Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kolay GelsinŞikayetvar üye markasıdır

47100
(1.929 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
4.060 Şikayet (Son 1 yıl)
Kolay GelsinŞikayetvar üye markasıdır
47100
(1.929 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Kolay Gelsin Saçmalığı

profile
Bilge
17 Nisan 18:16
-
Kolay Gelsin Saçmalığı
5
Çözüldü

Kolay Gelsin Gönderim Tarafıma Ulaştırılmıyor

profile
Emre
17 Nisan 12:39
105

"Sorunumu hızlı bir şekilde çözdüğünüz için teşekkür ederim"

Kolay Gelsin Kargom Ulaşmadı Elime

profile
Arda
17 Nisan 11:07
71

Kolay Gelsin Kargo Problemi

profile
Can
17 Nisan 10:07
-

Kolay Gelsin Pişmanlığı

profile
Saime
16 Nisan 21:04
129

Kolay Gelsin Pişmanlık

profile
Erdem
16 Nisan 17:47
113

Kolay Gelsin Kargom Asla Teslim Edilmedi

profile
Sudem
16 Nisan 17:02
99
4
Çözüldü
profile
Efecan
16 Nisan 16:25
80

"Bir şekilde getirildi genede müşteri temsilcilerine teşekkür ederim ilgileri için"

Efecan Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü

Kolay Gelsin Kargo İade Sorunu

profile
Onur
16 Nisan 15:11
172
Kolay Gelsin Kargo İade Sorunu
4
Çözüldü

Kolay Gelsin Kargo Dağıtıcı Şikayeti

profile
Ozan
16 Nisan 11:35
239

"Teşekkür ederim"

Kolay Gelsin Kargo Şirketi

profile
Aybars
16 Nisan 00:41
206
Kolay Gelsin Kargo Şirketi

Kolay Gelsin İsimli Kargo Firmasi Paketimi Günlerdir Teslim Etmiyor!

profile
Özge
15 Nisan 22:03
346
Kolay Gelsin İsimli Kargo Firmasi Paketimi Günlerdir Teslim Etmiyor!

Kolay Gelsin Kargom Geç Kaldı

profile
Batuhan
15 Nisan 22:03
240
5
Çözüldü
profile
Samet
15 Nisan 21:08
326
Samet Şikayetini Yayından Kaldırdı

Kolay Gelsin Kargo Teslimatı Yapılmıyor

profile
Serra
15 Nisan 18:41
93
5
Çözüldü

Kolay Gelsin Kargo

profile
İbrahim
15 Nisan 18:23
465

Kolay Gelsin Kargo Teslimatı Yapılamadı

profile
Deniz
15 Nisan 17:18
104
2
profile
Halil
15 Nisan 17:17
92
Halil Şikayetini Yayından Kaldırdı
4
Çözüldü

Kolay Gelsin Proteinocean Ve Kolay Gelsin İkilisi

profile
Serkan
15 Nisan 15:46
129

"Teşekkürler"

Kolay Gelsin Kargonun Geliş Tarihi Sürekli Başka Güne Atıyorlar

profile
Sadettin
15 Nisan 12:16
186
Toplam 6.344 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Kolay Gelsin 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Kolay Gelsin müşteri hizmetleri numarası nedir?
0850 955 0 955
Kolay Gelsin kimin?
Kolay Gelsin, Ekol Lojistik bünyesinde faaliyet gösteriyor.
Kolay Gelsin teslimat seçenekleri neler?
Kolay Gelsin uygulaması üzerinde "İstediğim Zaman Gelsin", "Komşuma Gelsin", "Farklı Adrese Gelsin", "Canlı Takip", "Zili Çalma Seçenekleri" gibi birçok teslimat seçeneği bulunuyor.
Kolay Gelsin hakkında farklı sorularım var.
Tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.

Kolay Gelsin Hakkında

Ekol Lojistik bünyesindeki Kolay Gelsin e - ticaret sektöründeki taşımacılık ihtiyaçlarına çözüm sağlamak için kurulmuş bir marka. İlk adımlarını 2016 yılında atan Kolay Gelsin kargo firması, 2018 yılında resmen kuruluyor. Doğal kaynakları azami tasarruf ve verim ile kullanarak faaliyet göstermeyi ilke edinen Kolay Gelsin, sunduğu mobil uygulaması sayesinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem App Store hem de Google Play üzerinden indirebileceğiniz Kolay Gelsin, kullanıcı dostu tasarımı sayesinde kolaylıkla kullanılarak işlem gerçekleştirmenizi sağlıyor. Farklı gönderim ve teslimat seçenekleri ile de özelleştirilebilir hizmetler sunan Kolay Gelsin, e - ticaret odaklı yapısı ile taşımacılık faaliyetlerini sürdürüyor. Gelişen e - ticaret sektörünün yanında müşteri beklentilerinin de değiştiğini öngören firma, bu vizyon doğrultusunda sürdürülebilir müşteri memnuniyetini merkezine alıyor. Bu açıdan tamamen müşteri beklentilerine yönelik hizmet politikaları gütmeyi amaçlayan Kolay Gelsin, son teknolojik ilerlemelerden de faydalanıyor. Daha ayrıntılı bilgi almak için dilerseniz markanın web sitesini ya da uygulamasını inceleyebilirsiniz. Kolay Gelsin şikayet ve yorum sayfamızdaki tümüyle reel müşteri geri bildirimlerini inceleyerek de pek çok sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Kolay Gelsin Taşımacılık Faaliyetleri

Kolay Gelsin kargo firmasının odağında e - ticaret bulunuyor. Gelişen e - ticaret sektörü karşısında kargo ve taşımacılık sektörünün de büyümesi, müşterilerin teslimat noktasındaki beklentilerinin değişmesi Kolay Gelsin'in merkezine aldığı en önemli değerler arasında yer alıyor. Müşterilerin online alışveriş sonrasındaki teslimat beklentilerini karşılamayı hedef edinen Kolay Gelsin, Müşteri Operasyon Yetkilileri (MOY) aracılığıyla da ileri teknolojiden yararlanarak hizmetlerini sürdürüyor. Web sitesinin yanı sıra Kolay Gelsin'in hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebilecek uygulaması bulunuyor. Sunulan teslimat hizmetlerinin çeşitlilik göstermesi de müşterilerin nokta atışı bir hizmet kalitesi almasını kolaylaştırıyor. Bu hizmetlerden bazıları sırasıyla şöyle: "İstediğim Zaman Gelsin", "Komşuma Gelsin", "Farklı Adrese Gelsin", "Canlı Takip", "Zili Çalma Seçenekleri". Örneğin bunlardan zili çalma seçenekleri evde uyuyan bir bebeği ya da hastası olan müşteriler için çokça işe yarıyor. Bunun için Kolay Gelsin uygulaması üzerinden "zili çalma" seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Teslimat adresinde teslim zamanı yoksanız hemen "komşuma gelsin" seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Size ait olan gönderinin durumunu ise canlı takip üzerinden anbean görüntüleyebilirsiniz. Sunduğu kişiselleştirilebilir hizmetleri ve sade tasarıma sahip uygulaması ile Kolay Gelsin sektörünün sevilen yüzlerinden biri olmaya devam ediyor.

Kolay Gelsin İletişim

Kolay Gelsin Kargo iletişim kanallarından size en uygun olanını rahatlıkla seçip marka ile irtibata geçebilirsiniz. Örneğin, 0850 955 0 955 Kolay Gelsin müşteri hizmetleri numarasını arayarak firmaya doğrudan ulaşmanız mümkün. Pazartesiden cumartesiye 09.00 - 20.00 arasında çalışan müşteri hizmetlerini uygun zamanlarda direkt arayabilirsiniz. Kolay Gelsin telefon numarasının yanı sıra firmanın yazılı iletişim kanalları da bulunuyor. 0(850) 737 0 955 faks numarasını ya da [email protected] elektronik posta adresini kullanarak da markayla yazılı yoldan iletişime geçebilirsiniz. Firmanın açık adresi ise şu şekilde: Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. 3/A 34885 Sancaktepe / İstanbul. Dilerseniz Kolay Gelsin yorum ve değerlendirmeleri için sayfamızı da inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de marka hakkındaki tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşarak yorumlarınızı öne çıkarabilirsiniz.