Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sürat Kargo

42100
(20.212 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
39.893 Şikayet (Son 1 yıl)
Sürat Kargo
42100
(20.212 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Giyim Kent Sürat Kargo Kargomu Vermeden Teslim Düşmüş.

Davut
14 Haziran 04:56
-

Sürat Kargo Ve Us Polo Şikayet

Emre
14 Haziran 00:21
2

Sürat Kargodaki Kargomda Hareket Yok

Sercan
14 Haziran 00:21
2

Sürat Kargo Kartın Dağıtıma Çıkıp Tarafıma Verilmedi

Fatih
14 Haziran 00:14
-

Sürat Kargo Önce Yanlış Adres Sonra Evde Bulamadık

Emirhan
14 Haziran 00:01
-
Sürat Kargo Önce Yanlış Adres Sonra Evde Bulamadık

Sürat Kargo'nun Kargomu Asla Evime Getirmeye Tenezzül Etmemesi

Simge
13 Haziran 23:26
-

Sürat Kargo Ürünümü Teslim Etmeden Edildi Diyor Batıkent Mikro Şube

Esin
13 Haziran 23:18
-

Sürat Kargo Burdur Şubesi Teslimatlar Bekletiliyor

Sümeyye
13 Haziran 23:05
-
Sürat Kargo Burdur Şubesi Teslimatlar Bekletiliyor

Sürat Kargo Dağıtıma Çıkan Ama Bir Türlü Gelmeyen Kargo

Buğra
13 Haziran 22:35
-
Sürat Kargo Dağıtıma Çıkan Ama Bir Türlü Gelmeyen Kargo

Sürat Kargo Ürünüm Patlak Teslim Edildi

Vera
13 Haziran 22:27
-
Sürat Kargo Ürünüm Patlak Teslim Edildi

Sürat Kargo Aracılığıyla Kargomu Üçüncü Bir Şahsın Alması

İsmail
13 Haziran 22:13
-
Sürat Kargo Aracılığıyla Kargomu Üçüncü Bir Şahsın Alması
Sürat Kargo Aracılığıyla Kargomu Üçüncü Bir Şahsın Alması
Sürat Kargo Aracılığıyla Kargomu Üçüncü Bir Şahsın Alması

Sürat Kargo Olmayan Kargoya Fiş Kesiyor!

Ali
13 Haziran 21:00
-
Sürat Kargo Olmayan Kargoya Fiş Kesiyor!

Sürat Kargo, Kargomu Hala Getirmedi

Ömer
13 Haziran 20:52
1

Sürat Kargo Anamur Şubesi Yalan Ve Güvensizlik

Salih
13 Haziran 20:38
1
Sürat Kargo Anamur Şubesi Yalan Ve Güvensizlik
Sürat Kargo Anamur Şubesi Yalan Ve Güvensizlik

Sürat Kargo Görevini Yapmıyor. Adrese Gelip Zil Çalmadan Geri Gidiyor

Muhsin
13 Haziran 20:30
1

Sürat Kargo Kargomuzu Ulaştırmıyor. Mağdur Ediyor.

Ceren
13 Haziran 20:01
-

Sürat Kargo Kargom Kaç Gündür Dağıtımda Ama Bir Türlü Teslim Alamıyorum.

Aysun
13 Haziran 19:46
-
Ömer
13 Haziran 20:24
-
Ömer Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 92.945 Şikayet

Marka Profili

Sürat Kargo marka profilini oluşturdu.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %93
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Sürat Kargo çalışma saatleri nedir?
Sürat Kargo, hafta içi 09:00-18:30; hafta sonu 09:00-14:30 saatleri arası faaliyet göstermektedir. Sürat Kargo şubeleri, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.
Sürat Kargo üzerinden nasıl gönderi takibi yapabilirim?
Sürat Kargo ile teslimatını beklediğiniz gönderinin takibini, kargo şirketinin resmi websitesinde yer alan Kargom Nerede ekranı üzerinden yapabilirsiniz. Burada gönderinizin anlık olarak transfer ve hareket detaylarına erişebilir, tahmini teslimat süresini öğrenebilirsiniz.
Sürat Kargo iletişim bilgileri nedir?
Sürat Kargo'nun resmi internet sitesinden Canlı Destek bölümünü tıklayarak marka temsilcileri ile iletişime geçebilir ya da 0850 202 02 02 numaralı çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Sürat Kargo hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Hakkında

