Kibar sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik 1280 YKM Çamaşır Makinesi Temizlik Sorunu Ve Servis Sürecinde Yaşanan Mağduriyet

Kibar
12 Aralık 2025 00:26
3.125


Arçelik 1280 YKM model çamaşır makinemde ana kart arızası oluştu ve hem garanti hem de ek garanti kapsamında olmasına rağmen yaklaşık bir aydır sorunum çözülmedi. Güngören ilçesinden aldığım ürün için ilgili servise başvurdum, servis bir kere gelip değişim talebi oluşturdu. 498962757 numaralı talebi...

8 Ocak tarihinde Arçelik 1280 YKM Kurutmalı Çamaşır Makinesi kurulumu yapıldı. Oliz Plus üyesi olduğum için ek garantim %10 indirimli olacaktı. Gelen servis yetkililerine bunu söylememe rağmen bana ısrarla kendi gönderecekleri linkten daha ucuza ek garanti alabileceğimi, benim söylediğim fiyatın nor...
| Kurutma | Var |
| Derinlik | 650 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
| Su Tüketimi | 78 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | D |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |