Toplam çözüm sayısı
..

A101 Üye Marka

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 352.992

A101
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

39.145 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Müşteri İle Tartışma

Ben İzzetpaşa da oturmaktayım İzzetpaşa da a101de personeller hep müşterilerle kavga ediyorlar. Cumartesi yasak olduğu halde müşteri diyor ki neden tek kasa çalışıyorsunuz saatten hastalık var kasadaki kız eleman rafa ürün diziyor diyor rafa ürün dizdikten sonra geliyor müşteriye beğenmezsen gelme d...

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 HES Kodu Sorgulaması

Balıkesir Bigadiç abacı mah. 1 Temmuz sok no 26 daki A101 markette HES kodu sorgulaması neden yapılmıyor acaba? Herkes elini kolunu sallaya sallaya markete giriyor. Belki virüslü bir vatandaş nasılsa HES kodu sorulmuyor diye rahatlıkla girip çıkıyor. Nerede alınan önlemler nerede denetimler. Gereğin...

profile
 • 1görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Personel Sorumsuzluğu Ve Etiket

Personel umursamaz. Malzeme alıyorsun kasaya gidiyorsun bir ton müşteri sırada bekliyor diğer personeller mağazada sohbet ediyor etiketlerin günü geçmiş üründeki fiyat ile kasadaki fiyat alakasız. Spot ürünlerde ürün kutusu farklı içindeki malzeme farklı.

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Isıdan Çatlayan Balık Tavası

Birinci kullanımda ısıdan çatlayan A101 den aldığım nero marka balık tavası 1 hafta sonra kullandığım için faturasını kayıp ettim ve değiştirmek için başvuruda bulunmadım. Kalitesi onaylanmamış malzemeleri bünyesinde bulundurup satan A101.

A101 Isıdan Çatlayan Balık Tavası
A101 Isıdan Çatlayan Balık Tavası
A101 Isıdan Çatlayan Balık Tavası
+1
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Çalışanların Saygısız Ve İş Bilmezliği

Buca Atatürk mahallesindeki A101 elemanları çok tecrübesiz ve saygısız bugün yaşamış olduğum olaydan ötürü gerekli yerlere şikayet edeceğim ve bilgisiz müşteriye nasıl davranması gerektiğini bilmeyen kişileri bence o mağazada işi olamaz. Kızımın yanlış aldığı yoğurdu değiştirmeye yolladığım da değiş...

profile
 • 1görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Sorumsuzluğu Sorunlu Ve Takip Edilmeyen Hizmet

A101 online alışverişten yapmış olduğum ürünlerden 2 adet iade gönderdim fakat eksik tutar hesabıma yatırıldı. Ve bunu fark ettiğimde mail üzerinden sebebini sorduğumda yanıt alamadım. Tekrar aradaki farkı hesaplayıp yazdım ve kargo ücretinin kesildiğini sandığımı söyledim. Yine geçerli bir yanıt al...

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Çürük Ürün Gönderilmesi

A101'den eve sipariş verdim ürünler tamam ama gönderdikleri havucun hepsi çürümüştü evde yoktum güvenliğe bıraktırdım 5 TL beni zengin etmez ama yazık paramızla rezil oluyoruz A101 benim için bitmiştir uygulamayıda sildim.

A101 Çürük Ürün Gönderilmesi
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Teslimatlar Elime Ulaşmadı

9163096146240519 sipariş numarası ile vermiş olduğum ürünler 13.04.2021 tarihi 20.00 22.00 arası teslim edileceği söylenmiş olup saat 23.27 olmasına rağmen teslim edilmemiştir. Üstelik alışveriş yapacak fırsatım yok ve sahur için verdim bu siparişleri, sayenizde ne sahur yapabileceğiz ne ihtiyaçları...

A101 Teslimatlar Elime Ulaşmadı
profile
 • 1görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Para İadesi Sorunu

A101 kapıda dan mart 5de alışveriş yaptım 129 TL lik ve daha sonrada verdiğim siparişlerin eksik ürünleriyle ortalama 200 TL iade edilmesi gerekiyor ama 1bucuk aydır iade edilmedi. Yetkili bir yer yok yazık artık vermiyorum sipariş param da gitti.😔😔

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Sefer Usta Pastası Bozuk Çıktı

A101'den sefer usta pasta aldım frambuazlı bozuk çıktı. 13.04. 2021 tarihinde aldım parasını hak etmiyor değişik bir koku var tadı alakası yok pasta görüntüsüyle insanları yanıltmayın iadesini istiyorum 18 TL hiç hak etmiyor gerçekten.

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Kapıda Uygulaması Eksik Sipariş!

A101 kapıda uygulamasından her siparişimde teslim edildi denen ürün teslim edilmiyor. Yarısından fazla ürün stok yok diye gönderilmiyor. Faturada kesilmiş ücreti alınmış ürün poşetten çıkmıyor. Ulaşamıyorsun da en kısa zamanda dönüş bekliyorum.

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Soffia Islak Mendil Kusurlu

Bebeğim için aldığım Soffia 3'lü ıslak mendilin keskin acımsı bir kokusu var yetişkin olduğum halde ben bile rahatsız oldum. Bebeğimin poposu aşırı derecede kanamalı pişik oldu acısından duramıyor yarın ilk işim A101 ve soffia markasını Tüketici Mahkemesi'ne şikayet etmek.

A101 Soffia Islak Mendil Kusurlu
profile
 • 3görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Kapıda Alışveriş Şikayeti

A101 Kapıda'dan yapmış olduğum alışveriş sonucunda eksik, yanlış ürünler geldi, ücreti ödememe rağmen ürünlerimin tamamı elime ulaşmadı. Sadece mail ile iletişim kurulabiliyor asla kimseye ulaşamıyorsunuz. Parama yazıl oldu.Acemi, özensiz, bir uzaktan alışveriş deneyimi oldu.

A101 Kapıda Alışveriş Şikayeti
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

101 Mağazası Powerbank Arızası.

101 Mağazasından 28.01.2021 Power bank aldım arızalı çıktı. Aldığım 101 mağazasına götürdüğümde iade değişim ve garantiye benim göndermem söylendi. Kanunen mağazanın göndermesi gerektiğini söylediğimde mağaza geri dönmedi. Bu kadar sorumsuzluk olmaz.

101 Mağazası Powerbank Arızası.
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Kitap SAtış Sorunu!

Ben her hafta gelen bütün ürünleri takip eden sürekli müşteriyim. Fakat kitaplar hakkında bir şikayetim var. Ben kitapsever sürekli kitap okuyan biri olarak etrafımda bulunan 17 şubenizden yalnızca 3 tanesinde kitap bulabiliyorum. Mağazalarınızın düzeni kesinlikle yok. Kitap olayına daha çok dikkat ...

profile
 • 2görüntüleme
 • 1 gün önce

A101 Marketteki İlgisizlik Ve Personelin Vurdum Duymazlığı

A101 Denizli merkezefendi ilcesi Yenişehir Teras Park altı cinar sokaktaki A101 marketteki personellerin müşteriye davranışları ilgisizliklerini şikayet ediyorum. Elinde telefon müşteri bekler transpalet ile mağaza içerisinde bağıra bağıra üstüne binip sürmesi dahası var eksiği yok bunu yetkili kişi...

