Çok Gürültülü Ve Temiz Yıkamayan Vestel Çamaşır Makinesi İçin Değişim Talebi

Vestel’den aldığım cmı 96201 model çamaşır makinesini sıfır ürün olarak teslim aldığım günden bu yana sorunlarım bitmedi. Makine hem çok gürültülü çal...

Vestel’den aldığım cmı 96201 model çamaşır makinesini sıfır ürün olarak teslim aldığım günden bu yana sorunlarım bitmedi. Makine hem çok gürültülü çal...

Vestel'den aldığım 9 kiloluk çamaşır makinesinin kazanı bozuldu. Makine henüz 1,5 yıllık. Servis çağırdım, makineyi aldı götürdü. Makinede paslanma da vardı. Sonradan servisi aradım ve değişim istedim. Ancak merkezden beni arayarak değişim talebimin reddedildiğini, tamir için onay vermemi istedikler...

Vestel çamaşır makinesi aldım ve daha üçüncü ayında sorun yaşamaya başladım. Servis geldi. Taşları oynamış dedi. Düzeltti gitti birkaç ay sonra yine arıza yaptı. Kazanı değişime gitti, şimdi de makine yine çok büyük sesler çıkartıyor, öyle ki gece makine açma şansımız yok. Garantisi devam ettiği içi...

Vestel CMI 96201 olan çamaşır makinemizi bir sene önce aldık. Makinemiz bozuldu ve servise götürüldü. Bir hafta sonra geri geldi. Bir çalışmadan sonra ana kart yandı, ekran gitti ve tekrar servise verdik. 10 gün sonra tekrar geri geldi. Bir çalışmadan sonra tekrar aynı arızayı verdi ve servis tekrar...


19 Ocak 2024 tarihinde kurulumu yapılan Sıfır Vestel cmı 96201 9kg 1000 Devir sıfır çamaşır makinesi aynı gün 2 kere yıkama sonrası su kaçağı oluştu ve parkeler ıslandı. 20.01.2024 tarihinde arıza şikayeti oluşturdum. 22.01.2024 tarihinde teknisyen makineyi kontrol ettiğinde kaçak yok dedi ve sağlam...
Vestel markasından revizyonlu bir çamaşır makinesi satın aldık. Üç ay içinde motor kartı değişti, rezistans değişti ve makine temiz yıkamıyor. Bu durumu görsellerle destekleyerek iade/değişim talebinde bulundum. Vestel firması eve servis gönderdi. Servis ekipleri, kazanın içini ısıtıp ısıtamadığını ...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 582 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |