Toplam çözüm sayısı
..

Bebelac Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 4.3

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 11.675

Bebelac
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 4.3  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

1068 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 310görüntüleme
 • 4 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Bebelac Gold Köpük Ve Çözülmeme Sorunu

Bebelac Gold. 1 kullanıyoruz ama suda çözülmüyor ve çamaşır deterjanı gibi köpürüyor. Biz çocuğumuza korkmadan bir şey veremeyecek miyiz? Lütfen konuyla ilgili gerekli şeyler yapılsın. 0554****8 telefonum mama önerisi varsa ulaşabilirsiniz. Ekibin acilen kendinizi düzelmesi lazım bu konuda. Kimlerl...

profile
 • 321görüntüleme
 • 4 gün önce

Bebelac Gold 1 Numarada Böcek Çıktı

P101218523 parti numaralı 07.32 07.04.2022 SKT 'li Bebelac Gold 1 numara mamanın içinden böcek çıktı resmen şok içindeyim. Bebeğim daha 1 aylık zaten mamayı yedikten sonra kusma yapıyordu ama bu gördüğüm şeye inanamıyorum fark etmemiş olsaydım bunun hesabını kim verecekti?

Bebelac Gold 1 Numarada Böcek Çıktı
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 274görüntüleme
 • 5 gün önce

Bebelac Bebeğime Çok Gaz Yaptı

Bebeğim bir aylık Bebelac 1 veriyorum kabızlık ve gaz yapıyor bebek ağlıyor karnında şişkinlikte yapıyor ayrıca bir hafta önce üye olmak için SMS attım kimse dönüş yapmadı hiç memnun değilim en kısa sürede başka mamaya geçmeyi düşünüyorum dönüş olmazsa.

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
 • 2görüntüleme
 • 5 gün önce

Bebelac Gold Tarihi Geçmemesine Rağmen Ciddi İshale Neden Oldu

İnternetten sipariş ettim daha önce Bebelac Gold kullanmama rağmen bu kutuyu açtığımdan beri bebeğimde ciddi derece de ishal başladı doktora götürmek zorunda kaldık. İçtiği mama yapmış olabilir dedi bir hafta on gün aynı sorunu yaşıyoruz. Tarihi geçmemesine rağmen çocukta ciddi bir ishalle karşılaşt...

profile
 • 109görüntüleme
 • 6 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Bebelac Maması Aşırı Köpürüyor

6 aylık oğlum ilk doğduğu günden beri Bebelac kullanıyoruz fakat son aldığımız 2 kutu erimiyor ve aşırı köpürüyor. Bebeğim içmek istemiyor bu şekilde ...

Bebelac Maması Aşırı Köpürüyor
Bebelac Maması Aşırı Köpürüyor
Seval'ın Teşekkür Mesajı
 • 6 gün önce

“Mesajı yazdıktan dakikalar sonra iletişime geçtiler ve sorunumu çözdüler. Çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim”

profile
Yakup'un Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Bebelac Gold 1 ağır bir kokusu olduğunu söylemiştim. Deniz hanım ilgilenip denemem için yenisini gönderdiler ve kokunun ürünün içerisindeki balık yağından olduğunu anladık ilgilerinden dolayı Deniz hanıma çok teşekkür ederim”

Yakup Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Şule'nin Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorunumu çok kısa sürede çözdüler teşekkürler”

Şule Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Nurcan'ın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“teşekkürler 👭🙏🌹💐💐🤗🤗”

Nurcan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“İlgili yaklaşıp iletişime geçtiler teşekkür ediyorum ilgi alaka için”

Mustafa Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 0görüntüleme
 • 1 hafta önce

Bebelac Gold Suda Çözünmüyor!

1 aylık bebeğim için reklamlarına aldanıp Bebelac Gold 1 numara devam sütü aldım. 1 ya da 2 kez kullanabildim. Mama sanki suda çözünmüyor ne kadar karıştırırsam karıştırayım içindeki pütürler erimiyor!

profile
Damla'nın Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

“Sorunum çözüldü teşekkürler Bebelac”

Damla Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Neziha'nın Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“İlgi alaka ve çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Gördüğüm en ilgili firmalardan birisiniz.”

Neziha Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 613görüntüleme
 • 2 hafta önce

Bebelac Mamada Pis Koku

Bebelac 3 numara mama çok pis balık gibi kokuyor 1 ve 2 numarada bu sorunu yaşamamıştık tarihi var ama mama bozuk kokusundan bebeğim ishal oldu toplu alıp bir sürü para veriyoruz bu mamalara ve en önemlisi bebeğimize içiriyoruz Bebelac mamayı değiştirme zamanı gelmiş.

profile
Hadiye'nin Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

“Şikayetime hemen dönüş yaptığınız için teşekkürler”

Hadiye Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Furkan'ın Teşekkür Mesajı
 • 3 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Bebelac teşekkür ederim”

Furkan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 1931görüntüleme
 • 3 hafta önce

Bebelac Mama Erimiyor Topaklanmış Bir Şekilde Kalıyor

Bebelac mama Gold kullanıyoruz mama bir türlü çözülmüyor hep topaklanmış kalıyor yazık günah o kadar para veriyoruz ya çocuğum içtiği ölçü belli olmuyor su içiriyoruz önce su sonra mama döktük aynı önce mama sonra su döktük yine aynı daha önce başka bir marka kullandık böyle bir sorun yoktu.

Bebelac Mama Erimiyor Topaklanmış Bir Şekilde Kalıyor
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Bebelac
ile
Hipp
Bebelac
ile
Hero Baby

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

subscribe Bebelac, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %42

Bebelac

Bebelac Nedir?

Bebelac; anne sütünün hiç olmadığı ya da bebeğin beslenmesi için yeterli olmadığı durumlarda doktor önerisi üzerine kullanabileceğiniz bir bebek gıda takviyesidir. 0-3 yaş aralığındaki bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanılabilecek olan Bebelac, bebek mamaları alanında uzman ve en iyi markalardan biridir. Annelerin doğumdan itibaren bebekleri için kullanabilecekleri güvenilir bebek mama çeşitlerinden biri olan Bebelac, gıda takviyesi için en çok tercih edilen markalardandır. Bebeklere anne sütünün yeterli gelmediği durumlarda onların sağlıkla beslenebilmesine yardımcı olan Bebelac aynı zamanda bebeklerin zeka ve beyin gelişimlerine, sağlıklı kemik gelişimlerine de olumlu katkıda bulunur. Eğer bebeğiniz için anne sütü yeterli gelmiyorsa doktorunuza danışarak siz de Bebelac bebek mamalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bebelac Bebek Mama Çeşitleri Nelerdir?

Bebelac bebek mamaları; bebeğin yaşına, beslenme alışkanlığına ve eğer varsa rahatsızlığına göre farklı içeriklerle sunulmaktadır. Bebelac mamalar; bebek sütleri, karşık mamaları, çocuk sütleri, kavanoz mamaları, özel ürünler şeklinde gruplanmaktadır. Bebelac devam sütü bebeğin doğduğu andan itibaren kullanılan mamalardır. Bebelac bebek sütleri; Bebelac 1, Bebelac 2, Bebelac 3 isimlerini almaktadır. Bebelac 1 bebeğin doğumundan itibaren ilk 6 ayda kullanılırken Bebelac 2, ikinci 6. ayında kullanılmaktadır. Bebeğin 9. ayından itibaren kullanabileceği bebek sütü ise Bebelac 3’tür. Bebelac çocuk sütleri ise 1 yaşından sonra kullanıma uygun olan bebek mamalarıdır. Bunlardan biri olan Bebelac Junior çocuk gelişiminde 3 yaşına kadar önemli bir rol üstlenmektedir. Çocuklarda demir gelişimine önemli katkı sağlayan Bebelac Junior’u bebeğiniz 1 yaşını doldurduktan sonra doktor danışmanlığında kullanabilirsiniz. Bir başka Bebelac mama çeşidi olan Bebelac özel ürünler ise daha çok hassasiyeti ve bir rahatsızlığı bulunan bebeklerin beslenmesinde tercih ediliyor. Gaz, kusma, ishal sorunu yaşayan ya da besin alerjisi bulunan bebeğiniz için Bebelac özel ürünler serisini inceleyebilirsiniz. Ayrıca zayıf doğan ya da prematüre doğan bebekler için Bebelac özel ürünler serisinde uygun ürünler bulunuyor. Her bebeğin beslenme şekline ve gereksinimine uygun olacak bebek mamaları piyasaya sunan Bebelac, en çok sevilen mama markaları arasında yer almaktadır.

Bebelac Nasıl Bir Mama?

Özellikle bebek sahiplerinin ya da ebeveyn adaylarının sıkça merak ettiği sorulardan biri “Bebelac nasıl bir mama?” sorusudur. Bebelac, 0-3 yaş arasındaki bebekler için anne sütünün yeterli gelmediği durumlarda kullanılabilecek bebek mamalarıdır. İçeriğinde bulunan anne sütüne adapte protein ve aminoasit kompozisyonu ile dikkat çeken Bebelac pek çok uzman tarafından da bebeklerin gıda takviyesi için önerilmektedir. Ancak yine de kendi doktorunuza danışmadan Bebelac bebek mamasına geçmemenizi öneririz. Bebelac bebek maması kullanan ebeveynlerin mama ile ilgili yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Bebelac bebek maması yorum ve şikayetlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebelac hangi ülkenin markasıdır?

Bebelac, bir Hollanda markasıdır.

Bebelac ürünleri nelerdir?

Bebelac, bebek sütü, devam sütü ve kavanoz mamaları olmak üzere farklı nitelikte bebek beslenme ürünleri geliştirmektedir.

Bebelac devam sütüne ne zaman başlamalıyım?

Hangi bebek mamasını ne zaman kullanmanız gerektiği ile ilgili en doğru ve sağlıklı bilgiyi doktorunuza danışarak temin etmeniz gerekmektedir. Bebelac devam sütleri, genellikle bebeğiniz 6 ayı doldurduktan sonra başlanır.

Bebelac müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

0850 202 50 20 numaralı Mutlu Bebek Hattı'nı arayarak Bebelac müşteri hizmetlerine ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları Bebelac uzmanlarına sorabilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Bebelac ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.