Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

iPhone

11100
(1.607 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
5.152 Şikayet (Son 1 yıl)
iPhone
11100
(1.607 değerlendirme)
Şikayet Yaz

iPhone Telefonumun Onarımı Yapılmıyor

profile
Zemzem
18 Nisan 14:38
-
#11

İPhone Mağazadan Telefon Alamadık Maalesef

profile
Erşat
18 Nisan 11:39
1
#7

iPhone Isınma Ve Şarj

profile
Murat
18 Nisan 08:50
-
3
profile
Asya
18 Nisan 02:08
33
Asya Şikayetini Yayından Kaldırdı

iPhone Pil Sağlığının Hızlıca Düşmesi

profile
Zeynep
18 Nisan 01:44
64
#12

iPhone Telefon Çekilişi Yalanı

profile
Derya
18 Nisan 00:19
40

iPhone İPhone 14 Kamera Ve Çözünürlük

profile
Betül
17 Nisan 23:44
36
#14

iPhone İPhone Ses Sorunu

profile
Gizem
17 Nisan 23:11
108
#13

iPhone İPhone 11 64GB Ses Gitmeme Sorunu

profile
Sadettin
17 Nisan 20:35
172
#11

iPhone Apple Fabrikasyon Hatalı Cihazı Değiştirmeyip. Tamir Etmesi.

profile
Yalçın
17 Nisan 17:15
224
#13

iPhone Alpa Telefon Tamir Merkezi Pişmanlıktır

profile
Ekrem
17 Nisan 16:19
192
iPhone Alpa Telefon Tamir Merkezi Pişmanlıktır
iPhone Alpa Telefon Tamir Merkezi Pişmanlıktır
iPhone Alpa Telefon Tamir Merkezi Pişmanlıktır

iPhone İzinsiz Giriş Bildirimi

profile
Ali
17 Nisan 14:18
159
iPhone İzinsiz Giriş Bildirimi

iPhone Instagram İphone Çekiliş

profile
Berkay
17 Nisan 13:25
304

iPhone İPhone 11 Ses Arızası Sonrası Serviste Farklı İşlem Yapılması

profile
Okan
17 Nisan 08:44
373
#11
iPhone İPhone 11 Ses Arızası Sonrası Serviste Farklı İşlem Yapılması

iPhone WhatsApp Maviden Yeşile Dönüyor!

profile
Sudem
16 Nisan 18:47
824
#12

iPhone Arka Kamera Bozuk

profile
Turan
16 Nisan 14:48
135
iPhone Arka Kamera Bozuk

iPhone İPhone 14 3 Haftada Pil Sağlığı 99 Oldu

profile
İlknur
16 Nisan 01:57
480
#14

iPhone Bilen Cevap Yazabilir Mi?

profile
Büşra
15 Nisan 23:51
449
#11
iPhone Bilen Cevap Yazabilir Mi?

iPhone İPhone Şarj Sorunu

profile
Çiğdem
15 Nisan 23:37
501
Toplam 14.586 Şikayet

Marka Profili

iPhone bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
iPhone henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone için ulaşabileceğim bir telefon numarası var mı?
00800 448 827 707 numarasını arayarak iPhone markasına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
iPhone'um bozuldu. Ne yapmalıyım?
iPhone'unuz ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri Apple'ın resmi internet sitesinde yer alan Apple Destek sayfasından randevu alarak çözebilirsiniz. Ücretsiz servis desteği için cihazınızın garantisinin devam ediyor olması gerekmektedir.
iPhone garanti süresi ne kadar?
Apple, tüm ürünlerinde standart olarak 2 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.
Telefonum suya düştü. Garanti kapsamına girer mi?
Kullanıcı hatası olarak nitelendirilen hiçbir sorun, Apple garantisi kapsamına girmemektedir.
Apple Store'dan nasıl randevu alabilirim?
Randevu almak için Apple'ın resmi sitesinde yer alan Apple Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz. iPhone'unuz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları buradan paylaşabilirsiniz.

