Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

KumtelŞikayetvar üye markasıdır

41100
(3.707 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
7.348 Şikayet (Son 1 yıl)
KumtelŞikayetvar üye markasıdır
41100
(3.707 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Kumtel İşini Yap İnsanları Mağdur Etme

Yusuf
17 Temmuz 17:41
-

Kumtel Müşteri Hizmetleri Ve Kurulum

Vahap
17 Temmuz 16:15
-

Kumtel Servis Hizmeti Kalitesi

Orhan
17 Temmuz 15:25
-
Kumtel Servis Hizmeti Kalitesi

Kumtel Servisi Çok Kötü

Mehmet
17 Temmuz 15:13
-
Kumtel Servisi Çok Kötü

Kumtel Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor Kurulum Hala Yapılmadı

Cansu
17 Temmuz 15:05
45

Kumtel 3in1 Sanayi Tipi Vantilatör 18'' Ktf-310

Mahsum
17 Temmuz 14:43
-

Kumtel Ürünümün Faturasını Göndermiyor

Yasin
17 Temmuz 13:52
-

Kumtel Fırın Tepsisi Eksik

Yakup
17 Temmuz 13:44
2

Kumtel Ankastremi Gelip Takmıyor

Tarkan
17 Temmuz 12:03
-

Kumtel Kargo Gönderimi Yapılamaması

Kanun
17 Temmuz 11:21
1

Kumtel Firmasının Ürün Teslim Edememesi Ve İlgisizliği

Demet
17 Temmuz 10:53
-

Kumtel Siparişi İçin Firma İlgisizliği

Kemal
17 Temmuz 10:09
29
Kumtel Siparişi İçin Firma İlgisizliği

Kumtel Yetkili Servisine Bağlanılamıyor

Özge
17 Temmuz 10:09
-

Kumtel Servis Facia 2 Ay 11 Gün Oldu Hala Gelmedi

Paşa
17 Temmuz 09:17
-

Kumtel Airfrey Yedek Parça Sorunu

Aliye
17 Temmuz 02:28
58

Kumtel Yetkili Servis Şikayeti

Serap
17 Temmuz 00:19
-
Kumtel Yetkili Servis Şikayeti

Kumtel'in Satış Sonrası Hizmeti Yok.

Halil
16 Temmuz 23:44
-

Kumtel Vantilatör Kargolanmıyor, Bilgi Verilmiyor, İlgilenilmiyor

Ahmet
16 Temmuz 22:01
-
Kumtel Vantilatör Kargolanmıyor, Bilgi Verilmiyor, İlgilenilmiyor

Kumtel Fırın Isı Veriyor

İlknur
16 Temmuz 20:53
-

Kumtel Den Ocak Aldım Ama Siparişim Nerede Bilmiyorum

Pelin
16 Temmuz 20:14
-

Kumtel Set Üstü Ocak Arızası

Kübra
16 Temmuz 19:57
-

Kumtel E Kurulum İçin Ulaşamamak

Derya
16 Temmuz 19:39
-

Kumtel Pişmanlıktır!

Murat
16 Temmuz 19:31
-
Toplam 14.074 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Kumtel 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Kumtel iletişim kanalları nelerdir?
Kumtel iletişim kanalları arasında; 444 56 85 no’lu müşteri hizmetlerini arama, iletişim formunu gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Kumtel iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Kumtel yetkili servisleri nerelerdedir?
Size en yakın Kumtel yetkili servisini “Yetkili Servisler” sayfasından şehir bilginizi girerek görüntüleyebilirsiniz. Kumtel servis süreçleriyle ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Kumtel ile ilgili farklı bir sorum var.
Kumtel hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Kumtel Hakkında

Kumtel ilk olarak 1972 yılında üretimlerine başlamıştır. Başarısını her geçen gün arttıran ve başarılı üretimlerine hız kesmeden devam eden Kumtel evlerin vazgeçilmez markaları arasındadır. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapmakta olan firma geniş ürün yelpazesine sahiptir. Günlük üretim kapasitesi 3 binin üzerinde olan Kumtel, bu özelliği ile sektörün lider üretici konumundadır. Firma, Kumtel markasının yanı sıra Luxell olarak da tüketici ile buluşmaktadır. 2005 senesinden beri ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşunun arasında yer alan Kumtel, bu başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Kaliteli üretim yapmayı misyon edinmiş olan firmanın tüm ürünleri güvenilirdir. Çünkü Kumtel ürünlerinin tüm CE belgesine sahip bulunmaktadır. Bilindiği gibi CE işareti, ürünün Avrupa ürün mevzuatlarına uygunluğunu simgelemektedir. Isıtıcılardan fırına, tost makinelerinden barbeküye çeşitli ev aletleri üretimi gerçekleştiren Kumtel’i gönül rahatlığıyla evlerinizde ya da iş yerlerinizde tercih edebilirsiniz.

Kumtel Ürünleri Nelerdir?

Evlerinizde gönül rahatlığıyla yer verebileceğiniz Kumtel ürünlerinden bazıları; pişirici, ısıtıcı, tost makines, mini fırın, tam boy fırın, barbekü, ankastre, vantilatör, su ısıtıcısı gibi ürünlerdir. Kumtel’in ürün grubu temel olarak ısıtıcılar, vantilatörler, pişiriciler, ankastre olmak üzere dörde ayrılmaktadır. Kumtel ısıtıcı grubunda şömini tipi ısıtıcılar, duvar tipi ısıtıcılar, ayak ısıtıcıları, banyo ısıtıcıları gibi ürünler yer almaktadır. Vantilatörler grubunda ise; ayaklı vantilatör modelleri bulunmaktadır. Kumtel pişriciler ise; gazlı ocaklar, elektrikli barbeküler, elektrikli ocaklar ve fırınlar bulunmaktadır. Ankastre grubunda ise ikili ve üçlü ankastre setler vardır. Kumtel ürün gruplarını ister evleriniz isterseniz de iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. Kumtel ürünleri CE belgeli olmasının yanı sıra SGS ve TSE standartlarına da uygundur ve bu uygunluklar, dünyaca ünlü standart kuruluşları tarafından belgelenmiştir. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaç edinen Kumtel; ürün geliştirme, propotip hazırlama, proje tasarım ve pilot üretim ünitelerinden oluşan AR-GE çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. AR-GE faaliyetlerine büyük önem veren firma, hem Kumtel hem de Luxell markaları için çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Üretiminin %70’lik kısmını ihraç eden Kumtel, Güney Afrika’dan Avustralya’ya, Almanya’dan Meksika’ya 5 ktadaki 105 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kumtel İletişim Kanalları

Kumtel ürünlerine ulaşmak ya da kullanmakta olduğunuz Kumtel ürünleriyle ilgili firmayla iletişime geçmek isterseniz Kumtel iletişim kanallarını deneyebilirsiniz. Dilerseniz Kumtel müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Kumtel yetkili servis numalarını bularak arızalanma durumlarında servis hizmeti alabilirsiniz. Eğer daha önce Kumtel’den herhangi bir hizmet ya da ürün aldıysanız ve memnun kalmadıysanız Kumtel şikayetlerinizi bizimle sayfamız üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yine sayfamız üzerinden diğer kullanıcıların yazmış oldukları şikayetleri de okuyabilirsiniz.