Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PaycellŞikayetvar üye markasıdır

30100
(2.619 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
7.296 Şikayet (Son 1 yıl)
PaycellŞikayetvar üye markasıdır
30100
(2.619 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Paycell Aboneliği İptal Edilmesi

Süheyla
22 Temmuz 19:18
5

Paycell Bloke Oldu Müşteri Hizmetleri Saçmalığı

Rumeysa
22 Temmuz 16:09
13

Paycell Hesaba Aktarılmayan Para

Sercan
22 Temmuz 16:00
3
Paycell Hesaba Aktarılmayan Para
Paycell Hesaba Aktarılmayan Para

Paycell Bana Dönüş Yapsın Mağduriyetimi Gidersin

İsacihat
22 Temmuz 15:33
9

Turkcell Yanlış İşlem Bildirimi Ve Sürekli Soyulma Şikayeti

Kemal
22 Temmuz 14:38
3

Paycell'den Haberim Olmadan Üyelik Oluştu

Süleyman
22 Temmuz 14:35
20

Paycell Parola Yenileme Sorunu Ve Müşteri Hizmetlerine Ulaşamama

Büşra
22 Temmuz 14:02
81

Paycell Hesabımdan Para Aktaramıyorum: Yardım Bekliyorum

Ali
22 Temmuz 12:09
30

Paycell Operatör Değişimi İle Uygulamaya Giriş Yapamamak

Melih
22 Temmuz 11:49
9

Paycell İademi Yatır Artık

Pınar
22 Temmuz 08:58
30
Paycell İademi Yatır Artık
Paycell İademi Yatır Artık

Paycell Onayım Ve Bilgim Olmadan Faturama Yansıtılan Haksız Ücret

Neriman
22 Temmuz 01:44
54
Paycell Onayım Ve Bilgim Olmadan Faturama Yansıtılan Haksız Ücret

Turkcell Paycell Kart Yükleme Bakiye Kullanmama

Gökmen
21 Temmuz 21:32
119

Paycell Hesabıma Yapılan Fast Transferin Hesabıma Geçmemesi

Engin
21 Temmuz 20:52
81

Paycell Mesaj Ödeme İşlemi

Nazangül
21 Temmuz 20:39
93

Paycell Hesabım Bloke Oldu

Samet
21 Temmuz 18:26
79

Paycell Ücret İadesini Vermiyor

Fuat
21 Temmuz 17:51
90
Paycell Ücret İadesini Vermiyor

Paycell Faturaya Yansıt Abonelik İptali

Veysel
21 Temmuz 17:29
88

Paycell Güvensiz Bir Uygulama

Burak
21 Temmuz 16:54
78

Paycell Turkcell Faturasında Habersiz Ek Ücretler Sorunu

Caner
21 Temmuz 16:31
71

Paycell Hesap Dondurulmasını Açma

Betül
21 Temmuz 16:25
94

Paycell Geçersiz Kart Sorunu

Döndü
21 Temmuz 16:18
100

Turkcell Kimseye Ulaşılamıyor Paycell Şifre Değişimi

Harun
21 Temmuz 16:10
121

Paycell Mobil Uygulama Şikayetim.

Jack
21 Temmuz 14:55
143
5
Çözüldü

Paycell Şifre Bloke Edildi

Sezer
21 Temmuz 04:14
164

"Teşekkürler Yardımcı oldular Paycell teşekkürler 🙏"

Toplam 23.171 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Paycell 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Paycell müşteri hizmetleri numarası nedir?
Paycell müşteri hizmetleri numarası 0850 622 60 60’tır. Diğer Paycell iletişim kanalları, yorum ve şikayetleri için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Paycell nedir?
Paycell internet üzerinden alışveriş ödemelerinizi tek tıkla kolayca yapabilmenize olanak sağlayan online ödeme platformudur.
Paycell Kart nedir?
Paycell Kart, operatör ve banka bağımsız, başvuru ve değerlendirme süreci olmayan, herkesin sahip olabileceği ön ödemeli alışveriş kartıdır.
Paycell nasıl kullanılır?
Paycell’i, Paycell logosunu gördüğünüz anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde bir ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.
Paycell nerede geçerli?
Paycell’i kullanabileceğiniz anlaşmalı iş yerlerinden bazıları; Shell Akaryakıt İstasyonları, Joy Game, Fulltrip, iTaksi, Zubizu mobil uygulaması, turkcell.com.tr ve 532 çağrı merkezidir.

Paycell Hakkında

Paycell; kısaca bir online ödeme platformudur. İnternet üzerinden alışveriş ödemelerinizi tek tıkla kolayca yapabilmenize olanak sağlayan Paycell, Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından kurulmuştur. Paycell, kredi kartlarınızı güvenli bir şekilde saklar ve talimatınız üzerine anlaşmalı iş yerlerinde kart verilerinizi paylaşmadan kolayca alışveriş yapabilmenize olanak sağlar. Ayrıca eğer Turkcell müşterisiyseniz, Paycell’i Turkcell müşterileri anlaşmalı noktalarında herhangi bir ödeme aracı eklemeden Turkcell fatura ve/veya TL bakiyeleri ödemesi için de kullanabilirsiniz. Yeni nesil dijital ödeme aracı olan Paycell’i, hassas verilerinizi hiçbir firma ile paylaşmadığı için güvenle kullanabilirsiniz. Paycell logosunun bulunduğu iş yerleri, Paycell ile anlaşmalı iş yerleridir. Bu logonun bulunduğu iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde Paycell’i kullanabilirsiniz. Paycell’i kullanabileceğiniz anlaşmalı iş yerlerinden bazıları; Shell Akaryakıt İstasyonları, Joy Game, Fulltrip, iTaksi, Zubizu mobil uygulaması, turkcell.com.tr ve 532 çağrı merkezidir. Paycell ödeme platformu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz sayfamızda yer alan Paycell kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Paycell İle İlgili Merak Edilenler

Eğer siz de sık sık internetten alışveriş yapıyorsanız Paycell ödeme platformunu kullanarak kolaylık elde edebilir ve zaman kazanabilirsiniz. Paycell’i, Paycell logosu gördüğünüz tüm anlaşmalı iş yerlerinde bir ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz. Tüm müşterilere açık uçtan uca bir ödeme platformu olan Paycell’e Visa, Mastercard ve Amex tüm kartlarınızı kayıt edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir banka bağımlılığı da yoktur. Dilediğiniz bankanın kartını Paycell’e tanımlayabilirsiniz. Ayrıca Paycell bir Turkcell platformu olmasına rağmen operatör de bağımlı değildir. Anlaşmalı iş yerlerine göre Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri Paycell’i kullanabilirler. Paycell’in Turkcell müşterilerine sunduğu avantaj ise; Turkcell müşterilerinin Paycell’i fatura ve TL bakiyelerini alışveriş tutarına yansıtarak kullanabilme imkanlarının olmasıdır. 2000’li yılların başında kurulan Paycell, kurulduğu ilk yıllardan beri güvenli hizmet anlayışı ve geniş anlaşmalı iş yeri ağı ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Paycell kart verilerinizi PCI-DSS güvenlik sertifikalı bir altyapı ile sakladığı için, kart verilerinizin güvenli bir ortamda saklandığından emin olabilirsiniz. Ayrıca Paycell için herhangi bir şifre zorunluluğu bulunmaktadır ancak arzu ederseniz şifre belirleyebilir ve alışveriş ödemelerinde bu şifreyi kullanabilirsiniz.

Paycell İletişim Kanalları Nelerdir?

Dijital ödeme platformu Paycell ile siz de ödemelerinizde zaman kazanabilirsiniz. Paycell hizmetleri, Paycell kart ve işlemlerle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Paycell iletişim kanallarını kullanarak firmayla irtibata geçebilirsiniz. Paycell iletişim kanalları arasında; Paycell müşteri hizmetlerini arama ve [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca her türlü Paycell şikayet ve yorumlarınızı sayfamızda yayımlayabilirsiniz. Sayfamızda paylaşacağınız yorum ve şikayetler hem firma hem de diğer tüketiciler tarafından görülebilecektir.