06 Kasım
#12912214

Trendyol'dan Aldığım Parfüm Sahte Çıktı

Trendyol üzerinden Missliva kullanıcısından iki adet (bir tanesi hediye) Versace Eros 200 ml EDT erkek parfümü aldım. Parfümleri sorgulattığımda orijinal olmadıklarını gördüm (barkod no.:EA1906). Parfümlerden bir tanesi açılmış ve faturaları çöpe atılmış muhtemelen siteden alınan parfümlerin sahte olma olasılığının düşünülmemiş olmasından atıldı çöpe.


Durumu Trendyol’a bildirdim ve parfümleri iade ederek analizini istedim. 1 gün sonra parfüm ellerine ulaşmış açılmamış olanın iadesi kabul edilmiş diğerine ise faturayla birlikte tekrar göndermem için bana tekrar iade edilmiş. Ne çabuk analiz edildi? Sahte parfüm için onca para harcadım ne faturasından bahsediliyor? İnanın Trendyol’dan bir kez daha alışveriş yapmak bana güvenli gelmiyor. Bir sürü güvenli site varken Trendyol aralarında sınıfta kaldı.

Emrah Emrah 8.846 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emrah06 Kasım

    Tarafıma göndermiş olduğunuz ürünü aldım. Müşteri temsilcinizle telefon görüşmemde de sonuç yok. Gelen kargodan çıkan yazıda orijinal olduğu iddia ediliyor batch kodu (EA1906) ürünün sahte olmasına rağmen orijinal olduğunu savunuyor olmanız ayrı komik. Gerekli tüm yerlere en kısa sürede şikayet edeceğimden şüpheniz olmasın. Trendyol'dan kimsenin alışveriş yapmaması için de elimden geleni yapacağım.

  • Trendyol Temsilcisi06 Kasım

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları