Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PTT Kargo

17100
(12.096 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
37.147 Şikayet (Son 1 yıl)
PTT Kargo
17100
(12.096 değerlendirme)
Şikayet Yaz

PTT Kargo Öğrenci Kartım Elimde Değil Ve Teslim Olarak Gözüküyor

profile
Edanur
24 Nisan 02:24
-
PTT Kargo Öğrenci Kartım Elimde Değil Ve Teslim Olarak Gözüküyor

PTT Kargo Kargom Nerede

profile
Mihriban
24 Nisan 01:25
-

PTT Kargo Gönderimi Teslim Etmediği Halde Teslim Edildi İşledi.

profile
Esra
24 Nisan 00:59
-

PTT Kargo Dağıtımda 2 Hafta Olan Ürünü Hala Getirmediler

profile
Başak
23 Nisan 23:00
-

PTT Kargo PTT Gönderiyi-kargomu Teslim Etmiyor

profile
Orhan
23 Nisan 22:27
2

PTT Kargo Ulaşmayan Kargo Hala Bekletiyorlar

profile
Ezgi
23 Nisan 21:39
-

PTT Kargo Teslim Alınmayan Ürünler

profile
Yeliz
23 Nisan 20:24
-
PTT Kargo Teslim Alınmayan Ürünler
PTT Kargo Teslim Alınmayan Ürünler

PTT Kargo Kargo Neden Çok Yavaş?

profile
İrfan
23 Nisan 19:43
-

PTT Kargo Haber Kağıdı Bırakılan Tebliğ Evrakı Kayıp

profile
Emel
23 Nisan 19:29
2

PTT Kargo Kargom Yırtık Ve PTT Poşetine Konmadan Gönderilmiş

profile
Gülcan
23 Nisan 19:06
-

PTT Kargo Kargomu Teslim Etmedi.

profile
Orhan
23 Nisan 18:16
72

PTT Kargo PTT Neden Kargo Getirmiyor

profile
Seray
23 Nisan 18:10
1

PTT Kargo Feminen Moda Ve PTT Kargodan Şikayetçiyim

profile
Rojda
23 Nisan 18:09
1

PTT Kargo Postada Kaybolan Evrak

profile
Mine
23 Nisan 17:40
-

PTT Kargo, N11.comdaki "Befine" İsimli Mağaza Ve Teslim Edilmeyen Ürün

profile
Burak
23 Nisan 17:32
-

PTT Kargo Kargom Yanlış İlçede Gözüküyor

profile
Ayse
23 Nisan 17:02
37

PTT Kargo Teslim Edilmedi Açıklaması

profile
Enis
23 Nisan 16:54
107

PTT Kargo Aliexpress Ürünüm Kargo Labirentinde Kayboldu!

profile
Yusuf
23 Nisan 16:38
-
PTT Kargo Aliexpress Ürünüm Kargo Labirentinde Kayboldu!

PTT Kargo İş Bilmez Kargocu

profile
Rukiye
23 Nisan 16:24
3
Toplam 94.394 Şikayet

Marka Profili

PTT Kargo bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
PTT Kargo henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

PTT Kargo çalışma saatleri nasıldır?
PTT Kargo çalışma saatleri 08:30-17:00 saatleri arasındadır.
PTT Kargo iletişim bilgileri nedir?
PTT kargo iletişim kanalları arasında; Türkiye’nin her yerinden 444 1 788 no’lu müşteri hizmetleri numarasını arama, bilgi edinme talepleriyle ilgili ise +90 312 509 50 00 no’lu PTT genel müdürlük hattını arama seçenekleri yer almaktadır. Daha farklı PTT Kargo iletişim kanallarını görüntülemek, PTT kargo yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
PTT Kargo şubeleri nerededir?
PTT Kargo şubelerini “En Yakın Şube” menüsünden öğrenebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz il, ilçe ve adres bilgilerini girmeniz yeterlidir.
PTT Kargo takibi nasıl yapılır?
PTT Kargo gönderilerinizi kargo takip formunu doldurarak sorgulayabilirsiniz. Bunun için gönderinizin barkod numarasını bilmeniz yeterlidir. PTT kargo süreçleri ile ilgili kullanıcı yorum ve deneyimlerini incelemek isterseniz buraya tıklayıp Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
PTT Kargo hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

PTT Hakkında

PTT, ilk olarak 1840 yılında temellerini atmış olan, Türkiye'nin en köklü kargo ve dağıtım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. İlk olarak Posta Nezareti, ardından da Telgraf Müdürlüğü olarak faaliyet göstermeye başlayan kurum, an itibariyle PTT Kargo adı altında dağıtım ve kargo süreçlerini sürdürmektedir. O zamandan günümüze sürekli olarak faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek ve gelişerek devam eden PTT, bugün PTTBank ve PTTCell gibi yan kuruluşların da oluşumunda rol oynamıştır. Pek çok hizmet standardına bağlı olarak, kurumsal etik çerçeveleri içerisinde hizmetlerini sürdüren PTT, kurulduğu yıldan bu yana uyguladığı vizyon, misyon ve değerler ışığında kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
PTT'nin posta hizmetleri arasında telgraf başta olmak üzere yurt içine ve yurt dışına kargo gönderim hizmetleri yer almaktadır. PTT Kargo üzerinden evraktan koliye pek çok farklı türde teslimatı gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. PTT Banka hizmetlerinden yararlanarak hesap açabilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve uygun oranlarla kredi çekebilirsiniz. PTT'nin diğer hizmetleri arasında e-posta hizmeti sunan PTTKEp, mektup gönderimi sağlayan MektupSepeti, online alışveriş fırsatı sunan PttAVM ve telefon operatörü PTTcell de yer almaktadır.

PTT Kargo Ürünleri & Hizmetleri

PTT Kargo'nun ana hizmetleri arasında yurt içi ve yurt dışı olmak üzere kargo hizmetleri yer almaktadır. PTT posta hizmetleri, yurt içi posta hizmetleri ve yurt dışı posta hizmetleri olarak ayrılmaktadır. Kurumun yurt içi posta hizmetleri arasında basılmış kağıt dağıtımı hizmetleri olduğu gibi görme engellilere özel yazılar ve benzeri özel hizmetler de bulunmaktadır. PTT kargo sorgulama ekranlarınız üzerinden yurt dışı kargolarınızın durumunu da takip etmeniz mümkündür. PTT'nin dağıtım hizmetleri üzerinden yurt dışındaki pek çok ülkeye mektup postası gönderimi yapmanız mümkün olmaktadır. Buna ek olarak yine yurt dışına taahhütlü küçük paket gönderimi de yapılabilmektedir. PTT Kargo'nun bir diğer dağıtım hizmeti de tebligat dağıtımıdır. Adınıza gelen tebligatları PTT şubeleri üzerinden teslim almanız ya da PTT Kargo tarafından evinize teslim ettirmeniz mümkün olmaktadır. Yine size en yakın PTT şubesi üzerinden şehir içi gönderim yapabilir, adınıza gelen posta kolilerini teslim alabilir ve merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo İletişim Bilgileri

Size en yakın PTT şubesini öğrenmek ve paketinizi teslim almak istiyorsanız, PTT Kargo iletişim bilgilerini kurumun resmi internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Gönderi takibi, gönderi süreleri, gönderi ücretleri ve güncel döviz kurları, yine kurumun resmi web sitesi üzerinden erişilebilmekte. Özel kargo kampanyaları ve indirim fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara gönderi yapmanız mümkün oluyor. PTT müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde ise kargo gönderinizin durumunu adım adım takip etmeniz mümkün olmakta. Eğer kurum ile ilgili tüketici yorumlarını öğrenmek istiyorsanız PTT şikayet sayfası üzerinden tüm kullanıcı görüşlerini okuyabilirsiniz.