Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Vodafone Uyumlu Tarifem 4GB Paketi Fiyat Artışı

Dürdane
25 Nisan 11:51
192
Dürdane'nin Teşekkür Mesajı
“Şikayet çözüm merkezinden arayan kişi yetkin ve ilgiliydi. Gerekli açıklamaları yaptı. Tarifemin ücretinin değişmeyeceğini taahhüt edildiği gibi yıl sonuna kadar şu anki ücrette sabit kalacağını bildirdi. İlgisi ve yardımları için teşekkür ederim.”

Aylar öncesi Vodafone'a geçiş yaptım. Ardından faturalı tarifeye geçiş yaptım. Bugüne dek de bir sıkıntı olmadan devam ediyordum. Sabah 09.46 da 0542********54 tarafından aranıp faturamın 3+9 luk döneminin ilk 3 ayının bitmiş hatta geçmiş olduğunu eğer onay vermezsem 390 lı bir fiyata çıkacağını ama onay verirsem 2. Dönem kampanyasının yapılacağını ve 190 TL ödeyeceğimi söyledi. Kendisine faturaya geçiş yaparken fiyat sabit garantili olduğunu bu şekilde bir artışın olmaması gerektiğini söyledim fakat tatmin edici bir bilgilendirme alamadım. Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp görüştüm. Oradan aldığım bilgi ise yanlış bilgilendirildiğim aslında faturanın 175 e çıkacağı oldu. Onay vermenize de gerek yok zaten otomatik faturanıza yansıyacak dendi. Mobil uygulamadan kontrol ettiğimde ilk 3 ay 190 TL ardından 290 TL'ye çıkan bir kampanya olduğunu gördüm. Benim tarifemi çarpıtarak anlatıp geçiş yaptırmaya çalışmanızı mı yoksa en başta fiyat sabit dediğiniz tarifenin fiyatının artmasını mı şikayet etmeliyim? Herhangi bir şekilde aman çok ödemeyeyim diyen insanlara daha fazla fatura ödetmenin yolunu bu şekilde mi buldunuz? Faturaya geçmeden önce detaylarını screenshot almıştım. Aşağıya onu da ekledim. Bu şekilde pazarladığınız ürünün fiyat artış nedeni de nedir öğrenmek istiyorum.

Vodafone Uyumlu Tarifem 4GB Paketi Fiyat Artışı
25 Nisan 11:55 (Şikayetten 3 dakika sonra)
Dürdane
25 Nisan 12:11

Şikayet çözüm merkezinden arayan kişi yetkin ve ilgiliydi. Gerekli açıklamaları yaptı. Tarifemin ücretinin değişmeyeceğini taahhüt edildiği gibi yıl sonuna kadar şu anki ücrette sabit kalacağını bildirdi. İlgisi ve yardımları için teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Vodafone Uyumlu Tarife Şikayetleri

Vodafone Uyumlu Tarifem 4GB İçeriği Hakkında Bilgi Alamıyorum

Ege
27 Nisan 21:42
331

Vodafone Tarifemde Sıkıntı Var

Seyfettin
26 Şubat 14:03
106
Benzer Şikayet Yaz