Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

ProfiloŞikayetvar üye markasıdır

25100
(854 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.920 Şikayet (Son 1 yıl)
ProfiloŞikayetvar üye markasıdır
25100
(854 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Profilo Aldık Pişman Olduk

Selma
19 Haziran 10:20
-
Profilo Aldık Pişman Olduk

Profilo Servis Ekibi 3 Aydır Buzdolabındaki Arızayı Çözemiyor!

Sümeyye
18 Haziran 15:31
57

Profilo Çok Kötü Koku Yapıyor

Havva
18 Haziran 13:07
40
Profilo Çok Kötü Koku Yapıyor

Profilo Derin Dondurucu Sorunu

Saygı
18 Haziran 12:07
71

Profilo Buzdolabı Arızası Ve Çözülemeyen Servis Sorunları

Miraç
17 Haziran 22:32
107

Profilo Buzdolabı Arızası İçin

Zeyid
17 Haziran 21:39
66

Profilo Mağazada Anlatıldığı Gibi Olmayan Ürün

Seda
17 Haziran 10:00
23

Profilo Buzdolabı Buzluk Alarm Veriyor

Tuğçe
17 Haziran 00:08
123

Profilo Firması Mağdur Ediyor

Bilal
16 Haziran 00:47
70
Profilo Firması Mağdur Ediyor
Profilo Firması Mağdur Ediyor

Profilo Yetkili Servis Beyaz Eşya Kurulumu İçin Randevu Verip Gelmedi

Melican
15 Haziran 23:16
216

Profilo Bayrama Ocaksız Fırınsız Girdim

Serkan
15 Haziran 22:15
33

Profilo Servis Gecikmesi Adam Yerine Konmama

Kardelen
15 Haziran 21:25
42
1

Profilo Buzdolabından Motor Sesleri Geliyor

Halil
15 Haziran 14:17
203

Profilo Bezgin Müşteri Buzdolabı

Hakan
15 Haziran 14:02
138
Profilo Bezgin Müşteri Buzdolabı
Profilo Bezgin Müşteri Buzdolabı

Profilo Buzdolabı Ve Servis

Akif
15 Haziran 10:58
188

Profilo Buzdolabında Sürekli Soğutma Sorunu

Sultan
15 Haziran 10:52
242
1

Profilo Müşteri Hizmetleri Doğru Bilgi Vermiyor İlgilenmiyor

Miray
15 Haziran 10:37
87

Profilo Çamaşır Makinesi Şikayeti

Hülya
15 Haziran 09:56
190
Profilo Çamaşır Makinesi Şikayeti

Profilo Marka Servis Problemi

Mustafa
15 Haziran 09:56
258
Profilo Marka Servis Problemi

Profilo Yaşadığım Sorun

Gülten
14 Haziran 23:22
157
Profilo Yaşadığım Sorun
Toplam 4.492 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Profilo 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Profilo ürünleri nerede üretiliyor?
Bazı ürünlerinin ithal olması ile birlikte yerli Profilo ürünlerinin üretimi BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda gerçekleştirilmektedir.
Profilo buzdolabım soğutmuyor. Ne yapmalıyım?
Profilo buzdolabınız ile ilgili tüm arıza ve sorunları Profilo çağrı merkezine bildirebilir, anında teknik destek hizmeti alabilirsiniz.
Hangi Profilo bulaşık makinesi daha çok tavsiye ediliyor?
Profilo bulaşık makineleri tavsiye ve yorumları için burada yer alan kullanıcı geri bildirimlerinden faydalanabilirsiniz.
Profilo çağrı merkezi numarası nedir?
444 77 66.
Daha farklı bir sorum var.
Profilo markası ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan aktarabilirsiniz.

Profilo Hakkında

Profilo; BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş grubu bünyesine 1995 senesine katılarak gücüne güç katmıştır. Ülkemizin dört bir yanında 1000’i aşkın satış noktasına sahip olan Profilo, “Dayanıklı ev aletleri” mottosuyla üretimlerine devam etmektedir. Satış noktasının geniş olmasının yanı sıra dağıtım ağıyla da geniş bir nüfuza sahip olan Profilo, başarılı beyaz eşya üreticilerinden biridir. Yaşam alanlarının ihtiyacı olan beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerini siz kullanıcıların beğenisine sunan Profilo markasının geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Profilo ürünleri arasında; beyaz eşyadan elektrikli süpürgelere, klimalardan küçük ev aletlerine pek çok ürün bulunmaktadır. Siz de Profilo’nun geniş ürün gamı ile ihtiyacınız olan ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Daha önce Profilo marka bir ürün kullanmadıysanız ya da kullanıcıların marka ve markanın ürünleri ile ilgili yorum ve deneyimlerini merak ediyorsanız sayfamızda yer alan yorumları okuyabilirsiniz.

Profilo Ürünleri Arasında Neler Var?

Profilo’nun geniş ürün yelpazesinde çalışma alanlarınız ve yaşam alanlarınız için gerekli olan pek çok ürün yer almaktadır. Profilo ürünleri genel olarak beyaz eşya, ankastre setler, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, ısıtma ve soğutma ürünleri ve televizyon grubu olarak ayrılmaktadır. Profilo beyaz eşyalar; gerek şık tasarımları gerekse de fonksiyonelliği ve kolay kullanım özellikleri ile kullanıcılar tarafından beğeni toplamaktadır. Yeni evleneceklerin ya da evini yenileyeceklerin ilk tercihi olan beyaz eşya markalarından Profilo aynı zamanda diğer elektrikli ürünler konusunda da başarısını ortaya koymaktadır. Profilo küçük ev aletleri; mutfaktaki en büyük yardımcınız olmak için sizlere etkileyici hız ve performans sunar. Profilo küçük ev aletleri ile elle yapacağınız pek çok işi kısa sürede yapabilirsiniz. Profilo elektrikli süpürgeler ise; farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak farklı özellikte tasarlanmaktadır. Toz torbalı ve toz torbasız olmak üzere farklı özelliklerde sunulan Profilo elektrikli süpürgeler, yüksek çekim güçleri ile ev temizliğinde en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Hem ısıtma hem de soğutma amacıyla kullanabileceğiniz Profilo klimalar; evinizin iklimlendirme ve havasını siz nasıl isterseniz öyle ayarlamaktadır. Farklı fonksiyonları ile sadece ısıtmak ve soğutmakla kalmayıp evleri ferahlatan Profilo klimalar, farklı fiyat altenatifleri ile sizlere sunulmaktadır.

Profilo İletişim Kanalları

Profilo ürünleriyle ilgili bilgi almak, kullandığınız Profilo marka ürününüzle ilgili soru sormak ya da aklınıza takılan diğer konularda Profilo iletişim kanallarını kullanarak markayla iletişime geçebilirsiniz. Profilo iletişim kanalları arasında; 7 gün 24 saat Profilo müşteri hizmetlerini arama ya da yetkili servise ulaşma seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca dilerseniz Profilo’nun resmi sitesi üzerinden ya da online mecralardan Profilo ürünlerine ulaşabilir veya Profilo satış noktalarınını ziyaret edebilirsiniz. Kullanıcıların Profilo ile ilgili yaptıkları yorumları merak ediyorsanız ise sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz siz de Profilo şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.