Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

SuperonlineŞikayetvar üye markasıdır

15100
(12.945 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
26.796 Şikayet (Son 1 yıl)
SuperonlineŞikayetvar üye markasıdır
15100
(12.945 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Superonline Yardımcı Olursanız Sevinirim

Mehmet
27 Mayıs 00:54
15

Superonline Evde İnternet Çalışmıyor

Haluk
27 Mayıs 00:47
-

Turkcell Superonline Nin Haksız Cayma Bedeli

İsmail
27 Mayıs 00:00
-
Turkcell Superonline Nin Haksız Cayma Bedeli

Superonline İnternet Hızı Yavaşlığı, Donma, Kopma Vs Vs

Tulay
26 Mayıs 21:36
1

Superonline Tüketici Haklarım Verilsin İstiyorum.

Merve
26 Mayıs 21:16
1
Superonline Tüketici Haklarım Verilsin İstiyorum.

Superonline Çalışanının Kağıtlarından Bıktım

Melek
26 Mayıs 20:16
-

Superonline Çok Yüksek Faturalar

Cumali
26 Mayıs 20:16
-

Turkcell Superonline İnternet Kopukluğu

Emirhan
26 Mayıs 20:16
-

Superonline Boş Port Problemi

Eşref
26 Mayıs 19:26
-

Turkcell Superonline Bağlantı Ve Müşteri Hizmetleri Sorunu

Berk
26 Mayıs 19:26
-

Superonline/Türk Telekom Ortaklığında BAŞVURU/İPTAL Problemi

Bayram
26 Mayıs 18:45
-

Turkcell Fiber İnternet 25 Saattir Yok!

Veysel
26 Mayıs 17:32
-

Superonline Pişmanlıktır Çözümsüz Superonline.

Muhammet
26 Mayıs 17:12
111

Superonline Kalite Tesadüf Değildir!

Ayhan
26 Mayıs 15:40
-
Superonline Kalite Tesadüf Değildir!
Superonline Kalite Tesadüf Değildir!

Superonline Bir Türlü Başvuru İptali Yapmıyor

Ferdi
26 Mayıs 15:39
-

Superonline İnternet Yok Sürekli Kesiliyor

Cihan
26 Mayıs 15:05
1
Superonline İnternet Yok Sürekli Kesiliyor
Superonline İnternet Yok Sürekli Kesiliyor
Superonline İnternet Yok Sürekli Kesiliyor
Superonline İnternet Yok Sürekli Kesiliyor
+2

Turkcell Superonline Çözüm Bulmuyor!

Serkan
26 Mayıs 14:51
-

Turkcell Superonline Bağlantı Sorunu

Mehmet
26 Mayıs 14:51
-

Turkcell Superonline Nakil İşlemi Tamamlanamadı

Ugur
26 Mayıs 14:36
6
Toplam 73.078 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Superonline 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Superonline müşteri hizmetleri numarası nedir?
Superonline müşteri hizmetlerine 0850 222 1 222 no’lu telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.
Superonline iletişim kanalları nelerdir?
Superonline iletişim kanalları arasında; bireysel ya da kurumsal müşteri hizmetleri numarasını arama, web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma ya da sosyal medya hesapları üzerinden iletişim sağlama yöntemler yer almaktadır. Superonline şikayet ve yorumlarınızı ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Konumum Superonline Fiber altyapısına uygun mu?
Superonline’ın “Fiber Nerede” menüsü üzerinden konum bilgilerinizi paylaşarak, konumuzda fiber altyapısı bulunup bulunmadığını öğrenmeniz mümkündür.
Superonline hız testi nasıl yapılır?
Superonline bağlantı hızını test edebilmek için hız testi bağlantısından “test et” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede Superonline ADSL ya da Superonline Fiber hız testi yapabilirsiniz. Superonline hız testi ile ilgili kullanıcı yorumlarını incelemek isterseniz hemen tıklayıp Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Superonline Tarihçesi

Türk telekomünikasyon pazarına 2004 yılında adımını atan Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal olarak uygun koşullarda kaliteli iletişim hizmeti sunmak üzere yola çıktı. Yine aynı yıl Uzak Mesafe Taşıma Hizmeti (UMTH) lisansını alan Superonline, aramalarda ön numara tuşlama kullanımı gerekliliğini ortadan kaldırarak daha kolay ve ekonomik uzak mesafe telefon hizmetini getirmiş oldu. 2005 yılında İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS) lisansını alan marka, tüm telekomünikasyon hizmetlerini sunma vizyonu ile paralel olarak hem ses, hem veri iletişimini sağlamaya yönelik bir adımda bulunmuş oldu. Marka, 2008 yılında fiber internet altyapısı kapsamında önemli kilometre taşlarına ulaşmaya başladı. Kendi fiber optik kablo omurgasını oluşturma amacı ile yola çıkan Turkcell Superonline, Türkiye’ye fiber altyapı kazandırma konusunda önemli yatırımlar yaptı, halen de yapmaya devam ediyor. Turkcell Superonline’ın 2012 yılında ilk defa sabit telefonda HD ses hizmeti sunmaya başlaması, markanın yine Türk telekomünikasyon sektörüne kattığı ilkler arasında yer almaktadır. Pek çok yerel ve global iletişim markasını da zamanla bünyesine katan ya da onlarla ortaklık kuran Superonline, an itibariyle ülkenin telekomünikasyon ve iletişim devleri arasında sayılmaktadır.

Turkcell Superonline’ın Verdiği Hizmetler

Turkcell Superonline, özellikle telekomünikasyon ve internet söz konusu olduğunda pek çok farklı alt dalda hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana Turkcell’in güçlü alt yapısını kullanan firmanın en çok başvurulan hizmetlerinden bir tanesi internet hizmetidir. “Işık Hızında İnternet Eşittir Fiber İnternet” mottosu ile yola çıkan Turkcell Superonline internet hizmetleri, fiber internet ve ADSL internet olarak iki farklı şekilde müşteriler ile buluşturulmaktadır. 25 Mbps’ten 10 Gbps’ye varan farklı hız seçenekleri ile avantajlı internet paketleri kullanımı sunan marka, çeşitli fiber kampanyaları ile ışık hızında interneti kullanıcılar ile buluşturuyor. Turkcell Superonline’ın hizmetleri kapsamındaki bir diğer ürünü de TV+. Sadece evde değil, webde, cepte ve tablette de televizyon izleme imkanı sunan TV+ ürünü, yüzlerce popüler kanalın birleştiği bir TV platformu olarak milyonlarca evde kendine yer buluyor. Zamana ve mekana bağlı olmayan, geleceğin televizyon platformu iddiası ile hizmet sunan TV+, milyonlarca üyesi ile beğeni toplamaya devam ediyor. Superonline’ın sunduğu hizmetler, yalnızca bireysel müşteri çözümleri ile sınırlı kalmıyor. Küçük işletmeler ile orta & büyük ölçekli işletmeler olmak üzere iki alt dalda kurumsal çözümler sunan Turkcell Superonline, işletmelerin internet ve telekomünikasyon ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde gidermek üzere çalışıyor. Fiber internet, ADSL, telefon, veri merkezi ve bulut depolama sistemleri gibi farklı kurumsal hizmetleri bulunan Superonline’ın güvenilir alt yapısı, milyonlarca işletme sahibinin takdirini kazanıyor.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri & İletişim

Sorunuz her ne olursa olsun, Turkcell Superonline müşteri ilişkileri ile 7/24 iletişime geçmeniz mümkün. Daima ulaşılabilir, alanında uzman ve yetkin çağrı merkezi kardosu ile hizmet veren Turkcell Superonline iletişim kanalları, başta arıza ve internet sorunlarınız olmak üzere tüm problemlerinizi profesyonel bir biçimde karşılama vizyonu ile ilerlemektedir.