Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PaycellŞikayetvar üye markasıdır

29100
(2.609 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
7.263 Şikayet (Son 1 yıl)
PaycellŞikayetvar üye markasıdır
29100
(2.609 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Paycell Trendyol Para İadesi Yapmıyor

Kadir
18 Temmuz 12:57
-

Paycell Gerçekleştirilmeyen Yurt Dışı Havale Tutarını Geri Vermiyor

Gülnihal
18 Temmuz 12:16
-
Paycell Gerçekleştirilmeyen Yurt Dışı Havale Tutarını Geri Vermiyor
Paycell Gerçekleştirilmeyen Yurt Dışı Havale Tutarını Geri Vermiyor

Paycell Puan Süresi Ve Limit Aşmak Nedir Ya

Vildan
18 Temmuz 12:05
2

Paycell Hesabıma Gönderdiğim Para Yüklenmedi

Sümeyye
18 Temmuz 10:25
76

Paycell İbana Para Gönderilmemesi

Yusa
18 Temmuz 08:38
-

Paycell Şifre Yenileyemiyorum Yenilenmiyor

Alev
18 Temmuz 01:50
-

Paycell Hesabım Bloke Edildi

Arda
18 Temmuz 00:48
-
Paycell Hesabım Bloke Edildi

Paycell Şifre Yenilenmiyor, Güncellenmiyor, Sıfırlanmıyor

Furkan
17 Temmuz 22:27
-
Paycell Şifre Yenilenmiyor, Güncellenmiyor, Sıfırlanmıyor

Paycell Şifre Sorunu Çözülmemesi

Venessa
17 Temmuz 17:40
3

Paycell Kart Bloke Sorunu

Serkan
17 Temmuz 17:08
-

Paycell Para Transferi Sorunu

Güner
17 Temmuz 14:03
50

Paycell Hesabına Giriş Sorunu Ve Hesap Kapatma Şikayeti

Ferdi
17 Temmuz 13:32
5

Paycell Şifre Unuttum. Sıfırlayamıyorum.

Mehmet
17 Temmuz 13:22
46

Paycell Hesabıma Para Gelmedi

Şehmus
17 Temmuz 11:52
99

Paycell Allınmobi Aboneliği İptal

Gürsoy
17 Temmuz 11:01
60
Paycell Allınmobi Aboneliği İptal

Turkcell Uygulama İndiremiyorum App Storeden

Azizcan
17 Temmuz 10:09
74

Paycell Kartıma Para Düşmedi

Toprak
17 Temmuz 09:31
78

Paycell 1000 TL Faturana Yansıt

Nurullah
17 Temmuz 07:27
25

Paycell Saçmalığı Şifremi Unuttum Diyorum. Şifre İle Girin Diyor

Özdal
17 Temmuz 06:43
92

TV+/Paycell Haksız Para Çekimi

Yasin
17 Temmuz 06:26
43

Paycell Sim Blokesi Ve Şifre

Yusuf
17 Temmuz 01:45
115

Paycell Kart Bilgilerimi En Kısa Zamanda Çözün

Erdal
17 Temmuz 00:47
132
Paycell Kart Bilgilerimi En Kısa Zamanda Çözün

Paycell Mağaza Ve Personel İlgisizliği

Mustafa
16 Temmuz 22:02
84

Paycell 229 TL Para Çekimi Yapılmış

Ali
16 Temmuz 20:04
132
Toplam 23.106 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Paycell 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Paycell müşteri hizmetleri numarası nedir?
Paycell müşteri hizmetleri numarası 0850 622 60 60’tır. Diğer Paycell iletişim kanalları, yorum ve şikayetleri için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Paycell nedir?
Paycell internet üzerinden alışveriş ödemelerinizi tek tıkla kolayca yapabilmenize olanak sağlayan online ödeme platformudur.
Paycell Kart nedir?
Paycell Kart, operatör ve banka bağımsız, başvuru ve değerlendirme süreci olmayan, herkesin sahip olabileceği ön ödemeli alışveriş kartıdır.
Paycell nasıl kullanılır?
Paycell’i, Paycell logosunu gördüğünüz anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde bir ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.
Paycell nerede geçerli?
Paycell’i kullanabileceğiniz anlaşmalı iş yerlerinden bazıları; Shell Akaryakıt İstasyonları, Joy Game, Fulltrip, iTaksi, Zubizu mobil uygulaması, turkcell.com.tr ve 532 çağrı merkezidir.

Paycell Hakkında

Paycell; kısaca bir online ödeme platformudur. İnternet üzerinden alışveriş ödemelerinizi tek tıkla kolayca yapabilmenize olanak sağlayan Paycell, Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından kurulmuştur. Paycell, kredi kartlarınızı güvenli bir şekilde saklar ve talimatınız üzerine anlaşmalı iş yerlerinde kart verilerinizi paylaşmadan kolayca alışveriş yapabilmenize olanak sağlar. Ayrıca eğer Turkcell müşterisiyseniz, Paycell’i Turkcell müşterileri anlaşmalı noktalarında herhangi bir ödeme aracı eklemeden Turkcell fatura ve/veya TL bakiyeleri ödemesi için de kullanabilirsiniz. Yeni nesil dijital ödeme aracı olan Paycell’i, hassas verilerinizi hiçbir firma ile paylaşmadığı için güvenle kullanabilirsiniz. Paycell logosunun bulunduğu iş yerleri, Paycell ile anlaşmalı iş yerleridir. Bu logonun bulunduğu iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde Paycell’i kullanabilirsiniz. Paycell’i kullanabileceğiniz anlaşmalı iş yerlerinden bazıları; Shell Akaryakıt İstasyonları, Joy Game, Fulltrip, iTaksi, Zubizu mobil uygulaması, turkcell.com.tr ve 532 çağrı merkezidir. Paycell ödeme platformu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz sayfamızda yer alan Paycell kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Paycell İle İlgili Merak Edilenler

Eğer siz de sık sık internetten alışveriş yapıyorsanız Paycell ödeme platformunu kullanarak kolaylık elde edebilir ve zaman kazanabilirsiniz. Paycell’i, Paycell logosu gördüğünüz tüm anlaşmalı iş yerlerinde bir ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz. Tüm müşterilere açık uçtan uca bir ödeme platformu olan Paycell’e Visa, Mastercard ve Amex tüm kartlarınızı kayıt edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir banka bağımlılığı da yoktur. Dilediğiniz bankanın kartını Paycell’e tanımlayabilirsiniz. Ayrıca Paycell bir Turkcell platformu olmasına rağmen operatör de bağımlı değildir. Anlaşmalı iş yerlerine göre Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri Paycell’i kullanabilirler. Paycell’in Turkcell müşterilerine sunduğu avantaj ise; Turkcell müşterilerinin Paycell’i fatura ve TL bakiyelerini alışveriş tutarına yansıtarak kullanabilme imkanlarının olmasıdır. 2000’li yılların başında kurulan Paycell, kurulduğu ilk yıllardan beri güvenli hizmet anlayışı ve geniş anlaşmalı iş yeri ağı ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Paycell kart verilerinizi PCI-DSS güvenlik sertifikalı bir altyapı ile sakladığı için, kart verilerinizin güvenli bir ortamda saklandığından emin olabilirsiniz. Ayrıca Paycell için herhangi bir şifre zorunluluğu bulunmaktadır ancak arzu ederseniz şifre belirleyebilir ve alışveriş ödemelerinde bu şifreyi kullanabilirsiniz.

Paycell İletişim Kanalları Nelerdir?

Dijital ödeme platformu Paycell ile siz de ödemelerinizde zaman kazanabilirsiniz. Paycell hizmetleri, Paycell kart ve işlemlerle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Paycell iletişim kanallarını kullanarak firmayla irtibata geçebilirsiniz. Paycell iletişim kanalları arasında; Paycell müşteri hizmetlerini arama ve [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca her türlü Paycell şikayet ve yorumlarınızı sayfamızda yayımlayabilirsiniz. Sayfamızda paylaşacağınız yorum ve şikayetler hem firma hem de diğer tüketiciler tarafından görülebilecektir.