Ziraat Bankası Eft Şikayetleri

(185 şikayet)
Ziraat Bankası Logo

Ziraat Bankası Bireysel Bankacılık hesabıma girilerek bilgim dahilinde olmadan 3.145,00 TL başka hesaplara EFT yoluyla gönderilmiştir. 6 farklı hesaba gönderilip oradan da bankamatiklere yönlendirilmiştir. Tüm …

2 g
Ziraat Bankası Logo

Hiçbir şekilde ücret alınmayacak diye hesap açan kişi beyan verdi, yalnız internet şubeden yapılan EFT'lerden ücret kesilmekte. Bu kesintinin iptalini rica ediyorum, aksi durumda mahkemeye başvuracağım.

3 g
Ziraat Bankası Logo

Ziraat Bankası'nın diktatörlüğünden gına geldi. Zorla ek hesap açılmış, zar zor bloke koydurdum. Maaş hesabı olduğu halde, idarecileri kafalayıp okunmadan imzalanan protokol ve okutturulmadan imzalatılan paket …

3 g
Ziraat Bankası Logo

5 gün önce Y** K**den Ziraat Bankası'na yaptığım EFT işlemi gerçekleştirilmedi. Param geri hesabıma da yatmadı. Neymiş askıda kalmış böyle saçmalık mı olur? Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

3 g
Ziraat Bankası Logo

Q*** hesabından Ziraat hesabıma farklı zamanlarda 2 EFT işlemi gerçekleşti. Q** hesap hareketlerinde ulaştırıldı yazılmasına rağmen hesabıma herhangi bir ücret yatmadı!

3 g
Ziraat Bankası Logo

Ziraat Bankası'na geçen hafta EFT yaptım iadesini talep etmeme rağmen 1 haftadır iadem oluşmadı, bir an önce iademin gerçekleşmesini istiyorum.

4 g
Ziraat Bankası Logo

Ziraat Bankası'nda hem çiftçi hesabım var hem de maaş hesabım var. 100 TL'de EFT yapsam 1000 TL'de yapsam EFT ücreti kesiyor.

4 g
Ziraat Bankası Logo

16/10/2017 tarihinde İş Bankası tarafından Ziraat Bankası hesabına EFT işlemi yapıldı. IBAN numarası doğru fakat isim yanlış girildiğinden EFT'nin iptal edilmesini talep ediyorum. İş Bankası paranın Ziraat Bank…

4 g
Ziraat Bankası Logo

Ziraat Bankası'ndan Başka Banka kredi kartı ödeyeceğim 600 TL için 4 TL EFT ücreti çıkıyor önce 21 kuruş olan EFT ücreti bir anda 4 TL oldu. Ziraat Bankası'ndan yine Ziraat Bankası'nın başka hesabına para gönde…

4 g
Ziraat Bankası Logo

Saat 16.00'da başka bir banka hesabımdan Ziraat'teki vadesiz hesabıma EFT işlemi gerçekleştirdim. Üzerinden 40 dakika geçti para hala hesaba geçmedi! Bu süre içinde mağdur olmak zorunda mıyız?

16 Ekim

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön