Sürekli Yüksek Ses Çıkaran Buzdolabı İçin Ürün Değişimi Talebi


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


Yaklaşık 3–4 ay önce Arçelik’ten çift kapılı bir buzdolabı ve bir kurutma makinesi aldım. O dönemde en iyisi diye özellikle bu buzdolabı önerildi ve y...

2024 yılında Arçelik marka 391641 Eİ model çift kapılı buzdolabı satın aldım. Ürünü aldığım günden bu yana buzdolabının altından düzenli olarak su akıyor ve tahmini olarak şu ana kadar 6 kez servis çağırmak zorunda kaldım. Servis gelmezse neredeyse her 1–2 ayda bir aynı sorun tekrar ediyor. Ürün iç...

Yaklaşık 2 ay önce Arçelik marka çift kapılı buzdolabı aldım. Dolap maalesef soğutmuyor. Bahçeşehir Arçelik yetkili Servisten gelen kişi dolabın değişmesi gerektiğini fakat buna onay vermeyeceğini bu sebeple diğer gün başka kişi gelecekti oda trafik var diye gelmedi. Ne de olsa yetkili kişi gelmeyeb...
391641 eı model buzdolabımızın kapağında pas lekesi oluşmaya başladı. Ayrıca inox diye almıştık ancak inox görünümlü boyaymış. Garanti süresi yakın zamanda bittiği için servis kaydı da açamıyorum. (Servis ücreti 400TL ve muhtemelen kullanıcı hata deyip gidecekler). Halbuki bu leke yaklaşık 1,5 yıldı...

Yaklaşık 10 yıldır Arçelik'in ürettiği en üst model buzdolaplarını kullanıyorum. Ancak son 5 yıldır Arçelik'le başımız belada. Buzdolabımız 5 kere bozuldu. Her seferinde gelip motorunu, kartlarını vb. Değiştirdiler. Her seferinde yaşadıklarımız kelimelerle anlatılmaz. Maddi manevi zarar. Her şey eri...

Bir yıllık garantisi devam eden buzdolabım ses çıkarmaya başladı. Hiçbir sebep yokken servisi aramama rağmen hala bir çözüm üretilmedi, gelip bakıldığında ise buzdolabı ses çıkarmadığı için video çekmem istendi. Gönderdiğim videoya rağmen hala bir çözüm üretilmedi. Eğer bu süreç yüzünden buzdolabı b...
21 Nisan 2022'de Arçelik'ten satın almış olduğum 391641 model buzdolabı, 1 Ağustos 2023'te sebzeliğin altından buzdolabının iç kısmına su akıtmaya başladı. Yetkili servis, ürün tahliye borusunun tıkandığını belirtti ve tıkanıklığı açarak sorunu çözdüler. 21 Kasım 2023'te yine aynı şikayetle gelen y...
Ankara Taurus Avm 'de yer alan Arçelik bayiinden 30 Haziran 2023 tarihinde Arçelik 391641 eı gardırop tipi buzdolabı satın aldım. Buzdolabı yaklaşık 3...
| Boy | 1790 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 705 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 910 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 580 lt |
| Gürültü Düzeyi | 38 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 212 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |