Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Yurtiçi KargoŞikayetvar üye markasıdır

87100
(9.727 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
14.474 Şikayet (Son 1 yıl)
Yurtiçi KargoŞikayetvar üye markasıdır
87100
(9.727 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Küçükyalı Yurtiçi Kargo Şubesi Ürün Teslim Etmiyor

profile
Cemil
19 Nisan 18:56
-

Yurtiçi Kargo Bünyan İlçesi Kargo Teslimatı İle İlgili Bilgilendirme Talebi

profile
Duman
19 Nisan 17:03
-
5
Çözüldü
profile
Aslı
19 Nisan 16:34
12
Aslı Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yurtiçi Kargo Evde Olmadığım İçin Kargomu Kapıya Bıraktırdım Ve Kayboldu

profile
Özlem
19 Nisan 16:24
56

Yurtiçi Kargo'nun Hizmet Kusuru

profile
Ferda
19 Nisan 15:46
-
5
Çözüldü
profile
Ali
19 Nisan 15:18
51

"Kendileri arayıp sorunumu çözdüler memnun kaldım. Teşekkürler..."

Ali Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
Özgecan
19 Nisan 14:51
102

"İlginiz için teşekkür ediyorum"

Özgecan Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
Ayşe
19 Nisan 14:41
92

"Mustafa Bey ve ilgili şubenin müdürü yeterince alakalıydı, teşekkür ederim."

Ayşe Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yurtiçi Kargo Yurt İçi Kargodan Şikayetçiyim

profile
Hacer
19 Nisan 14:22
122

Yurtiçi Kargo Skandalları Devam Ediyor! Kargom Nerede?

profile
Onur
19 Nisan 13:19
111
5
Çözüldü

Yurtiçi Kargo Gönderi Durum Sorgulama

profile
Ahmet
19 Nisan 13:02
52

"Merhaba, İlgili şikayetim üzerine Yurtiçi Kargo çok hızlı geri dönüş sağladı bunun için teşekkür ederim. Kargom biraz önce teslim edildi ve teslim edildiğine dair bilgilendirmek adına tekrar aradılar. İnsanın olduğu her yerde mutlaka potansiyel hata da vardır önemli olan bu hataları önce kabul edip ardından hızlıca çözmek çok önemli. Yurtiçi Kargo'nun bu anlamda bir geri dönüşte bulunması benim için yeterli. İlgi alakalarından ötürü tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar..."

Yurtiçi Kargo Siparişimi İade Etti

profile
Ersin
19 Nisan 12:28
128
5
Çözüldü

Yurtiçi Kargo Adresin Hizmet Dışı Olması

profile
Celal
19 Nisan 12:09
31

"Teşekkürler"

4
Çözüldü
profile
Kapadokya
19 Nisan 12:00
41

"Yardımcı olduğunuz için teşekkürler"

Kapadokya Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü

Yurtiçi Kargo Pasaportumuzun Teslim Edilmemesi

profile
Simge
19 Nisan 10:01
-

"İlginiz için teşekkür ederim"

5
Çözüldü
profile
Hazal
19 Nisan 09:45
53
Hazal Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yurtiçi Kargo Kargom Kayboldu Bulamıyorum

profile
Suna
19 Nisan 01:51
-
Toplam 37.575 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Yurtiçi Kargo 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %92
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtiçi Kargo için ulaşabileceğim bir telefon numarası var mı?
Yurtiçi Kargo markasının telefon numarası 444 99 99 şeklinde belirlenmiştir, bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Yurtiçi Kargo hafta içi çalışma saatleri nedir?
Yurtiçi Kargo, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kargo şirketinin şubeleri Pazar günleri ve resmi tatillerde çalışmamakta olup, Cumartesi günleri 13:00-17:00 saatleri arası açıktır.
Yurtiçi Kargo üzerinden gönderi takibi nasıl yapılır?
Yurtiçi Kargo üzerinden gönderdiğiniz ya da beklediğiniz kargonun takibini yapabilmek için Gönderi Sorgula ekranından faydalanabilirsiniz. Gönderinizi takip edebilmeniz için Gönderi Takip Numarası'na sahip olmanız gerekmektedir.
En yakın Yurtiçi Kargo şubesi nerede?
Size en yakın Yurtiçi Kargo şubesini bulabilmek için kargo şirketinin resmi internet sitesinde yer alan En Yakın Şube özelliğini kullanabilirsiniz.
Kargom ne kadar sürede gelir?
Yurtiçi Kargo ile teslim edilmesi planlanan gönderinizin ulaşma süresi, kargonun çıkış yaptığı lokasyona, göndericiye ve mesai saatlerine göre farklılık gösterebilir. Kargonuzun tahmini teslimat saatini gönderi takip numarası yardımı ile Gönderi Sorgula ekranından öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Hakkında

Yurtiçi Kargo, dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şiketidir. 1982 yılında kuruluna Yurtiçi Kargo, kurulduğu yıldan bugüne hızlı, kaliteli, güvenilir hizmet vermektedir. Kurulduğu yılda ülkemizin ilk ve tek kargo şirketi olma özelliğine sahip olan firma, 1992 yılında acentalık sistemine geçmiştir. Ayrıca 1997 yılında Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu'nun (FIATA) da üyesi olan Yurtiçi Kargo pek çok ilkin imzacısı olmuştur. Günümüzde 17 bölge müdürlüğü, 33 aktarma merkezi, 900’e yakın şube, 15.000’den fazla çalışan ve 4000’in üzerinde araca sahip olan Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin 81 ilinde öncü kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir. Ülkemizin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de hizmetleri bulunan marka kurulduğu günden bu yana yatırımlarına hiç ara vermeden büyümeyi sürdürmüştür. Yurtiçi taşımacılığın yanı sıra uluslarası taşımacılıkta da önemli adımlar atan Yurtiçi Kargo, Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan Geopost ile beraber müşterilen uluslarası gönderilerini dünyada 239 noktaya ulaştırmaktadır.

Yurtiçi Kargo Şubeleri

900 farlı noktada Yurtiçi Kargo şubesi bulunmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde şubeye giderken işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Sizin yaşadığınız ile en yakın Yurtiçi Kargo şubesini görmek için firmanın resmi sitesinden en yakın şube aramasını yapabilirsiniz. Yurtiçi kargo çalışma saatleri 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Cumartesi günleri ise saat 17:00’a kadar gönderilerinizi Yurtiçi Kargo’ya teslim edebilirsiniz. Resmi tatil günleri ve Pazar günleri ise şubeler hizmet vermemektedir. Yurtiçi Kargo iletişim için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer Yurtiçi Kargo ile ilgili şikayet ve yorumlarınızı diler getimek isterseniz sayfamız üzerinden düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İlkleri

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin ilk kargo firması olarak pek çok ilke imza atmıştır. 1992 yılında acentalık sistemine geçen kargo şirketi, 1994 yılında ilk bant sistemini kurmuştur. 1996’da yurtdışı taşımacılığına başlayan Yurtiçi Kargo taşımacılık hizmetinin sınırlarını genişletmiştir. 2001 yılından bu yana ise internet üzerinden Yurtiçi kargo takip hizmeti veren firma teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Yurtiçi Kargo online hizmetler ile internet üzerinden kargonuzun durumunu öğrenebilir, kargonuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. 2006 yılından beri ambalaj hizmeti ve tahsilat gönderi hizmeti sunan firma, ayrıca yine bir ilk olarak 2008’de “Gün Tercihli” hizmet vermeye başlamıştır. Yani gönderinizin hangi gün teslim edilmesini istediğini belirleyebilir ve kargo adresinde olacağınız günü kendiniz seçebilirsiniz. 2009’dan beri online kargo yönetim hizmetini müşterilerle buluşturan Yurtiçi Kargo ile aynı zamanda iPhone, Android ve Facebook üzerinden de gönderi yapabilirsiniz. Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında, tek kargo şirketi olarak yer alan Yurtiçi Kargo hem bireysel hem de kurumsal taşımacılık hizmetleriyle yıllardır başarısını sürdürmektedir. Yurtiçi Kargo ile ilgili yazılmış kullanıcı yorumları ve Yurtiçi şikayetlerini görmek isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.