Family Şikayetleri

(49 şikayet)
Family Belvedere Otel

Odalar pislik içinde, kokuyor havuz leş gibi, deniz oldukça uzak, sadece manzara güzel o da bu oteli işleten insanlara fazla. Hep para mantığı var kalmadığımız, acil ayrıldığımız için dört yüz TL kestiler.

04 Aralık
Türk Telekom

Ekim ayı Türk Telekom mobil faturama 70 lira bu ayki faturama da aynı miktarı eklemiş. Mesaj gelmişti app family üyeliği gerçekleştirdiğimiz dair. Ama böyle bir işlem yapmadığım için kandırılacağımı düşünüp hiç…

21 Kasım
Türk Telekom

App family adı altında 40 ve 70 lira olmak üzere toplam 110 lira faturama ek geldi. Ücretin iadesini istiyorum, aksi takdirde Tüketici Hakları'na şikayet edip operatörümü değiştireceğim.

16 Kasım
Türk Telekom

App Family ve Türk Telekom adlı telefon şirketini şikayet ediyorum. Hattımdan 14.5 TL olarak 2 defa kesilen toplamda 29 TL üyelik bedelinin hattıma iadesini talep ediyorum. Aksi halde Türk Telekom hattımı iptal…

13 Kasım
Türk Telekom

Türk Telekom App Family 2 aydır faturama 56 TL yansıtıyor. Tahsil ettikleri yanlarına kar kalıyor. Sorduğunuzda internetten onaylamışsınız diyorlar. Paramı geri istiyorum.

04 Kasım
Türk Telekom

App Family izinsiz abone yapıp para kesiyor.

31 Ekim
IC Hotels

Otelde kaldığımız süre içinde önce eşim sonra ben ve 1,5 yaşındaki kızım kusma, bulantı, ishal geçirdik. Ben ve kızım hastaneye kaldırıldık, serum yedik. Viral enfeksiyon dendi. Kızım coxsackie virüsüne yakalan…

17 Ekim
Türk Telekom

Family üyeliği yapmışsınız diye 54 TL fazla fatura çıkartmışsınız, bu ücret ödemek istemiyorum çünkü böyle bir üyelik yapmadım itiraz ediyorum.

10 Ekim
Akay Garden Resort

Akay Garden Family Club-denize mesafesi 40-50 metre diyerek sattıkları otelin de…

05 Ekim
Türk Telekom

Türk Telekom Avea App Family adı altında haftada 14 TL para kesiyor, üstelik benim iznim ve onayım olmadan düzenli faturamı ödüyordum ben bu parayı ödemem başka operatöre de geçerim.

02 Ekim

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön