Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Turkcell Paket Dışı Kullanım Ücretlendirilmesi

Umut
14 Haziran 14:44
489

Değerli Turkcell Müşteri Hizmetleri,

Ben Turkcell müşteriniz olarak hattıma 450 ₺ yükleyerek 50 GB Faturasız Hotspot paketini satın aldım ve bu paketi kullanmaya başladım. Bu süre zarfında hattımla asla doğrudan internete giriş yapmadım, sadece paket internetimi başka bir cihazla paylaşmak amacıyla kullandım.

Ancak, hattımda kalan 80 ₺’nin "paket dışı internet kullanım" adı altında haksız yere alındığını fark ettim. Hattımla internet harcaması yapmadığım halde bu tutarın alınması haksızlıktır.

Bu sebeple, haksız yere alınan bu tutarın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakları'na başvuracağımı ve Turkcell aboneliğimi sonlandıracağımı bildirmek isterim.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla.

14 Haziran 14:44 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ile ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell

14 Haziran 14:48

Değerli Müşterimiz, Paket haklarınız bittiğinde tarafınıza SMS ile bilgi verilmektedir. Kullanımın devamı halinde hattınızda paketiniz yoksa mevcut TL bakiyenizden düşüş olmaktadır. Hat üzerinden yapılan internet kullanımlarınıza son 1 saat içerisindeki kullanımlarınız dahil değildir. Turkcell uygulamamızdan da hangi tarih ve saatte ne kadarlık bir veri harcadığınızın bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. http://turkcell.li/indir Saygılarımızla, Turkcell

Umut
14 Haziran 17:51

Hattımda Hotspot paketi vardı. Hattımda paket yok diyemezsiniz. Hotspot paketi yaptırmak için tl yükledim ve Hotspot dışında internet kullanmadığım halde 80 ₺ internet harcaması aldınız. Bu tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Turkcell İnternet Paketi Şikayetleri

1

Turkcell Superbox Hız Sorunu

Semih
13 Kasım 2023 00:03
3.543

Turkcell İnternet Paketi Hızlı Bitmekte

Ali
22 Temmuz 10:46
133

Turkcell İnternetinin Çabuk Bitmesi

Orhan
19 Temmuz 20:07
267

Turkcell Kullanmadığı GB Kullanılmış Gibi

Durak
19 Temmuz 13:41
218
Turkcell Kullanmadığı GB Kullanılmış Gibi
Tüm Turkcell İnternet Paketi Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz
Turkcell Kategorileri