11 Eylül 2013
Yorum Yap
#2006941

Vodafone Hakem Heyeti Kararını Uygulamıyor!

27. 05. 2013 tarihinde Vodafone kurumunun bana yanlışlıkla 116. 90 TL ücret gelmiş ben mahkemeye verdim. 348 nolu hattıma ait ödeme yapmam konusunda beni Vodafone'dan 116. 90 TL ücret ödememi söylediler. Ben kendilerine tüketici hakları hakem heyeti kararında benim ücret ödemeyeceğim konusunda uzlaşma sağlandığını söyledim onlarsa bu bizi bağlamaz dediler. Ben anlamadım bu işten. Tüketici hakem heyetinin kararı bağlayıcı değil mi?

Hasan Hasan 230 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın İlgili , İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller sağlandığında, karar gereği 555858**** nolu hat için "Nisan-2013 dönem faturası Cep Kamu 1000 Mini tarifesinden hesaplanarak 15 TL fatura hesabına alacak kaydedilmiş ve söz konusu alacak tutarlarına istinaden Nisan-2013 dönem faturası ödendi kaydına alınmıştır. Ödemek ile yükümlü olunan tutar Mayıs-2013 dönem faturasına borç olarak eklenmiştir. Yapılacak ek bir iade bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

Ziyaretçi Yorumları