iPhone Hakkında

iPhone, ABD'li Apple markasına ait bir dokunmatik telefon olarak dünyanın en çok satan cep telefonu modelleri arasında yer almaktadır. Birden fazla serisi ve modeli bulunan iPhone, cep telefonu piyasasında devrim yaratan bir ürün niteliğinde olup, mobil cihazlara dokunmatik ekran özelliğini getiren ilk telefon modeli olarak bilinmektedir. İlk modeli Haziran 2007 tarihinde Apple'ın o dönem CEO'su Steve Jobs tarafından tanıtılan ve piyasaya sürülen iPhone, o zamandan günümüze kadar evrimleşerek farklı model serileri ile tüketici karşısına çıkmış ve geniş kitlelerin beğenisini toplamayı başarmıştır. iPhone Original ismi ile ilk olarak teknoloji severlerin hayatına giren bu ikonik telefon, ardından 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 11 serileri ile yenilikçi modeller üretmeye ve piyasaya sürülmeye devam etmiştir. Telefon, 2000'li yılların en çok satan cep telefonu modeli olarak bilinmekte ve cep telefonu piyasasını kökten değiştiren bir cihaz olarak anılmaktadır. Model aynı zamanda tablet, bilgisayar ve akıllı saat üretimi de yapan Apple markasının amiral gemisi olarak bilinmektedir.

iPhone Modelleri & Özellikleri

iPhone modelleri söz konusu olduğunda modelin 8 adet farklı serisinin olduğunu söylemek mümkündür; ancak her serinin telefonlarını an itibariyle piyasada bulmak mümkün değildir. İlk iPhone modellerinden olan iPhone Original, yuvarlak hatları ve mobil cihaz sektöründe devrim yaratan dokunmatik ekranı ile ön plana çıkmaktadır. iPhone Original piyasaya takdim edildikten sonra diğer cep telefonu markaları da dokunmatik ekranlı cihazlar üretmeye başlamış, ardından da çok kısa bir süre içerisinde tuşlu telefonlar piyasadan silinme noktasına gelmiştir. Bu başarının ardından Apple markası, iPhone modellerinde sürekli inovasyona giderek neredeyse her yıl yeni bir iPhone serisi çıkartmıştır. 4 serisinde iPhone 4 ve iPhone 4S modelleri dikkat çekerken, hemen ardından gelen 5 serisinde iPhone 5S ve renkli tasarımları ile iPhone 5C modelleri de çokça tutulmuştur. iPhone 6, iPhone 7 ve iPhone 8 serilerinin ardından Apple, cep telefonunun 10. yılına özel iPhone X modelini çıkartmış ve tüm iPhone'lar arasında en dikkat çeken modelini sevenlerine tanıtmıştır. Super Retina OLED HD ekranı ve 7 MP'lik ön kamerası ile yine cep telefonu dünyasında bir devrim gerçekleştiren marka, son olarak çıkarttığı iPhone 11 modelinde kullandığı 4 kamera lensi ile yine gözleri kendine doğrultmayı başarmıştır. Tüm iPhone modelleri ve teknik özellikleri ile ilgili bilgiyi markanın resmi internet sitesinden daha detaylı bir biçimde almanız mümkündür.

iPhone Kullanıcı Yorumları

iPhone cep telefonu modellerinin kullanıcısı bol olduğu için beraberinde gelen kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri de bir hayli çok olmaktadır. Örneğin iPhone pil değişimi, iPhone ekran değişimi, iPhone yetkili servis bilgileri gibi pek çok önemli detay, kullanıcılar arasında merak konusu olmakta ve çözüm gerektiren sorunlar olarak ilgili yetkililere iletilmektedir. Bu bağlamda iPhone iletişim bilgilerini Apple'ın resmi internet sitesinden alabilir, iPhone'unuz ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri bir Apple Store randevusu alarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Bununla birlikte iPhone garanti kapsamları ve süreleri ile ilgili bilgilere de aynı iletişim kanalları üzerinden ulaşmanız mümkün. An itibariyle iPhone cep telefonunuz ile ilgili bir problem yaşıyorsanız, tecrübelerinizi iPhone Şikayetvar sayfası üzerinden paylaşarak yetkililere daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Burada yer alan iPhone şikayet ve yorumları, tamamen gerçek kullanıcılar tarafından yazılmakta olup, diğer iPhone kullanıcılarına veya iPhone satın almayı planlayan potansiyel tüketicilere ışık tutmak amacı ile derlenmektedir. Eğer siz de bir iPhone satın almayı planlıyor ve satın almadan önce cep telefonu hakkında kullanıcı değerlendirmelerine göz atmak istiyorsanız, burada yer alan iPhone yorum ve geri bildirimlerini okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.