Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sürat KargoŞikayetvar üye markasıdır

42100
(20.906 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
44.458 Şikayet (Son 1 yıl)
Sürat KargoŞikayetvar üye markasıdır
42100
(20.906 değerlendirme)
Şikayet Yaz
5
Çözüldü
profile
Gülin
20 Nisan 18:03
-

"Teşekkür"

Gülin Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
Tuğçe
20 Nisan 18:02
-

"Teşekkür ederim"

Tuğçe Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
Zeynep
20 Nisan 11:45
99
Zeynep Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü

Sürat Kargo'ya Verilen Ürünün Hala Alıcıya Ulaşmaması

profile
Rahime
19 Nisan 22:25
110

"Yardımları ve destekleri için teşekkür ederim :)"

Sürat Kargo Ürün 2 Gündür Şubede Ve Teslim Edilmedi

profile
Faruk
19 Nisan 20:05
99

Sürat Kargo Kargo Sistemi Çok Yavaş

profile
Buse
19 Nisan 19:35
84

Sürat Kargo Siparişimi Getirmiyor Geri İade Ediyor!

profile
Buse
19 Nisan 19:19
91

Sürat Kargo Adrese Teslimat Yapılmadı

profile
Edanur
19 Nisan 19:12
74

Mimaroba Sürat Kargo, Kargoları Nedensiz Teslim Etmiyor

profile
İnci
19 Nisan 18:56
87

Sürat Kargo Teslimat Mesajı Atıp Ürünü Gün İçerisinde Teslim Etmiyor

profile
Fatma
19 Nisan 18:55
75

Sürat Kargo Sürekli Geç Teslimat

profile
Hakan
19 Nisan 18:48
85
Sürat Kargo Sürekli Geç Teslimat
Sürat Kargo Sürekli Geç Teslimat
Sürat Kargo Sürekli Geç Teslimat
+2

Sürat Kargo Kargomu Bana Teslim Etmediler Teslim Edildi Diye Bildirim Yapmışlar

profile
Oya
19 Nisan 18:48
79
Sürat Kargo Kargomu Bana Teslim Etmediler Teslim Edildi Diye Bildirim Yapmışlar

Sürat Kargo Teslimatı Sürat Kargo Teslimatı

profile
Selami
19 Nisan 18:47
78

Sürat Kargo Burdur Şubesi Teslimat Gecikmesi

profile
Volkan
19 Nisan 18:32
79

Sürat Kargo Hasarlı Ürün Teslim Etti

profile
Asuman
19 Nisan 18:24
82
5
Çözüldü

Sürat Kargo Kurye Kafasına Göre Teslim Ediyor

profile
Gizem
19 Nisan 18:24
79

"Sadece nur hanıma teşekkür ederim ilgisi için"

5
Çözüldü

Sürat Kargo'da Getirilmeyen Kargom

profile
Ayşe
19 Nisan 18:23
87

"Sürat Kargo müşteri temsilcisi Nur hanıma çok teşekkür ederim"

Sürat Kargo Zamanın Teslimat Yapmadı.

profile
Ferhat
19 Nisan 18:15
94
Sürat Kargo Zamanın Teslimat Yapmadı.
Sürat Kargo Zamanın Teslimat Yapmadı.

Sürat Kargo 1 Haftadır Elime Ulaşamayan Ürünüm.

profile
Raife
19 Nisan 18:15
121

Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargo Teslim Edildi Gözüküyor

profile
Sinem
19 Nisan 18:14
121
Toplam 93.826 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Sürat Kargo 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Sürat Kargo çalışma saatleri nedir?
Sürat Kargo, hafta içi 09:00-18:30; hafta sonu 09:00-14:30 saatleri arası faaliyet göstermektedir. Sürat Kargo şubeleri, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.
Sürat Kargo üzerinden nasıl gönderi takibi yapabilirim?
Sürat Kargo ile teslimatını beklediğiniz gönderinin takibini, kargo şirketinin resmi websitesinde yer alan Kargom Nerede ekranı üzerinden yapabilirsiniz. Burada gönderinizin anlık olarak transfer ve hareket detaylarına erişebilir, tahmini teslimat süresini öğrenebilirsiniz.
Sürat Kargo iletişim bilgileri nedir?
Sürat Kargo'nun resmi internet sitesinden Canlı Destek bölümünü tıklayarak marka temsilcileri ile iletişime geçebilir ya da 0850 202 02 02 numaralı çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Sürat Kargo hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Hakkında

