği bir TV platformu olarak milyonlarca evde kendine yer buluyor. Zamana ve mekana bağlı olmayan, geleceğin televizyon platformu iddiası ile hizmet sunan TV+, milyonlarca üyesi ile beğeni toplamaya devam ediyor. Superonline’ın sunduğu hizmetler, yalnızca bireysel müşteri çözümleri ile sınırlı kalmıyor. Küçük işletmeler ile orta & büyük ölçekli işletmeler olmak üzere iki alt dalda kurumsal çözümler sunan Turkcell Superonline, işletmelerin internet ve telekomünikasyon ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde gidermek üzere çalışıyor. Fiber internet, ADSL, telefon, veri merkezi ve bulut depolama sistemleri gibi farklı kurumsal hizmetleri bulunan Superonline’ın güvenilir alt yapısı, milyonlarca işletme sahibinin takdirini kazanıyor.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri & İletişim

Sorunuz her ne olursa olsun, Turkcell Superonline müşteri ilişkileri ile 7/24 iletişime geçmeniz mümkün. Daima ulaşılabilir, alanında uzman ve yetkin çağrı merkezi kardosu ile hizmet veren Turkcell Superonline iletişim kanalları, başta arıza ve internet sorunlarınız olmak üzere tüm problemlerinizi profesyonel bir biçimde karşılama vizyonu ile ilerlemektedir.