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
A101
ile
Bim
A101
ile
Şok Marketler

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Üye Marka A101,1 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.  
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %8

A101

A101 Hakkında

En uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilere ulaştırmak amacı ile yola çıkan A101, giderek büyüyen bünyesi ile Türkiye'nin önde gelen market zincirleri arasında yer almaktadır. A101'in an itibariyle Türkiye'nin istisnasız her ilinde mağazası bulunduğu gibi günlük olarak toplam 2,5 milyonu aşkın ziyaretçi sayısı bulunmaktadır. "Hard Discount" mantığı ile hareket eden A101 marketleri, bu anlayış çerçevesinde indirimin en uç noktasında olarak değerlendirilen düşüklükte fiyatlara ve market yapısına sahiptir. Aynı zamanda Borsa İstanbul'da da hisseleri bulunan market zinciri şirketi, yüzde 79,21'lik bir oran ile çoğunluk olarak Aydın Ailesi'ne ait olarak görünmekte. Şirketin hisselerinin geri kalanı ise Murat Sungurlu, İrfan Hacıosmanoğlu ve Sayın Grup arasında paylaşılmakta.

A101'de Bulabileceğiniz Ürünler Neler?

Yüzde yüz yerli sermaye olarak kendine bir marka ismi yaratmış olan A101, başta gıda ürünleri olmak üzere pek çok farklı segment ve kategoriden ürünleri en uygun fiyatlara müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu noktada oldukça hassas ve dengeli bir fiyat-maliyet analizi yapan şirket, kalite-performans açısından pek çok kesimden beğeni toplamaktadır. A101 ürünleri arasında süt ürünleri, et şarküteri ve kasap reyonu, meyve ve sebze reyonu, bakliyatlar, kağıt ve kozmetik ürünleri ve daha pek çok farklı kategoriden ürün bulmak mümkün. A101 aynı zamanda "A101 Aktüel" adı altında yürüttüğü kampanyada haftanın belirli günlerinde müşterilerine ekstra indirim sağlayarak avantajlı bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. A101 fırsatları, genellikle Perşembe ve Cumartesi günleri aktif olmakla birlikte o günlere özgü çıkartılan broşür ve fırsat katalogları ile duyurulmaktadır. Neredeyse tamamı stoklarla sınırlı olan bu indirimli ürünler, her kampanya günü değişmekle birlikte televizyon, kamp malzemeleri, mobilya, gıda, kişisel bakım ürünleri ve giyim gibi farklı kategorilerden oluşabilmektedir.

A101 İletişim Bilgileri

A101'den satın aldığınız bir ürün ile ilgili geri bildirim oluşturmak, A101 müşteri hizmetlerine ulaşmak, size en yakın A101 bayisinin adresini öğrenmek veya A101 marketleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmak için A101'in müşteri ilişkileri iletişime geçmeniz yeterli. 7/24 çalışan A101 çağrı merkezi ile temas kurabileceğiniz gibi markanın resmi web sitesinde bulunan "Bize Yazın" kısmından da yazılı olarak iletişim kurmanız mümkün. Eğer A101 kampanyaları, fiyatları ve indirimleri ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, yine markanın resmi web sitesi üzerinden düzenli olarak fırsatları takip edebilir, en güncel katalog bilgilerine ulaşabilirsiniz. A101 çalışma saatleri, kariyer fırsatları, ürün çeşitleri ve çok daha fazlası için sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Bununla birlikte A101 ile ilgili tüm müşteri yorumlarını ve şikayetlerini okumak, markayı kullanıcı gözü ile doğrudan değerlendirmek için de Şikayet Var’ın markaya özel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

A101 müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

A101 müşteri hizmetlerine 0850 808 2 101 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer A101 iletişim kanallarını incelemek için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

A101 mağazaları nerelerdedir?

Size en yakın A101 mağazasını, "Mağazalar Formu" na adres bilgilerinizi girerek görüntüleyebilirsiniz.

A101 online alışveriş nasıl yapılır?

A101 online'dan alışveriş yapabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra onlarca farklı kategorideki ürünü inceleyerek, sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

A101 indirimleri ne zaman olur?

A101 indirimleri yılın belirli günlerinde gerçekleştiği gibi “Haftanın Yıldızları” bölümünden o haftanın indirimdeki ürünlerini incelemeniz mümkündür.

Farklı bir sorum var.

A101 hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.