Sürat Kargo, Temmuz 2003 tarihinde kargo sektörünün en genç markalarından biri olarak faaliyete geçti. Kısa bir zaman dilimi içerisinde rakipleri ile yarışabilecek düzeyde büyüyen ve gelişen şirket, en güncel rakamları ile 700'e yakın şubesi, 1600'ü aşkın araç filosu, 1100'den fazla mobil dağıtım alanı ve 5000'i aşkın personeli ile Türkiye'nin lider kargo ve lojistik firmaları arasında kendine yer edinmiştir. Sürat Kargo, hem kurumsal hem bireysel kargoculuk çözümlerine önem verdiği gibi yeni teknolojiler geliştirmeyi ve hizmetlerini daima iyileştirmeyi de ihmal etmiyor.
Misyon itibari ile kaliteli, güvenilir ve sağlıklı bir hizmet sunmayı amaçlayan, teknolojiyi yakından takip ederek müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye taşımayı amaçlayan Sürat Kargo, vizyonu dahilinde kargoculuğua yön veren bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedefi çerçevesinde eğitimli uzman kadrosu, durmaksızın geliştirdiği teknolojik olanakları ve şirketinin değerlerini her daim benimseyen birimleri ile kullanıcılarına sektörün en güvenilir hizmetini sunmayı ilke edinmiştir. Sürat Kargo'nun temel ilkeleri arasında güvenilirlik, sorumluluk, çevrecilik, kardeşlik, dürüstlük ve elbette "sürat" yer almaktadır.

Sürat Kargo Ödülleri

Sürat Kargo, Türkiye'nin en beğenilen kargo firmaları arasında yer almakla kalmayıp, aynı zamanda Türk kargoculuk sektöründe de pek çok farklı ödüle layık görülen bir marka olmanın gururunu taşımaktadır. 2007 yılında Tüketici Ödülü'ne, 2010 yılında TTKD Tavsiye Ödülü'ne, 2001 yılında Türkiye'nin Altın Markası ödülüne ve farklı dönemlerde En İyi İnovasyon Ödülü'ne layık görülen Sürat Kargo, bu başarılarını katlayarak faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Sürat Kargo Hizmetleri

Sürat Kargo'dan alabileceğiniz hizmetlerin başında elbette kargo taşımacılığı gelmektedir. Marka, pek çok farklı taşımacılık hizmeti ile farklı kesimlerin farklı gönderi teslimatı ihtiyaçlarına hitap etmeyi amaçlamaktadır. Kargo gönderi bilgilerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden takip etmenizi sağlayan Sürat Anında hizmeti, kuryelerin teslimat anında nerede olduklarını, teslimatın tahmini zamanını ve durumunu size SMS olarak gönderiyor ve kargonuzu gönül rahatlığı ile takip etmenizi sağlıyor. Yurtdışı gönderi teslimatı hizmeti olan Sürat Express, dünyanın 250 farklı noktasına emniyetli ve hızlı bir şekilde kargo göndermenizi mümkün kılıyor. Saat garantili teslimat ve global mail hizmetleri ile ön plana çıkan Sürat Express, başta Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere pek çok farklı bölgenin önemli noktalarına teslimat yapma olanağı sunuyor. Bir diğer Sürat Kargo hizmeti olan Sürat 24 ise acele gönderisi olanlar için ideal bir fırsat. Standart teslimat süresi olan 48-72 saati 24 saate düşüren bu hizmet sayesinde aciliyeti olan teslimatlarınızı bir gün içerisinde yerine ulaştırmanız mümkün oluyor. Hassas gönderilere özel lüks taşımacılık servisi Sürat Suit, internetten aldığınız ürünlere özel kapıda ödeme seçeneği sunan Sürat İnternet, kurumsal çözümler sunan Sürat Sanal Şube ve özelleştirebileceğiniz taşımacılık koşulları ile Sürat Partner, Sürat Kargo'nun diğer avantajlı hizmetleri arasında yer alıyor.

Sürat Kargo İletişim

Sürat Kargo takip bilgilerine erişmek istediğiniz anda firmanın resmi internet sitesine girip online işlemler kısmından kolaylıkla kargonuzu takip etmeniz mümkün. Bununla birlikte Sürat Kargo'ya dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz için de markanın çağrı merkezi ile 7/24 iletişime geçmeniz yeterli. Sürat Kargo şikayet, görüş ve önerileri için ise sayfamızı inceleyebilirsiniz.