Reşit sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor, Servis Yardımcı Olmuyor

Reşit
29 Ocak 21:53
621


25.11.2024 tarihinde satın aldığım Arçelik 8100 mx çamaşır makinesini Niksar Özbaylar Beyaz Eşya mağazasından aldım. Makineyi kullanmaya başladıktan bir süre sonra kıyafetlerimi parçaladığını fark ettim. Bu sorun yaklaşık 6 aydır ara ara devam ediyor ve en son dün seccademi parçaladı. Sorunun neden...

Yaklaşık bir yıl içinde Arçelik’ten aldığım buzdolabı ve çamaşır makinesi nedeniyle ciddi maddi ve manevi zarar yaşadım. 6 Nisan’da 35.000 TL ödeyerek aldığım buzdolabının anakartı kısa süre içinde yandı, teknik servis gelip anakartı değiştirdi. Bu arıza sırasında buzdolabının içindeki birçok gıdam ...
| Derinlik | 546 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 8 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |