Gökhan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Servis Müdahaleleri Sonrası Buzdolabında Yanma Kokusu Ve Yangın Riski

Gökhan
04 Nisan 16:37
507
servis-mudahaleleri-sonrasi-buzdolabinda-yanma-kokusu-ve-yangin-riski-2.jpg


Vestel NFK48011 model buzdolabını Koronavirüs döneminden sonra almıştım ve bu ürün için 10 yıl motor garantisi veriliyordu. Ürünü yaklaşık 5 yıldır kullanırken, hiçbir darbe ya da kullanıcı hatası olmamasına rağmen durduk yerde bir anda soğutmamaya başladı. Bunun üzerine Vestel yetkili servisini ara...

Vestel marka nfk 480 model buzdolabım yaklaşık 1 hafta önce e07 hata uyarısı vermeye başladı. Daha önce de soğutma problemi ve buzdolabının normalin üzerinde ısınması gibi sorunlar yaşamıştım. Bu son arıza ile birlikte ürünü artık sağlıklı şekilde kullanamıyorum. Şanlıurfa Haliliye’deki adresim içi...
| Boy | 1730 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 712 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Su Sebili | |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 427 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 115 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |