Garanti Kapsamındaki Vestel Buzdolabının İç Raf Tırnaklarının Üretim Hatası Nedeniyle Kırılması
2024 yılında satın aldığım, garanti süresi devam eden Vestel NF52101 model buzdolabımın iç rafını taşıyan gövde üzerindeki tırnaklar ve raf, herhangi ...
2024 yılında satın aldığım, garanti süresi devam eden Vestel NF52101 model buzdolabımın iç rafını taşıyan gövde üzerindeki tırnaklar ve raf, herhangi ...
Vestel nf 52101 buzdolabı aldığımız günden beri yiyecekleri birkaç günde bozuyor. Servis çağırdık. Sorun yok deyip gittiler. En son bize Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet yazmamız söylendi. Üstünden iki aydan fazla zaman geçti. Heyetten inceleme için geldiler. Dışarıda yemek yiyoruz buzdolabı yüzünde...

2022 yılında aldığımız Vestel marka buzdolabında zamanla paslanma sorunları oluşmaya başladı, kapaklar ve gövde kısımlarında. Servis talebimiz doğrultusunda kapak değişimi yapıldı ancak gövde ile alakalı herhangi bir işlem yapılmadı. Daha sonra buzdolabında ürettiği suyu buharlaştıramama sebebiyle s...

Beko NF521 buzdolabı sürekli sorun çıkarıyor. Son olarak dolap kapağı lastiği yırtıldı, kullanıcı hatası diye garantiye girmiyor dediler. Hiçbir şekilde yardımcı olamayız dediler. Müşteri temsilcisine buzdolabı kapağındaki lastiğin nasıl bizden kaynaklı olabilir? Kesici aletle kesecek halimiz yok de...

Vestel'den aldığım buzdolabı iki ay içinde iki kez tamir edildi ve bir kez atölyeye götürüldü. Sıfır aldığım ürünün hatalı olması sebebiyle değişim talep ettim ancak talebim karşılanmadı. Garantili ürünün değişimi yapılmıyor. Şimdi Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim. Vestel ürünlerinin arkasında d...

4 Ocak tarihinde İstanbul'daki Vestel mağazasından satın aldığım 20264829 hizmet koduna sahip buzdolabını, renk olarak evime uyum sağlamadığı için iade etmek istiyorum. Mağaza personeli ile görüştüğümde iade talebimi reddetti. Ürünü aldığımıza henüz 24 saat olmadı. İade talebimin tüketici haklarıma ...
| Boy | 1870 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 720 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 451 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |