Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PTT Kargo

16100
(12.127 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
35.704 Şikayet (Son 1 yıl)
PTT Kargo
16100
(12.127 değerlendirme)
Şikayet Yaz

PTT Kargo Eve Gelmeden Evde Olmadığımızı Biliyor :)

İzzet
15 Haziran 13:31
-

PTT Kargo Sıfır Bosch Marka Ürünü Değişimi

İbrahim
15 Haziran 13:23
3
PTT Kargo Sıfır Bosch Marka Ürünü Değişimi
PTT Kargo Sıfır Bosch Marka Ürünü Değişimi
PTT Kargo Sıfır Bosch Marka Ürünü Değişimi

PTT Kargo Dağıtım Şirketi Mağduriyetine Uğradım

Büşranur
15 Haziran 13:14
-
PTT Kargo Dağıtım Şirketi Mağduriyetine Uğradım

PTT Kargo Adreste Bulunamadı Yalanı

Uğur
15 Haziran 13:06
-
PTT Kargo Adreste Bulunamadı Yalanı
PTT Kargo Adreste Bulunamadı Yalanı

PTT Kargonun Baştan Savmacılığı

Güliz
15 Haziran 12:44
-

Evde Olmama Rağmen Gelmeyen Kargo PTT

Dilara
15 Haziran 12:28
1

PTT Kargo PTT Kuryesi Ve Kargo Pişmanlık

Özgür
15 Haziran 12:14
-

PTT Kargo Açık Olan İşletmeye Kargo Getirmeden Teslim Edememiş

Neslihan
15 Haziran 11:58
1

PTT Kargo İnsanları Mağdur Etmeye Doymuyor

Feyzi
15 Haziran 11:51
3

PTT Kargo Takip No Sorunu

Neslihan
15 Haziran 11:14
-

PTT Kargo Şikayetçiyim Siverek PTT Kargodan

Halil
15 Haziran 10:58
-

PTT Kargo Şikayet Kargo Elime Ulaşmadı

Mehmet
15 Haziran 10:58
-

PTT Kargo Teslimatta Sorun Yaşıyorum

Turgay
15 Haziran 10:43
-

PTT Kargo Posta Dağıtım Sorunu

Arzu
15 Haziran 10:37
-

PTT Kargo 2 Gündür Dağıtımda Olan Kargom Halen Gelmedi

Huseyin
15 Haziran 09:50
-

PTT Kargo Çok Yavaş Ve Ürünler Günlerdir Dağıtıma Çıkmadı

Ecrin
15 Haziran 09:25
-

PTT Kargo Temu Alış Verişim

Aylin
15 Haziran 03:16
26

PTT Kargo Ağır Çalışan Firma

Hakan
15 Haziran 02:18
17

PTT Kargo Çalışanı Kurye Yüzünden Kartım İptal Oldu

Onur
15 Haziran 02:05
24

PTT Kargo Para Verip Hizmet Alamama

Serdar
15 Haziran 01:16
22
Toplam 93.973 Şikayet

Marka Profili

PTT Kargo bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
PTT Kargo henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

PTT Kargo çalışma saatleri nasıldır?
PTT Kargo çalışma saatleri 08:30-17:00 saatleri arasındadır.
PTT Kargo iletişim bilgileri nedir?
PTT kargo iletişim kanalları arasında; Türkiye’nin her yerinden 444 1 788 no’lu müşteri hizmetleri numarasını arama, bilgi edinme talepleriyle ilgili ise +90 312 509 50 00 no’lu PTT genel müdürlük hattını arama seçenekleri yer almaktadır. Daha farklı PTT Kargo iletişim kanallarını görüntülemek, PTT kargo yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
PTT Kargo şubeleri nerededir?
PTT Kargo şubelerini “En Yakın Şube” menüsünden öğrenebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz il, ilçe ve adres bilgilerini girmeniz yeterlidir.
PTT Kargo takibi nasıl yapılır?
PTT Kargo gönderilerinizi kargo takip formunu doldurarak sorgulayabilirsiniz. Bunun için gönderinizin barkod numarasını bilmeniz yeterlidir. PTT kargo süreçleri ile ilgili kullanıcı yorum ve deneyimlerini incelemek isterseniz buraya tıklayıp Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
PTT Kargo hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

PTT Hakkında

PTT, ilk olarak 1840 yılında temellerini atmış olan, Türkiye'nin en köklü kargo ve dağıtım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. İlk olarak Posta Nezareti, ardından da Telgraf Müdürlüğü olarak faaliyet göstermeye başlayan kurum, an itibariyle PTT Kargo adı altında dağıtım ve kargo süreçlerini sürdürmektedir. O zamandan günümüze sürekli olarak faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek ve gelişerek devam eden PTT, bugün PTTBank ve PTTCell gibi yan kuruluşların da oluşumunda rol oynamıştır. Pek çok hizmet standardına bağlı olarak, kurumsal etik çerçeveleri içerisinde hizmetlerini sürdüren PTT, kurulduğu yıldan bu yana uyguladığı vizyon, misyon ve değerler ışığında kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
PTT'nin posta hizmetleri arasında telgraf başta olmak üzere yurt içine ve yurt dışına kargo gönderim hizmetleri yer almaktadır. PTT Kargo üzerinden evraktan koliye pek çok farklı türde teslimatı gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. PTT Banka hizmetlerinden yararlanarak hesap açabilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve uygun oranlarla kredi çekebilirsiniz. PTT'nin diğer hizmetleri arasında e-posta hizmeti sunan PTTKEp, mektup gönderimi sağlayan MektupSepeti, online alışveriş fırsatı sunan PttAVM ve telefon operatörü PTTcell de yer almaktadır.

PTT Kargo Ürünleri & Hizmetleri

PTT Kargo'nun ana hizmetleri arasında yurt içi ve yurt dışı olmak üzere kargo hizmetleri yer almaktadır. PTT posta hizmetleri, yurt içi posta hizmetleri ve yurt dışı posta hizmetleri olarak ayrılmaktadır. Kurumun yurt içi posta hizmetleri arasında basılmış kağıt dağıtımı hizmetleri olduğu gibi görme engellilere özel yazılar ve benzeri özel hizmetler de bulunmaktadır. PTT kargo sorgulama ekranlarınız üzerinden yurt dışı kargolarınızın durumunu da takip etmeniz mümkündür. PTT'nin dağıtım hizmetleri üzerinden yurt dışındaki pek çok ülkeye mektup postası gönderimi yapmanız mümkün olmaktadır. Buna ek olarak yine yurt dışına taahhütlü küçük paket gönderimi de yapılabilmektedir. PTT Kargo'nun bir diğer dağıtım hizmeti de tebligat dağıtımıdır. Adınıza gelen tebligatları PTT şubeleri üzerinden teslim almanız ya da PTT Kargo tarafından evinize teslim ettirmeniz mümkün olmaktadır. Yine size en yakın PTT şubesi üzerinden şehir içi gönderim yapabilir, adınıza gelen posta kolilerini teslim alabilir ve merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo İletişim Bilgileri

Size en yakın PTT şubesini öğrenmek ve paketinizi teslim almak istiyorsanız, PTT Kargo iletişim bilgilerini kurumun resmi internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Gönderi takibi, gönderi süreleri, gönderi ücretleri ve güncel döviz kurları, yine kurumun resmi web sitesi üzerinden erişilebilmekte. Özel kargo kampanyaları ve indirim fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara gönderi yapmanız mümkün oluyor. PTT müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde ise kargo gönderinizin durumunu adım adım takip etmeniz mümkün olmakta. Eğer kurum ile ilgili tüketici yorumlarını öğrenmek istiyorsanız PTT şikayet sayfası üzerinden tüm kullanıcı görüşlerini okuyabilirsiniz.