Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Petrol OfisiŞikayetvar üye markasıdır

36100
(433 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.073 Şikayet (Son 1 yıl)
Petrol OfisiŞikayetvar üye markasıdır
36100
(433 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Petrol Ofisi İnsanları Mağdur Etti Ve Müdürü Müşterileri Kovdu

profile
Gökhan
16 Nisan 08:28
1

Petrol Ofisi Araç Antenin Kırılması

profile
Mustafa
15 Nisan 22:18
1
Petrol Ofisi Araç Antenin Kırılması

Petrol Ofisi Şok Oldum Şok

profile
Sergül
15 Nisan 12:56
23

Petrol Ofisi Petrol Ofis İstasyonu Hava Kompresörü

profile
Batuhan
15 Nisan 09:45
50

Petrol Ofisi Etimesgut'taki Petrol İstasyonunda Hijyen Sorunları

profile
Bilal
14 Nisan 23:30
29

Petrol Ofisi Almadığımız Mazotun Ücretini Aldı

profile
Burak
14 Nisan 14:53
63
Petrol Ofisi Almadığımız Mazotun Ücretini Aldı

Petrol Ofisi Hatay'daki Akaryakıt İstasyonu Marketinde Yaşanan Saygısızlık Sorunu

profile
Cihat
14 Nisan 12:01
98
1

Petrol Ofisi Ergen Pompacı Üslubu

profile
Kudret
14 Nisan 00:02
25

Petrol Ofisi Tuvalet Kullanım Ücreti

profile
Sergen
13 Nisan 15:52
50

Petrol Ofisi Tuvaletlerde Hijyen Sıfır!

profile
A. Kalem
13 Nisan 12:57
10

Petrol Ofisi Tuvalet Ücreti Alınması

profile
Gökhan
13 Nisan 12:56
55
5
Çözüldü

Petrol Ofisi İstasyonu Lütfen Biraz Daha Temizlik

profile
Didem
13 Nisan 02:26
28

"Teşekkürler"

Petrol Ofisi İstasyonu Lütfen Biraz Daha Temizlik
2

Petrol Ofisi Markette Fahiş Fiyat Uygulaması

profile
İbrahim
13 Nisan 02:00
28

Mordoğan Petrol Ofisi'ne Girmeyin.

profile
Arda
12 Nisan 23:00
62

Petrol Ofisi Tuvaletler Çok Kirli

profile
Fatma
12 Nisan 20:57
40

Petrol Ofisi Benzinlikteki Hava/Su Yerinin Çalışmaması

profile
Kübranur
12 Nisan 12:51
78

Batman Petrol Ofisi Konaç Petrol Lastik Hava Pompası Sürekli Bozuk

profile
Orkun
12 Nisan 12:45
77

Petrol Ofisinin Hizmet Kalitesi

profile
Hamza
12 Nisan 01:03
85
Petrol Ofisinin Hizmet Kalitesi
profile
Yaşar
15 Nisan 22:58
1
Yaşar Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 3.122 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Petrol Ofisi 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Petrol ofisi iletişim numarası nedir?
Petrol ofisi iletişim numarası 0555 675 55 55’tir. Diğer Petrol Ofisi iletişim kanalları, kullanıcı yorum ve şikayetleri için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
En yakın Petrol Ofisi istasyonu nerede?
“Po Nerede” sayfasından şehir ve ilçe bilgilerinizi girerek size en yakın Petrol Ofisi istasyonlarını görüntüleyebilirsiniz.
Petrol Ofisi Positive Card nedir?
Positive Card uygulamasıyla akaryakıt veya PO/gaz aldığınızda, alışveriş karşılığında puan kazanabilir, biriken puanlarınızla hediye akaryakıt veya PO/gaz alabilirsiniz. Ayrıca Positive Card’ı anlaşmalı bankaların kredi kartlarınızla eşleştirerek, Petrol Ofisi istasyonlarında ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz. Positive Card ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Şikayetvar üzerinde yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.
Petrol Ofisi akaryakıt fiyatlarını nereden öğrenebilirim?
“Akaryakıt Fiyatları” sayfasından il ve ilçe bilgilerinizi girerek güncel fiyatları görebilirsiniz.
Petrol Ofisi ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Petrol Ofisi hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi Hakkında

Petrol Ofisi; 1941 yılında kurulmuş ve ilk madeni yağ fabrikasını 1953 yılında açmıştır. 1983 yılında ise anonim şirket yapısına kavuşan Petrol Ofisi, 2000 yılında özelleştirilmiştir. Günümüzde yaklaşık olarak 1700 akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 9 akaryakıt terminali, 3 LPG terminali, 20 havalimanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1 Milyon metreküp depolama kapasitesi bulunan Petrol Ofisi, Türkiye’nin önde gelen akaryakıt, LPG dağıtım ve madeni yağ şirketidir. Petrol Ofisi, Capital 500’ün 2018 verilerine göre Türkiye’nin en büyük üçüncü şirketidir. Dev boyutlardaki tedarik zinciriyle büyük bir operasyonel başarı sağlayan firma, faaliyetlerinin temel önceliklerini dağıtımı yapılacak petrol ürünlerinin ve diğer girdilerin yerel ya da uluslararası kaynaklardan temin edilerek Petrol Ofisi terminallerine taşınması olarak belirlemiştir. Bunun yanı sıra faaliyetlerini; en uygun maliyetlerle, zamanında, uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygun olarak, kalite güvencesine sadık kalarak, çevreye zarar vermeden ve teknik emniyet kurallarına uygun bir şekilde yürütmek de markanın önceliklerindendir.

Petrol Ofisi Ürünleri Nelerdir?

Petrol Ofisi ürünlerini, Automatic Filo Yönetimi, akaryakıt, otogaz ve madeni yağlar şeklinde kategorize etmiştir. Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetimi; filo sahibi işletmelerin akaryakıt ihtiyacını süratli, rahat ve güvenilir bir şekilde Petrol Ofisi istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmaksızın karşılamalarını sağlar. Böylece filo sahibi işletmeler, akaryakıt tüketimlerini kontrol altında tutabilirler. Bir araçtan bin araca fark etmeksizin tüm ticari filoların farklı gereksinimlerine yönelik çözüm alternatifleri sunan Automatic, işletmeniz ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Petrol Ofisi akaryakıt ürünleri ise, Active-3 Teknolojisi, Active-3 Teknolojili V/Max, Active-3 Teknolojili V/Pro olarak ayrılmaktadır. Bu akaryakıtların özellikleri ve fonksiyonları birbirinden farklıdır. Bunlar arasında her ihtiyaca yönelik bir seçenek bulunmaktadır. Petrol Ofisi ayrıca LPG, otogaz ve madeni yağlar da sunmaktadır. Madeni yağlar arasında; binek araç motor yağları, deniz yağları, endüstriyel yağlar, gresler, motosiklet motor yağları, müstahzarlar, şanzıman ve diferansiyel yağları gibi farklı alternatifler bulunmaktadır. Bunlar arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünleri en yakın Petrol Ofisi istasyonundan temin edebilirsiniz.

Petrol Ofisi İletişim Kanalları

Petrol Ofisi ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi almak, aklınıza takılan herhangi bir konu hakkında soru sormak ya da öneride bulunmak isterseniz Petrol Ofisi iletişim kanallarını kullanarak markayla irtibata geçebilirsiniz. Bunun için Petrol Ofisi telefonla danışma hattını arayabilir, [email protected] genel müdürlük e-posta adresine mail yoluyla ulaşabilir ya da firmanın web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Petrol Ofisi şikayet ve yorumlarınızı ise sayfamız üzerinden yayınlayarak hem marka hem de diğer tüketicilerle paylaşabilirsiniz.