Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kuryenet

23100
(6.222 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
15.418 Şikayet (Son 1 yıl)
Kuryenet
23100
(6.222 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Mağdur Edildim Kuryenet Tarafından Haftalardır

Şeyma
12 Haziran 22:22
-

Kuryenet Tek İşi Olan Kuryeliği Yapmıyor

Gülnihal
12 Haziran 21:12
-

Kuryenet'in Kargoları Asla Getirmemesi

Yusuf
12 Haziran 20:58
-

Kuryenet Kart Gönderi Hatası

Metehan
12 Haziran 18:20
28

Kuryenet Kart Teslim Edilmedi

Gülsüm
12 Haziran 18:05
-

Kuryenet Bodrum Şikayet Ulaşılamıyor Teslim Edilmiyor

Bahadır
12 Haziran 17:24
-

Kuryenet Şubeye Teslim Edildi Diyor 3 Gündür Kart Yok

Baki
12 Haziran 16:58
46
Kuryenet Şubeye Teslim Edildi Diyor 3 Gündür Kart Yok

Kuryenet Sorumsuzluğu Ve Kuryenet'e Ulaşamama Sorunu

Melis
12 Haziran 15:27
2

Kuryenet Yapı Kredi Kartlarımı Teslim Etmemesi

Enes
12 Haziran 15:10
4

Kuryenet Ovacık Acentesi Siparişimi Teslim Etmiyor

Büşra
12 Haziran 14:50
1

Kuryenet Gönderi Teslimatı İle İlgili Şikayetim

Özlem
12 Haziran 14:38
-
Kuryenet Gönderi Teslimatı İle İlgili Şikayetim

Kuryenet Kartımı Teslim Edilmedi

Nazire
12 Haziran 14:38
-

Kuryenet Ozanlar Şubesi Hayalet Şube

İbrahim
12 Haziran 14:18
82

Kuryenet Kuryeler Beyazıt Şubesindeki Kartım Gelmiyor

Sudenaz
12 Haziran 14:18
-
Kuryenet Kuryeler Beyazıt Şubesindeki Kartım Gelmiyor

Kuryenet Halkbank Kartımı 15 Gündür Teslim Edemediler.

Muharrem
12 Haziran 14:00
-

Kuryenet'te Bulunan Kartım 10 Gündür Tarafıma Teslim Edilmiyor

Serkan
12 Haziran 12:52
3

Kuryenet Muğla Bodrum Turgutreis Acentesine Teslim Edildi 06/06/2024 07:40

Mahmut
12 Haziran 12:25
-

Kuryenet Kartım Evime Ulaşmadı

Zehra
12 Haziran 12:16
7

Kuryenet İletişim Sorununa Çözüm

Gülsüm
12 Haziran 12:07
-

Kırşehir Kuryenet Dağıtıma Çıkmıyor

Buse
12 Haziran 11:07
-
Kırşehir Kuryenet Dağıtıma Çıkmıyor
Toplam 35.999 Şikayet

Marka Profili

Kuryenet marka profilini oluşturdu.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Kuryenet teslimatım gecikti. Ne yapmalıyım?
Kuryenet aracılığıyla beklediğiniz teslimatınız tahmini gönderim süresini aştıysa markanın çağrı merkezinden konu ile ilgili destek alabilirsiniz. Şikayet ve geri bildiriminizi paylaşmak için bu sayfayı kullanabilirsiniz.
Kuryenet çağrı merkezi numarası nedir?
Kuryenet müşteri hizmetlerine 444 93 93 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Kuryenet gönderim neden iade edildi?
Kurye teslimatı sırasında adresinizde bulunmadıysanız, adres bilgileriniz yetersizse, adresinizde bir değişiklik meydana geldiyse veya isim-soyisim bilgilerinde yanlışlık varsa, Kuryenet gönderiniz iade edilmiş olabilir.
Kuryenet'e nasıl ulaşabilirim?
Kuryenet'e 444 93 93 numaralı müşteri hizmetleri numarasından ya da resmi websitesinde yer alan İletişim Formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Kuryenet ile ilgili tüm geri bildirimlerinizi bu sayfadan paylaşabilirsiniz.

Kuryenet Hakkında

Kuryenet, an itibariyle Türkiye genelinde 460 acentesi ve 3000'i aşkın personeli ile dağıtım hizmeti veren bir posta şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda sektörünün öncüsü olan Kuryenet, tamamen yerli sermaye olmakla birlikte pek çok başarılı firma ile ortaklık yaparak büyük firmaların dağıtımlarını gerçekleştirmektedir. Kuryenet, aynı zamanda Türk dağıtım sektöründe de pek çok ilke imza atmış olmanın gururunu taşımaktadır. Firma, barkod ile gönderi takibi geliştiren ilk Türk firması olma özelliğini taşımaktadır. Kimlik tespiti ya da randevu gibi hizmetlerin dağıtım ve kuryecilik sektöründe yaygınlaşmasına ön ayak olan firma, şeffaf takip ve raporlama sistemleri ile ön plana çıktığı için güvenilir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 2012 yılında akıllı otomasyon sistemlerine geçen Kuryenet, güncel teknolojileri faaliyet birimlerine entegre ederek yüzde 96'ya yakın bir otomasyon oranına ulaşmıştır. Aynı şekilde ulaştığı yüksek teslimat oranları ile de Türkiye'nin en başarılı kurye firmalarından biri olarak bilinmektedir. 2014 yılında 001 No'lu ilk Türk Özel Posta İşletme belgesine erişen şirket, güven, hız, kalite ve teknoloji konusunda her daim kendini geliştirmeyi kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

Kuryenet Hizmetleri

Kuryenet dağıtım firması, kurumsal firmalara toplu dağıtım hizmetleri vermektedir. Bu hizmetleri verirken pek çok farklı kanaldan destek almakta ve faaliyetlerini hızlandırırken kaliteli bir şekilde tamamlamak konusunda misyoner davranmaktadır. Müşteriye özel internet veri akış sistemi üzerinden gönderi hikayesi izletme, çağrı merkezi üzerinden gelen çağrıları karşılama ve randevu alma, teslim edilemeyen gönderilerin müşterilere iadesini gerçekleştirme, istatistik raporları hazırlayarak elektronik ortamda müşteriye sunma, ıslak imzalı teslim belgelerini 10 yıla kadar arşivde saklama ve sahada evrak ya da sözleşme doldurtarak toplama da Kuryenet hizmetleri arasında yer almakta. Kuryenet'in resmi web sitesi üzerinden bireysel ve kurumsal olmak üzere tüm gönderilerinizi takip edebilir, kurumsal rapor çekebilir ya da size en yakın Kuryenet şubelerini araştırarak doğrudan şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Kuryenet Şubeleri İletişim Bilgileri

Kuryenet'in Türkiye çapında 460'ı aşkın acentesi ve şubesi bulunmaktadır. Bursa, Ankara, Kayseri, Konya, Gaziantep, Diyarbakır, Adana, Erzurum, Mersin ve Denizli gibi pek çok büyük şehrimizde faaliyet gösteren Kuryenet iletişim açısından da oldukça şeffaf ve net bir politika izlemektedir. Dilerseniz internet üzerinden size en yakın Kuryenet şubesinin telefon numarasını bulabilir, dilerseniz resmi web sitesi üzerinden marka ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Eğer Kuryenet ile ilgili yaşadığınız bir deneyimi diğer tüketiciler ile paylaşmak isterseniz, Kuryenet şikayet sayfası üzerinden siz de yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Diğer kullanıcılarımızı Kuryenet şikayetleri, yorumları ve görüşleri için de doğru adrestesiniz.