06 Kasım
#12915170

Trendyol Sahte Parfüm Satıyor

Paketini açmadan bazen anlaşılmıyor ürünü açtım şişesi pürüzlü ve kapağı zor açılıyor kokusuna kadar her şeyi sahte. Daha önceden de kullandığım bir. Parfüm olduğu ve orijinal ürün kullandığım için farkı anlıyorum. Ürünü analiz ettirmeye gene yollayan firmaya yollamam istendi zaten sahte yollamışlar bana neyin analizini yapacaklar ki... Cidden vasat.

Hülya Hülya 9.666 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hülya08 Kasım

    Arıyoruz da ne oluyor müşteri temsilcileri yardımcı olamıyor. Siz simdi bu otomatik mesaj lari atınca is. Mi yaptınız sanıyorsunuz. Çözüm istiyorum ben 600 TL. Lik sahte parfüm istemiyorum. Bunun sorumlusu sizsiniz insanlar sizi bilip alışveriş yapıyor sizde yardımcı olmuyorsunuz bu dolandırıcılığa alet oluyorsunuz. Tredex global e ticaretin parfümleri sahte sizin kalite kontrol ekibinizin kontrol etmesi lazım tabi varsa. Sahte ürün satan firmaya analize yollatiniz çözüm olarak adam sahte mi diyecek ürününe müşteri temsilcinize bunu söylüyorum özür diliyor. Çok kalitesiz büyüdünüz. Çözüm bulunmazsa şikayetçi olacağım.

  • Trendyol Temsilcisi06 Kasım

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler