Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Vivense Bir Ayrıcalıktır Vivense Mersin Showroom

Cüneyt
30 Kasım 2023 20:40
3.006

Ben Cüneyt G****, Mersin'de yaşıyorum. 23.11.2023 tarihinde Mersin Vivense showroom'dan 1 takım Eti Genç Odası (4 kapaklı çift aynalı gardırop, 1 adet aynalı şifonyer, 1 adet komodin, 1 adet çalışma masası, 1 adet kitaplık, 1 adet 120x200 ebatlarında karyola, yatak ve bazası dahil) ile 2 adet orta sehpa ve üçlü zigon sehpa aldım. Alışverişten sonra 'Google Vivense şikayet var' kısmındaki olumsuz yorumları okuyunca siparişlerimi iptal etmek için mağazaya döndüm. Mersin Vivense Showroom'da 3 gün boyunca her aşamada benimle ilgilenen güler yüzlü ve saygılı, işinin ehli olan İ**** Bey ile F**** Hanım beni ikna ettiler ve aldığım siparişleri iptal etmekten vazgeçtim. Gerçekten de Mersin Vivense showroom'dan aldığım tüm ürünlerim 30.11.2023 tarihinde bir hafta içinde evime getirildi ve montajları yapıldı. Mersin Vivense showroom bir ayrıcalıktır. 1 takım Eti genç odası ile (1 gardırop, 120x200 ebatlarında bir yataklı baza, 1 adet komodin, 1 adet aynalı şifonyer, 1 adet çalışma masası, 1 adet kitaplık), ayrıca 2 adet orta sehpa ve 1 takım üçlü zigon sehpaları hepsini 30.000 TL'ye aldım. Mersin'de Vivense showroom'dan aldığım bu ürünlerin benzerleri diğer mağazalarda en az 50.000 TL'dir. Tek tek tüm mobilya mağazalarını gezip detaylı fiyat araştırması yaptım. Bütün çevremi Mersin Vivense showroom'a ve İ**** Bey'e yönlendirme kararı aldım. Vivense ailesine ve Mersin Vivense'de İ**** Bey ile F**** Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.

Gelişme
Gelişme

30 Kasım 2023 20:34

Mersin Vivense Showroom'a teşekkür ediyorum saygılar

Ek
Ek
Ek
Ek
30 Kasım 2023 23:28 (Şikayetten 2 saat sonra)

Merhaba, Güzel geri dönüşünüz için biz çok teşekkür ederiz. Büyümekte olan bir şirket olarak sizlerden gelen her şikayet, teşekkür ve öneri bizim için çok değerlidir. Vakit ayırıp bize bu maili yazdığınız için çok mutlu olduk. Yeniden görüşmek dileğiyle, Çözüm Merkezi

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Mustafa

Bu yorumu yazan kisi kesin ve kesinlikle bilerek yazılmış, ben 3 aydır bir televizyon dolabı teslim edemeyen firma ile ve karşımızda muhatabı olmayan tek firma gördüm. Oda Vivense, Vivense tek kelime pişmanlık!

Cüneyt

Aşağıda evime Vivense showroom'dan aldığım ürünlerin montaj resimleri yer alıyor. Adamlar geldi montaj etti gitti. Madem ben yalan söylüyorum peki alttaki fotoğraflar ne?

Cüneyt

Adres atacağım gel gör kardeş

İbrahim

Yalandan yorum yazdırmışlar

Cüneyt

Sen kör müsün kardeş aşağıda evimin görüntüleri var. Vivense'den gelenlerin monte ettiği kurduğu oda var iyi bak

Nilgun

Kesinlikle bu yorumu yazan ya çalışan ya da çalışan yakını. Vivense'ye bulaşıp memnun olanı görmedim ben de dahil🤬 binlerce mağdur var

Benzer Şikayetler

Vivense Ürününün Arkasında Durmuyor

Buket
08 Mayıs 16:22
298
Vivense Ürününün Arkasında Durmuyor
Vivense Ürününün Arkasında Durmuyor
Vivense Ürününün Arkasında Durmuyor
1

Vivense Müşteri Hizmetleri Yok, Kurulum İçin Kitapçık Yok, İlgi Yok!

Buğra
08 Mayıs 13:25
411
1

Vivense Teslim Edilmeyen Ürünlerim

Yasin
20 Aralık 2023 21:13
513
Benzer Şikayet Yaz