28 Mart 2013 #1710946

Arçelik Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor!

Arçelik 6263 hıt 6 programlı bulaşık makinası bulaşıkları güzel yıkamıyor çok pis yıkıyor bardakları tabakları sapsarı çıkartıyor, tabaklarda , bardaklarda deterjan tozu kalıyor... gelen servis sadece deterjanı değiştirin parlatıcı kullanın diyor. örneğin önce finish i tavsiye ettiler şimdi ise fairy i.


Başka bir Arçelik servisi de parlatıcı kullanmayın diyor birbirleri ile çelişkideler. Gelen servis yapmadığımız halde fişte makinanın yeri değiştirildi gibi söylemlerde bulunuyor biz tarafımız olarak fişi okuyunca bunun yapılmadığını söyleyip fişi imzalamadık. imzalamadığım fişte elimde. Makina alınalı yaklaşık 5 - 6 ay olmadı fakat hiç verim alamadık makina hiç temiz yıkamıyor.

Beytullah 1.874 Okunma

Cevaplar

  • Beytullah09 Nisan 2013

    Sağolsun onlarca sikayetlerimizden sonra gelen servis tam detaylı olarak şeffaf kapakla yıkama yapıp ilgilendiği için makinanın hatalı olduğunu anladı ve hatayı buldu. Daha önceki gelen servisler yukarıda belirttiğim gibi bizi geçiştirmeye çalıştı. Fakat şimdi şöyle bir sorun var makinanın içinden parça değiştirmek istiyorlar, biz bunu kabul etmiyoruz çünkü bu hata makinayı aldığımızdan bu güne devam etmekte. Biz makinanın değişimini talep ediyoruz. Bunun da hakkımız olduğunu zannediyorum. Biz mağduruz Arçelik ten aldığımız bu ürünle ilgili eğer gerekli ilgiyi gösterip bizlerle ilgilenmezlerse biz de bundan sonra Arçelik deyince bir adım duracağız.

  • Arçelik Temsilcisi28 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön