Numara Taşıma Şikayetleri

(254 şikayet)
Vodafone

Vodafone'a 8 gün önce iki adet numara taşıma işlemi yaptım fakat; halen beklemede. Müşteri hizmetlerini iki sefer aradım işlem yaptığım bayiye gittim ama sorun çözülmedi. Beni mağdur ettiler.

12 s
Vodafone

5 gün önce T**'den Vodafone'a numara taşıma başvurusu yaptım. Hala gerçekleşmedi. Şubeye sordum. Sistemde beklemede gözüküyor dediler. Neden hala numara taşımam gerçekleşmedi?

1 g
Vodafone

19.01.2018 tarihinde evraklarım ile Konya/Ereğli 380500-02 Vodafone bayisinden numara taşıma işlemi yapmış olup, fakat hattımın 03.03.2018 ve 21.03.2018 tarihleri arasında hattım iptal edilmiş olup, mağduriyeti…

1 g
Vodafone

25/01/2018 tarihinde numara taşımayla geçiş yaptığım Vodafone telefon hattım benden istenen numara taşıma belgelerini aynı bayiden (İkea Ankara bayisi) tam 3 defa istenen tarihlerde göndermeme rağmen gönderilen…

2 g
Türk Telekom

Türk Telekom diğer hizmetlerinde olduğu gibi numara taşıma işlemlerinde çok yavaş. 2 ile 6 gün süren taşıma işlemlerini en fazla gün olan 6 gün de taşıyacak.

2 g
Vodafone

Vodafone'a geçmek için numara taşıma talebinde bulundum. Bana sayın H*** K*** ab…

3 g
Turkcell

Online numara taşıma işleminde onay kodu SMS'i cep telefonuma gelmediği için baş…

3 g
Vodafone

Operatörümü Vodafone'a taşıdım. Belirttikleri tarih ve saatte diğer operatör tarafından hattım kullanıma kapandı. Ancak Vodafone hattım açılmadı. Vodafone'dan şikayetçiyim.

4 g
Vodafone

Vodafone sizi mahkemeye vereceğim. Bilgim olmadan bir bayiden benim telefon numaramı Turkcell'den Vodafone'ye taşıma talebi almışsınız. Ne kontrol edilmiş ne de başka bir şey. Bütün gün bununla uğraşıyorum hiçb…

17 Mart
Turkcell

2 gün önce numara taşıma işlemi yaptım ancak hala numaramın taşıma işlemi gerçekleşmediği gibi bilgi bile verilmedi. Büyük bir sorumsuzluktur bu.

16 Mart

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön