Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Huawei

8100
(1.392 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
3.597 Şikayet (Son 1 yıl)
Huawei
8100
(1.392 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Huawei Suite Sürücüleri Kaldırılamıyor

profile
Ahmet
21 Nisan 18:24
-

Huawei Honor Band 4 Uygulama Sorunu Ve Mağduriyet

profile
Emre
21 Nisan 15:19
-
Huawei Honor Band 4 Uygulama Sorunu Ve Mağduriyet
Huawei Honor Band 4 Uygulama Sorunu Ve Mağduriyet

Huawei Mate 10 Lite Arama Sorunu

profile
Rıdvan
21 Nisan 13:36
93

Huawei KVK Servisi Telefonları Karıştırmış

profile
Hüseyin
21 Nisan 12:22
-
Huawei KVK Servisi Telefonları Karıştırmış
Huawei KVK Servisi Telefonları Karıştırmış
Huawei KVK Servisi Telefonları Karıştırmış

Huawei Pişmanlıktır. Kasma Sorunu.

profile
Aleyna
21 Nisan 12:09
-

Huawei Yüze Tanıma Başkasını Tanıyor

profile
Şahika
20 Nisan 19:01
89

Huawei Gelen Ve Giden Arama Sorunu

profile
Emrah
20 Nisan 18:48
154

Huawei Ses Seviyesi Düşme Sorunu

profile
Uğuz
20 Nisan 17:06
91

Huawei P40 Lite Android Auto Sorunu

profile
İbrahim
20 Nisan 16:21
146

Huawei Matepad'de Zoom Arka Plan Sorunu Ve Dondurma Şikayeti

profile
Yusuf
20 Nisan 12:16
170

Huawei Gt3 Saatin Bozulması

profile
Pınar
20 Nisan 11:38
93

Huawei Asistan Türkçe Dil Desteği

profile
Çağrınazlı
20 Nisan 11:04
58

Huawei Matebook D15/15 Şikayeti

profile
Aslıhan
20 Nisan 01:16
38
Huawei Matebook D15/15 Şikayeti

Huawei Kullanıcı Hatası Denildi

profile
Mehmet
19 Nisan 20:36
25
Huawei Kullanıcı Hatası Denildi

Huawei Watch Gt4 Arama Yapılmıyor

profile
Yavuz
19 Nisan 18:48
108

Huawei Ve Yetkili Servisin İlgisizliği

profile
Mustafa
19 Nisan 18:32
78

Huawei Ürünüm İsteğim Dışı İade Sürecine Girdi.

profile
Levent
19 Nisan 18:15
79

Huawei FreeBuds 5 Iphone15 Pro

profile
Bilal
18 Nisan 21:56
226
Toplam 18.360 Şikayet

Marka Profili

Huawei bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Huawei henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Huawei iletişim bilgilerine nereden ulaşabilirim?
Huawei Türkiye satış merkezi ve yetkili servisi, İstanbul Şişli ilçesinde yer almaktadır. Marka ürün ve hizmetleri ile ilgili tüm bilgilere 0850 811 66 00 numaralı çağrı merkezi hattından ulaşabilirsiniz.
Hangi Huawei cep telefonu modeli daha çok tercih ediliyor?
Hangi Huawei akıllı telefonunun sizin için daha uygun olacağına karar vermek için burada yer alan Huawei tüketici yorum ve geri bildirimlerini inceleyebilirsiniz.
Huawei telefon modelleri hakkında nasıl bilgi edinebilirim?
Tüm Huawei cep telefonu modelleri hakkında gerçek kullanıcı yorumlarına buradan ulaşabilir, markanın cep telefonları, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranları hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Huawei hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Huawei Hakkında

Dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojisi çözümleri sağlayıcısı olan Huawei, başta Telekom, kurumsal ağlar, akıllı telefonlar ve bulut bilgi işlemleri olmak üzere pek çok güncel teknolojiyi portföyünde barındırarak yıllardır Türkiye’de hizmet vermektedir. İletişimde Daha İyi Bir Dünya vizyonu ile ürün ve hizmetlerini tüketiciler ile buluşturan Huawei ile ilgili merak ettikleriniz burada. Huawei, operasyonlarına sorumluluk bilinci ve sürekli inovasyon konsepti ile bağlı olduğundan sağladığı her hizmet alanında uçtan uca çözüm sağlamak için rekabetçi portföyü ile servislerini sunmaktadır. Huawei’in bilgi ve iletişim teknolojileri çözümleri, portföyü özelinde 170’ten fazla ülkede, toplamda dünya nüfusunun neredeyse üçte birine ulaşmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde 180.000’i aşkın çalışanı bulunan Huawei, 36 adet ortak yenilik merkezi ve 15 adet Ar-Ge tesisi ile dünyanın önde gelen teknoloji firmaları arasında sayılmaktadır.

Huawei Ürünleri

Türkiye’de de aktif olarak faaliyet gösteren Huawei’in en bilinen ürün gamı elbette akıllı telefonlarından oluşmaktadır. Mate Serisi, P Serisi, Nova Serisi, G Serisi ve Y Serisi başta olmak üzere farklı akıllı iletişim telefonlarına yönelik tasarlanan seriler eşliğinde kullanıcılar ile buluşan Huawei akıllı telefonlar, ülkemizde en çok tercih edilen akıllı telefon markaları arasında yer almaktadır. Yüksek kapasiteli pil özellikleri, çift yönlü, yüksek megapiksel değerli kameraları ve güçlü performans sağlayan işlemcileri ile Huawei akıllı telefon modelleri, pek çok farklı sağlayıcı aracılığıyla tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Her ne kadar Huawei markası dendiğinde akla ilk olarak akıllı telefonlar gelse de marka, aslında global çapta çok daha kapsamlı ve kurumsal çözümlere imza atmaktadır. Huawei’in kurumsal teknoloji ve iletişim çözümleri arasında sektörünün lideri olduğu bir diğer alan, WLAN ve sunucu servisleridir. Huawei, indoor ve outdoor mekan uygulamaları için tasarlanan WLAN ürünleri ile yüksek hızlı, güvenli ve güvenilir bir erişim ağı sunulmasını amaçlamaktadır. Global standartlara uyumlu bu WLAN ürünler, başta kurumsal firma ve ofisler olmak üzere hastane, okul, tren ve stadyum gibi farklı kamusal alanlarda hizmet vermektedir. Huawei’in yüksek performanslı sunucuları ise en son Inter çok çekirdekli işlemciler ile donatılmış olup veri merkezleri ve çeşitli kampüs ağları ile uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Ağ yönetimi sistemleri, telekomünikasyon ve veri merkezi enerjileri, erişim şebekeleri, bulut servisleri ve siber güvenlik hizmetleri de Huawei’in ürün portföyünde yer alan diğer alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Neden Huawei?

Kendi müşterileri için her daim inovatif ve yeni değerler yaratmaya özen gösteren; içinde bulunduğu endüstriyi geliştirmeye yönelik Ar-Ge çalışmaları yürüten ve sürdürülebilir teknolojik kalkınma hareketinin bir parçası olarak konumlanan Huawei, pek çok açıdan müşterilerine rekabetçi bir avantaj sunmaktadır. Huawei ürünleri ile teknolojiyi en güncel, en kaliteli ve en yenlilikçi tasarımlar eşliğinde tecrübe etmeniz mümkündür.