Sürat Kargo, Temmuz 2003 tarihinde kargo sektörünün en genç markalarından biri olarak faaliyete geçti. Kısa bir zaman dilimi içerisinde rakipleri ile yarışabilecek düzeyde büyüyen ve gelişen şirket, en güncel rakamları ile 700'e yakın şubesi, 1600'ü aşkın araç filosu, 1100'den fazla mobil dağıtım alanı ve 5000'i aşkın personeli ile Türkiye'nin lider kargo ve lojistik firmaları arasında kendine yer edinmiştir. Sürat Kargo, hem kurumsal hem bireysel kargoculuk çözümlerine önem verdiği gibi yeni teknolojiler geliştirmeyi ve hizmetlerini daima iyileştirmeyi de ihmal etmiyor.
Misyon itibari ile kaliteli, güvenilir ve sağlıklı bir hizmet sunmayı amaçlayan, teknolojiyi yakından takip ederek müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye taşımayı amaçlayan Sürat Kargo, vizyonu dahilinde kargoculuğua yön veren bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedefi çerçevesinde eğitimli uzman kadrosu, durmaksızın geliştirdiği teknolojik olanakları ve şirketinin değerlerini her daim benimseyen birimleri ile kullanıcılarına sektörün en güvenilir hizmetini sunmayı ilke edinmiştir. Sürat Kargo'nun temel ilkeleri arasında güvenilirlik, sorumluluk, çevrecilik, kardeşlik, dürüstlük ve elbette "sürat" yer almaktadır.

Sürat Kargo Ödülleri

Sürat Kargo, Türkiye'nin en beğenilen kargo firmaları arasında yer almakla kalmayıp, aynı zamanda Türk kargoculuk sektöründe de pek çok farklı ödüle layık görülen bir marka olmanın gururunu taşımaktadır. 2007 yılında Tüketici Ödülü'ne, 2010 yılında TTKD Tavsiye Ödülü'ne, 2001 yılında Türkiye'nin Altın Markası ödülüne ve farklı dönemlerde En İyi İnovasyon Ödülü'ne layık görülen Sürat Kargo, bu başarılarını katlayarak faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Sürat Kargo Hizmetleri

Sürat Kargo'dan alabileceğiniz hizmetlerin başında elbette kargo taşımacılığı gelmektedir. Marka, pek çok farklı taşımacılık hizmeti ile farklı kesimlerin farklı gönderi teslimatı ihtiyaçlarına hitap etmeyi amaçlamaktadır. Kargo gönderi bilgilerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden takip etmenizi sağlayan Sürat Anında hizmeti, kuryelerin teslimat anında nerede olduklarını, teslimatın tahmini zamanını ve durumunu size SMS olarak gönderiyor ve kargonuzu gönül rahatlığı ile takip etmenizi sağlıyor. Yurtdışı gönderi teslimatı hizmeti olan Sürat Express, dünyanın 250 farklı noktasına emniyetli ve hızlı bir şekilde kargo göndermenizi mümkün kılıyor. Saat garantili teslimat ve global mail hizmetleri ile ön plana çıkan Sürat Express, başta Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere pek çok farklı bölgenin önemli noktalarına teslimat yapma olanağı sunuyor. Bir diğer Sürat Kargo hizmeti olan Sürat 24 ise acele gönderisi olanlar için ideal bir fırsat. Standart teslimat süresi olan 48-72 saati 24 saate düşüren bu hizmet sayesinde aciliyeti olan teslimatlarınızı bir gün içerisinde yerine ulaştırmanız mümkün oluyor. Hassas gönderilere özel lüks taşımacılık servisi Sürat Suit, internetten aldığınız ürünlere özel kapıda ödeme seçeneği sunan Sürat İnternet, kurumsal çözümler sunan Sürat Sanal Şube ve özelleştirebileceğiniz taşımacılık koşulları ile Sürat Partner, Sürat Kargo'nun diğer avantajlı hizmetleri arasında yer alıyor.

Sürat Kargo İletişim

Sürat Kargo takip bilgilerine erişmek istediğiniz anda firmanın resmi internet sitesine girip online işlemler kısmından kolaylıkla kargonuzu takip etmeniz mümkün. Bununla birlikte Sürat Kargo'ya dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz için de markanın çağrı merkezi ile 7/24 iletişime geçmeniz yeterli. Sürat Kargo şikayet, görüş ve önerileri için ise sayfamızı inceleyebilirsiniz.