Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PTT Kargo

16100
(11.998 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
35.185 Şikayet (Son 1 yıl)
PTT Kargo
16100
(11.998 değerlendirme)
Şikayet Yaz

İl İçi Aktarmada Bekleyen PTT Kargo

Ramazan
25 Haziran 18:07
-

PTT Kargom Haftalardır Dağıtıma Çıkarılmıyor

Ece
25 Haziran 17:43
-

PTT Kargo Karşıyaka Şubesinin Sorumsuzluğu

Edanur
25 Haziran 17:34
-
PTT Kargo Karşıyaka Şubesinin Sorumsuzluğu

PTT Kargo PTT Sultangazi Şubesi

Eren
25 Haziran 17:26
-

PTT Kargo Şanlıurfa PTT Balıklıgöl Şube

Emine
25 Haziran 17:16
1

PTT Kargo Kargo Arabası Değil Kargo Kaplumbağası

Ertan
25 Haziran 17:05
-

PTT Kargo Mersin Yenişehir Sorumsuzluğu Ciddiyetsizliği

Sevda
25 Haziran 17:05
-

PTT Kargo Kargom Evime Teslim Edilmiyor

Seyfullah
25 Haziran 17:05
-

PTT Kargo Keçiören Posta Teşkilatı

Yavuz
25 Haziran 16:48
-
PTT Kargo Keçiören Posta Teşkilatı

Yapı Kredi PTT Kargo Kartım Teslim Edilmedi

Fatih
25 Haziran 16:47
-

PTT Kargo PTT Mehterçeşme Çalışanlarının Saygısızlığı

Funda
25 Haziran 16:46
-

PTT Kargo'da Müşterilere Hakaret Ve Aşağılama

Filiz
25 Haziran 16:39
2

PTT Kargo Kargocu Eve Teslim Etmiyor

Yağmur
25 Haziran 16:30
-

PTT Kargo Teslim Edilmeyen Kargo

Bahar
25 Haziran 16:09
-

PTT Kargo Görevini Düzgün Yapmıyor

Halim
25 Haziran 16:09
2
PTT Kargo Görevini Düzgün Yapmıyor

PTT Kargo Kargom Ne Zaman Gelecek

Nevin
25 Haziran 15:57
1

PTT Kargo Teslim Edilemeyen Kimlik Kartı

Pınar
25 Haziran 15:49
-

PTT Kargo Eziyeti Kimse Telefona Bakmıyor

Ali
25 Haziran 15:48
-

PTT Kargo 40 Gündür İletilmeyen Ve Hiçbir Cevap Alınamayan Kargo

Erman
25 Haziran 15:39
1
PTT Kargo 40 Gündür İletilmeyen Ve Hiçbir Cevap Alınamayan Kargo
PTT Kargo 40 Gündür İletilmeyen Ve Hiçbir Cevap Alınamayan Kargo

PTT Kargo PTT Hakkında Şikayetim Var

Elif
25 Haziran 15:17
39
PTT Kargo PTT Hakkında Şikayetim Var
Toplam 93.699 Şikayet

Marka Profili

PTT Kargo bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
PTT Kargo henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

PTT Kargo çalışma saatleri nasıldır?
PTT Kargo çalışma saatleri 08:30-17:00 saatleri arasındadır.
PTT Kargo iletişim bilgileri nedir?
PTT kargo iletişim kanalları arasında; Türkiye’nin her yerinden 444 1 788 no’lu müşteri hizmetleri numarasını arama, bilgi edinme talepleriyle ilgili ise +90 312 509 50 00 no’lu PTT genel müdürlük hattını arama seçenekleri yer almaktadır. Daha farklı PTT Kargo iletişim kanallarını görüntülemek, PTT kargo yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
PTT Kargo şubeleri nerededir?
PTT Kargo şubelerini “En Yakın Şube” menüsünden öğrenebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz il, ilçe ve adres bilgilerini girmeniz yeterlidir.
PTT Kargo takibi nasıl yapılır?
PTT Kargo gönderilerinizi kargo takip formunu doldurarak sorgulayabilirsiniz. Bunun için gönderinizin barkod numarasını bilmeniz yeterlidir. PTT kargo süreçleri ile ilgili kullanıcı yorum ve deneyimlerini incelemek isterseniz buraya tıklayıp Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
PTT Kargo hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

PTT Hakkında

PTT, ilk olarak 1840 yılında temellerini atmış olan, Türkiye'nin en köklü kargo ve dağıtım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. İlk olarak Posta Nezareti, ardından da Telgraf Müdürlüğü olarak faaliyet göstermeye başlayan kurum, an itibariyle PTT Kargo adı altında dağıtım ve kargo süreçlerini sürdürmektedir. O zamandan günümüze sürekli olarak faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek ve gelişerek devam eden PTT, bugün PTTBank ve PTTCell gibi yan kuruluşların da oluşumunda rol oynamıştır. Pek çok hizmet standardına bağlı olarak, kurumsal etik çerçeveleri içerisinde hizmetlerini sürdüren PTT, kurulduğu yıldan bu yana uyguladığı vizyon, misyon ve değerler ışığında kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
PTT'nin posta hizmetleri arasında telgraf başta olmak üzere yurt içine ve yurt dışına kargo gönderim hizmetleri yer almaktadır. PTT Kargo üzerinden evraktan koliye pek çok farklı türde teslimatı gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. PTT Banka hizmetlerinden yararlanarak hesap açabilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve uygun oranlarla kredi çekebilirsiniz. PTT'nin diğer hizmetleri arasında e-posta hizmeti sunan PTTKEp, mektup gönderimi sağlayan MektupSepeti, online alışveriş fırsatı sunan PttAVM ve telefon operatörü PTTcell de yer almaktadır.

PTT Kargo Ürünleri & Hizmetleri

PTT Kargo'nun ana hizmetleri arasında yurt içi ve yurt dışı olmak üzere kargo hizmetleri yer almaktadır. PTT posta hizmetleri, yurt içi posta hizmetleri ve yurt dışı posta hizmetleri olarak ayrılmaktadır. Kurumun yurt içi posta hizmetleri arasında basılmış kağıt dağıtımı hizmetleri olduğu gibi görme engellilere özel yazılar ve benzeri özel hizmetler de bulunmaktadır. PTT kargo sorgulama ekranlarınız üzerinden yurt dışı kargolarınızın durumunu da takip etmeniz mümkündür. PTT'nin dağıtım hizmetleri üzerinden yurt dışındaki pek çok ülkeye mektup postası gönderimi yapmanız mümkün olmaktadır. Buna ek olarak yine yurt dışına taahhütlü küçük paket gönderimi de yapılabilmektedir. PTT Kargo'nun bir diğer dağıtım hizmeti de tebligat dağıtımıdır. Adınıza gelen tebligatları PTT şubeleri üzerinden teslim almanız ya da PTT Kargo tarafından evinize teslim ettirmeniz mümkün olmaktadır. Yine size en yakın PTT şubesi üzerinden şehir içi gönderim yapabilir, adınıza gelen posta kolilerini teslim alabilir ve merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo İletişim Bilgileri

Size en yakın PTT şubesini öğrenmek ve paketinizi teslim almak istiyorsanız, PTT Kargo iletişim bilgilerini kurumun resmi internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Gönderi takibi, gönderi süreleri, gönderi ücretleri ve güncel döviz kurları, yine kurumun resmi web sitesi üzerinden erişilebilmekte. Özel kargo kampanyaları ve indirim fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara gönderi yapmanız mümkün oluyor. PTT müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde ise kargo gönderinizin durumunu adım adım takip etmeniz mümkün olmakta. Eğer kurum ile ilgili tüketici yorumlarını öğrenmek istiyorsanız PTT şikayet sayfası üzerinden tüm kullanıcı görüşlerini okuyabilirsiniz.